Az alaplapgyártó EpoX egy igen érdekes "versenyt" hirdetett meg az internetezők számára. A cég némiképp változtatni szeretne "imázsán" és ehhez ugye elengedhetetlen egy jól kitalált, frappáns szlogen. Éppen ezért a netezők közül bárki beküldheti világverő EpoX szlogenjét. A komoly szlogenek között persze rengeteg mókásat is találhatunk, szóval érdemes elugrani ide és olvasgatni párat :D! Az én személyes kedvencem az EpoX - It's better than smallpox, melyet úgy fordíthatnánk, hogy: EpoX - Jobb, mint a himlő! Ilyen és ehhez hasonló jobbnál-jobb szlogeneket lehet a fent emlitett oldalon találni, tehát érdemes megnézni! :D Ha pedig szlogent küldenél be (pályázva ezzel az értékes ajándékokra), akkor ide kattints. Ösztönzésképp: a fődíj 1000 $!
Megérkezett az AMD régen várt új processzormagja, a Thoroughbred, azaz Telivér. Először a mobil gépekbe, vagyis a notebook-okba szánt példányok jönnek ki, válaszként az Intel mobil processzorok terén folyó törekvéseire. Az új CPU-k már 0.13 mikronos technológiával készülnek, ami alacsonyabb áramfelvételt és melegedést jelent, ezáltal végre elkezdheti az AMD hódítását a notebook piacon is. A cég bejelentését itt olvashatjátok.
Xbox-ra készül a Crave Entertainment Mace Griffin: Bounty Hunter című játéka. A programban (mint a címe is mutatja) egy fejvadászt alakítunk, akinek igen változatos körülmények között kell majd helytállnia és feladatait elvégezni. A fejesztők végre fellőtték a hivatalos site-ot, a www.huntthemdown.com-ot, ahol részletes infókat találtok a programban felvonuló karakterekről, fegyverekről, idegen fajokról és még sok minden másról is.
Isten hozott mindenkit a legújabb esztendőben, ahol még több buli, game és jókedv vár benneteket (legalábbis sokan ezt ígérik...). A közeli országok egy hatalmas nagy "értékkel" az Euro-val lettek gazdagabbak, amivel hamarosan mi is megismerkedhetünk majd. De térjünk vissza a való világba, akarom mondani a virtuális térbe, és folytassuk szokásos életvitelünket. Ahogy az ilyenkor lenni szokott, a mai napot is képömlenyünkkel kezdjük meg! Lássuk, mit hoz számunkra ez az esztendő...
Már régen volt ilyen szép a felhozatal! Az Imperium Galactica III-mat ki ne hagyjátok!!!
Állítom, hogy rengetegen vagyunk, akik egy-egy 007-es film közben irigyeltük meg James Bond valamely kütyüjét. Bár a most tesztelt HP Jornada 540-es családtagjaival nem lehet a BMW-ket irányítani, ezer más hasznos dolgot tud a kicsike:)
A GamePen honlapon bejelentették, hogy készülőben van egy "kiegészítő" a napokban megjelenő Serious Sam című FPS játékhoz, mely a The War in Yovakosha nevet kapta. Ebben a játékos Rick Jeffries-t alakítja, aki az Earth Infantry (EI) 17. hadosztályában szolgál. Az EI egy hadsereg/haditengerészet/tengerészgyalogos/légierő kombinált csapatát jelenti. A történet szerint egy idegen világból (melyet később Yovakosha-nak neveztek el a tudósok) származóűrlények megtámadták a NASA asztronautáit a Marson és a Szaturnuszon. Az Amerikaiak felállítanak egy csapatot, hogy megállítsák az idegenek föld felé irányuló invázióját. Ebben a csapatban vagy te is. Várható megjelenése 2001. július 4. (az Amerikai függetlenség napja...)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)