Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 319

City of Heroes Európa

Hír | 2004.11.26 17:36

Az NCsoft Europe ma örömmel jelentette be, hogy elindult a City of Heroes európai részlegének hivatalos oldala. A játék egyébként egy ilyen rajzfilmes szuperhősös internetes cucc, de ezt Ti is tudjátok :) Aki esetleg ismeri, vagy akit behatóbban is érdekel a dolog, feltétlenül nézze meg az oldalt, hisz valahol a lap tetején ott figyel az "European Beta" szöveg, ami csak jót jelenthet :)

Anyucik karácsonykor!

Hír | 2004.11.22 17:51

Egy előzetes felmérés szerint az Egyesült Államokban élő szülők 47%-a tervezi, hogy csemetéjének PC játékot vegyen. Ez említésre méltó adat, főleg annak függvényében, hogy tavaly "csak" 37% gondolkodott ugyanígy :) A The Entertainment Software Association viszont aggodalmát fejezte ki ezügyben, és kéri a szülőket, hogy olvassák el, mi van a dobozokra írva, nehogy drága kölkük gyakorlatba is átültesse a számítógépes tapasztalatokat. Egy tipp: ezek után döglött macskával a fejeteken ne mászkáljatok az utcán, még valaki előkapja a gravy-gun-t, és a fejetekre borít egy háztömböt, "Én vagyok Gordon Freeman!" felkiáltással :)

'Reggelt!

Hír | 2004.10.25 08:24

Jó reggelt mindenkinek! Sajnos egyre inkább érezhetjük az ősz kellemetlen hatásait. Erre a hétre már csak borongós, ködös időt jósolnak... Legalább átállíthatnánk az órát. Rövid utánajárást követően arra jutottam, hogy valószínűleg most vasárnap hajnalban kerülhet erre sor, miután ugyebár egy órával több időnk lesz az alvásra, ha úgy vesszük :) Új számunk is hamarosan elkészül, szóval a november 5-i nyílt napra remélhetőleg mindenki kipihenten érkezik majd, s nem másnaposan! :D A mai vicceimért elnézést kérek az érintettektől, szeretem a (szőke) nőket! :)

- Mi a bizonyíték arra, hogy a sörben női hormonok vannak? - ??? - Az, hogy ha a férfi megissza, utána hülyeségeket beszél és nem tud vezetni. A szőke titkárnőt első munkanapján elküldik kávét csinálni. Mivel még sosem főzött kávét, lemegy a közeli presszóba egy termosszal. - Elnézést, belefér ebbe a termoszba hat csésze kávé? A pincér méregeti a termoszt egy kicsit, aztán felel: - Igen, azt hiszem hat csésze pont elfér benne. - Ó, ez nagyszerű! Akkor kérek kettőt cukorral, egyet cukor nélkül, egyet tejszínnel és két cappuccinót!

[DEMO] Rollercoaster Tycoon 3 v1.2

Hír | 2004.10.23 10:34

Megérkezett a legújabb (számszerint a harmadik) Rollercoaster Tycoon 3 demó. Nem tudom, mi értelme ennyi demónak, inkább tolják már az arcunkba a tejes játékot :) Na jó, persze az sincs már messze, hisz november elején érkezik a drága. Az 1.2-es verziószámú demót innen, az 1.1-est innen, az original demót pedig innen tölthetitek. Have fun!

Teknőcök zúznak PC-n is

Hír | 2004.10.21 19:44

A Konami Europe bejelentette legújabb játékát, melyet idén novemberben GBA-ra, majd jövő év elején konzolokra, illetve PC-re is meg szeretne jelentetni DVD-n. A téma a tini nindzsa teknőcök. A játékos kiválaszthatja a hős karatkerét, majd azzal öt óriási játéktéren keresztülrombolva, a főellenségeket lekaratéjozva eljuthat a végső kielégülés csúcspontjára... Fokozza az élvezeteket, hogy ezt akár grupiban, egyszerre négyen is művelhetik! :D A cucc teljes címe egyébként Teenage Mutant Ninja Turtles 2: BattleNexus.

King Kong a horizonton!

Hír | 2004.10.12 19:40

Jobbanmondva a fák fölött :) Biztos tudjátok kiről van szó. Nagy, szőrös, kitépi a fákat, lenyúlja a nőinket a fürdőszobából, és fölcipeli a felhőkarcoló tetejére tomboló viharban! Szemét! Na jó, egy kicsit talán túlfűtöttem magam. Mindenesetre érkezik a nagydarab gorilla a mi PC-nkre is! Hurrá! Többet sajna nem tudni, semmi kép, semmi marketingszöveg (lenyűgöző grafika, oscar-díjas sztori), mindössze egy név: Ubisoft és egy megjelenési dátum: december 14. Illetve 2005 december tizennégy :) (Thanks Worthplaying)

[DEMO] Live for Speed

Hír | 2004.10.11 09:38

Kiadták a Live for Speed nevezetű autós játék új demóját. Manapság nagy divat lett, hogy bizonyos idő elteltével a teljes verziót le lehet tölteni, de amíg nem fizetünk a használatáért, csak demó üzemmódban próbálhatjuk azt ki. Nos, ez is egy ilyen darab. A full verzió mindössze 144 mega és ezen oldal legtetejéről tölthetitek le.

'Reggelt...

Hír | 2004.10.07 06:41

Kellemes kora reggelt mindenkinek. Holnap végre hurrá péntek, ma meg csak simán csütörtök, de már egyre közelebb a hét végéhez. Nos, nézzük is meg, hogy ma reggelre így hirtelen mi jutott, nomeg a viccet:

Az elmeosztály egyik munkaterápiára fogott ápoltja egy magas létra tetején állva meszeli a kórterem plafonját. Egyszer csak belép egy másik ápolt, és odaszól: - Fogódzkodj meg gyorsan az ecsetben, mert öt percre el kell vinnem a létrát.

'Reggelt...

Hír | 2004.08.26 06:48

Üdvözlet. A tegnapi nap felhős estéjén elbúcsúzott a legnagyobb európai tornától egy magyar csapat. Ami nem ad okot a lehervadásra számukra az az, hogy így is indulhatnak nemzetközi porondon. Ma egyenlőre nincs túl sok érdekesség, például az Xpand Rally demóról sem szól semmi, ami az augusztus 26.-át illeti (ekkorra ígérték).

Az anya ébresztgeti a fiát: - Kelj fel, fiam! Tudod, indulnod kell az iskolába! - Jaj, de borzasztó. Mindenképpen kell? - Persze, hogy kell. Minden pedagógusnak be kell mennie!

[MOVIE] Restricted Area

Hír | 2004.08.25 18:56

Új anim érkezett a Restricted Area című akció-szerepjátékból is. Az első és a második után ez halálpontosan a harmadik :) Egyébként ez kiderülhet akkor is, ha ide látogatunk, ugyanis a Worthplaying mindig egy csokorba gyűjti az azonos játékból fellelhető összes letölthetőséget :) A 19 megás fájlt tehát a fenti oldal tetején találjátok.

Carmack apa lett!

Hír | 2004.08.14 20:10

Most már értem miért csúszott ennyit a Doom III! John Carmack máson is dolgozott az utóbbi időkben, ennek gyümölcse legújabb projectje, Ryan. :) A viccet félretéve ma reggel megszületett John Carmack első csemetéje, aki Ryan névre hallgat és 2,81 kilogrammot nyom - számol be a quakecon.org. Szívből gratulálunk az ifjú apának és feleségének, Anna Kangnak! Thanks Sundesz!

'Reggelt...

Hír | 2004.07.24 08:20

Üdvi' Nos, igencsak érdeklődéssel várom, hogy ma milyen Doom 3 és/vagy Half-Life 2 érdekesség kerül terítékre. Nem tudom feltűnt e nektek, de a Valve kicsit elkezdett kampányolni, hogy azért figyeljünk az ő szent gyermekére is. Szerény véleményem az, hogy ezt a lehető legrosszabbkor teszik, hiszen a Doom 3-ról elterelni a vigyázó szemeket.. hááát, esélytelen :) Inkább akkor kellene tolni ezerrel a dolgokat, amikor már Gabe vigyorgó golyó feje képes lesz kimondani, hogy: GOLD. Addig azonban sunyítani kellene, mert a végén még 2005 szeptember lesz a stuffból :D

Két kandúr beszélget: - Képzeld tegnap felcsíptem egy kellemes kis cicust. - És? - Hazavittem a padlásra, közben simogattam selymes, fehér bundácskáját. - És? - Leültettem a kanapéra. - És? - Megkínáltam egy kis meleg tejjel. - És? - Ha azt láttad volna milyen szexisen lefetyelte a kis nyelvével. - És? - Végigfektettem a kanapén. - És? - Átöleltem szorosan. - És? - És akkor elmeséltem neki hogyan heréltek ki.

[MOVIE] Juiced / Pro Evo 4

Hír | 2004.07.22 11:01

Két új anim érkezett az éjjel. Az egyik a már jól ismert Juiced-ből, melynek ez már nem az első, sőt már demója is van. Mindennek tetejében most indult be honlapja úgy igazán. Nem csoda, hisz nemsoká megjelenik. A második animáció a Pro Evolution Soccer 4 című sportjátékból érkezett.

  • Pro Evolution Soccer 4 trailer (18 MB)

  • 'Reggelt!

    Hír | 2004.07.20 08:25

    Jó reggelt! Ma már egy kicsit enyhébb időnk lesz, ráadásul előfordulhatnak néhol záporok is. Most csak Carlos Santanát emelném ki a szülinaposok közül, aki ma 57 éves és épp holnap lesz neki koncertje a Budapest Sportarénában :) Emellett pedig az idén felvételizőknek súgnám meg, hogy a Felvi.hu weboldalon ma estétől lesznek elérhetőek a felvételi ponthatárok, sőt aki regisztrált, annak az összesített pontszáma és a jelentkezési helyek sikeressége is megvizsgálható lesz. Egyelőre Doom III-as hír nincs a horizonton, azonban van Half-Life 2-es, pontosabban Source engine-es. Szép napot!

    A parancsnok utasítja két közrendőrt, hogy mérjék meg az udvaron álló létra magasságát. - Te, másszál fel rá, és lógasd le a tetejéről a mérőszalagot! - Inkább fektessük le, és úgy mérjük meg a hosszát! - De mafla vagy! Hát a magassága kell, nem a hossza!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.07.17 09:04

    Kellemes szombat reggelt mindenkinek, úgy tűnik kiváló időnk van! Bár Zsoltiék ma nem versengenek pontokért, maximum azért, hogy ki tud tovább aludni a pihenési időben; ennek ellenére megannyi dolog várja az unatkozókat ezen a hétvégén is. Például mindjárt egy rakás hír :). Vágjunk is bele:

    Egy farmernek eltűnik a legjobban tejelő tehene és elmegy egy ügyvédhez, bepereli kártérítésre a vasutat, mondván, hogy a sínek a földjén mennek át, és a vonat valószínűleg elütötte a tehenet. Még mielőtt elkezdődne a per, a vasúti társaság megpróbál vele egy bizonyos összegben megegyezni, de csak a felét adják neki, mint amennyit kért. Az öreg köti az ebet a karóhoz, de az ügyvéd tanácsára a végén elfogadja a kisebb összeget. Ahogy mennek hazafelé, az ügyvéd mondja neki: - Tudja, megmondom őszintén, nem sok esélyünk volt megnyerni a pert... - Hogy őszinte legyek - mondja a kisöreg -, én is kezdtem kételkedni benne, amikor láttam ezt a hülye tehenet besétálni a kapun.

    [MOZi] Collateral trailer

    Hír | 2004.07.09 10:58

    Ez talán az első negatív szerepe Tom Cruise-nak, aki ráadásul ki van egy kicsit szőkítve. Cruise egy bérgyilkost alakít, mindennek tetejébe behajt a képbe egy mit sem sejtő taxis, aki aztán kénytelen fuvarozni a bérgyilkost, sőt teljesítenie is a "kéréseit"... A rövid előzetes után most megérkezett a jóval hosszabb trailer. A film honlapját itt találjátok.

    'Reggelt!

    Hír | 2004.07.03 08:59

    Ma Kornél és Soma napja van. Állítólag már sokkal jobb időnk lesz mint tegnap volt. Ma rajtol a francia kerékpáros körverseny, a Tour de France mezőnye és ma ünnepli születésnapját Tom Cruise is. Játékhírek terén nincs sok újdonság, de azért találtam ezt-azt. Előbb azonban bekapnék egy pirítóst, rögtön jövök! :)

    Az öreg székelynek 100 litert tejelő Riska tehene van, csodájára is jár az ország-világ. Kimegy a bácsihoz a riporter is, érdeklődni: - Bácsika! Hogy lehetséges, hogy az Ön tehene ennyi sok tejet ad? - Áááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik. - ?? - Minden reggel kimegyek az istálóba és megkérdem a Riskát, hogy "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"

    Heroes 3 + MM 9 megjelenés, újra

    Hír | 2004.06.08 16:21

    Egyesek tudomására jutott, hogy az Ubisoft ismét készül valamire. Jelen esetben arra, hogy június 18-án kiadjon két, már megjelent "legendát". Nos, a két legenda Ubisoft Exclusive címszalaggal tetején budget kategóriába készül megjelenni. Az egyik játék a Might and Magic IX, míg a másik csodabogár-csomag a Heroes of Might and Magic III Complete lesz. Thanks Celestial Heavens.

    'Reggelt!

    Hír | 2004.05.24 07:25

    Eljött újra a hétfő, aminek szerintem sokan nem örülnek :) Sovány vígasz, de mindjárt itt a nyári szünet! A minap már kezdtem örülni, hogy milyen jókat kommenteltetek, tegnap megint "csak" kétszáz alatt sikerült teljesíteni a beköszöntőben. A chatünkön is jókat lehet dumálni, ha a megfelelő alakok (nem) vannak fent, úgyhogy lehet, hogy este találkozunk! Jó reggelt GSO!

    A gróf rövidnandrágban sétál a parkban, mikor berepül egy méh a gatyájába, és megcsípi a nemiszervét. Az ordításra odaszalad a szakácsné, és azt tanácsolja, be kell kenni a szúrás helyét tejföllel. A gróf visszavonul kenegetni, mikor rányit a szobalány. Eltátja a száját. - Mi van, nem látott még ilyet? - De... de igen. Csak nem tudtam, hogy így kell megtölteni.

    'Napot...

    Hír | 2004.05.14 01:29

    Ismét szép holdra virradtunk! Odalent fényesen világít a nap, nálunk viszont még sötét van. De nem baj, hiszen rengeteg hír érkezik Los Angeles-ből, amint azt már az elmúlt napokban is tapasztalhattátok. A hírfolyamnak még mindig nem zárták le a zsilipjeit, szerencsére. Remélem mindenki megnézte a Splinter Cell 3 filmet, és persze a Battlefield 2 előzetest, szerintem a tegnapi nap ezek büntettek leginkább! Aki még nem tette meg, az hamar pótolja a hiányosságait.

    A sas üldögél a szakadék szélén, egyszercsak leveti magát. Zuhan, zuhan lefelé a szakadék felé, az utolsó pillanatban kitárja szárnyait és felszáll vissza a tetejére. Arra jön a sirály: - Micsinálsz itt? - Hát lazulok! - Lazulhatok veled én is? - Lazulhatsz. Most már ketten ugranak fejest a szakadékba, de az utolsó pillanatban kitárják szárnyukat és felszállnak. Arra jön a veréb, ő is kérdezi: - Mit csináltok? - Lazulunk. - Lazulhatok veletek én is? - Persze. Eljátszák ugyanezt. Viszzaülnek a szakadék szélére. Egyszercsak megjelenik a róka és kérdezi: - Micsináltok itt? - Hát lazulunk! - Lazulhatok veletek? - Igen. Úgy is lett. Fejest ugranak a szakadékba. Egyszercsak a sas megkérdi a rókától: - Hé róka, neked van szárnyad? - Nincs. - LAZAAA!!!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)