Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 286

Roma Victor - ordítja a hadvezér

Hír | 2004.05.26 19:26

Először egy felkiáltó mondatban szerettem volna összegezni az ókori római vezérek csatakiáltását. De mivel véleményem szerint a Roma Victor című MMORPG-ben nem egy tömegfanatizált játékot -mint mondjuk a Doom III- tisztelhetünk, ezért maradtam a "nyugisabb" címnél :). A RedBedlam azért igyekszik megtenni mindent annak céljából, hogy kicsinyét egykoron oly fokú szeretet illesse, mint a fölöttébb említett FPS legendát:

Cossacks II: Napoleonic Wars infók és képek

Hír | 2004.05.12 20:20

A történelmi RTS-ek kedvelőit minden bizonnyal nem hagyja hidegen a Cossacks név. A készülő második rész a napóoleoni csatákat dolgozza majd fel. Összesen 6 új kampányt játszhatunk végig, melyekben 150 új egység és közel 180 épület áll majd rendelkezésünkre. Addig is érdemes egy pillantást a képekre vetni !

Telladar Chronicles kettős

Hír | 2004.04.07 18:27

A MindLink Studio egyszerre két fejlesztését is előrántotta a semmiből (Thanks Matt). A Telladar Chronicles: Decline és a Telladar Chronicles: Reunion között nemcsak nevükben, kialakításukban is vajmi kevés külömbséget véltem felfedezni. Mindkettő valós idejű taktikai stratégia, fantasy környezetben, ráadásul teljesen megegyező, házi készítésű (vagyis saját) grafikus motorral. Lehet egyébként csak annyiról van szó, hogy az egyik az európai, a másik pedig az amerikai címe. Nézzünk pár részletet:

  • akár 20000 egység egy csatában
  • rengeteg faj, mind saját történettel
  • a főhősöknek megvan a saját életünk, céluk és képességeik
  • csatáinkra egy közel 4 négyzetkilóméteres területen kerül sor
  • taktikai csapatokat alkothatunk a csaták közben

  • Salvo

    Hír | 2004.03.24 20:14

    A Shrapnel Games összefogott a Spruegames-esl, hogy elkészítsék a Salvo-t. Ebben a játékban egy maximum 60 fős flotta élére állhatunk, és elsüllyeszthetjük az ellent. Külön öröm, hogy nem csupán egy adott korban, hanem a 17. 18. és 19. századi csatákat vívhatunk meg. A megjelenés egész közel van, ugyanis most nyáron esedékes.

    Sid Meier's Pirates!

    Hír | 2004.03.15 13:46

    Ahogy azt megszokhattuk, az igazán nagy alkotások részletei a GameSpy oldalán jelentek meg elsőként. Ez most sem volt másképpen. Míg mások csak annyit tudtak Sid Meier következő alkotásáról, hogy készül, addig itt már meg is találhatjátok az első cikket róla ezernyi infóval és több szép képpel egyetemben. Lássuk néhány fontosabb apróságot: - Eddig nem látott szabadság a játékos kezében - Rengeteget kell majd csevegnünk a játék folyamán - Tengeri csaták során ki kell ismerni hajóink képességeit - A főhős akár tánctudását is csiszolhatja :) - Közelharcban kardozó képességeinket villogtathatjuk - A szárazföldi csaták RTS jelleggel működnek - Misszió felvétel mellett rengeteg szerzett tárgyat értékesíthetünk Íme néhány képecske, a többieket itt találhatjátok:

    3000AD újra!

    Hír | 2004.03.09 20:21

    A 3000AD a mai napon újabb PC-s fejlesztésről adott hírt. Lássuk csak mi akadt ezúttal a horgunkra: Az Universal Combat - Edge to Edge a Battlecruiser sorozat legújabb epizódja. Az új felvonásban ismét hatalmas csatákban vehetünk majd részt, egészen pontosan két űr szekcióban és és 4 különféle bolygón. A különféle multiplayer módokban akár 64-en is nyomulhatunk majd egyszerre. Izginek ígérkezi... :)

    Star Wolves - kés alatt

    Hír | 2004.03.09 18:15

    Az 1C alkotásáról ugyan már nagyon régen, lassacskán egy éve tudunk, de valahogy eddig nem került a nézőtér kiélezett figyelmébe. Az RPG elemekkel megtűzdelt űrstratégia a XXI-XXII-ik század történéseit foglalja magába, természetesen nem valóságot prezentáló tényekkel. Ugyan nem lenne rossz, ha a NASA emberei már űrcsatákkal foglalkoznának a közeli galaxisokban, de... :) A nem lineráris játékmenet, az egyszerre kezünk alá férő hat vadász, a 25 véres verítékkel küzdő űrharcos, valamint a titkos, bónusz küldetések csak apró ízelítőnek számítanak a Star Wolves által nyújtott érdekességekből. Korábban 2003 végére ígérték, most azonban a jelek szerint nincs akadálya, hogy 2004-ik évünk második negyedévében a boltok polcaira manőverezze magát. Már csak a képek alapján is figyelreméltó!

    Armies of Exigo interjú

    Hír | 2004.03.08 10:11

    A Homelan-os arcok elcsípték egy csevej erejéig Matt McKnight-tot, az EA producerét. Néhány kérdéssel bombázták a hazai fejlesztésű Armies of Exigo-val kapcsolatban. Íme néhány érdekesség:

    Mit tudsz elmondani a történetről? Három faj szerepel a játékban. A The Empire (emberek), a The Beasts, valamint a The Fallen. Az előbbi kettő már évszázadok óta harcolnak egymással, ám most egy új, közös ellenfél is feltűnt a szinen. A The Fallen egy föld alatt élő faj, így kissé megnehezedik a legyakásuk :) Milyen egyedi elemet tudsz említeni a játékról? A legfontosabb a többszintű (multi-level) csatározás, melynek véghezvitele közben sokkal komplexebb csatákban lesz részünk, mint bármely eddigi RTSben. Mondanál pár szót a grafikus motorról, illetve terveztek editort a játék mellé? Igen, az editor a játékkal együtt jelenik majd meg. A grafikus motort a fejlesztők alaították a nulláról, és az optimalizálás előtt álló verzió fajonként 200 egység egyidejű megjelenítésére képes. Lesz beta teszt, demó a játékról? Illetve mikor jelenik meg? Béta és demó is idén várható, de még nem tudjuk mikor. Jelenlegi terveink szerint ősszel jelenik meg a végleges alkotás.
    Ha el akarod olvasni a teljes cikket, kattanj el ide.

    [MOVIE] Perimeter

    Hír | 2004.03.03 21:37

    Remélem tudjátok tartani az iramot :) Én már 5 hírrel ezelőtt elvesztettem a fonalat, a hírek meg még mindig csak dőlnek :D Ezúttal egy szépséges Perimeter videjó akadt a horogra. A K-D Lab már három és fél ezer éve fejlesztés alatt álló stratégiájának különlegessége az úgynevezett terraformálás. Segítségével szabadon alakíthatjuk a játékmezőt, így elméletileg sokkal taktikusabb csatákat vívhatunk. Aha, csak ehhez ki is kellene adni a stuffot... A múvit lecibálhatjátok innen.

    [MOVIE] LotR: BfME

    Hír | 2004.03.02 15:55

    Peter Jackson azt mondta, hogy az Oscar díj átadás befejeztével, a Gyűrűk Ura trilógia is végleg lezárul. Szerencsére ez nem így van! Az EA Los Angeles levarázsolja a Közép-földéért vívott csatákat a mozivászonról, és monitorunkra juttatja a The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth játék formájában. Ez a játék már eleve sikerre van ítélve, hiszen a brutális grafikája mellett, mint RTS is megállja majd a helyét. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint a most megjelent előzetes videó, ami 2 percnyi eseményt mutat, letölteni innen tudjátok.

    Stalingrad

    Hír | 2004.03.01 18:11

    Egy újabb Második Világháborús stratégiát jelentett be az 1C, melyet igen kreatívan Stalingrad-nak nevezett el. Azt is fogja nyújtani, amit a címe ígér: 1942 Júniusától 1943 Januárjáig a fontosabb csatákban vehetünk részt. Egy módosított Blitzkrieg engine hajtja meg a játékot, ami még idén, a negyedik negyedévben megjelenik.

    [MOVIE] SC: Pandora Tomorrow

    Hír | 2004.01.29 19:38

    Rejtőzködés, lövöldözés, akrobatika, akció... mi kell még? Hát persze hogy Sam Fisher, aki mindezt véghez viszi. Igaz, a Splinter Cell: Pandora Tomorrow-ban olyan csaták is lesznek, melyeket eddig még nem nagyon láthattunk ennyire kidolgozva semmiképpen sem. Végre eldől, hogy az eszemet lövöldözés vagy a ravasz lopakodás a nyerőbb taktika, ugyanis multiplayerben ilyen csatákat is vívhatunk majd. Aki nem nagyon tudja elképzelni, hogyan is működik ez, az mindenképp töltse le a most megjelent multis filmet, melyet itt találtok. Persze azok is töltsék, akik tudják, hogy is néz ki egy ilyen csata... Thanks 3DGamers. Update: Megcsináltam az animot DivX-ben, mert így csak 33 megát nyom. A minőség ugyanaz! Fogyasszátok egészséggel! ZeroCool

    Eschaton: Chain of Command

    Hír | 2004.01.27 10:34

    A mai első játékbejelentés is befutott. Az Eschaton: Chain of Command-ben a játékos egy egész űrflotta felett veheti át az irányítást. A játék maga valós idejű stratégia, viszont FPS nézetből is beszállhatunk a csatákba. Egyszerre több száz egységet is irányíthatunk, csak győzzük reflexekkel és taktikával. 30 különféle űrcirkálóval ismerkedhetünk meg a játék folyamán. Az első képeket is érdemes megnézni, bár az látszik rajta, hogy még némi finomítás előtt áll :) Erre tessék.

    Blitzkrieg kiegészítések

    Hír | 2004.01.15 19:28

    Az már köztudott, hogy 2 Blitzkrieg kiegészítés is készül. Mindeddig azonban semmi infó nem érkezett róluk, ám most megtört a jég. Kiderült, hogy az első Ervin Rommel, avagy a Sivatagi Róka kalandjait fogja feldolgozni. Egy teljesen új nép is belekerül majd, méghozzá a japán. Az év 2. negyedében fog megjelenni. A második kiegészítő lemez idén, a 4. negyedévben kerül a boltokba. Már van jónéhány terv arra, hogy milyen csaták szerepeljenek benne. Ha van valami ötleted, mit is látnál benne viszont, akkor bátran írj a blitzaddon@cdv.de címre.

    Miami Vice

    Hír | 2004.01.12 18:41

    Úgy néz ki, hogy a Davilex Games ráállt a sorozatok játékadaptációinak gyártására, hiszen ma már bejelentették a Knight Rider 2-őt, most meg a Miami Vice-ot. A 80-as években kell majd akcióznunk, ahol minden sarokra jut egy ku... bűnöző. Lesz minden, ami kell: nyomozás, korrupciós ügyek és persze a feledhetetlen golyócsaták. Fő célunk Calderon narkó birodalmának a megdöntése. Még idén év vége fele belecsaphatunk az izgalmakba, hacsak nem tolják el a megjelenést...

    Port Royal 2 beta

    Hír | 2003.12.23 23:03

    Szeretted a Port Royal-t? Elmúltál 18 éves? Érdekel a folytatás? Akkor most figyu' A kedves Ascaronos srácok szóltak, hogy mostantól kezdve bárki jelentkezhet a játék folytatásának beta tesztelésére. Ha valóban kedveled a tengeri csatákat, és azt szeretnéd, hogy minél tökéletesebb egészként kapjuk kézhez a végleges verziót, jelentkezz itt. Ezúttal némi német tudásra lesz szükséged!

    Készülget a Heroes 5!

    Hír | 2003.12.13 10:54

    Az Ubisoft franciaországi ága, bizony, már dolgozik a Heroes of Might and Magic V-ön. Ebben segít nekik a New World Computing is, de szerencsére vannak már interjúk is, arról például, hogy hogyan képzelik el a csatákat, a 3D-s módot és még sok-sok érdekesség, mely nem csak a Heroes-fanok érdeklődését kelti fel. Itt találhattok egy kérdezgetést Fabrice Cambounet-tel, az Ubisoft franciaországi egyik "agyával", erre a New World Computing terveiről olvashattok, míg ezen a helyen ti magatok javasolhattok dolgokat a Heroes V-höz az Ubi-nak! És végezetül, hogy ne hagyjalak titeket üres kézzel... Készült ám néhány artwork is, melyeket megleshettek: (Mellesleg a képeken egy Phoneix, az Élőhalottak fővárosa és egy bánya látható.)

    [MoD] Elemental Alpha

    Hír | 2003.12.05 08:24

    Nagy ritkán szoktunk kiemelni itt a GSOnline hasábjain modokat, ha mégis megtesszük, akkor annak igen figyelemreméltónak, vagy mókásnak kell lennie. Nos, a Gamer's Hell oldaláról ma éjjel óta letölthető az Elemental nevezetű total conversion a Gas Powered Games által fejlesztett Dungeon Siege-hez. Habár még csak alpha állapotban leledzik, aki szereti a sok szörnyet, hatalmas csatákat és persze a DS engine-t, az feltétlenül cibálja le innen. Bővebb infóért ide kell átcsattognod.

    Spellforce GOLD

    Hír | 2003.11.21 11:28

    Ó IGEN! Elkészült hát a Bigben Interactive oly szép reményekkel kecsegtető RTS-szerepjátéka, a Spellforce. Hatalmas csaták, eszméletlen jó jelenetek, rengeteg mágia jellemzi a túlfűtött stuffot. A JoWood gondozásában megjelenő szeretetcsomag november 28-án érkezik a boltokba. Addig a hivatalos oldal szolgál némi nyugtatóval.

    [MOVIE] Spellforce

    Hír | 2003.11.20 14:11

    Befutott a Spellforce című, igen ígéretes RTS-szerepjáték bevezető animációja (thanks GH). Khm. Üt? Nos, nem egy Warcraft trailer, de azért szerintem elég jól összehozták. Személy szerint a játék maga nekem jobban bejön, mint a videjója, azok a hatalmas csaták eszméletlenek :) Azért lessétek meg ezt is, érdemes!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)