Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 299

‘Napot…

Hír | 2003.03.13 17:12

Szép csütörtöki napot kívánok Mindenkinek! Reggel - mint azt már megszokhattátok a héten - ZeroCool jelentkezett élőben a CEBIT-ről az éppen aktuális érdekességekkel. Én pedig a mai napon is egy igen kellemes kis hírcsokorral készültem, nehogy unatkozzatok!

‘Napot…

Hír | 2003.03.12 15:33

Szép napokat kívánok ismét Mindenkinek! Jelentem, ma is nagyon aktívak vagyunk, mint azt ma reggel láthattátok, ZeroCool barátom élőben jelentkezett az idei CEBIT forgatagából. Én pedig, mint azt tegnap is tettem, ma is megpróbállak egy csokor érdekességgel, képpel, videóval szórakoztatni Titeket! Na csapjunk a lecsóba! :-)

‘Napot…

Hír | 2003.03.11 15:36

Szép napokat kívánok mindenkinek. Mivel kedves ZeroCool barátom az idei CeBIT-re utazott, ezért most én fogom pár napig szórakoztatni a nagyérdeműt! Legalább is megpróbálom! :-) Nem is húznám tovább az időt, lássuk a mai hírmorzsákat... Update: Eddig jol csinalja a srac nem? Koszi Mady, csak igy tovabb :) Bocsika az ekezetek hianyaert, de sajna nem olyan egyszeru fellelni oket az altalam hasznalt gepen :) Neha, mint most is kicsit besegitek Madynak, hiszen az jo :) Nah Peace, meg minden, majd meg jelentkezem LIVE FROM CEBIT! (ZeroCool)

'Estét...

Hír | 2003.03.05 19:18

Üdvözlet mindenkinek. Elnézéseket kérek, hogy még nem voltak ma hírek, el sem képzelnétek, hogy hosszú évek után milyen jó érzés volt délután aludni egyet :D De mindegy, mostmár itt vagyok, és csak percek választanak el attól, hogy zúdítsam az érdekességeket. Nem is húznám tovább az időt, lássuk, mit hozott a mai nap. Update: JoeCool figyelmeztetett, hogy valami lemaradt a beköszöntőből... :) Bocsika :)

Beteg az orvosnál: - Doktor úr, rettenetesen nagy az orrom. Nem tudna belőle egy formás, szép új orrot faragni? - Ebből uram? Akár hármat is.

S.T.A.L.K.E.R. Fansite Kit

Hír | 2003.02.14 22:47

Nah emberek... itt vagyon a GSC Game World fejlesztés alatt álló szigorának Fansite Kit-je. Ez a honlapkészítőknek jöhet jól... jah mellesleg pedig azért is érdemes letölteni, mert amellett, hogy hasznos, még egy rakat - sajnos alacsony felbontású - teljesen új képet is tartalmaz. Aki esetleg úgy gondolja, hogy képes lenne egy S.T.A.L.K.E.R. oldalt csinálni, mondjuk rovatként a CD mellékletünkön, az jelentkezzen nálam (zerocool@idg.hu). Már előre szólok, hogy S.T.A.L.K.E.R. ügyben baromi magasak az elvárásaim :D

ÚJ GAMESTAR FÓRUM!

Hír | 2003.01.08 23:59

Kedves fórumozók. Mint láthattátok, a fórum egy "aprócska" változáson ment keresztül :D Az új rendszer jelenleg úgy tűnik elkészült, de még lehetnek aprócska gondok vele. A jobb működés érdekében mindenki új kódot kapott emailben, aki nem, az jelezzen nekem (zerocool@gamestar.hu) A régi fórumot még elérhetitek néhány hétig a www.gamestar.hu/forum.php címen, de hamarosan teljesen eltüntetjük. Az új rendszer sokkal jobb adottságokkal rendelkezik, ezért volt szükséges a csere. Mivel a két fórum szoftver teljesen más alapokon épült fel, ezért egyetlen meglévő topicot sem tudtunk átvenni. Ám úgy gondoltuk, hogy jobb is így, úgymond tiszta lappal kezdeni. Szeretettel várunk hát mindenkit a megújúlt fórumban!!!

Tactical Ops karácsonyi meglepi

Hír | 2002.12.26 23:20

Ez a kis meglepi még lemaradta a karácsonyi meglepik közül :)Az AIM-IT pályatervező csapat meglepett mindenkit egy újabb csomaggal, mely nem kevesebb, mint 20 új terepet tartalmaz a Tactical Ops: Assault-hoz! Mérete valamivel több, mint 106MB és innen tudod letölteni...

Hírességek a Sims Online-ban!

Hír | 2002.11.19 08:09

Az Electronic Arts újabb érdekességet jelentett be a minap. A jelek szerint a hamarosan elkészülő The Sims Online című alkotásukban, a valóságban is élő hírességek is belekerülnek. Az biztos, hogy az egyes virtuális bulikon összefuthatunk majd a következő sztárokkal: Avril Lavigne, Beyonce Knowles, LL Cool J valamint Ludacris. A dolognak egyetlen szépséghibája van, hogy ezek a virtuális hírességek, elméletileg csak és kizárólag az Amerikában élő játékosoknak adatik majd meg... További érdekesség, hogy az AOL felhasználók 2 hónapig ingyen használhatják majd a játékot.

The Sims Unleashed Patch

Hír | 2002.11.09 10:11

A minap előkerült egy javítás, a Sims sorozat egyik kiegészítőjéhez, az Unleashed-hez. Nos, nem tudom, hogy kinek kell ez, de itt megtalálható...

'Napot...

Hír | 2002.10.19 16:59

Hello piplaz! :D Bocsika az ismételt késésért, de nyakig vagyok az új honlap készítésében. Ezért aztán kicsit rövidkék lesznek a mai hírek, hogy minél többet foglalkozhassak a fejlesztésekkel - vagyis minél hamarabb a magáévá tehesse a játékos társadalom :D ZeroCool Out

Haegemonia demó holnap!

Hír | 2002.10.03 15:23

Csak annyit mondanék, hogy legyetek velünk a holnapi napon, egészen pontosan 16:00-kor! :D Fincsi anyag lesz, és akkor majd lesz itten: Boncsad Tőccsed! :D Peace, ::LINK:: ZeroCool

IDF - Egy kiállítás képei

Hír | 2002.09.12 16:31

A mai napon véget ér az Intel Developer Forum, melyet a neves chipgyártó rendez évről-évre, újdonságai bemutatása végett. Az Inquirer online magazin készített pár remek képet, melyeket mindenképpen érdemes megnézni, már csak érdekesség szempontjából is...tehát a képeket itt találjátok (ha ZeroCool ráér remélem felteszi őket hozzánk is).

Kis trükk...nagy lehetőség!

Hír | 2002.09.01 15:35

Az nV News-t olvasgatva megütötte valami a szemem... Az alant látható kis "csalás-átírás" érdekes dolgokat engdélyez az nVidia kártyatulajoknak (ahhoz, hogy működjön, telepítened kell valamelyik 40x-es Detonator drivert!). Csak annyi a dolgod, hogy a registry-be bepötyögöd ezen sorokat! Figyelem, csak hozzáértőknek ajánlott, és még nekik is csak saját felelősséggel!

[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARENVIDIA CorporationGlobalNVTweak] "Coolbits"=dword:ffffffff "NvCplEnableHardwarePage"=dword:00000001 "NvCplEnableAGPSettingsPage"=dword:00000001

GameStar @ GC 2

Hír | 2002.08.30 15:22

Nos, a második nap már sokkal izgalmasabbra sikerült. Jóval többen jöttek a showra, és még jobb lányok bukkantak elõ (vagy csak kevesebb ruhával...mindegy, a lényeg, hogy a keblek száma rohamosan nõtt :D). Játékfronton elég sok érdekesség található, az egyetlen bibi, hogy nagyon sok alkotást csak konzolon állítanak ki (még a legtöbb PC-re is megjelenõ játékot). Voltak olyan megszállottak is, akik különféle játékok logóit tetováltatták magukra (nem, nem letörölhetõ matrica, hanem örök érvényü tetoválás!). Zóval zajlik a show, és végre mi is ráérünk kicsit mulatni. A következõ magazinunk hasábjain egy hosszabb élménybeszámolót is olvashattok majd, nem is beszélve arról, hogy a DVD-s kiadásunkra feldobjuk a show-n készített videónkat is, aminek középpontjába a helyi babák kerülnek majd! (valamivel késõbb a CD-re is felkerül ez a múvi!). Béke!

Gyu / ZeroCool

GameStar @ GC

Hír | 2002.08.29 13:17

Hello mindenkinek! Itt csücsülünk a napsugaras Lipcse városában, egészen pontosan a Games Convention nevezetü kiállításon. Most egyelõre még nem túl sok mindent tudunk mondani, mivel még csak ízlelgetjük a helyzetet. Azt már tudjuk, hogy elég jól kinézõ leányzókkal zsúfolták el a helyet, így biztosan fogunk néhány képpel kedveskedni... :) Amint lehet, még jelentkezünk!

Gyu / ZeroCool

Napi képvihar!

Hír | 2002.08.28 09:03

Csak azért, hogy ne sírdogáljatok annyit ZeroCool távolléte miatt, máris prezentálnám a mai képtermésünket, melyből mindenkinek kötelező meglesni a Hegemonia shotokat! Íme hát:

  • Cold War a Mindware Studios akció/kaland játéka
  • Dragon Empires MMORPG a Codemasters-től
  • Earth & Beyond a Westwood várva-várt űr-MMORPG-je
  • Hegemonia hazánk gyöngyszeme...

  • Radeon 9700 - első benyomások

    Hír | 2002.08.19 15:11

    Úgy látszik, az előzetes találgatások beválnak, mivel az ATi új üdvöskéje, a Radeon 9700 teszteredményei - ugyan nem sokkal - a GeForce 4 Ti 4600 felett vannak. Az itt látható táblázatból világosan kiderül, hogy a Madonion 3D Mark tesztprogramban a Radeon majdnem 2000 pontot ver az Nvidia kártyára, míg Quake 3-ban az alacsonyabb felbontásokban a GeForce volt a nyerő. A megfelelő következtetéseket mostmár Ti is le tudjátok vonni.

    Update 1: Az Anandtech is elkészítette a maga kis mérését... Az itteni eredmények alapján azért már elég jól odaver az R300-as a GeForce 4-nek... Bár, ritkán azért még itt is fordul a kocka! Érdemes megszemlélni ezt a teljesen egyedi, 23 oldalas beszámolót! Klikk!
    upd. by ZeroCool
    Update 2: Íme még néhány Radeon 9700 bemutató link! Érdemes őket végigböngészni:
  • Beyond3D
  • Extreme Tech
  • Firing Squad
  • HardOCP
  • Hot Hardware
  • Tom's Hardware
    upd. by ZeroCool
  • Napi képömleny!

    Hír | 2002.08.19 15:01

    Nem sok, de legalább kevés... talán így lehetne jellemezni mai, kora délutáni felhozatalunkat. A helyzet persze még estig változhat...

    Update: Enclave, Vietcong
    upd. by ZeroCool
  • Enclave    a Conspiracy Games third-person akciójátéka
  • Icewind Dale II    készölő izometrikus szerepjáték folytatás...
  • Vietcong    még egy háborús FPS :)

  • Napi képömleny!

    Hír | 2002.08.10 09:45

    Szép jó reggelt mindenkinek! Mivel ZeroCool ma nem lesz, ezért én szolgálok Nektek egész nap hírekkel. Kezdjük mindjárt a mai képterméssel:

  • Hitman 2 a kopasz bérgyilkos ismét akcióban
  • Raven Shield a Rainbow Six sorozat következő tagja
  • Rise of Nations játszd újra a híres történelmi eseményeket!
  • Robin Hood Robin Hood hamarosan PC-n is igazságot szolgáltat
  • The Thing John Carpenter hátborzongató filmjének játékadaptációja

  • IDE mindenki!!! EZ a TUTI!

    Hír | 2002.08.04 10:23

    Emlékeztek még a korábban előkerült Warthog Jump nevezetű kis videóra? Tudjátok, amiben a Halo fizikai motorját ötvözték némi emberi hülyeséggel... :D Namármost adott ugyebár a még készülő Battlefield 1942, mely egy háborús játék. Hogy is lehetne egy ilyet feldobni? Nehezen. Ám mégis sikerült valakinek! Klikk ide, és készítsétek a rekeszizmokat (2,83MB)! Eminem kedvelők előnyben! :D Egyik videónak sincs különösebb értelme, de legalább móka az egész :D Ha ti is tudtok hasonló videókat, küldjétek el nekem a linket, és azonnal kihírezem! Update: Alig néhány perccel a hír megírása után, Mikrobi megáldott minket még néhány mókás múvival! Csekkoljátok a kommenteket itt!!!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)