Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3797

[PATCH] F.E.A.R. + Szerver + SDK

Hír | 2006.05.25 21:41

A Sierra ismét kiadott egy patchet a Monolith Productions természetfeletti témájú FPS-éhez a F.E.A.R.-hez, mely a telepítés után az 1.05-ös verzióra frissül. A javításnak köszönhetően helyt kap a multis részben két új játékmód: a "Control" és a "Capture All". Természetesen ahogy már megszokhattuk a tapasz ezúttal is egy javított szerver klienssel érkezik, valamint kikerült egy bővített publikus fejlesztői csomag is. A frissítést innen, a klienst Windowshoz innen, Linuxhoz innen, míg a fejlesztői csomagot innen tölthetitek. Húú, azt hiszem minden megvan. :-)

Ingyen multis mókák a SiN Episodes-hoz

Hír | 2006.05.25 16:39

A SiN Episodes vezető dizájnere, Shawn Ketcherside frissítette a közösségi híroldalt, amelyből az derül ki, hogy a terveik szerint hamarosan kiadnak egy SDK-t, vagyis fejlesztői csomagot, s emellett még egy Arena módra, és ingyenes multiplayerre is lehetőséget kapunk. Fény derül továbbá arra is, hogy történeti szálanként három epizódot terveznek a fejlesztők, ám a főbb kérdések továbbra is megválaszolatlanul maradnak az esetleges folytatásokhoz - így megy ez a tévésorozatoknál is. A második epizódban némileg továbbfejlesztik az engine-t (amivel egyébként most sincs semmi gond), hallgatnak a játékosok visszajelzéseire és több játékidőt ígérnek Balde-del...

[DEMO] Rush for Berlin MP

Hír | 2006.05.24 18:10

Fő a pontosság! Megérkezett a ma 18.00-ára ígért Rush for Berlin demó. A single után most a multiplayeres verzió is letölthető, így a második világháború végére fókuszáló stratégiát most már online is kipróbálhatják az érdeklődők. A valamivel 300 mega fölötti csomag lokálból tölthető.

Rush for Berlin multis demó, holnap!

Hír | 2006.05.23 15:48

A hazai Stormregion hamarosan elkészül a Rush for Berlin munkálataival, a Deep Silver pedig úgy határozott, hogy május 24-én, azaz holnap kiadja a játék multiplayeres demóját. Holnap körülbelül néhány perccel 18.00 után már mi magunk is nyúzhatjuk a stratégiát online. Addig is bizonyíték itt.

[MOVIE] Shadows of War

Hír | 2006.05.23 12:23

A Shadows of War a Legend Studios fejlesztésében álló új második világháborús valós idejű stratégiai játék, amely várhatóan idén október 10-én jelenik meg. Megérkezett az E3-as bemutatója. Elég annyit tudni az alkotásról, hogy a gyönyörű grafika mellett akár 14-en is játszhatnak egyszerre multiban LAN-on vagy interneten, s összesen 30 történelmileg hiteles küldetést kell majd végrehajtanunk.

Ghost Recon 3: új javítás közeleg

Hír | 2006.05.23 12:17

A GRIN elárulta, hogy már gőzerővel dolgoznak a Ghost Recon: Advanced Warfighter című háborús akció-FPS következő javítócsomagján, sőt már a tesztfázisban vannak, s a héten ki is adhatják.

  • A billentyűzetkiosztás sajnos újraíródik, úgyhogy ha valamit átállítottál az alapértelmezettről, most újra be kell álíltanod.
  • Stabilabbá tették a multiplayert.
  • Kiküszöbölték a "ghost" lét anomáliáját multiban.
  • Nem kell többé entert nyomni multiplayernél az elfogadáshoz.

  • PREY DEMO HAMAROSAN - Pár hét és a Föld retteghet!!!

    Hír | 2006.05.19 21:51

    Éppen a szokásos esti kis csemegézésem közbe akadtam rá egy érdekes kis hírecskére a 3DRealms weboldalán. A hír tanubizonysága szerint a Prey című Doom 3 motorra épülő FPS csoda demója pontosan június 22-én érkezik meg mind PC-re, mint Xboxra. A jelek szerint a demóban megtalálható lesz majd öt pálya, köztük szingli és multis változatok a teljesség igénye nélkül. Tehát ne feledjétek bejelölni a naptáratokba ezen napot, mert innentől ez piros betűs nap lesz, hisz ez...A PREY NAPJA! Addig is gyönyörködjünk a már meglévő anyagokban.

    A szükséges vas Windows Vista alá

    Hír | 2006.05.19 19:00

    Bár a tervek szerint a Microsoft következőgenerációs operációs rendszere a Windows Vista csak 2007 elején lesz elérhető, a cég emberei úgy gondolták, hogy elárulják milyen géppel kell rendelkeznünk az új csoda futtatásához. Mint ahogy a korábbi rendszereknél megszokhattuk a Vistanak is különböző változatai lesznek elérhető, egészen pontosan öt önálló operációs rendszerről van szó. Fontos megjegyezni, hogy lényegében a program minden változata ugyanarra képes, csupán néhány kisebb-nagyobb elem lesz elérhető az izmosabb változatokban, ilyen lesz például az új Aero grafikai felület. Lássuk mik lesznek a lehetőségeink: Windows Vista Business: Ahogy a neve is mutatja ezt a változatot inkább a cégek esetében lesz érdemes használni. Windows Vista Enterprise: Ezen verzió azon nagyvállalatok számára készül, amelyek hatalmas IT infrastruktúrával rendelkeznek és nagyobb adattömegekkel kell dolgozniuk. Windows Vista Home Premium: Azon felhasználóknak ajánlatos, akik nem szeretnének komoly vasat a rendszer alá helyezni, ám mégis szeretnék kihasználni az új lehetőségeket, a maximális teljesítményt. Windows Vista Ultimate: Az igazi hardcore felhasználók álma, minden megtalálható lesz benne, ami csak kellhet, videóprogramok, multimédiás lehetőségek tárháza, biztonság, na és persze óriási teljesítmény. Windows Vista Home Basic: Íme a hétköznapi felhasználóknak szánt op. rendszer, melybe a legalapvetőbb otthoni használatra szánt elemek lesznek elérhetők. Azonban a fentiek tekintetében a gépigény is változó. Az alapszintű rendszerhez szükségesek:

  • Egy modern processor (legalább 800MHz)
  • 512 MB rendszermemória
  • DirectX 9 kompatibilis videókártya A lényeges különbségre vágyók, vagyis akik szeretnék kihasználni az összes új lehetőséget, az új kezelőfelület adta lehetőségeket, azoknak a következőkre lesz szükségük:
  • 1 GHz 32-bit (x86) vagy 64-bit (x64) processzor
  • 1 GB rendszermemória
  • Izmosabb videókártya a Windows Aero futtatásához 128 MB memóriával
  • 40 GB-os winchester minimum 15 GB szabad kapacitással
  • DVD-ROM meghajtó
  • Hangkártya
  • Internethozzáférés Aki viszont még ennyi adattal sem elégszik meg, az itt még részletesebben megtekintheti, hogy milyen videókártyára van szükség, vagyis most már tényleg megláthatja mindenki, hogy a Vista elég erőteljesen hajaz a grafikus kártyákra.

  • [PATCH] Blitzkrieg II v1.5

    Hír | 2006.05.16 06:27

    A CDV kiadta a Blitzkrieg II első hivatalos javítását, melynek verziószáa 1.5-ös. A tapasz néhány multizás közben előforduló hibát orvosol. Mérete 110 megabájt, így feltételezhetően a korábbi, nem teljesen hivatalos patcheket is tartalmazza. Ezekről és a mostaniról további infó, valamint letöltés itt.

    Íme a Neverwinter Nights 2 minimum rendszerkövetelménye

    Hír | 2006.05.15 20:30

    Az Obsidian Entertainment legeslegatyaúristenebb embere egy rövidke levélben felvázolta, hogy milyn minimum hardver kell a még készülő Neverwinter Nights 2 futtatásához. Azt kell mondjam a konfig egész emberbaráti, nem kifejezetten atomerőmű - persze ezen tényleg csak minimum beállítások mellett nyomulhatunk a világban:

  • 2,4 GHz-es processzor
  • 512 MB memória
  • NVIDIA 5600 Ultra vagy ATI 9500Pro
  • Broadband internet a multiplayerhez Békés lista, szerintem vállalható - azért személy szerint kiváncsi lennék az ajánlott rendszerkövetelményre is :P

  • Júniusban jön a DropTeam

    Hír | 2006.05.13 17:27

    Majdnem napra pontosan egy éve jelentették be a DropTeam című stratégiát. A TBG és a Battlefront.com most elárulta a játék pontos megjelenési dátumát. A DropTeam 2006. június 1-jén érkezik meg, letölthető formában. Addig is bizonyíték itt, multis demó pedig erre.

    [PATCH] Air Conflicts v1.03

    Hír | 2006.05.13 15:06

    Letölthető az Air Conflicts 1.03-as verziójú javítása. A csomag bő 30 megabájtot nyom, tartalmát tekintve pedig elsősorban multis és kampányos összeomlásokat javít ki. A második világháborús árkád szimulátor legfrissebb patche az alábbi oldalról tölthető: klikk.

    S.T.A.L.K.E.R. és Quake 4 keverék a Bukatól?

    Hír | 2006.05.12 21:46

    Nem kell semmi komoly dologra gondolni, nem a S.T.A.L.K.E.R. megjelenéséről van szó, se nem annak megszünéséről. Jelenleg a Buka műhelyében készülő Dusk-12 című játékról van szó, melyről eddig annyit tudtunk, hogy egy szuper katonát alakítunk egy olyan csapatban, melynek az a feladata, hogy egy szuper titkos vírus okozta mutánsokat kiírtsa. Na már most itt fordul a kocka. Ugyanis ez csak a játék felére lesz érvényes. A játék első felében amolyan S.T.A.L.K.E.R. féle utcákon kell járnunk, házról házra írtva az ellent, a legmodernebb fegyverekkel, míg egyszer csak porszem kerül a gépezetbe, és magunk is megferőződünk. Ettől a pillanattól kezdve olyan Quake 4 stílusba kerül át a játék, hisz a vírus hatására különleges képességeink lesznek, akaratunk megerősödik, különleges fegyverekre teszünk szert, továbbra is az emberek érdekeit szolgálva. Mindemellett megtalálható lesz majd egy multis rész is, melyben csapat orientált módon folytatódhat a harc emberek és mutánsok között. A tervek szerint már nem is olyan sokára, valamikor 2007-ben.

    [MOVIE] ET: Quake Wars ingém

    Hír | 2006.05.11 19:17

    Akárcsak az előző videó (BF2142), az Enemy Territory is az IGN csapatától származik. Ezúttal négy külön videóban (egybe vannak csomagolva) beleleshetünk a multiplayer élvezetekbe. Hogy is fogalmazzak: látványos, meg pergő játékmenet, de valahogy nem az igazi. Azért érdemes megnézni, főleg, ha éppen nem töltessz semmi mást :)

    [MOVIE] UT2007 Shackycam

    Hír | 2006.05.11 15:49

    Sajnos hivatalos videó még nincs az Unreal Tournament 2007-ből, de biztosra vehetjük, hogy a shownak nem lesz vége nélküle. Addig azonban érjük be ezzel a kis csöppséggel, mely ugyan nem túl hosszú, de mégis teljesen új - megjegyzem iszonyat profi - jeleneteket mutat minden idők szerintem leglátványosabb FPS játékából. Erre tessék:

    UPDATE: Bocsi srácok, volt valami kis kavarás. Az első videó nem stimmelt, legtöbbször nem volt kép, csak hang. Megtaláltam a nagyobb felbontású, és mostmár mindenképpen működő változatát. Elnézést a kellemetlenségért! A videóban egyébként multiplayer hentet leshettek meg. KÖTELEZŐŐŐŐ!!!

    Adrenalin 2: Rush Hour - Tövig a pedált

    Hír | 2006.05.09 16:15

    Tavaly jelent meg a Adrenalin című autóversenyzős játék, amelynek most jelentették be a folytatását. Az Adrenalin 2: Rush Hour az előd hangulatát megőrizte, a helyszínt viszont áthelyezte Moszkva utcáira. A címből adódóan főleg a csúcsforgalom kellős közepén kell majd versenyeznünk, de az éjjeli mutatványok, gyorsulások sem maradnak ki. A dugókat azonban jobb lesz elkerülni - csakúgy a zsarukat :) A verseny során szabadon választhatjuk meg az útvonalat, a napszakok dinamikusan váltakoznak, valódi törésmodellt kaptak a kocsik, amelyekből 25 található a játékban. Az idő előrehaladtával a szerepjátékos elemeknek köszönhetően fejleszthetjük bizonyos képességeinket, ami jobb kormányzást vagy nagyobb sebességet jelenthet. Akár multiplayerben is kipróbálhatjuk majd magunkat. A játék megjelenési időpontja egyelőre nem ismert, de íme egy videó:

    Harpoon 3 Advanced Naval Warfare - Ismét háborús hangulat

    Hír | 2006.05.09 14:12

    A Matrix Games és az Advanced Gaming Systems örömmel jelentette be Harpoon 3 Advanced Naval Warfare című multis játékát, mely a sikeres Harpoon modern harci stratégia sorozat következő darabja lészen, a tervek szerint még ebben a negyedévben. A kedves játékosok számára pedig majd a hozzáférés a Matrix Games online boltján keresztül lesz lehetséges, ahonnan majd le is lehet tölteni a játékot. Az új játéknak köszönhetően a sorozat magasabb szintre emelkedhet, lenyűgöző, tökéletesen reális szimulációs és harci elemeivel, melyekkel az eddigi legreálisabb harci játék a piacon. David Heath a Matrix Gamestől elondta, hogy nagy örömmel dolgoznak együtt az Advanced Gaming Systems embereivel, hogy a játékot még magasabb szintre hozzák. Hozzátette még, hogy azok számára akik már játszottak a sorozat bármely tagjával, vagy csak tervezték, azoknak a következő darab kötelező lesz. A játéknak köszönhetően lehetőség nyílik az eddigi legmodernebb légi és tengerészeti gépek használatára, melyek segítségével valós missziókat kell újra teljesíteni, ám a történelemből már jól ismert csatákban mi válszthatjuk meg, hogy melyik oldalt kívánjuk erősíteni. Don Gilman az Advanced Gaming Systems elnöke elmondta, hogy a Harpoon harmadik részét már jó ideje fejlesztik, de eddig még nem nagyon voltak megelégedve az eredményekkel. Továbbá elmondta még, hogy nagy öröm egy olyan stratégiabarát kiadóval dolgozni, mint a Matrix Games, és további visszajelzéseket várnak munkájukkal kapcsolatban az egész világról. A játék lehetőségei szerint multiban 2-6 játékosig bármennyien nyúzhatják egymást, ám ha éppen nem akad ellenfél, a szingli küldetések is óriási élményt nyújtanak a tökélyre fejlesztett MI-nek köszönhetően.

    DOM 3 Online - építs társadalmat!

    Hír | 2006.05.05 17:05

    A Nikita és a TNT bemutatta új játékát DOM 3 Online (How to build Your Love) címmel, ami gyakorlatilag egy multiplayer szociálizációs alkotás. Ez az első olyan projekt, ahol ötvözni próbálják a modern randizós társkeresők által nyújtott szolgáltatásokat az online (szerep)játék nyújtotta lehetőségekkel. A helyszín egy képzeletbeli nagyváros, ahol a kommunikáció, a pihenés, és a szórakozás a legfontosabb. Mindezt ötvözik a valódi társkeresés, ismerősgyűjtés örömeivel.

    [DEMO] Shadowgrounds #2

    Hír | 2006.05.05 14:30

    A Meridian4 kiadta a Shadowgrounds című akciójáték második, frissített demóját. Az első változatot február elején már kipróbálhattuk, ám ez most egy teljesen új pályát is tartalmaz: az első, és második küldetés mellett az ötödiket is. Ráadásul az összeset kipróbálhatjuk multiban, kooperatív játékmódban. Emellett új fegyverekkel is megismerkedhetünk. A 370 megás fájlt innen tudjátok letölteni.

    [MOVIE] The Ship

    Hír | 2006.05.05 13:56

    A The Ship egy új, vízi témájú első személyű nézőponttal rendelkező játék, amely eredetileg Half-Life modifikációnak indult, ám azóta felkarolta őket az Outerlight csapata, és a Source engine-nel feturbózva 2006. szeptemberében meg is jelentetik. Nem csak szingli, hanem multis örömöket is tartogat a játékmenet. Gyakorlatilag egy menedzselős elemekkel tarkított lövöldözős játékról van szó, ami egy kicsit megfűszerezi a helyzetet. Az alkotásról máris megtekinthetitek az első videót.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)