Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 319

[PATCH] WoW 1.7 EUR

Hír | 2005.09.15 07:49

És igen! A tegnapi amerikai World of Wacraft 1.7-es javítás után megérkezett az európai változat is. A szemfülesek már nyilván észrevették és telepítették, de a biztonság kedvéért a manuális telepítés is lehetséges, mint opció. Szóval, aki úgy érzi, még szüksége van rá, kattintson ide és válassza ki a neki megfelelőt a lista tetejéről. A módosítások listáját a tegnapi hírben olvashatjátok.

Ballerium, indulhat a kövi fázis

Hír | 2005.08.01 09:45

Az utóbbi időben sokat lehetett hallani a Majorem MMO RTS-ének a Ballerium fejlesztésének törléséről majd újraindításáról majd újfent törléséről. A helyzet jelenlegi állása szerint a projekt nagyon is élőnek tűnik, hiszen a Majorem bejelentette, hogy csemetéjük hamarosan felkészült lesz a béta-tesztelés következő fázisára. A fejlesztők nem kisebb célt tűztek ki maguk elé, minthogy újra definiálják az RTS fogalmát az MMO környezet segítségével. Ha lesz publik beta én mindenképpen jelentkezem! :)

'Napot...

Hír | 2005.07.14 10:49

Üdv. Hát aludjon a franc legközelebb délelőtt 10-ig... Úgy érzem magam mint egy zombi :D Nade legalább, hogy boldogítsam az újdonságra éhező szempárokat, vannak hírek ismét rendesen. Addig is a viccek:

Kovácsot a liftnél kedélyesen hátba csapja szomszédja és így szól: - Gratulálok öregem! Hogy neked milyen vidám, jó humorú kis feleséged van! - Igazán? - Komolyan. A múltkor elmeséltem neki egy jó malac viccet és úgy nevetett, hogy mindketten majdnem kiestünk az ágyból! - Ki az abszolút nagyképű? - Aki azt hiszi, hogy okosabb nálam. A skót fia a tengerbe esik, és fuldokolni kezd. A skót, mivel nem tud úszni, segítségért kiabál. Egy fiatalember beugrik utána a vízbe, és kihúzza. A skót szemügyre veszi a gyereket, majd így szól a fiatalemberhez: - A fiún volt egy sapka. Azt hova tette? Az iskolában: - Na gyerekek, ki tudja, hogy melyik állat adja a tejet? Megszólal a kórus: - A konyhás néni!

'Napot...

Hír | 2005.06.30 09:41

Kellemes délelőttöt, üdvözlök mindenkit. Kezdem úgy érezni, hogy szórakoznak... Valamelyik nap áram nem volt, most meg a vizet cseszletik. Valaki adjon kölcsön egy BFG-tipusu lőfegyvert :)) No, érdemes lesz maradni, van hír dögivel.

Kovács elmegy a szemorvoshoz, és elpanaszolja, hogy rosszul lát. Az orvos megvizsgálja, de semmiféle szembajt nem konstatál. - Nincs a maga szemének semmi baja -mondja.- Honnan veszi azt, hogy nem lát jól? - Onnan, doktor úr, hogy azelőtt ha egy szép nőt láttam, rögtön izgatott lettem. És most már egy fél éve nem vagyok izgatott. Két medve áll a Himalája tetején, és térdig érő szélben lekvárt kaszálnak. Megszólal az egyik: - Jön a karácsony. Erre a masik: - Akkor álljunk félre. Az orvos megvizsgálja a beteget, majd így szól: - Mit szeret jobban? A nőket vagy a bort? - Az az évjárattól függ, doktor úr! A tanító méltatlankodva meséli az egyik katonaságban szolgáló százados ismerősének: - Képzeld, a történelem órán kihívtam feleni Mórickát, és azt kérdeztem tőle, hogy ki törte össze Lehel kürtjét. Erre ő sírva azt válaszolta, hogy tanító bácsi, nem én voltam. Másnap a százados boldogan újságolja a tanítónak: - Én már tudom, ki törte össze Lehel kürtjét! - Na ki? - érdeklődik kíváncsian a tanító. - Móricka meg az apja. - Honnan tudod? - Bevallották.

F.E.A.R. - nem előbb, később!

Hír | 2005.06.24 11:32

Csúfosan átejtettek minket, mondhatnánk azt is. De mint az ismeretes, nincsen játék késés nélkül, az, hogy valami előbb jelenjen meg, pedig rengeteg ok miatt lehetetlen. A Vivendi sem tétovázott hivatalos megerősítést adni arról, hogy nem fog előbb megjelenni ez a várva-várt FPS. Tehát a nyárról őszre, őszről nyárra sorozat következő tagja ismét nyárról őszre, vagyis majd október környékén leshetünk, hogy mikor emelhetjük le a boltok polcairól a leendő legendát. Bizonyíték itt.

'Napot...

Hír | 2005.05.28 13:00

Kellemes szombat delet, jó étvágyat az ebédhez! Ma is döglesztő időnk van, ellenben állítólag kedd környékén lesz egy kis zuhé. Addig is befekszek a fagyasztóba, ha probléma lenne :). Na, nézzük inkább mi van ma...

A bíró a tárgyaláson a sofőrhöz fordul, aki elütött egy idős hölgyet. - Miért nem dudált, amikor látta, hogy a kocsi elé lép a néni? - Nem akartam megijeszteni szegényt. - Ki az abszolút focidrukker? - Aki azt hiszi, hogy de Gaulle-t Albert Flórián rúgta. A rendőr sétál ötéves csemetéjével a tenger partján. - Nézd, apu, egy döglött sirály! - kiált fel a kisfiú. A rendőr felnéz az égre: - Hol? - Uram, mi az a púp a fején? - Tudja, Jean, a kozmetikusom azt ajánlotta, hogy használjak toalettvizet, és a fejemre esett az ülőke.

[MOVIE] (P)esti ronyi

Hír | 2005.05.26 22:17

Timi megint megitta a tejemet! Na majd adok én neked rántottát... Csak előbb gyorsan megnézem az alábbi animációkat.

[MOVIE] Esti betevő

Hír | 2005.05.25 22:14

Rég voltál moziban? Esetleg nem jutottál ki az E3-ra? Nem kaptál tejberizst vacsorára? Minden problémádra orvosságot nyújthat az alábbi animáció csomag. Az egyszerűség kedvéért csak az új animációkat töltöttem lokálba. A többi, amihez külső linket adtam, nem új, csak nagyobb felbontású.

  • Call of Duty E3 2005 (121 MB)
  • Condemned: Criminal Origins E3 2005 (72 MB)
  • Madden 06 (66 MB)
  • Quake 4 E3 2005 (164 MB)
  • Ghost Recon E3 2005 (100 MB)

  • 'Reggelt!

    Hír | 2005.05.25 10:23

    Kellemes szerdát mindenkinek! Nekem ennél rosszabb se kell. A reggeli írásbeli vizsgámon a tanár közölte velem, mikor kivittem a dolgozatom, hogy még találkozunk :) Sebaj, ráérek, csak utálok postán sorban állni az UV-csekkekkel...

    Az esküvői vacsoránál a menyasszony feje hirtelen megfájdul, az ifjú férj kikíséri. Nemsokára visszajön. - Na, minden rendben van? - kérdezi a barátja. - Igen. Kiadagoltam neki néhány csepp nyugtatót, alszik mint a tej. - Na, csak el ne felejtsd felhúzni a patika cipzárját, mert kilátszik az adagoló.

    Heaven vs Hell készülg'!

    Hír | 2005.04.25 22:39

    2006-os megjelenéssel jelentették be az est következő sztárját, Heaven vs Hell címmel. A játékról annyi mindenképp fontos, hogy a 25. századi emberiség versenyre kel Isten teremtő hatalmával, amit természetesen az égi hatalom nem néz jó szemmel, és úgy dönt, újraírja a történelmet, letöröl mindent a Föld színéről, hogy előről kezdje az egész teremtést. Viszont ez meg a sátánnak nem tetszik, így a pokol hadai is harcba vonulnak. Kettejük között meg marad az emberiség. Mindhárom "fajnak" egy célja van: hatalmas hadsereggel leverni a másik kettöt, ebben az érdekesnek ígérkező stratégiai játékban.

    [MOZi] Superman visszatér!

    Hír | 2005.04.23 12:06

    2006. június 30-án, Bryan Singer (X-men 1-2) rendezésében visszatér Superman! A Warner Bros. ezt megerősítendő meg is mutatta a főszereplőt, aki ezúttal Brandon Routh, s elég erőteljesen feszít éppen egy... hmm... lépcső tetején? Titkos szerelmét, Lois Lane-t Kate Bosworth alakítja.

    'Reggelt!

    Hír | 2005.04.14 09:13

    Jó reggelt! Pest felett nagyon komor felhőzetek terpeszkedtek, mikor reggeltájt a szerki irányába vettem utamat, ez mindannyiunk hangulatára kihatással van. Nyilván ezért nem megyek be ma angolra :) Hírek tekintetében nem vagyunk túlságosan eleresztve, de találtam egy rövid viccet, meg egy hosszút...

    - Jean! Mi rotyog? - Fő az egészség, uram. Két székely beszélget: - Hogy szolgál az egészsége? - Jól. - És a Riskája még megvan? - Meg. Most viszem orvoshoz. - Miért, nem eszik? - De. - Apad a teje? - Nem. - Akkor miért viszi kend az orvoshoz? - Mer' az övé!

    Heroes 5 - a részletek!

    Hír | 2005.03.31 14:23

    Külön szívügyemnek tekintem, hogy kielégítve minden Heroes fanatikus óhaját, kicsit részletesebben is megnézzük a Heroes V-ről felbukkant infókat. Pláne azért, mert általában mindig csak az FPS-ek kapnak többször is külön lehetőséget a bemutatkozásra, Heroesról amúgy is ritkán esik szó. Belevágva a tejfölbe, az Ubisoft oldalán fellelhető a hivatalos, teljes bejelentés. Ezentúl a megjelent képekről itt máris teljeskörű elemzésbe kezdtek a rajongók. Erre a játék hivatalos weboldalát találjátok meg, míg ide kattintva eljuttok a hivatalos fórumra, ahol ha szerencsétek van, 1-2 illetékessel is találkoztok.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.02.16 08:39

    Szebb napot mindenkinek - legalábbis mindenképpen jobbat, mint amilyen nekem van. De ez egy igen hosszú történet, és nem is igazából a játékvilággal kapcsolatos... Tegnap este kicsit körbenéztem Undead csávókámmal a WoW univerzumban és csódálkozva tapasztaltam, hogy éjjel háromnegyed háromkor már alig vannak játékosok. Ti már ilyen korán alszotok? :) Félelmetes, hogy vagytok képesek alvással pazarolni az időt, tiszta pazarlás nem? Najó, azért remélem egyhamar nem terveznek semmi bővítést a játékba, mert, ha ez így megy tovább elfogy a való élet és mindenki virtualizálódni fog. Kicsit szanaszét nézek, hátha találok valami morzsát reggelire Neked.

    Az öreg székelynek 100 litert tejelő Riska tehene van, csodájára is jár az ország-világ. Kimegy a bácsihoz a riporter is érdeklődni: - Bácsika! Hogy lehetséges, hogy az ön tehene ennyi sok tejet ad? - Áááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik. - ?? - Minden reggel kimegyek az istállóba és megkérdem a Riskát, hogy "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"

    WoW - Az Ítélet Napja!

    Hír | 2005.02.07 21:50

    Emlékezetes nap virradt ma ránk. Sőt, ha tovább megyünk, akkor rájövünk, hogy sajnos a Blizzardnak van igaza, amikor kitalálta a ma történt eseménysorozat fedőnevét... Judgement Day. Megszületett az ítélet, a béták hosszú és fáradságos sora lezárult. Nincs más hátra, mint kinyitni a pénztárcákat, abbahagyni az ingyenélősdit, és átadni magunkat a Warcraft világának. Pénteken kezdődik a banzáj, és hogy a Blizzard emlékezetessé tegye a bétateszt végét... ránk szabadította a poklot :) Megérkezett a világba a Lángoló Légió, Stormwind romokban, Ironforge meg inkább temető, mint főváros. Szerencsénkre tapasztalt lesifotósaink (azaz pár lelkes fórumozó, G-San valamint én) megint a helyzet magaslatán álltak, és elkattintottak pár szép képet. Most nem mondom, hogy "A forgatás alatt senki, ismétejük: senki nem szenvedett maradandó sérüléseket", mert... hát mert hazudni nem szép dolog :) S hogy ne csak az ellenfelekről beszéljek, hadd említsem a fergeteges party-t Ironforge-ban, és Stormwindben. Képek az utóbbiról valahol alant. UPDATE: Érdekesség képen még ide illik, hogy a rengeteg szerver közül, az egyiket már 8 körül lekapcsolták. Az ok igen egyszerű: olyan sokan voltunk rajta, hogy már nem bírta szegénykém. Persze a GM-ek se bírták! Ez volt az egyetlen realm, ahol a városnak kutya baja se esett. Akkora tömeg gyűlt össze Stormwind kapujában, hogy szegény démoni seregeknek esélyük sem volt. Szerencsére erről a jeles eseményről is sikerült pár képet lopnunk, melyeket elrejtettünk a többi közt:) /G-San/ (Nem titokzatoskodunk, a nyolcadik képről van szó :) - sHadeS)

    'Reggelt...

    Hír | 2005.02.04 08:48

    Szép fagyos napot mindenkinek! Már csak egy, azaz pontosan egy hét választ el minket a legújabb GameStar megjelenésétől. Azért ne feledjétek, hogy addig még van mit olvasni, hiszen ma megjelent újdonsült testvérlapunk, a GamePro második száma. Kicsit körülnézegetve a neten rájöttem, hogy a mai reggel bizony a letöltéssel fog eltelni. Mindjárt hozok négy sépséges animációt, és pár apróságot köretnek. Sztéjtúnd!

    A hét éves amerikai kisgyerek rejtvényt fejt, és megkérdi az apját: - Apu, hogy írják helyesen: "negger" vagy "nigger"? - Egyik sem helyes, fiam. - mondja az apa - Nem szabad így nevezni senkit. Azt mondjuk, hogy fekete. Erre a kissrác elkezdi beírni: - "Arnold Schwarzefekete".

    'Reggelt...

    Hír | 2005.01.30 09:30

    Szép madárcsicsergős reggelt mindnekinek! Na ja, ez lenne az igazi, de helyszíni riporterünk jelenti, hogy a madarak odafagytak az ágakhoz, ergo csicsergésről még csak ne is álmodjunk. Nem írom le, hogy milyen névnaposokat köszöntünk, hisz újabban a lap tetején (több létfontosságú információ mellett) ezt is elolvashatjátok. Mielőtt a mai hírcsordogálás megkezdődne, jöjjön a szokásos vicc.

    Két tömött bevásárlószatyorral a kezében egy szemmel láthatóan szenvedő pasi lép be az orvosi rendelőbe. - Jaaj, doktor úr, segítsen rajtam, rettenetes fájdalmaim vannak! - De hát mi fáj uram, a hasa? - Nem, lejjebb! - Talán a nemi szerve? - Igen, de már nem birom tovább! - Hát tegye le végre azt a két szatyrot és jöjjön ide végre! Tolja le a nadrágját!... De hát ember, magának egy csomó van a fütyijére kötve! - ...a kenyér!

    'Napot...

    Hír | 2004.12.06 15:28

    Szépjó... izé, szóval napot, vagy mi van most. Megkése bár, de törve nem újra itt vagyunk, reméljük, megérte ránk ennyit várni. Hogy ne legyen hiábavaló a várakozás maximum annyit tudok tenni, hogy hírezek, aztán ki-ki találja meg, mi kedvére való. Addig is, amíg megírom őket, egy kis vicc. Berkenye közben megaszonta a frankót: boldog Mikulást minden kedves olvasónknak (bár nem tudom, ilyenkor mit szoktak köszönni, de biztos igaza van :))! Szóval a viccnél tartottam:

    Két ember iszik az Eiffel torony tetején, az étteremben. Jól beisznak, majd az egyik azt mondja: - Te! Repüljünk már egy kört itt a torony körül! - Bolond vagy? Hiszen lezuhanunk! - Dehogy! - azzal nekirugaszkodik és pazar ívben körülrepülve a tornyot, kisvártatva lehuppan az étteremben. - Mondom én, hogy megy ez! Erre a másik is nekirugaszkodik, azonnal lezuhan, és szörnyethal. Igy szól a pincér: - De szemét vagy Batman, amikor iszol!

    Sentinel GOLD

    Hír | 2004.12.04 09:23

    Aranylemezre került a Sentinel: Descendants in Time. Nem egy közismerettségi fok tetején álló névről van szó, így joggal vetődhet fel a kérdés, mi ez, ki ez... Erre a legegyszerűbb válaszadásom az, hogy tessék pár sort legörgetni az oldalt, majd a tegnapi hírek között könnyedén felfedezhetővé válik álcázott pajzsából kilépve a piciny Sentinel kipróbálható verziója. Brit földön mellesleg 2005. februárjában jelenik majd meg - aki nem hiszi, járon utána!

    GameStar LANPARTY!!

    Hír | 2004.11.27 11:47

    Nem hiszem, bár előfordulhat, hogy néhányatok figyelmét elkerülte az oldal tetején fel-feltűnő GameStar LanParty jelzés :) Szóval arról van szó, hogy lesz itten ilyen lan, aztán ahhoz, hogy eljöhess, regisztrálnod kell itt. A részleteket ugyanott találod. Kattints, azzal nem vesztessz semmit.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)