Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 346

Napot!

Hír | 2006.08.29 13:32

Kellemes kedd délutánt mindenkinek! Sajnos vészesen közeledik az iskola, már csak pár nap van hátra a nyárból, ám ezalatt a pár nap alatt a fejlesztők próbálják elvonni a figyelmünket az idő múlásáról, ugyanis rengeteg hír érkezett a mai napra és úgy tűnik tartanak még meglepetéseket. Na lássunk is neki!

A vadnyugati bárba egyszer csak belép egy férfi. Leül a pultnál, és miközben köpköd, hangosan méltatlankodik: - Kurva élet, de jól vezet! - De ki vezet jól? - kérdezi valaki. - Hát ahogy állok és stoppolok, megáll egy piros Ferrari. Benne ül egy ocsmány, kövér, öreg nő. Azt mondja, hogy szívesen elvisz. Én beülök, és máris száguldunk 200-al. Egyszer csak jön egy nagy kanyar. Erre azt mondom neki: na, öreganyám ha beveszed ezt a kanyart, benyalok neked.

S.T.A.L.K.E.R. - júniusi naptár

Hír | 2006.06.10 14:21

Bár a pletykáknak köszönhetően csöppet csorbult a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl fénye az elmúlt hetekben, íme egy bizonyíték, hogy még tartogat meglepetéseket. Egy egyszerű, ám annál látványosabb DirectX 9-es hátteret sikerült kreálni a júniusi háttérbe, melyben az árnyékok és fények profik - mindemellett annak ellenére, hogy nincs rajta giga monszta, mégis iszonyat félelmetes a hangulata. A kép zseniális, remélem a játék is az lesz, ha egyszer végre megjelenik.

Mennybéli hősök a Heroes 5-ben!

Hír | 2006.04.27 17:39

A fejlesztők már eddig is sok szép dologgal látták el a Heroes rajongókat, gondolok itt most a nem régiben kiadott demóra, ám most újabb infókat csepegtettek el. Szorgos GSO olvasónk TomChaos hívta fel a figyelmünk, hogy a Might and Magic oldalán friss nyalánkságok láttak napvilágot, egészen pontosan a mennybéli hősöket ismerhetjük meg közelebbről. Lássuk hát őket sorjában: Maeve: Brilliáns harcos, Maeve az, aki kétségbeesetten próbálja megmenteni a kudarcra ítélt birodalmat az örök pusztulástól. Új jövőt próbál teremteni a szétszakadt Falcon Birodalom számára miközben démonok invázióival kell szembenéznie, Maeve már nem bízhat semmiben, csakis a lovagrend eszményében és a Fény Sárkányába vetett megrendíthetetlen hitében. Dougal: Bajtársai a Griffin Birodalom dicsőségének tartják, Dougal lojalitása erős fontoskodásával egyensúlyozott. Úgy gondolja a legjobb ellenfél a halott ellenfél, aki már nem árthat a birodalom erőinek, Dougal évek óta az ijjászatra specializálódott, ezen felszerelések használatára. Az íjjászok adják vissza hitét, akik szerint érdemes kockáztatni, míg ő parancsnok. Ellaine: Ellaine hűen szolgált a Birodalmi seregben még a Sötétedés háborúja alatt, majd visszatért, hogy családja birtokai bölcs, könyörületes kezei alá kerülhessenek. Noha erős kezeivel mindig a megengedett gyümölcshöz nyúlt: a bírtok nőtt és virágzott. Mostanra Ellaine visszatért a harcba, a parasztok emlékezvén jó tetteire a bátorság csodáját mutatják a harcmezőn az ő vezetése alatt. Irina: Irina legkorábbi emlékei a griffekhez kötik őt, hiszen egy elismert griffőrző családba született. Úgy nőtt fel, hogy ezen veszélyes lények minden gondolatát ismerte, és mikor a Birodalom harcba hívta, ő büszkén vitte magával "ajándékait", hogy segíthessen ahol csak tud. Irina biztos benne, hogy a griffei egészségesek és minden parancsát teljesítik. Klaus: A Griffin Birodalom egy holtágán élő szegénynemesi családból származik, aki rendkívül szigorú kiképzést kapott, Klaus bizonyára nem jutott volna ilyen messzire, ha nem csillan fel szerencséje. Belesodorták a lovagi torna legnehezebb színterére egy egyszerű incidensen keresztül, mikor is egy fontos pergament nem sikerült kézbesíteni, ám ő lenyűgözte a sereget a Birodalom legnagyobb harcosainak leküzdésével. Ettől a naptól fogva, képességei által megadatott neki a lovas harcosok odaadása. Laszlo: Szegényes életből küzdötte fel magát néhány borzalmat leküzdve, ám e megpróbáltatások Laszlo szívét megedzették. Teste forradásokkal borított, szigorú és könyörtelen, úgy vágja be magát az ellenség erői közé, mint a természet hatalmas ökle. A “harcmezők királyai”, ahogy seregét büszkén nevezi, kevés esélyük van, de követik parancsnokuk, gyakran akaratlanul – rendkívüli páldáját mutatják a bátorságnak. Rutger: Rutger leginkább egy csavargó volt, szabad lélek, és utazó mielőtt a sereg hívó szava után a Griff Birodalom Farkas Hercegség rangjába emelte volna őt. A szabad évei alatt felhalmozott tudást alkalmazva, Rutger minden utat, ösvényt, és rövidítést kiaknáz, hogy a lehető leggyorsabban juttassa el csapatait egyik harcból a másikba. Minnél hamarabb befejezi a háborút, annál hamarább térhet vissza régi életéhez, hisz az utak az ő nevét hívják. Vittorio: A Griff Birodalom délkeleti határán fekvő apró falvak lázangásaiból kitörő harcok veteránja, Vittorio az ostromlás szakértője. Éveket töltött el a kivitelezés tökéletesítésével és ostromgépek alkalmazásával, erősen hítte, hogy a harcmezőn felvonultatott technika fejlesztésével rengeteg ember életét mentheti meg. A gyökeres változtatásokon keresztül gyakran okozott vele váratlan meglepetéseket az éppen tesztelő csoportnak, elfogadott lett hát, hogy eszközei elengedhetetlenek.

[MOZi] Hétvégi top termés

Hír | 2006.01.17 20:28

Az alábbi listán a múlt hétvégén Amerikában legnagyobb sikert aratott filmek listáját vehetitek szemügyre. Érdemes, hisz nem kis meglepetésekkel szolgál. Az első helyen mindjárt a Piroska és a Farkas (nem vicc!) újszerű, elvont feldolgozását láthatjátok, a Hoodwinked személyében. Rögtön követi, alig 200 ezer dollárral elmaradva tőle a Glory Road amely egy texasi kosárlabda csapat igaz történetét meséli el. A dobogó alsó fokára egy vígjáték került, (Last Holiday) kíváncsi vagyok, vajon tényleg ennyire ütős lesz-e.. A baloldali szám a hétvégén összegyűjtött összeget jelöli, millió dollárban, a jobboldali a bemutatása óta bezsebelt dellát adja meg! 1. Hoodwinked $16.6/$16.6 2. Glory Road $16.4/$16.4 3. Last Holiday $15.7/$15.7 4. The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe $12.2/$263.4 5. Hostel $11.6/$36.8 6. Fun With Dick and Jane $10.3/$94.2 7. King Kong $9.2/$204.6 8. Tristan & Isolde $7.8/$7.8 9. Brokeback Mountain $7.0/$32.0 10.Cheaper by the Dozen 2 $6.7/$74.6

Hearts of Iron II - új addon

Hír | 2005.11.16 21:19

A Paradox Interactive bejelentette legújabb kiegészítőjét, amely Doomsday névre hallgat, és a Hearts of Iron II-höz tartogat meglepetéseket. Aki meglesné a játék első képeit, valamint részletesebb infó után ácsingózna a tartalmat illetően, az ide kattanjon.

SWAT 4: The Stetchkov Syndicate

Hír | 2005.09.22 12:23

A Vivendi ma hivatalosan is bejelentette az első SWAT 4 kiegészítést. A The Stetchkov Syndicate valamikor 2006 első negyedévében érkezik, és néhány új pálya, fegyverek, némi grafikai frissítés, és persze extra meglepetéseket tartalmaz. Ez utóbbiakat egyelőre nem árulták el, hiszen még a marketing kampányolás nem indult be. Thanks Erwin, jd. Kicsit pontosabb részleteket most találtam mailemben:

  • 7 egyjátékos küldetés
  • beépített hangkommunikációs lehetőség
  • 10 játék co-op mód
  • új multi mód - Smash & Grab
  • új fegyverek és felszerelések a SWATnek és a gyanusítottaknak
  • részletes multi infók - skill szint
  • több parancs egyidejű indítása
  • a csapatot egy ember irányíthatja co-op esetén

  • A CDV fejlesztőket keres!

    Hír | 2005.08.12 12:04

    Hamarosan kezdődik az idei Games Convention rendezvény Lipcsében, azonban a kellemes meglepetések sorának még nincs vége: a CDV bejelentette, hogy sok szeretettel várja azokat a tehetséges fejlesztőket, akik épkézláb RTS vagy RPG tervekkel, ötletekkel rendelkeznek. Céljuk összegyűjteni pár ötletet az elkövetkezendő év játékaihoz. Szóval ha netán valaki nagy tapasztalattal, jó referenciákkal rendelkezik, ott a helye :)

    Szigetországi szélvészek

    Hír | 2005.06.01 22:12

    A szigetországban a következő tizes listán szereplő játékok fogytak mostanság a legjobban. Világrengető meglepetéseket nem fogunk tapasztalni, de a 10. helyen álló cím, engem, nagy SW rajongó létemre megmosolyogtat..:) 1. Guild Wars 2. Imperial Glory 3. Championship Manager 5 4. The Sims 2: University 5. World of WarCraft 6. Football Manager 2005 7. Half-Life 2 8. The Sims 2 9. Boiling Point 10. SWG: Rage of the Wookies

    [MOVIE] Dungeon Lords

    Hír | 2005.03.09 17:47

    Most egy moviet tálalnék nektek, amely egy annyira talán nem nagy nevű játékból érkezett, de tartogathat meglepetéseket. A Dungeon Lords egy harmadik nézetű szerepjáték lészen majd. Aki kedveli ezt a stílust, vagy csak simán kíváncsi, az töltse nyugodtan ezt a videót hiszen mindössze kb. 10 mega.

    EQ 2: The Bloodline Chronicles site

    Hír | 2005.03.09 17:38

    Az MMORPG rajongóknak is tartogat még meglepetéseket ez nap. Az Everquest 2 című rendkívül népszerű játék addonjának a The Bloodline Chronicles-nek indult el most a honlapja. Ez a kis kiegészítő egy rakat új fícsört visz a játékba, de akit érdekel, az letölti, és aki letölti, az majd megtudja hogy mik is ezek:) Ja itt a link.

    'Reggelt!

    Hír | 2004.10.06 09:36

    Üdvölgés! Jé már megint szerda van?! Hogy halad az idő... már csak néhány nap és mindenki hozzájuthat - remélhetőleg - legjobban szeretett magazinjához, ami ráadásul most különleges meglepetésekkel is szolgál - lévén, hogy 5 éves jubileumunkat ünnepeljük! Az öröm mellett mindenekelőtt megjegyezném, hogy ma van az aradi vértanúk emléknapja. Tessék megemlékezni róluk, elvégre nemzeti gyásznap a mai. Node elég a gyászünnepekből, inkább lássuk az aktuális híreket. Van belőlük elég.

    Tanár osztja ki a dolgozatokat. Az egyik diák padjánál megáll. - Remélem, most utoljára kaptalak rajta a puskázáson! - Én is...

    'Reggelt...

    Hír | 2004.09.26 08:45

    Üdvözletem, kellemes vasárnap délelőttöt. Az egyenlőre meglepetésekkel teli forma 1-es futam végére lehet, hogy egy bizonyos úriember felkűzdi magát az élre - mi azért szorítsunk azoknak, akiknek nem volt még annyi sikerben részük :).

    - Doktor úr! Tele vagyok kiütésekkel. - Hm, ez biztosan foglalkozási ártalom lehet, mi a foglalkozása? - Boxoló vagyok.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.09.02 09:13

    Na, csak elkészült a legújabb számunk! Nem volt egyszerű szülés, de megérte :) Ja, csak úgy előzetesként elmondanám, hogy a következő (nem a szeptemberi, hanem amit most kezdünk el) számunk alkalmával lesz 5 éves a GameStar! Szóval lesznek érdekes meglepetések, ezt megígérhetem. Sajna többet még nem mondhatok róla, de szerintem tetszeni fog :) Na lássuk a reggeli hírcsokrot...

    Megy a bolond az erdőben. Meglát egy gombát: - Goommbbbaaa!!! Majdnem felrúgja, de inkább kikerüli. Erre a gomba: -Mivel nem bántottál teljesítem 3 kívánságod. - Legyek okos. Hű. Okos lettem, mindjá beszarok. Hű beszartam, de hülye vagyok. Goommbbaaa!!!

    GeForce 6600 GPU

    Hír | 2004.08.13 08:37

    Az NVIDIA hivatalos közleményben mutatta be legújabb videókártyáját, melyet ahogy ők maguk írták, álomnak szánnak a Doom III játékosainak. Két dolog biztos: a kártya nagyon jó, rengeteg mindenre képes, na és; hogy az NVIDIA mindig képes meglepetésekre. A fenti linken további részletes információt nyertek a kártyáról.

    UT 2004 - Editor's Choice Edition

    Hír | 2004.07.29 20:23

    Lám-lám az Unreal Tournament 2004-el kapcsolatban is vannak még meglepetések. Az Atari és az Epic Games közös bejelentése alapján Unreal Tournament 2004 - Editor's Choice Edition névvel 2004. őszére új csomagot készülnek kiadni az FPS-ből. A sok-sok új pálya mellett eddig soha nem látott járművek, karakterek és modok is bekerülnek majd a dobozba. Minden további részlet ezen a linken.

    [MOVIE] Caribbean Crisis

    Hír | 2004.03.08 16:27

    Frans testvérünk rátalált az első videóta, mely a G5 Software fejlesztése alatt készülő Caribbean Crisis-t hivatott bemutatni. Az RTS a méltán népszerű Blitzkrieg motorjára épül, mely a jelek szerint még igen szépséges meglepetéseket tartogat :) Akinek kedve van, kattanjon ide, és cibálja a 20 megás áldást.

    [PATCH] NWN

    Hír | 2004.02.25 08:54

    Hosszas huzavona és két béta patch után végre a hivatalosan véglegesített 1.62-es javítás is megérkezett a Newerwinter Nightshoz. Ez mind a Hordes of the Underdark című kiegészítő lemezhez és az alapjátékhoz is tartogat kellemes meglepetéseket. Magyarán mindkettőhöz felrakhatjuk :) Innen húzhatjátok le az anyagot...

    VU Games megjelenések

    Hír | 2004.01.19 21:18

    A VU Games végre valahára kiadta az idei európai megjelenési dátumait. Lássátok hát a listát, melyen iszonyat nagy nevek is szerepelnek úgy, mint:

  • Advent Rising - 4. negyedév
  • Black9 - 4. negyedév
  • Counter-Strike: Condition Zero - Március
  • Dr Seuss' The Cat In The Hat - Március 19
  • Evil Genius - 4. negyedév
  • Fahrenheit - 4. negyedév
  • Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude - 3. negyedév
  • Lords of the Realm III - Március
  • Men of Valor: The Vietnam War - 3. negyedév
  • Middle-Earth Online - 4. negyedév
  • Tribes: Vengeance - 4. negyedév Ééés a meglepetések, avagy amiknek a megjlenését nem árultak el: Blowout; Drake; Half-Life 2; World of Warcraft

  • Blizzard állások

    Hír | 2004.01.14 18:39

    Ha valahol indula egy felmérés a játékosok által legkedveltebb fejlesztő gárdáról, az lehetséges, hogy a Blizzard lenne. A jó hangulat, meglepetések és a játékosaikkal való törődés pedig nyomós indok lenne emellett. Most azonban nekik van segítségre szükségük, mégpedig több ember is csatlakozhat a csapathoz! A 2D-s mozitervező, a nemzetközi "support-os" kolléga is a keresettek listáján szerepel. Aki úgy érzi, hogy szeretne próbálkozni, vagy esetleg csak informálódna a többi lehetőségről és a továbbiakról, az kattanjon el ide!

    'Reggelt

    Hír | 2003.12.28 09:39

    Tigeroo utasítására kénytelen vagyok megírni a reggeli beköszöntést. Azzal fenyegetőzött, hogy megpörköli a papagájom taraját, ha nem csinálom meg. Ennek a felsőbb kényszerítő erőnek pedig be kell hódolnom. Amúgy is az olvasók mindenek előtt! :) Sajnos barátaim, ez volt az utolsó teljes hét ebben az évben. Sajnos? Jön a következő, mely új évet, új kalandokat, s nem utolsó sorban új meglepetéseket is tartogat - és ez vonatkozik a mi szeretett GSO-nkra is! Mai viccünket köszönjétek TOMEEEEE adminunknak! :)

    Megy a székely a kutyájával a szekéren. Lassan megy a ló, ezért a székely elkezdi verni ostorral, hogy gyorsabban menjen. Erre a ló megszólal: - Jaj gazdám! Miért bántasz mindig? Lehetnél velem egy picit kedvesebb is! A székelybe beleáll a félelem, leugrik a szekérről és fut a kutyájával el az erdőbe. Ott egy fa tövénél fújják ki magukat, mire a kutya megszólal: - Húúú bakker!!! Te is megijedtél, mikor a ló megszólalt?
    Update1: Wááá gyerekek, mit talált Formi haverom?? Nézzétek és hallgassátok! Én majd' leestem a székről :D HAvEFuN! Update2: Íme az említett papagáj, s Baromarcu nevű olvasónk kérésére a vigyorgó macska is :))

    Bubi ízlelgeti a házát

    Bubi kacsint, csak nem látszik

    Odass! Mi az ott?

    Hihi, hát én!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)