Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3799

Újabb Heroes 5 infók

Hír | 2005.11.16 21:43

Egy orosz illetőségű informatikai szaklap, név szerint az F-Centre interjút készített a Nival Interactive munkatársaival, akik újfent elkotyogtak néhány dolgot a Heroes of Might and Magic V-ről.

  • a Havennel játszók számára lehetőség nyílik alacsony szintű csapatokat magassá konvertálni, például Peasentből Knightokat faraghatnak
  • a Sylvannal harcolók kijelölhetnek néhány ellenséget a csata során, amelyekre ezt követően lényeik nagyobb sebzéssel képesek támadni
  • valószínűleg több mint öt nehézségi fokozat lesz
  • az Artifactok nagyobb szerepet kapnak, emellett sokkalta erősebbek is lesznek - mindazonáltal ritkán találunk majd, nem úgy mint anno a Heroes 3-ban
  • bár a játék AI-ja már nagyban rég elkészült, továbbra is fejlesztés alatt áll: az új rendszerrel a gép képes lesz trükköket is bevetni ellenünk
  • a Cavalierek továbbra is rendelkeznek majd Charge képességgel
  • lesz olyan multiplayeres mód, amelynél addig szünetel a körökre osztott állapot, amíg valami "érdekes" nem történik - például két hős összetalálkozik

  • Torino 2006 - a játék

    Hír | 2005.11.16 21:23

    A 2K Sports és az International Sports Multimedia megállapodást kötött, melynek értelmében hamarosan kiadásra kerül Torino 2006 névvel a jövő évi téliolimpia hivatalos videójátéka. Az Olaszországban, azon belül is Torinóban esedékes olimpiai játékokat reméljük jól sikerül adaptálni a virtuális játékvilágba. További infó itt.

    F.E.A.R. + Punkbuster

    Hír | 2005.11.16 15:36

    A FEARHQ adta hírűl, hogy a Monolith megbízást adott egy úrnak/cégnek, melynek értelmében a VU Games FPS-ébe, a F.E.A.R.-be beépítik a Punkbuster technológiát. Mint azt a multizásban járatos emberek jól tudják, a Punkbuster egy olyan védelem, amely a csalókat hivatott kiszűrni. A Punkbusterrel támogatott F.E.A.R. egy hamarosan megjelenő patch segítségével építi be a technológiát önmagába. Arról, hogy ez a tapasz mikor jelenik meg, egyelőre nincs információ.

    [PATCH] Starship Troopers

    Hír | 2005.11.16 15:32

    4.09.10-es verziószámmal látott napvilágot a legújabb patch, amely a Starship Troopershöz készült. Néhány bogár bugos volt, így javításra szorultak... :) A tapasz főként multis hibákat javít. Aki a részletekre is kíváncsi, plusz töltené a patchet, az ide kattanjon, és máris megkezdheti a műveletet.

    Panzers: Phase Two patch pénteken

    Hír | 2005.11.16 11:37

    A CDV ma jelentette, hogy november 18-án, ehét pénteken új patchet készül kiadni, melynek verziószáma 1.06, és a Codename: Panzers: Phase Twohoz lesz alkalmatos. A tapasz legfőbb különlegessége, hogy segítségével multiban ezentúl cooperative módban is játszhatunk. Bizonyíték itt.

    [PATCH] Delta Force eXtreme

    Hír | 2005.11.16 09:58

    A Delta Force eXtreme új javítócsomagja nagyrészt multiplayeres problémákat orvosol, de emellett a játékmenetbeli apróbb hibák vagy nehézségek is kijavításra kerültek. A ragtapasz 1.6.9.3. verzióra frissíti ezt a taktikai lövöldözős játékot. A 31 megás fájlt innen töltve érhetitek el.

    [PATCH] F.E.A.R. Securom

    Hír | 2005.11.14 09:06

    Úgy tűnik, nem csak a másolt játékokkal foglalkozóknak okoznak problémát a legújabb másolásvédelmi eljárások, mint például a Securom 7, hanem az eredeti változatok tulajdonosainak is meggyűlik velük a baja. Tapasztalatból mondhatom, hogy ez sajnos tényleg így van. Az eredeti F.E.A.R.-em javítás nélkül nem volt hajlandó megszólaltatni a karakterek hangját, mígy a patch felrakása után véletlenszerűen indult el, vagy tagadta meg a futtatást. A Securom védelem készítői most előálltak egy saját tapasszal, amelyet az első és második verziós F.E.A.R. javításhoz is kiadtak. Erre azoknak is szükségük lehet, akik multiban akarnak játszani, mert gyakran az se akar működni. Bár erősen kétlem, hogy csak a Monolith játékával fordulnak elő ilyesmik - előbb vagy utóbb biztosan több alkotásnál is jelentkezni fog valami probléma a túlzott biztonsági megkötések miatt. Ide kattintsanak, akik az eredeti játékukkal a fenti hibák valamelyikével találkoztak.

    DEMx 2005 díjátadó decemberben

    Hír | 2005.11.12 10:23

    December 1-jén rendezik meg Los Angelesben az idei Digital Entertainment and Media Excellence (DEMX) díjátadót show-t, amit korábban Billboard Digital Entertainment Awardsnak neveztek. A rendezvényen olyan kategóriákban ítélnek oda díjakat a játékfejlesztőknek, mint az év legjobb újdonsága, legjobb multiplayeres játéka, legjobb zenéje, meg még egy csomó konzolos és mobilplatformos cucc is kiosztásra kerül. Az idén az NCSoftot két alkotásával is jelölték. Az egyik a Guild Wars, a másik a City of Villains. A teljes listát a fenti linken találhatjátok.

    Nincs többé éjszakai multizás

    Hír | 2005.11.12 09:40

    A malajziai Subang Jaya városka vezetősége úgy döntött, szigorított netkávézó-nyitvatartási renddel kívánják megfékezni azt az elharapódzó jelenséget, mely egyre többeket fertőz meg. Nevezetesen, hogy alvás nélkül 24 óránál is többet játszanak egyesek interneten keresztül. Jövőre egyszerűen bezáratják azokat a helyeket, ahol éjjel is engedik a betérőket játszani. Mindezt egy anyuka panasza idézte elő, akinek fia több napig nem került elő, majd végül kiderült, hogy 48 órán át egy cyberklubban múlatta az időt. Személy szerint én teljesen megértem a szigorítást, az ilyesmi már egyáltalán nem normális dolog. Ha a dohányzási tilalmat is be tudják tartani az emberkék, akkor ezt is.

    Halo 1-2 HD-ben Xbox 360-on

    Hír | 2005.11.10 10:06

    Már korábban szót ejtettünk arról, hogy egyes elsőgenerációs Xbox játékokat támogatni fog az Xbox 360. Mivel azonban a konzol részéről nehezen kivitelezhető, sejthető volt, hogy csak a legsikeresebb alkotásokkal fognak foglalkozni. Így is lett. A Bungie bejelentette, hogy a Halo első és második része futtatható lesz Xbox 360-on, óriási felbontásokban, élsimítással. Ha tehát rendelkez(t)ünk Xboxszal és Halo-val, azt csak be kell tenni az új masinába, és máris kezdődhet az akció. A multiplayer és az osztott képernyő funkció is tökéletesen működik. A Bungi ezen kívül egy Halo 2 Anniversary Special jubileumi kiadást is bejelentett. Az Xbox 360 már november folyamán megvásárolható lesz.

    [DEMO] Virtual Skipper 4

    Hír | 2005.11.10 09:45

    A Nadeo útjára engedte Virtual Skipper 4 címet viselő vitorlaszimulátorának demóját, amely nyolc gyakorló küldetést tartalmaz a Marseille "pályán", és két szingli versenyt a Nordicon. Ezen felül multiban is kipróbálhatjuk magunkat, mindkét területen.

    [MOVIE] Monster Madness

    Hír | 2005.11.08 09:15

    Megjött a Monster Madness című akciójáték legújabb videóelőzetese. A két és fél perces multis mókát elég gyatrán tömörítették, ugyanis háromszáz megabájtnál is nagyobb a fájl, amit innen letölthettek.

    Aktuális legjobb 20 multi

    Hír | 2005.11.07 10:10

    A GameSpy értesülései szerint november 6-án az alábbi húsz játékkal nyomultak a legtöbben multiban. Figyelemre méltó, hogy a Quake 3 még mindig milyen jól tartja magát. Az is érdekes, hogy az első HL-lel még mindig többen játszanak, mint a HL2-vel... 1. Half Life - 30263 szerver, 46676 játékos 2. Half Life 2 - 18826 szerver, 40130 játékos 3. Battlefield 2 - 6325 szerver, 26876 játékos 4. Call of Duty - 5037 szerver, 6565 játékos 5. Unreal Tournament 2004 - 2555 szerver, 6544 játékos 6. Americas Army: Special Forces - 1815 szerver, 6502 játékos 7. Call of Duty 2 - 2804 szerver, 6198 játékos 8. Wolfenstein: Enemy Territory - 3091 szerver, 6125 játékos 9. Neverwinter Nights - 1280 szerver, 4588 játékos 10. Quake 3: Arena - 1879 szerver, 2726 játékos 11. Halo: Combat Evolved - 725 szerver, 2438 játékos 12. Soldier of Fortune 2 - 1133 szerver, 2383 játékos 13. Medal of Honor Allied Assault - 2006 szerver, 2326 játékos 14. Battlefield 1942 - 888 szerver, 2273 játékos 15. Medal of Honor: Allied Assault Spearhead - 1258 szerver, 2266 játékos 16. Unreal Tournament - 2219 szerver, 1895 játékos 17. Battlefield Modern Combat (PS2) - 226 szerver, 1314 játékos 18. Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy - 684 szerver, 1311 játékos 19. Star Wars Battlefront 2 PC - 297 szerver, 1193 játékos 20. Quake 4 - 1434 szerver, 1084 játékos

    [MoD] San Andreas GTATournament

    Hír | 2005.11.05 11:59

    Megjelent a GTA: San Andreas gtaTournament modifikáció 0.2-es változata, amely lehetővé teszi a multiplayert a Rockstar Games játékában. Akár 96 játékos is nyomulhat egyszerre, több mint 12 ezer járműfajtával. És mindez belefért három megabájtba. Ha fent van a mod előző verziója, azt a telepítés előtt mindenképp töröljétek. Szóval kattintsatok ide.

    UT2007 rendszerkövetelmények?

    Hír | 2005.11.03 16:56

    A német PC Games magazin birtokába jutott egy állítólagos Unreal Tournament 2007 rendszerkövetelmény-listának... - minimum: 2.8GHz-es proci, 512MB Ram, Geforce 6 - ajánlott: 3-4GHz proci, 1GB Ram, Nvidia 6800GT/ultra vagy 7800GT/GTX SLI - Duálmagos Processzorral rendelkezők esetében: Támogatott a Multi-Threading technológia. - 64 Bites rendszerek szintén támogatottak a szebb textúrák érdekében. - Renderelők: Shader-3.0, Fallback-Mód a Shader 2.0-hoz, dx8 renderer. - HDR: igen - fizika: Novodex-Physik-Engine. - Ageias PhysX Processzor támogatott.

    [PATCH] F.E.A.R.

    Hír | 2005.11.01 08:43

    Új patch érkezett a F.E.A.R. című játékhoz, egész pontosan a második. A tapasz igen nagy (~120 megabájt), azonban tartogat letöltőinek egy új multis pályát, valamint előkészíti a játékot a közelgő SDK használatához. Aki szükségét érzi a javításnak, az ide kattanjon.

    [MOVIE] Vietcong 2

    Hír | 2005.10.29 18:45

    A Pterodon kiadta utolsó trailerét a napokban megjelent FPS-éből a Vietcong -ből, melyben ismét a játék néhány jelenetét láthatjuk. A filmben közel két és fél percen keresztül figyelhetjük meg a játék akciójeleneteit, melyet ezúttal a multiplayeres béta tesztből emeltek ki a készítők. A filmet innen máris tölthetitek.

    Quake 4 grafikai tuning

    Hír | 2005.10.27 13:41

    Amennyiben NVIDIA G70/NV40/NV30 típusú videokártya valamelyikével rendelkezel, erről az oldalról töltsd le a Quake 4 tuning tool nevű kicsi programot, amivel számos finomhangolási lehetőség tárul fel. Akkor se keseredj el azonban, ha másmilyen GPU-val rendelkezel. Látogass el erre az oldalra, és rengeteg grafikai tuninglehetőséggel, konzolparancsokkal, multiplayeres pályaszerkesztési tanáccsal, stb. leszel gazdagabb. Sőt, még csalásokat is találsz. Csak egészen minimális angoltudásra van szükség.

    WCG 2006 döntő idén novemberben

    Hír | 2005.10.24 10:06

    Idén november 16. és 20. között, Szingapúrban kerül megrendezésre a világ legnagyobb multipartija, a World Cyber Games 2006 döntője. Hétszáz játékos érkezik oda 67 országbó, melyek közül kilenc nemzet most először képviselteti magát. A teljes sajtótájékoztatót itt találjátok.

    Commandos 4 - Quazal Multiplayer

    Hír | 2005.10.20 09:22

    A Quazal és az Eidos Interactive csapata elárulta, hogy a még fejlesztés alatt álló Commandos Strike Force a Quazal technológiáját használja majd a multiplayer játékélmény megalkotásához. Ez igazából maximum annyiban lehet jó, hogy jóval több multi mód lesz benne, mint úgy általában a többszereplős játékokban - mondjuk kérdéses, hogy ezek közül melyik lesz majd ténylegesen használható. A Commandosnak egyébként ez lesz az első része, mely tényleges 3D-s technológiával, ezúttal third-person nézetben engedi láttatni az eseményeket. Megjegyzem elég jól állnak a fejlesztéssel, úgyhogy már nem is kell rá olyan nagyon sokat várni.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)