Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3798

Starship Troopers multis támogatás

Hír | 2005.12.04 10:33

Az Empire Interactive multiplayeres támogatási hadjáratba kezdett a Starship Trooperssel kapcsolatban. Ennek következő állomása egy új patch lesz, melynek megjelenésére az elkövetkezendő napokban kerül sor. A tapasz jónéhány multira alkalmatos pályát is tartalmaz majd. Részletek itt olvashatóak.

[DEMO] Battles of Norghan

Hír | 2005.12.03 20:12

A Mitorah Games kiadta a frissített demóját a Battles of Norghan című játéknak. A gém egy fantasy világban játszódó körökre osztott stratégia, melyet mind single, mind multi módban 22 térképen játszhatunk. A demó mindössze 23 megát nyom, tehát annak érdemes leszedni, aki könnyedebb kikapcsolódásra vágyik!

Elérhető a Darwinia Steamen keresztül

Hír | 2005.12.03 08:50

Az ígéretekhez híven minden úgy történt, ahogyan mondták, megjelent a Darwinia, és elsőként Steamen keresztül lett elérhető. Akik egyébként előfizettek a játékra, azok számára 10%-al olcsóbb lesz a legújabb multis csoda. Thanks WP.

[PATCH] Europe Universalis 2

Hír | 2005.12.01 18:08

Az 1.09-es patch érkezett meg a Paradox Entertainment gyöngyszeméhez, a Europe Universalis 2-höz. A tapasz javít néhány multizás közben fellépő hibát, valamint itt-ott kiegészíti a játékot. A 12 megás javításért erre tessék...

MX vs. ATV Unleashed PC-re is

Hír | 2005.12.01 08:18

A THQ bejelentette, hogy MX vs. ATV Unleashed című akció-versenyjáték nem csak PS2-re és Xboxra, hanem PC-re is elkészül, valamikor 2006 elejére, sőt On the Edge alcímmel PSP-re is. A PC-s változat pályaszerkesztőt és multiplayer támogatást is tartalmaz.

[PATCH] SÖLDNER - Secret Wars

Hír | 2005.11.30 17:33

A SÖLDNER - Secret Wars című játékhoz minap egy lengyel nyelvű javítást adtak ki, mely a többjátékos módot javítja. A fejlesztők szerint ezt a csomagot minden játékosnak érdemes feltenni a nyelvi nehézségek ellenére, mert sok hibát kijavít.

[DEMO] Quake 4 frissítve

Hír | 2005.11.29 20:25

A Quake 4 demójával kapcsolatban voltak kisebb problémák, többek között az, hogy a multi hálózatban nem akart működni. Késöbb kiderült, hogy ez nem is a publikumnak szánt verzió volt. Ám most minden kedves Quake rajongó örülhet, ugyanis megérkezett a frissített verzió, amit már singleben és multiban is gond nélkül lehet tolni.

[PATCH] GT Legends

Hír | 2005.11.29 08:31

Megérkezett a GT Legends első javítása. A SimBin fejlesztette "történelmi" autószimulátorban igazi autólegendákat vezethetünk. A patch felturbózza a multiplayert, így most már akár 36-an játszhatunk egyszerre, de emellett számos apróbb hibát is orvosoltak. Az 58 megás csomagot innen lehet tölteni.

[PATCH] GTR

Hír | 2005.11.29 06:54

Új patch érkezett a GTR-hez, az autós szimulátorok egyik, ha talán nem a legjobb darabjához. A tapasz a multiplayeres módokban előforduló hibákat orvosolja. A javítás rengeteg nyelven elérhető, boldogságunkra még magyarul is. Erre tessék...

[DEMO] Super Taxi Driver 2006

Hír | 2005.11.26 11:15

A Super Taxi Driver 2006 a valaha látott legagresszívabb taxis játéknak ígérkezik. A versenyben maradáshoz muszáj a legjobb vezetési tudásunkat nyújtani, mindez azonban nem feltétlen lesz elég. Aki meglesné, hogy miként is megy a dolog, most kipróbálhatja a Team6 által kiadott játékdemót, amelyben 2 taxit nyüstölhetünk, 2 single és 1 multi módra alkalmas pályán. Erre tessék...

Problémák a Quake 4 demóval

Hír | 2005.11.25 15:22

Alig, hogy a Quake 4 demója kikerült máris kiderült, hogy ez a demó nem az a verzió, amit a fejlesztők a publikumnak szántak, hanem csak egy korábbi eddig nem tesztelt verzió, melyben például a multis rész hálózatban nem működik. A mégis kikerült demó megjelenését azzal indokolják, hogy a szerver hibája miatt sikerült lerántani onnan a fájlt, mely szerver azóta már frissítésre került. Az igéretek szerint a hivatalos tesztelt változat valamikor jövőhéten érkezik.

Daemon Vector GOLD

Hír | 2005.11.24 15:37

Nos igen, a Gothicra hajazó német fejlesztésű Daemon Vector arany stádiumba érkezett. Mi ugyan sokat nem írtunk idáig róla (kb. semmit), azt azért tudni lehet, hogy egy akció-szerepjátékról beszélünk. A sztoritól nem feküdtem meg: a 14. században járunk, mikor Marco Polo a Távol-Keletről Európába utazik, de Kínában elszabadított valami gonoszt, aki szörnyű dolgokat tesz kontinensünkön. Választható karakterek, többféle befejezés, pörgős akció, multi lehetőség, minden lesz a játékban... december 8-án.

BfME2 bétateszt decemberben

Hír | 2005.11.24 15:35

A nemrégiben közzétett nyilatkozat igaznak bizonyult: még december folyamán megindul a Battle for Middle-Earth II című stratégiai játék bétatesztje, és egészen annak megjelenéséig folyamatosan tartani is fog. Egyelőre annyit tudni, hogy a multiplayeres tesztek több frakciót és pályát is tartalmazni fognak. A jelentkezés nagyjából ma este indulhat meg, és lesz demó is, még valamikor a végleges változat megjelenése előtt.

[PATCH] Dungeon Lords

Hír | 2005.11.24 15:25

Javítás érkezett kedvenc harmadik személyű-akció-fantasy-szerepjátékunkhoz (nagy levegő), a Dunegon Lordshoz. A patch az alapjátékot 1.4-es verzióra "ápgrédeli", melyben új hotkeyek, skillek, multis feljlesztések vannak, emellett számos bugot sikerült kijavítani. Have Fun!

[DEMO] Quake IV

Hír | 2005.11.24 11:51

"Picivel" az amerikai megjelenést követően, nagyjából a hazai debütálással egy időben megérkezett végre a Quake IV demója. De már az is nagy szó, hogy egyáltalán kaptunk ilyet. A szingli küldetésből azt kapjuk most meg, amelyikben Matthew Kane a Rhino csapattal meg kell, hogy tisztítsa a leszállási zónát a fő földi erők számára. Multiplayer pályák közül pedig a The Fragging Yardot kapjuk normáls és 1v1 változatban egyaránt.

F.E.A.R. 1.02-es SDK és szerver kliens

Hír | 2005.11.23 20:53

Vajon van valaki, aki még nem borzongott ennek a játéknak az intenzív horrorisztikus környezetében? Nos azok, akik képtelenek felhagyni félelem iránti vágyukkal, vagy épp csak imádják eme csodát, azok most elkészíthetik egyedi kiegészítőiket a játékhoz, valamint saját pályákat is kreálhatnak. Lényeges dolog még, hogy elérhető a játék azon szerver kliense, melynek segítségével bárki könnyedén indíthat multis meneteket az interneten keresztül. Lényeges dolog a klienssel kapcsolatban, hogy nem kényszerül rá senki, hogy csúcs szuper géppel rendelkezzen, szervert egy közepes kategóriájú géppel is tökéletesen fog tudni működtetni. És ami a legfontosabb, az SDK innen tölthető, a kliens Win32-es verzióját itt, a Linuxhoz illőt pedig itt találjátok.

CyberGames.hu - Van új a nap alatt

Hír | 2005.11.22 17:19

Mindig öröm számunkra, ha a hazai cybersport élet fejlődéséről számolhatunk be. Egyre nagyobb szükség van az olyan oldalakra, ahol a hazai netes játékok szerelmesi egymást elérhetik, értesülhetnek az aktuális eseményekről. A www.cybergames.hu - oldal egyfajta "online játszótér" ahol meccseket, warokat lehet egyeztetni. Számítani lehet komoly díjakkal megspékelt versenyekre is az oldal készítőinek szervezésében. Emelett számos más érdekességet (aktuális hardver, multi hírek) is megtalálhattok ott. Aki kicsit is kacsintgat a cybersport felé meglesi a fenti portált. Jó böngészést!

[DEMO] Dangerous Waters MP

Hír | 2005.11.18 18:54

Újabb Dangerous Waters demó érkezett. Ezen kipróbálható verzió sorozatszáma 1.3-as, így némi újítás is helyet kapott a csomagban. Egy multis változatról van szó, amellyel akár egyidejűleg 30 játékos is nyomulhat. Irány a Strategy First oldala, letöltésre fel!

[PATCH] Panzers Phase Two

Hír | 2005.11.18 09:45

Ahogy ígérték, időben megérkezett a Codename: Panzers Phase Two című magyar fejlesztésű második világháborús valós idejű stratégiai játék legújabb javítása. Az 1.06-os verzió a régóta várt kooperatív játékmódot adja ajándékba az egyjátékos kampányokhoz, ezen kívül nyolc új multiplayer pálya és csomó fontosabb hibajavítás is belefért a csomagba. A 85 megabájtos patch itt található.

Újabb Heroes 5 infók

Hír | 2005.11.16 21:43

Egy orosz illetőségű informatikai szaklap, név szerint az F-Centre interjút készített a Nival Interactive munkatársaival, akik újfent elkotyogtak néhány dolgot a Heroes of Might and Magic V-ről.

  • a Havennel játszók számára lehetőség nyílik alacsony szintű csapatokat magassá konvertálni, például Peasentből Knightokat faraghatnak
  • a Sylvannal harcolók kijelölhetnek néhány ellenséget a csata során, amelyekre ezt követően lényeik nagyobb sebzéssel képesek támadni
  • valószínűleg több mint öt nehézségi fokozat lesz
  • az Artifactok nagyobb szerepet kapnak, emellett sokkalta erősebbek is lesznek - mindazonáltal ritkán találunk majd, nem úgy mint anno a Heroes 3-ban
  • bár a játék AI-ja már nagyban rég elkészült, továbbra is fejlesztés alatt áll: az új rendszerrel a gép képes lesz trükköket is bevetni ellenünk
  • a Cavalierek továbbra is rendelkeznek majd Charge képességgel
  • lesz olyan multiplayeres mód, amelynél addig szünetel a körökre osztott állapot, amíg valami "érdekes" nem történik - például két hős összetalálkozik

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)