Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3799

F.E.A.R MP Demó hamarosan

Hír | 2005.09.24 10:34

Igaz már láttunk egy igen szép demót a félelem játékából, de a készítők úgy gonolták biztosra mennek az eladások terén és akit még nem sikerült megnyerniük az egyjátékos demóval, annál most bepróbálkoznak a multi változattal is. A hírek szerint, napokon belül megérkezhet a többjátékos változat demója, egészen pontosan Szeptember 29-én CET 15:00-kor landol majd körünkben. A demóban két pálya lesz megtalálható, míg az egyiken DM módban nyomulhatunk majd, addig a másikon a CTF rajongói hentelhetnek majd egy jót. Üröm az örömben, hogy a mostanában egyre népszerűbbé kezdenek válni az exkluzív demók, így a F.E.A.R 550MByte-os MP változatát is sajnos csak a GameSpot DLX rendszerén keresztül lehet majd elérni.

SWAT 4: The Stetchkov Syndicate

Hír | 2005.09.22 12:23

A Vivendi ma hivatalosan is bejelentette az első SWAT 4 kiegészítést. A The Stetchkov Syndicate valamikor 2006 első negyedévében érkezik, és néhány új pálya, fegyverek, némi grafikai frissítés, és persze extra meglepetéseket tartalmaz. Ez utóbbiakat egyelőre nem árulták el, hiszen még a marketing kampányolás nem indult be. Thanks Erwin, jd. Kicsit pontosabb részleteket most találtam mailemben:

  • 7 egyjátékos küldetés
  • beépített hangkommunikációs lehetőség
  • 10 játék co-op mód
  • új multi mód - Smash & Grab
  • új fegyverek és felszerelések a SWATnek és a gyanusítottaknak
  • részletes multi infók - skill szint
  • több parancs egyidejű indítása
  • a csapatot egy ember irányíthatja co-op esetén

  • [DEMO] Brothers in Arms 2

    Hír | 2005.09.21 18:21

    Óóóóó igeeeeen! Ez a nap egyértelműen a letöltéseké. Videók, demók, mi kellhet még? Esetleg egy Brothers in Arms: Earned in Blood demó? Hát, mit mondhatnék. Tessék :) Igen, a Ubisoft a mai napot választotta, hogy hódítson. Azt még nem tudni, hogy elvonja e a figyelmet a Serious Sam II-ől, de azért igen nyomos érvet tolt az arcunkba. A letöltési link erre található, szerintem megér egy misét, még, ha egy CD-s is a szentem. A demóban egyébként egy egyjátékos, egy skirmish, és némi multiplayer (csak LAN, nem internetes) szelet tesztelhető.

    Spend the Night - Felnőtteknek!

    Hír | 2005.09.20 09:13

    Nemrég tudattuk, hogy néhány, a Disney Buena Vista Games részlegéből kivált emberke megalapította a Republik Games játékfejlesztő stúdiót és már akkor közölték velünk, hogy kizárólag felnőtteknek szóló játékokat hajlandóak fejleszteni. Most érett meg az idő első játékuk hivatalos bejelentésére. A Spend the Night címet viselő alkotás a hölgyeket célozza meg és igen komoly szexuális tartalommal rendelkezik és lényegében egy multiplayeres randizós játékról van szó. Glennis McClellan korábban is lányoknak szóló játékokat készített, de azért ez egy kicsit más kategória és nagyon boldog, hogy most komolyabb témákat lovagolhat meg. Sajnos azonban készülő játékukról többet egyelőre nem hoztak nyilvánosságra.

    Quake IV - pánkbászter redi

    Hír | 2005.09.20 09:01

    Az Activision elmondása szerint, a hamarosan megjelenő Quake IV-ben is benne lesz a már sokak által ismert Punkbuster. "Újoncok" kedvéért elmondanám, hogy ez egy úgynevezett Anti-Cheat szoftver, ami a csalásokat igyekszik kiszűrni a multiplayer játékokból. Sajnos sosem működött tökéletesen, de egyértelmű, hogy a Punkpusterrel szerelt Quake engines játékokban jóval alacsonyabb a csalók száma, mint a többi FPS-ben. Remélhetőleg mihamarabb meg is kapjuk a játék végleges verzióját.

    [PATCH] Falcon 4.0: Allied Force

    Hír | 2005.09.18 16:35

    Nos az igéreteknek megfelelően a Lead Pursuit újabb patchet adott ki Falcon 4.0: Allied Force című modern repülőszimulátorához, mely immáron az 1.0.3-as verziószámmal fog indulni. A frissítésnek köszönhetően rengeteg újdonság kerül bele a játékba, többek között javított és továbbfejlesztett légi irányítás, mesterséges intelligencia, komolyabb harci rendszer, szingli hadjárat, irányítás, grafika, multiplayer és még sok más, amelyeket megtalálhatunk a patch részletes leírásában. A fájlt pedig innen tölthetitek.

    [MOVIE] Quake 4 páros

    Hír | 2005.09.16 23:10

    Sajnos a Quake IV. nem hallat magáról olyan sűrűn, mint ahogy szeretnénk vagy legalábbis én szeretném, de most végre egy ponton megrepedt a jég és két bátor kis videó tudott a felszínre törni, hogy máris rávethessük magunkat. Az első összeállításban a multiplayer örömeit szemlélhetjük meg, míg a második a járműves mókába enged bepillantást. A két új múvi mellett megjelent jópár friss kép is, amelyek pedig itt lelhetőek fel. Thanks WP.

    The Ship a Source segedelmével

    Hír | 2005.09.16 22:59

    Az Outerlight bejelentette, hogy készül első multiplayer játékuk, amely az eredeti tervek szerint csak egy egyszerű Half-Life MOD lett volna, de a Source nyújtotta lehetőségekkel teljesen önálló programként kívánják kiadni. A projekt jelenlegi állapota alapján a megjelenés 2006 májusára datálható. Az előzetesen elhintett infók szerint a progi jó alternatívát jelenthet majd a szokványos DeathMatch alapú multiplayer játékokkal szemben. Az első képekett itt keressétek!

    Nem lesz Age 3 multis demó?!

    Hír | 2005.09.16 09:09

    Az Ensemble Studios egyik fejlesztője egy fórumhozzászólásban elárulta, hogy köszönik szépen, egyelőre nem terveznek az Age of Empires III-hoz multiplayeres demót kiadni. Még azt is hozzátették, hogy jelenleg kétfajta kezelőfelület lesz a játékban. A rendes, és a minimalizált.

    Age of Angels - repkedő szellemek

    Hír | 2005.09.16 08:56

    Az Age of Angels egy új akció-szerepjáték, amelynek úgy esett, hogy tegnap előkerültek róla az első képek, ma pedig az első infók. Mi vagyunk Metathron, az Első Angyal, az Istenek hírnöke. Ellenséges világba küldtek minket, és rajtunk áll, hogy miután emberfeletti erőnkkel megtisztítottuk a földet, kinek a kezébe adjuk a hatalmat. A játék három "alvilágból" és azokon belül összesen 27 pályából áll, ezekre épül a történet. Szingli és multi módban is nyomulhatunk majd, három különböző fajjal. Összesen három (plusz egy rejtett) vége lehet a játéknak, és még elég kezdetleges állapotban van a honlap, meg a játék logója is, ezért nem is érhetők még el. Ezeket az infókat is csak a 3D Gamers külön kérésére adták ki.

    BiA: Earned In Blood GOLD

    Hír | 2005.09.15 13:10

    No, hirtelen aranylemezre került a Brothers in Arms: Earned in Blood is. A sorozat második epizódjában újabb háborús események közepébe csöppenünk, és ezúttal is a világmegváltó hőst kell eljátszanunk. Új fegyverek, járművek, multiplayer küldetések, egyjátékos missziók, illetve kooperatív játékmód vár az érdeklődőkre. Ha minden igaz, október 6-tól a boltokban lesz.

    [DEMO] Bet on Soldier MP

    Hír | 2005.09.14 14:51

    Nos ahogy ígérték, a Kylotonn Entertainment kiadta futurisztikus FPS játékának, a Bet on Soldier multiplayer demóját, melyben megtalálhatjuk a nagy Cargo Bay nevű pályát, amely már ismerős lehet az egyjátékos demóból, amelyen LAN-on vagy az Interneten is szabadon nyomulhatnak a játékosok. Töltés alant lokálból.

    Killer Machine 3 fejlemények

    Hír | 2005.09.14 14:12

    Seeting helyzetjelentést adott készülő játékprojektjük állapotáról... "Nemrégiben kihíreztétek legújabb projektünk, a Killer Machine 3 (hazai multiplayer FPS) készülését. Nos, azóta sem ültünk a "babérokon" hanem dolgoztunk. A fejlesztések a szokott menetrendben haladnak, és a mai nappal teljesen kész lett a játék honlapja. Ugyanakkor kiadtunk 2 screenshotot a játék egyik fegyverérõl:"

    És itt a játék motorjának a logója (továbbra is szívesen "liszenszeljük" a fejleszteni vágyóknak:
    A betöltendõ fejlesztõi poszutok már mind beteltek, de idõvel rájöttünk hogy egy 3D animátor-ra is szükségünk lesz! Hamarosan kész lesz egy kisebb bemutató videó is... :)"

    WarCraft III: TFT Bonus map

    Hír | 2005.09.11 12:09

    A Blizzard kiadott egy újabb multiplayeres bónusz pályát a WarCraft III: the Frozen Throne című játékához, ezzel mindíg napra készen tartva a 3D-s, valós idejű, fantasy stratégiáját. Ezen kis pálya a Wizard's Retreat névre hallgat, melyen 2v2-es és 3v3-as harcokat nyomhatnak rajta az érdeklődők. A mapot innen tölthetitek le.

    [MOVIE] X-Men Legends II: RoA

    Hír | 2005.09.10 10:26

    Az Activision egy újabb trailert dobott ki az X-Men Legends II: Rise of Apocalypse című 3D-s szuperhős akciójáték folytatásából, mely a Raven Software műhelyében hamarosan elkészül. A filmben a multiplayer részből tekinthetünk meg pár jelenetet fél percen keresztül. A filmet innen tölthetitek.

    Bet on Soldier MP Demó közelg

    Hír | 2005.09.09 20:38

    Ha hihetünk a Bet on Soldier honlapján feltűnő információknak, és miért ne hinnénk nekik, akkor akár már jövőhéten megjelenhet a program többjátékos demója. Az előzetes infók alapján egyelőre annyit lehet tudni, hogy a multiplayer változatban két játékmódban írthatjuk majd egymást, a már az SP demóban is megismert pályán.

    [PATCH] Panzers Phase 2

    Hír | 2005.09.08 16:07

    Letölthető a Panzers: Phase Two 1.05-ös javítása a játék hivatalos oldaláról. A patch tartalmaz új lehetőségeket, új multi pályákat, valamint a Road to perdition, Fortress mania, Gun-ho pályákat is némileg átalakították. Emellett néhány egyéb apróbb módosításra is szeretett időt szakítani.

    [DEMO] Vietcong 2 MP

    Hír | 2005.09.08 09:04

    Az a jóságos 2K Games, ígéretének megfelelően valóban kiadta a Vietcong folytatásának multiplayer demóját. A dzsungelharcok kedvelői most valóban kiélhetik magukat, ebben a csöpségben ugyanis egyszerre akár 64-en is nyomulhatnak - természetesen egyetlen hatalmas, összefüggő terepen. A demóban két pálya, a Depot és a Trail kapott helyet, némi Deathmatch, Team Deathmatch, illetve Capture the Flag módokkal megspékelve. Érdeklődőknek erre tessék:

    Vietcong 2 multis demó, ma!

    Hír | 2005.09.07 18:24

    A Worthplaying embereinek sikerült szert tenniük arra az információra, mely szerint a Take 2 ma kívánja kiadni a Vietcong 2 multiplayeres demóját. A kipróbálható verzióban lesz CTF, Deathmatch és TDM is, de ami a legjobb, hogy a teljeshez hasonlóan a demóban is lehetőségünk lesz egyszerre akár 63 társunkkal játszani a szervereken. Update: Nos, örömmel jelentem nem volt kacsa az infó, tölthetitek hát izibe a demót:)

    Fejlesztőket keresünk!

    Hír | 2005.09.04 10:59

    Seeting fordul hozzátok segítségért. Rögtön át is adom a szót. "Kb. egy hete kezdtem el legújabb játékunk, a Killer Machine 3 fejlesztését. Egy multiplayer játékmódú sci-fi FPS-rõl van szó. A menü már 80%-ban kész, de egyelõre még nagyon kezdetleges, mivel a design-t én magam csináltam :D. Egy 3/4 éve írtam meg játék "motorját" Dark Basic Professional alá (akit érdekel, és kipróbálná, hogy még egyszerûbben tudjon FPS-t fejleszteni, annak szívesen "liszenszelem"). Jelenleg a játék tényleges multiplayer részét kezdtem el. Aki tudna segíteni a project elkészítésében az pls jelentkezzen az alábbi posztokra:

  • Level-Designer: Quake 3 Radiant-ot, Hammer-t, esetleg 3D Studio Max-ot ismerõ fejlesztõ
  • Zene szerkesztõre: pörgõs sci-fi zenék elkészítése mp3 formátumban
  • 3D Modellezõ: fegyverek illetve player skin-ek elkészítése 3D Studio Max-ban (formátum: 3ds; x) Ha minden összejön, akkor akár még szeptemberben lehetne játszani a játékkal. A játék fóruma: killertech.atw.hu/forum/index.php"

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)