Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 295

[OST] LucasArts Classics

Hír | 2004.12.19 15:52

Nem tudom, kinek, mit jelentett egykor a LucasArts. Szerény véleményem szerint a játéktörténelem legjobb játékai közül jópárat ők csináltak... legalábbis egykoron. A mai játékzenei gyűjteményben igazi klasszikus garmadáját hoztam el nektek, természetesen mindent MP3 formában. Figyu':

  • Day of the Tentacle
  • Grim Fandango
  • Loom
  • Monkey Island: The Secret of Monkey Island
  • Monkey Island 2: LeChuck's Revenge
  • Monkey Island 3: The Curse of Monkey Island
  • Monkey Island 4: Escape from Monkey Island
  • Outlaws
  • Sam & Max Hit the Road
  • The Dig
  • Zak McKracken

  • [OST] Shade

    Hír | 2004.12.17 16:32

    A Cenega Publishing volt olyan rendes, hogy összehozott egy szépséges karácsonyi ajándékcsomagot. Erről a címről Te is letöltheted nemrégiben elkészült játékuk, a Shade teljes zenéjét. A pakk mindössze 40 megabájt, és egészen pofás muzsikákat tartalmaz. Gyüjtőknek kötelező, a játék kedvelőinek úgyszintén, mindenki más töltsön mást :D

    [MOVIE] GTA: San Andreas

    Hír | 2004.11.23 18:28

    Most nem mondom, hogy "előkerült egy újabb SA videó", mert sablonszövegnek tűnne. Más kérdés, hogy akár leírom ide, akár nem, tagadhatatlanul itt van a kicsike. Sőt, most a "kicsi" jelző is passzol, a videó alig több, mint fél perc. De azért örülünk ennek is :) Arra azért kíváncsi lennék, meddig fogjuk kibírni mi, PC tulajok a jövő nyarat, hogy megjelenjen végre nekünk is. Egyébként kiderült, hogy a játék soundtrackja ma debütál a boltokban, ráadásként pedig mellékeltek egy "The Introduction" DVD-t is, ami egy, a San Andreas történetébe bevezető filmet tartalmaz. (Thanks Gamecenter.cz - Havlis)

    [OST] The Fall

    Hír | 2004.10.09 08:17

    A Silver Style Entertainment volt olyan kedves, hogy a The Fall hivatalos oldalára néhány, a játékból kivett zenét, és hangmintát elhelyezett a játék hivatalos oldalán. Ide kattintva ezeket a szokásos, MP3 formátumban bármikor elérheted - megjegyzem érdemes lecibálni.

    Half-Life 2 előrendelés

    Hír | 2004.10.07 08:11

    Ma délutántól bárki előrendelheti a Half-Life 2-t a Valve féle Steam egyre jobban kedvelt rendszerén keresztül. Azok, akik így tesznek, azonnal megkapják a CS: Source végleges változatát. A HL2 még nincs kész (pontosabban azt nem lehet ma délutántól letölteni). Az ATI kártyákhoz kiadott kuponok tulajdonosai is örülhetnek. Kártyájuk egészen pontosan a Bronze szintnek megfelelő összeget ér. Ha mondjuk Silvert akar valaki venni, akkor a kártya birtokában az, már csak 10 dollár pluszt jelent! De lássuk a pontos díjszabásokat (a *-gal jelölt elemek akkor érhetőek el, amikor teljesen elkészülnek):

    1. "Bronze" - $49.95 Half-Life 2* Counter-Strike: Source 2. "Silver" - $59.95 Half-Life 2 Counter-Strike: Source Half-Life 1: Source* Day of Defeat: Source* Valve háttérinfók 3. "Gold" - $89.95 Half-Life 2* Counter-Strike: Source Half-Life 1: Source* Day of Defeat: Source* Valve háttérinfók Half-Life 2 stratégiai útmutató 3 Half-Life 2-es poszter Half-Life Collector's doboz Half-Life 2 sapi Half-Life 2 képeslap Half-Life 2 mütyűrök Half-Life 2 Soundtrack CD Kupon egy "Valve utazás"-hoz! (minden 5000. nyer)

    Vampire - Bloodlines soundtrack

    Hír | 2004.10.04 20:00

    Újabb infók érkeztek hozzánk a White Wolf legújabb vámpíros játékáról, a Vampire The Masquerade: Bloodlines-ről! Ezúttal a játék zenei világába nyerhettek bepillantást, ha végigolvassátok ezt a hírezetet. A dolog úgy áll, hogy a játék "főcímdalát" egy bizonyos Al Jorgensen nevű úriember szerzi. Aki esetleg nem ismerné, annak elárulom, hogy ő a Ministry nevű zenekar frontembere. A játék többi zenei szerzeményét alant láthatjátok. (Thanks Voodoo Extreme)

  • Aerial – Pound
  • Chiasm – Isolated
  • Daniel Ash – Come Alive
  • Darling Violetta – Smaller God
  • Die My Darling – Needles Eye
  • Genitortures – Lecher Bitch
  • Lacuna Coil – Swamped
  • Ministry – Bloodline
  • Tiamat – Cain

  • Half-Life 2 kiszerelések!

    Hír | 2004.09.29 09:36

    A Half-Life Fallout oldalon előkerültek a teljesen hivatalosan forgalomba kerülő Half-Life 2 csomagok. Lássuk a piciny listát:

  • Standard Edition: Half-Life 2, CS: Source. Ez hat korongra került.
  • Collector's Edition: Half-Life 2, CS: Source, Half-Life: Source, HL2 póló, valamint egy könyvecske. Ez DVD-s kiadás leszen. Steam változatok:
  • Bronze: HL2 + CS: Source
  • Silver: Bronze + HL: Source + Day of Defeat: Source + Valve háttersztori
  • Gold: Silver + a Prima Games stratégiai leírása + 3 HL2-es poszter, HL2 sapi, HL2 képeslap, HL2 kütyük, HL2 Soundtrack CD, és egy kupon. Ez utóbbival egy utazást lehet nyerni a Valve főhadiszállására. Minden ötezredik megvásárolt Gold kiadás után sorsolnak egy utat!

  • Tony Hawk's Underground 2 soundtrack

    Hír | 2004.09.28 22:06

    A Tony Hawk játékok mindig is jó zenei aláfestéssel bírtak. Nem lesz ez másképp a Tony Hawk's Underground 2-ben sem! A kiadó elörukkolt ugyanis a teljes soundtrackkel, ami a maga 53 dalával igencsak impresszív :) Van itt kéremszépen minden: Disturbed, Frank Sinatra, Metallica, Red Hot Chili Peppers, meg még egy csomó dal, amit nem ismerek. A teljes listát megtekinthetitek itt.

    WoW Collector's Edition

    Hír | 2004.09.18 10:18

    Végre lefixálódott, mit fog tartalmazni a World of Warcraft gyűjtőknek szánt példánya. Tudniillik, ezidáig kétséges volt egyik-másik pont a listán. Alant megnézhetitek, szemezgessetek! Szem előtt tartandó, hogy a Collector's Edition nem kevesebb, mint 80 dodó. Nekem az ár ellenére még mindig az a térkép a legmeggyőzőbb... KELL! :)

  • A teljes kliens CD-n és DVD-n egyaránt.
  • Egy hónapos előfizetés.
  • A World of Warcraft Művészete c. 200 oldalas, keménykötésű könyv.
  • World of Warcraft "A színfalak mögött" DVD.
  • Exkluzív ingém pet, azaz állatka.
  • Hivatalos soundtrack.
  • Nagyméretű szövet térkép Kalimdor, Azeroth, Khaz Modan, és Lordaeron szereplésével.
  • Dedikált kézikönyv.
  • 10 napos előfizu egy barátnak/ismerősnek.
  • Exkluzív doboz. Alant megnézhetitek.

  • [OST] Kult: Heretic Kingdoms

    Hír | 2004.09.11 19:53

    Letölthetővé tette a Project3D Interactive készülő játékának, a Kult: Heretic Kingdoms-nak pár ingém zeneszámát. Na jó, pontosítok: összesen két új, .ogg formátumú hangfájlt lehet leráncigálni innen.

    [OST] Pathologic

    Hír | 2004.08.30 17:27

    Letölthető pár szám a Pathologic nevű akció-horror-szerepjáték ingame "albumából". Érdekes együttes ez a horror-akció-RPG, de mindenesetre az biztos, hogy az eredetiséggel nem lesz nagy gond. Egy szó, mint száz, a 4 számot innen tölthetitek le.

    [OST] Men of Valor

    Hír | 2004.08.25 10:08

    Már egy ideje, kissé belassultak a játékmuzsika kiadások. Ezzel szemben ma már a második csomag is megérkezett :) Ezúttal a VUGames hamarosan elkészülő háborús akciójátékának soundtrackjét cibálhatjátok le. Az itt található pakk 15 zenét tartalmaz, és mindösszesen 20 mega.

    Fiatalos MP3 lejátszó a Samsungtól

    Hír | 2004.08.16 11:07

    A Samsung egy új kisméretű MP3 lejátszót mutatott be, melynek neve Samsung YP-T5Z. A fiatalos designnal ellátott zenedoboz LCD kijelzője 7 féle szinű háttérvilágításra képes, amelyek fölött láthatunk minden szükséges információt, például mikor FM rádiót hallgatunk - az is van. A diktafon mellett SRS WOW és 3D Surround Sound támogatás is helyet kapott az audio lejátszóban. A 23 x 54 x 23 mm méretű, 24 gramm súlyú készülék, mely egy darab AAA jelzésű akkumlátorral 20 órát képes kihúzni, természetesen tartalmaz USB csatalkozót is, mellyel PC-nkhez köhetjük; és 1 GByte (!) adatot pumpolhatunk rá - persze csak miután kipengettük a 250 dolláros árat érte.

    GTA: San Andreas Soundtrack

    Hír | 2004.07.15 22:33

    Nya, végül csak előkerült a GTA: San Andreas hivatalos muzsikalistája. Mit is mondhatnék, iszonyat komoly a lista, és a játék eddigi muzikalitása se volt semmi, ezt most mégjobban odaver majd! Alant a lista, Thanks GTAOnline.hu

  • POP: Salt'n'Pepa - Push it Vanilla Ice - Ice Ice Baby Inner Circle - Bad Boys KLF - 3am Eternal Massive Attack - Unfinished Sympathy
  • ROCK: Nirvana - Smells Like Teen Spirit Jane's Addiction - Been Caught Stealing Poison - Every rose has it's Thorn Guns'n'Roses - Sweet Child o' Mine Smashing Pumpkins - Today
  • RAP: NWA - F*ck Tha Police / 100 Miles And Runnnin' Snoop Doggy Dogg - Gin N'Juice / Ain't no Fun Warren G - Regulate Fugees - Killing me Softly Coolio - Gangsta's Paradise Public Enemy - Rebel without a Pause
  • INDIE: The Stone Roses - Fools Gold Happy Mondays - Step On The Verve - Bitter Sweet Symphony Radiohead - Creep

  • [MOVIE] Richard Burns Rally

    Hír | 2004.07.04 18:26

    Legnagyobb sajnálatomra nekünk még viszonylag sokáig kell várnunk a Richard Burns Rally PC-s verziójának megjelenéséig és, hogy őszinték legyünk; egy lehetséges demóról sincs egyelőre semmi hír. Ellenben az X-Boxos verziót birtoklók voltak olyan kedvesek, hogy szerették volna megosztani velünk boldogságukat, hadd ússzunk mi is a mámorban! A konzolos és PC-s verzió között egyébiránt gyakorlatilag mindössze annyi lesz a különbség, hogy utóbbiba több dolgot építenek bele, például egy plussz kameranézetet. Reszkess, Xpand Rally! Thanks BH Motorsports.

  • Videó 1 - Quick Rally mód, Nagy-Britannia [2,5 perc; 15 Mbyte]
  • Videó 2 - "A hó birodalma" [2 perc; 8 Mbyte] (megjegyzés: a szerencsés játékos állítása szerint a hang azért ilyen lehervasztó minőségű, mert az ő felvevő készüléke kibabrált vele, a valóságban sokkal szebb)
  • Videó 3 - Canberrai szakasz [2 perc; 8 Mbyte; digitális kamerával rögzített]
  • Videó 4 - Canberrai szakasz, balesetek [0,5 perc; 2 Mbyte; digitális kamerával rögzített]
  • Videó 5 - Canberrai szakasz, ugratók [6 Mbyte, digitális kamerával rögzített]

  • NFL 2005 muzsika lista

    Hír | 2004.07.02 09:21

    Az Electronic Arts ismét bizonyította, hogy komolyan veszi a játékkészítést. Egyik legújabb sportjátékukhoz, nevezetesen a Madden NFL 2005-höz is igencsak neves előadókat szervezett be. Köztük van a Hoobastank, a Green Day, és a Faith No More - csak, hogy a legnagyobbakat említsem. A teljes listát itt szemlélhetitek meg.

    [OST] Dark Matter

    Hír | 2004.07.01 21:23

    A nemrégiben újraindult GenGamers, hosszú idő után újra beszerzett némi zenei matériát. Ezúttal a Pixelcage nemrégiben bemutatott FPS-űr játékának a muzsikáit tölthetitek le. A pakk mindössze 15 megabájt, és három fájlocskát tartalmaz. Akit érdekel, az látogasson el ide.

    [MOZi] Polar Express

    Hír | 2004.06.02 10:10

    Robert Zemeckis új filmjéről, a Polar Expressről essen most néhány szó. A híres rendező, kinek nevéhez olyan címek fűződnek, mint a Számkivetett, a Forrest Gump és a teljes Vissza a jövőbe trilóga új műfajba kóstol most bele, ugyanis a Polar Express egy számítógépes animációs alkotás és idén karácsony táján kívánják bemutatni (remélhetőleg itthon is). A főszerepben Tom Hanks-t láthatjuk majd - igen, láthatjuk is és a karaktert hangját is ő kölcsönzi természetesen. Az egész estés mozi Chris Van Allsburg hasonló című gyermekkönyve alapján készül a Sony Pictures Imageworks berkein belül. Bámulatos világ tárul majd a szemünk elé. Ezt mutatja be az alábbi előzetes is, melyet mindenkinek ajánlok!

    Nem egészen ide tartozik, de megemlítem, hogy a Magyarországon július 1-jén debütáló Shrek 2 animációs filmnek már készül a harmadik része. Már jó ideje dolgoznak rajta, biztosra vették ugyanis, hogy a folytatás legalább olyan sikeres lesz, mint az első rész - igazuk is lett! Szóval 2006 karácsonyára trilógiává bővül a zöld ogre története. Én még nem láttam a második részt, de biztosan van még mit mesélni, s ha legalább ennyi és ilyen jó poénok lesznek benne, az is tuti sikerre számíthat. Egyébként itt meghallgathatjátok a Shrek 2 zenéit, itt pedig egy ezzel kapcsolatos videót láthattok néhány új jelenetrészlettel.

    Alienware tervek

    Hír | 2004.05.11 10:20

    Az Alienware csapata a jövőbe tekint. Rengeteg fantasztikummal szolgáltak ők már nekünk, és most legújabb terveikről értesülhetünk. A társaság arra törekedik, hogy az otthoni szórakoztatás szintjét a lehető legmagasabbra emelje. Alienware DHS címmel egy új "rendszert" készülnek bevetni. A digitális otthoni szórakoztatás maximuma érdekében az Alienware a Microsofttal karöltve dolgozik. Gyakorlatilag arról szól a történet, hogy a vadiúj szerkentyűkkel képesek leszünk PC-nken televíziót nézni, rádiót hallgatni és még sok mást. Ehhez a Microsoft fejlesztését hívjuk majd segítságül, mely Windows XP Media Center Edition 2004 névre hallgat. A programot nemes egyszerűséggel beszerezhetjük majd netünk segítségével, ingyenesen. Biztosítja majd az olyan lehetőségeket, mellyel videóanyagot vághatunk, vehetünk fel, valamint akár felvétel közben is nézhetünk egy korábban rögzítettet. De nem lenne teljes ez az egész, ha nem kerülne szóba a játékipar. Az Alienware DHS segítségével ezentúl nem csak monitorunkon, hanem TV képernyőnkön is oszthatjuk az ellenfelek lapjait. Gyakorlatilag konzolként is működik, annyi különbséggel, hogy PC-s CD való bele :). A legalacsonyabb képességű ketyere is szerényen Intel Pentium 4-es, HyperThreading technológiás processzorokat használ majd 2,8 GHz-en. Ettől csak föntebb mehetünk. Panasonic DVD író és Sonic Primetime DVD rögzítő gondoskodik majd a felvétel ügyéről szerkezetünkben. Megjelenítésben az ATI kártyáit hívják segítségül, míg a tökéletes hangzásról a Creative Labs Sound Blaster Audigy 2 ZS és a Klipsch ProMedia Ultra 5.1 rendszer gondoskodik. Innen már csak annyi választ el minket az élvezettől, hogy felírjuk karácsonyi kívánságaink listájára. Azonban nem biztos, hogy a Jézuska leszállítja majd minden háztartásba, ugyanis a legolcsóbb Alienware DHS-t 1899 dolláros összegtől vásárolhatjuk meg...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)