Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3799

[PATCH] BiA: Earned in Blood

Hír | 2005.10.19 06:40

Megérkezett az 1.2-es javítás a Brothers in Arms: Earned in Blood című kiegészítőhöz. A tapasz jónéhány bugot orvosol, többek közt multizás közben előforduló hibákat is. A tapasz mindösszesen három megabájtot nyom. Érdeklődők ide katt.

RTCW 2 - újabb munkaerő

Hír | 2005.10.18 14:25

A G4 legújabb adásában Kevin Cloud az id Softwaretől elmondta, hogy a Nerve Software együttműködve dolgozik a Raven Softwarerel, a nemrégiben bejelentett Return to Castle Wolfenstein 2-n. A Nerve csapata a multiplayer részlegért lesz felelős. Többen kérdezhetnétek, hogy mit csináltak ők eddig: nos, ők kreálták meg az eredeti Return to Castle Wolfenstein-t, illetve a közelmúltban megjelent Doom 3 kiegészítést, a Resurrection of Evil-t. Thanks JCal.

[PATCH] Rome: TW

Hír | 2005.10.13 06:22

Gigantikus méretű patch érkezett a Rome: Total Warhoz. A javításnak hála a Barbarian Invasion című kiegészítővel is multizhatunk, bugirtás történik, átalakulnak a pályák, és a többi. Az 1.3-as verziószámú tapaszt innen tölthetik az érdeklődők.

[DEMO] TrackMania Original

Hír | 2005.10.12 19:42

Biztosan emlékeztek még az eredeti TrackMania-ra. Bizony voltak benne hiányosságok, és maga a megvalósítás sem volt az igazi. Most, hogy sokat fejlődött a játék, a készítők úgy gondolták, hogy a legelső játékot, némileg felturbózva újra elkészítik. Ennek a bizonyos TrackMania Original-nak jött most ki a single/multi demója, melyet a lenti linket máris tölthettek. Jó versengést!

[PATCH] Blitzkrieg 2

Hír | 2005.10.12 08:56

Előkerült a Blitzkrieg 2 című második világháborús stratégiai játék legújabb, 1.21-es javítása. Főként eddig hiányzó eszköztippeket, valamint néhány játékmenetbeli módosítást adtak hozzá és természetesen jó adagnyi bugot vettek el :) A 32 megás fájlt itt találjátok. Mindeközben a multiplayer demóhoz is kiadtak egy csöppnyi szerver hotfixet.

Battle Carry triál

Hír | 2005.10.10 09:19

Az AFSL Games kiadta a Battle Carry című tankos multiplayer akciójátékának teljes triál verzióját. Alapból csak a Chapel pálya játszható benne, de amennyiben fizetünk, a többi hét is elérhetővé válik. A 321 megás csomagot innen ránthatjátok le.

[MOVIE] F.E.A.R. MP

Hír | 2005.10.06 08:16

Már elkészült ugyan a F.E.A.R., de még nem jelent meg - napok kérdése a dolog. A hosszú éveknek tűnő várakozást enyhítendő tekintsetek meg egy aprócska videót a játék multiplayeres képességeiről. Rob Loftus producer is megszólal benne.

Új Wolfenstein közeleg!

Hír | 2005.10.04 23:25

Ha már bejelentések, akkor nem árt tudnotok, hogy készülget egy új Wolfenstein, melyet a Raven és az id közös erőfeszítésekkel fejleszt (no igen, valakinek csak kell használni a kissé megtépázott hírnevű Doom 3 motort... U3E rulzik :P). Egyelőre csak annyit tudni az új Wolfól, hogy multiplatform, de előszö Xbox 360-a dobják majd piacra. Mikor? Majd :)

[MOVIE] Brothers in Arms 2

Hír | 2005.10.04 08:19

Bár már elkészült, még mindig jönnek belőle animációk. A Brothers in Arms: Earned in Blood-ról van szó, mely napokon belül beszambázika boltokba. Addig azonban itt a lehetőség, hogy belepillants a játék multiplayer és skirmish részeibe. A csomagokat alant lehet cibálni, szerintem érdemes:

  • BiA2: Coop
  • BiA2: German Skirmish
  • BiA2: Multiplayer

  • Quake IV GOLD!!!

    Hír | 2005.10.04 07:46

    Tumm didumm... valamit hozzá kell még tenni ehhez a hírhez? Na jó, a ma született bárányok kedvéért elmondom, hogy az id Software és a Raven Software közös gyermeke, a Quake IV szépen csendben aranylemezre került, és egészen pontosan október 18-án, a F.E.A.R.-rel egy napon (!) kerül a boltokba. Lesz majd nagy csata, hogy ki mivel nyomul, engem valszeg mindkettő multiplayer részében megtalálhattok majd :P

    'Reggelt...

    Hír | 2005.10.04 07:43

    Fincsi reggelit mindenkinek! Akkora, de akkora hír terjed a neten, hogy még! A multiplayer világot valószínűleg az elkövetkező néhány évre meghatározza... de erről majd később :) Most gyorsan nekilátunk a napnak, mert bár tegnapra le kellett volna adni az új GameStart, jó szokásunkhoz híven kicsit csúszunk vele. Úgyhogy most gyorsan a móka, hírek, aztán magazinhegesztés.

    A csúnya nő kifogja az aranyhalat.... A hal közli, hogy hajlandó három kívánságát teljesíteni, ha visszadobja. Úgy lett. - Szeretnék egy luxus lakást! - megkapja. - Szeretném, ha 10.000.000. euró lenne a bankszámlámon! - megkapja. - Tudod halacska, mivel csúnya vagyok és soha nem volt sikerem a férfiaknál utoljára azt szeretném, ha soha egyetlen férfi sem tudna nekem ellenállni!!!! ÍGY LETT A CSÚNYA NŐBŐL CSAPOLT SÖR!

    Caeron 3000 frissítések

    Hír | 2005.10.02 08:36

    Frissült a Caeron 3000 weboldala. Megannyi új infó, kép és miegymás került a honlapra, azonban a legérdekesebb, hogy a játék fejlesztésében is változtatnak. Eddig MMORPG-ként ismertük, most azonban úgy tűnik, amolyan multis üsd-vágd-nemapád tipusu valósidejű csata lesz. További infó itt.

    [DEMO] Vietcong 2 - Multi másodszor

    Hír | 2005.09.30 22:23

    A Vietcong 2 az 1968-as Tet offenzíván alapuló FPS, melyben az ősi város Hue körül és belül barangolhatunk, a vietnámi háború közben. Hogy a történetet a lehető legélethűbben adják vissza, elsőkézből szereztek infókat a Hue város lerohanásánál szolgáló különleges egységektől és gyalogsági tisztektől. Ez a változat egy új kiegyensúlyozott multis pályát rejt, mely a Tiger Falls névre hallgat, és ki lettek szürve a villodzó effektek, melyek az egész képernyőt beborították. A demóért erre tessenek fáradni.

    Civilization IV részletek!

    Hír | 2005.09.30 13:58

    A Worthplaying jóvoltából előkerült pár infómorzsa Sid Meier mester Civilization IV-éből. Az eredeti cikk pontokba szedve tartalmazza a részleteket, én most a lényeget írom le. Fontos újítás a játék "felhasználóbarátabbá" tétele. Mivel a Civilization eddig főleg az asztali táblajátékok vonásait örökölte, igazából az ilyen játékok rajongói érezhették magukat otthon benne első látásra. Ezentúl a módosított interface segít minket majd ebben. Újítások közé sorolják még a srácok az eddig soha nem látott részletgazdagságot, a rendkívül kidolgozott multiplayert, a World Editort (nem szükséges magyarázat), illetve a játék hangi világának sokszínűségét (új, változatosabb zenék, effektek, ilyesmi). Reméljük ezen újítások, főleg az elsőként emlegetett változtatás nem lesz negatív hatással a jó öreg Civilizationra.

    [PATCH] Serious Sam II demó

    Hír | 2005.09.30 10:43

    A Croteam kiadott egy kisebb javítást a napokban kidobott Serious Sam II demójához, ezzel orvosolva azt a néhány embernél fellépő hibát, mely nem engedi őket online játék lebonyolításához. A patch tartalma két dll fájl melyeket felülírva az eredetire a játék máris hibátlanul tolható multiban. Fontos még, hogy a kliens patchelése után a patch nélküli szerverekre is fog tudni csatlakozni. Szóval roham a fájlhoz erre.

    [PATCH] Bet on Soldier, frissülj fel!

    Hír | 2005.09.29 20:07

    Hogy végül megbukik-e a Bet on Soldier vagy nem azt még nem lehet tudni. Van akinek tetszik ez a fogadok az aszfaltkatonára dolog és van akinek nem. Kinek a pap kinek a papné vagy izlések és pofonok... és így tovább, szóval értitek a lényeget. Ha a játék elnyerte tetszésedet, de a töménytelen bug és az akadozó multi megakadályozza, hogy barátságodat elmélyítsd a játékkal, akkor nem kell mást tenned, mint ide klikkentve letöltened a legújabb 1.2-es frissítést.

    [DEMO] FEAR MP DEMO

    Hír | 2005.09.29 18:52

    Még a mai Warhammer demó előtt sunyin megérkezett a FEAR multiplayer demója, mely máris itt terpeszkedik kicsiny szerverünkön. Ezúttal a többjátékos élvezetek részesei lehetünk - előnyben, akiknek nem volt szerencséjük kipróbálni az egykori zárt multi bétát. Ha úgy ézed, készen állsz a lövésre, várlak az online arénában :) Erre tessék:

    [DEMO] Blitzkrieg II MP

    Hír | 2005.09.28 10:14

    Előkerült a Blitzkrieg II című második világháborús stratégiai játék multiplayer demója. Mindez azt követően történt, hogy az egyjátékos demó közel egy hónapja kint van, és maga a játék is elkészült már közel két hete. Mindez ne keserítsen el senkit... aki ki szeretné próbálni többedmagával a Autumn Rain címet viselő pályát, az kattintson alant.

    Warcraft III Map ismét

    Hír | 2005.09.24 11:45

    A Blizzard emberei is serényen iparkodank, hónapról hónapra adják ki az újabb és újabb bónusz pályákat játékaikhoz (én azért remélem, hogy a sok pályakészítés mellett arra a misztikus wow kiegre is jut idejük). A legújabb map a Deadfall nevet viseli és méretét tekintve nagynak egy cseppet sem nevezhető, a készítők a pályát multi szempontjából 1v1 vagy maximum 2v2 csatázásra ajánlják.

    [MOVIE] Star Wars: Battlefront II x3

    Hír | 2005.09.24 10:56

    Aki kicsit is érdeklődik a Star Wars univerzuma iránt és kedveli a BF-szerű multi orientált játékmenetet, már biztosan tűkön ülve várja, hogy megjelenjen a Battlefront 2. Már közel két hónap eltelt azóta, hogy az utolsó jelentősebb múvi csomagot megkaptuk,de most szerencsére elérkezettnek látták az időt, hogy megosszanak velünk egy újabb triót, melyben 3 pályát mutatnak be, nevezetesen a Hoth bolygót, Felucia-t és a Mygeeto-t. Jó nézelődést!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)