Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 3797

[PATCH] Blazing Angels: Squadrons of WWII

Hír | 2006.06.20 18:18

Patch futott be a Blazing Angels: Squadrons of WWII-hoz. Ezentúl 1.02-es üzemmódban tesztelhetjük pilótaképességeinket, ami a második világháborút illeti. A játék első tapasza megfoltozza a multis részt, néhány kampánybeli hibát, szöveg-és megnügondokat javít, továbbá a timeoutokat is kirakja mint macskát x... :) Az 57 megás csomagról bővebben és letöltés itt.

[KéPZ] Ilyen lesz a Prey demó

Hír | 2006.06.20 15:55

A FiringSquad.com már kipróbálhatta a csütörtök hajnalban érkező Prey demót. Beszámolójukat jó nagy adag új képpel fűszerezték. Megerősítették, hogy valóban a játékvilág valaha volt egyik leghosszabb szingli küldetésével rendelkező demóját sikerült összerakni a fejlesztőknek. A tesztelő 45 perc alatt szaladt végig az öt pályán, s ehhez jön még ugye a két multiplayeres pálya is. Számos utalást rejtettek el benne a Human Head Studios korábbi alkotásairól, a fegyverek pedig szintén jó benyomást keltettek. Aki pedig a gépigényre kíváncsi: a tesztgépen (2,2 GHz Pentium 4 NVIDIA 6800 videokártyával) röccenés nélkül futott a kicsike 1024-es felbontásban.

Újabb Half-Life 2: Episode Two Részletek!

Hír | 2006.06.20 08:31

Alyx él! - még szép! Ám ez nem elég új információnak: a Steampowered fórumain azonban ennél többet is megtudhatunk a Half-Life 2: Episode Two kapcsán, amelyek szintén a PC Gamer magazinból származnak (Thanks GGMania) Vigyázat! Lelőjük a poént! - Nagyobb szerepet kapnak a Vortigaunts-ok, vagyis azok a barna, elektromos lények, amelyek a második részben már a mi oldalunkon álltak. - Újabb részletekre derül fény GMannel kapcsolatban (szerintem csak még több rejtélyt kapunk :)) - Az új járművet az erdőben lakók készítették - Az új helyszínek (rakéta siló, aknamező, stb.) sokkal realisztikusabbak lesznek, mivel az eddigi alapvetően városi környezettől eltérő befolyásoló tényezők hatottak rájuk. - Eli és Kleiner az egyik rakéta silóba fészkelte be magát, feladatunk pedig eljutni hozzájuk - A Striderek és Hunterek valószínűleg kapnak majd egy gyengepontot - Azok a bizonyos nagy volumenű csaták az erdőben játszódnak majd, ahol a fák biztosítják majd a legjobb fedezéket - Elképzelhető, hogy az új multiplayer mód valójában a Team Fortress 2 lesz?!

Half-Life 2: Episode Two Részletek! - Anyáááám!!

Hír | 2006.06.16 13:47

Hát igen, hallotam már "fikázó" véleményt a Half-Life 2: Episode One-ról, mondván, hogy túl rövid, illetve nincs elég újítás benne. Nos, kaptunk néhány friss információt, amelyek a PC Gamer magazinból származnak. Kapunk egy új fegyvert (Strider buster), új helyszíneket (rakéta siló, erdő, aknamező), új járműveket, még összetettebb, fizikán alapuló rejtvényeket, új gravity gun módot, új multiplayer módot és több nyílt téren játszódó csatát több ellenféllel. Az egyetlen gond, hogy az eredetileg 2006. végére tervezett megjelenés eltolódik 2007. tavaszára. Hivatalosan ezt még nem erősítették meg, de kezdhetjük készíteni a zsepit...

Újabb Halo 2 Vista infók érkeztek

Hír | 2006.06.16 09:41

Jo Clowes, a Bungie Halo 2 Windows Vistás változatának projektvezetője válaszolt néhány kérdésre, amit a legtöbben tettek fel a fejlesztőknek az utóbbi időben a játékról. Kifejtésre került a Live Anywhere szolgáltatás, ami gyakorlatilag az Xboxon már megismert Live kibővítése Vistára és mobil platformra. Ennek segítségével üzeneketek küldhetünk a rendszerben található barátainknak, illetve menedzselhetjük a saját adatainkat. A rendszerben az Xbox Live felhasználók is szerepelnek, tehát közös találkozóhelyről van szó. A vistás Halo 2 kap néhány új lehetőséget, amelyek főleg a multiplayerben mutatkoznak majd meg. Lehetőség lesz például dedikált szerver indítására, illetve kapunk néhány új pályát is, amelyeken maximum 16-an játszhatunk majd. Sajnos pontosan ezek miatt a módosítások miatt nem játszhatunk Xboxot használó ellenfelekkel.

Prey demó jövő csütörtökön!

Hír | 2006.06.16 08:51

Azt már egy ideje tudjuk, hogy a Prey demója bizony jövő csütörtökön érkezik, de most további információkra tehettünk szert. A kipróbálható verzió pontosan június 22-én, reggel hat órától válik elérhetővé hazai idő szerint, és bizony megint a GameSpot szerezte meg az exkluzív jogokat. Amint felébredtek és kikászálódtok az ágyból, máris tölthetitek majd a szerverünkről! :) A demó nagyjából egy órányi (!) játékidőt tartalmaz az egyjátékos kampányból, illetve további két multiplayer pálya is helyet kap majd a csomagban. A teljes változat július 10-én érkezik.

DDO: Stormreach - Itt a szóló mód!

Hír | 2006.06.15 09:00

A Turbine végre útjára engedte a DDO: Stormreach szóló módot, ami gyakorlatilag egy olyan módosításokat és átalakításokat tartalmazó csomag, ami a szóló küldetések kedvelőinek okoz majd örömet. Számokban kifejezve ez azt jelenti, hogy húsz dungeon mostantól single player módban is elérhető, így az új felhasználók itt tökéletesíthetik tudásukat, mielőtt multiplayer csatára adnák a fejüket. További információkért ide fáradjatok.

[PATCH] Rush for Berlin v1.1

Hír | 2006.06.14 18:14

A hazai Stormregion cégének hála befutott a Rush for Berlin 1.1-es verziószámú javítása. A patch igen komoly átszabásokat hajt végre a játékon, ugyanis 75 megányi friss tartalommal rendelkezik. Töménytelen mennyiségű foltozás történt, és a multis részt is megerősítették. Letöltésért és changelogért ide katt. Thanks Blackbeard.

Nexuiz 2.0 - A frissített ingyenes

Hír | 2006.06.14 18:03

Megjelent a Nexuiz című futurisztikus multiplayer FPS új verziója. Annyit érdemes tudni az alkotásról, hogy a nyílt forráskódú Quake engine-re épül. Az 1.5-öshöz képest a 2.0-s változat új szingli kampányt ad a játékhoz botokkal és öt pályával, továbbfejlesztett grafikával, fizikával és még számos nyalánksággal. A 191 megabájtos fájlt innen tudjátok letölteni.

[MoD] UT XMP - Játssz a majmoddal

Hír | 2006.06.13 09:22

A Free Monkey Interactive kifejezetten ingyenes modifikációk készítésére szakosodott. Ezúttal az Unreal Tournament 2004-hez készült el az UT XMP nevű multiplayeres bővítőcsomag, amelyben különféle kasztokkal játszhatunk. Az egész fejlesztés az Unreal II: Expanded Multiplayer 2003-as kiadásán alapul. A legfrissebb harmadik béta változatban számos újítás kapott helyet. Aki letöltené, az ide kattanjon.

[PATCH] Call of Duty 2 v1.3

Hír | 2006.06.08 22:36

Befutott a Call of Duty 2 v1.3-as javítása. A 35 megabájtos tapasz számos fontos javítást magában hordoz, és példának okáért a multis lehetőségeket is nagyban felturbózza. Akit érdekelne a changelog, vagy máris tépné az FPS legújabb patchét, az erre az oldalra kattanjon.

[PATCH] Falcon 4.0: Allied Force v1.0.7

Hír | 2006.06.06 09:16

Letölthető a Falcon 4.0: Allied Force v1.0.7-es javítása. A legújabb patchben több módosítás is helyet kapott, bár leginkább a multis módot foltozták meg. A teljes install 40 megabájtot nyom. A changelog itt olvasható, a tapaszért pedig erre tessék...

[PATCH] Alien Arena 2006

Hír | 2006.06.04 14:39

Íme máris itt egy újabb patch, ezúttal a COR Entertainment futurisztikus multijához, a Alien Arena 2006-hoz. A javításnak köszönhetően a játékban helyt kap két új CTF pálya, valamint szerver bővítések is, új grafikai effektek, új mutátor lehetőségek, és még sok más. Az érintetteknek lehetőségük van magát a frissítést innen letölteni, ám az újdonsült rajongók innen letölthetik magát a telepítőt is, természetesen már frissített formában.

Heroes V patch közeleg - itt vannak a válaszok!

Hír | 2006.06.04 10:51

A Nival Interactive végre megválaszolta azokat a kérdéseket, amelyek a megjelenés óta foglalkoztatják a rajongókat. Nézzük hát:

  • Az első javítás a következő pár héten belül megjelenik.
  • A pályaszerkesztő legkésőbb augusztusban lesz kiadva.
  • A véletlenszerű pályagenerátor a pályaszerkesztő után érkezik.
  • Elképzelhető, hogy kombinált artifactokkal is találkozhatunk majd.
  • A harcközbeni betöltés/kilépés lehetőség is belekerül a játékba.
  • Egy részletező kézikönyv hamarosan megjelenik, amelyben mindenről extrarészletes infót kaphatunk. A pakk ingyenesen letölthető lesz.
  • Új pályákkal a második javításban találkozhatunk.
  • Különféle multis továbbfejlesztésekkel is találkozunk majd, azonban a direkt IP alapján történő többjátékos módban való csatázás csak akkor lesz elérhető, ha arra kellő igény van.

  • LagMeter - Miért akad a multiplayer?

    Hír | 2006.06.01 12:02

    Íme egy ötletes program, amit azért találtak ki, hogy segítse a multiplayer játékokban tapasztalható "lag" megértését, illetve megszüntetését. A jelenség csak részben függ a netkapcsolattól, ugyanolyan fontos a játék kódjának optimalzálása, és néha más tényezők is közrejátszanak a játékmenet akadásához. Mindez nyomon követhető és javítható a LagMeter most kiadott béta változatával. A letöltéséhez kattints ide, adj meg egy mailcímet és már kész is!

    Tremelous - ingyenes multiplayer FPS+RTS

    Hír | 2006.06.01 09:03

    A Megabite elindította a Tremelous weboldalát, ami egy nyílt forráskódú, a Quake 3 motorjára épülő FPS/RTS stílusú játék. És hogy mit is kapunk tőle?

  • Zsír részecske-effektek
  • 16 építhető szerkezet
  • Többféle játszható idegen faj
  • Új fegyverek, tárgyak vásárlása
  • Valós fizika és mozgások
  • Rugalmas pályarendszer, minden mozog
  • Óriási fegyverrendszer, nagy választékkal Érdekel? Akkor katt!

  • [PATCH] LoTR: Battle For Middle-Earth II

    Hír | 2006.06.01 08:38

    Az Electronic Arts kiadta a The Lord of the Rings: the Battle for Middle-Earth II című, Gyűrűk Ura könyveken alapuló valós idejű stratégiai játék legújabb, 1.04-es javítását. A csomag egy kritikus hibát, illetve három apróbb multiplayeres problémát orvosol, de emellett a Palantír gombok sorrendje is átalakul egy kicsit. Az angol változathoz való 24 megás fájlt innen tudjátok letölteni.

    Cryostasis: Sleep of Reason interjú

    Hír | 2006.05.28 16:06

    A minap elbeszélgettünk kicsit az Action Forms csapatával, akik a Vivisector után nekiláttak következő FPS játékuk, a Cryostasis: Sleep of Reason fejlesztésének. Kérdezősködtünk kicsit a multiplayerről, a játék speciális lehetőségeiről, és kiderítettük, hogy mikor jelenik meg a nemrég bejelentett alkotás.

    "Tudnál mondani pár szót a játékos azon képességéről, hogy áthatolhat más karakter emlékezetébe és megváltoztathatja annak múltbéli cselekményeit? Ez egy teljesen új (eddig sosem látott) játék közbeni lehetőség mellyel megkavarjuk a játékélményt..."
    Erre tessék »

    Cryostasis: Sleep of Reason

    Hír | 2006.05.28 15:52

    A minap elbeszélgettünk kicsit az Action Forms csapatával, akik a Vivisector után nekiláttak következő FPS játékuk, a Cryostasis: Sleep of Reason fejlesztésének. Kérdezősködtünk kicsit a multiplayerről is, és kiderítettük, hogy mikor jelenik meg a nemrég bejelentett alkotás.

    Dark Messiah of M&M multis infók

    Hír | 2006.05.26 16:22

    Dark Messiah of Might & Magic nevű kedvencünkről befutott egy rövidke anyag, amely alaposan szemügyre veszi a játék multis képességeit. Az idén szeptemberre várható akcióból előkerült egy rövidke FAQ, megtudtuk, hogy milyen karakterek lesznek benne, továbbá többek között azt is, hogy egyidejűleg 32-en játszhatunk majd. Az imént említettek itt olvashatóak.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)