Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 277

Újabb Zoo Tycoon 2 kiegészítő

Hír | 2005.08.19 21:47

A Blue Fang Games bejelentette a Zoo Tycoon 2-höz szánt új kiegészítőjét a Zoo Tycoon 2: Endangered Species-t, amelyben új állatokat találunk, valamint emelt utakat, hidakat építhetünk. Ezeknek az utaknak köszönhetően új ajtók nyílnak meg az állatkert építése közben. A játékos hatalmas medencéket építhet krokodiloknak, vízilovaknak, miközben elvezethet felette egy utat, ahonnan mindent belátni. A kialakításkor a játékosoknak figyelembe kell venniük, hogy a vendégeknek jó rálátást szolgáltassanak az állatokra.

[DEMO] Pilot Down

Hír | 2005.08.13 23:40

Megérkezett a várva várt Splinter Cell-klón (kimondom, elvégre maguk a fejlesztők is így nyilatkoztak a játékról egy elveszett interjúban), a Pilot Down egyjátékos, kipróbálható verziója. A 113 megás demóban a végleges játék első pályáján ügyködhetünk, célunk az ellenséges vonalak mögül barátságos területre jutni. Attól ne féljetek, hogy játék közben leesett állatokat kell majd keresgéljétek, mert ahogy a fenti linken is láthatjátok, a játék bizony nem a grafikájával gyönyörködtet :) Viszont mindenképpen töltsék azok, akik szeretnének egy jót lopakodni. Az alábbi 2 linkről cibálhatjátok az anyagot: Demó (Worthplaying) Demó (3dGamers)

'Reggelt...

Hír | 2005.07.23 12:11

Üdvözletem mindenkinek! Ma reggel valami vadállatok az utcánkban fúrták az aszfaltot, lehetetlen volt tőlük aludni... tíz perc múlva leküzdtem lustaságom, felkeltem, bezártam az ablakot, erre... 5 másodperc múlva befejezték. Most azonban itt vagyok, és bár még tudtam volna pihenni, megpróbálok viszonylag aktívan hírekkel szolgálni! Először is bulvárrovatunkban megnézhetjük azt a kiszivárgott videót, melyben kiderül, Tom Cruise átállt a sötét oldalra! (Thanks to starwars.hu!)

Az öreg cowboy egy napon belovagolt a városba. A helyi seriff a kocsma előtt a székében ülve nézte, ahogy az öreg leszállt a lóról és kikötötte a kocsma elé. - Jó napot, idegen! - Jó napot, seriff! Az öreg ezutan a ló farához lépett, felemelte a ló farkát, és egy hatalmas csókot nyomott oda, ahova sose süt a nap. Utána leengedte a ló farkát, és elindult a kocsma ajtaja felé. - Elnézést, uram... - szólt a seriff. - Igen? - Hihetek a szememnek, valóban jól láttam? - Bizony, jól... ugyanis rémesen ki van száradva a szám! - És ez segít? - Sajnos nem, de legalább nem nyalogatom állandóan...

[FuN] Állathóbortok #3

Hír | 2005.06.22 07:50

A 'Reggeltből tudnám idézni magam: szép termés jött össze a tegnapi vicces fotókból, és még van a ládámban egy rakat, ezek most ki is mennek. Továbbiak viszont egyenlőre nem, lesz majd folytatás, de később :) Az értetlenkedőknek csak annyit, hogy azon túl, hogy a mindenki számára kedves állatok testhelyzetei és elkapott pillanatai mókásak, ez a dolog az Olvasókat is közelebb hozta részben egymáshoz. A nem tetszőknek sajnálatomat tudom kifejezni... A rengeteg kép miatt most ömlesztve. MuKKA (1) * bfg (2) * t0Mi (1) * grimrepo (4) * Blasi (4) * Hozééé (1) * Lord Hunter (1) * Okker (4)

'Reggelt...

Hír | 2005.06.22 07:02

Üdvözletem. Hát szép termés jött össze a tegnapi vicces fotókból, és még van a ládámban egy rakat, ezek még ma kimennek. Továbbiak viszont egyenlőre nem, lesz majd folytatás, de később :) Az értetlenkedőknek csak annyit, hogy azon túl, hogy a mindenki számára kedves állatok testhelyzetei és elkapott pillanatai mókásak, ez a dolog az Olvasókat is közelebb hozta részben egymáshoz. A nem tetszőknek sajnálatomat tudom kifejezni....

Faluról megérkezik Miska bácsi Budapestre, és a pályaudvaron leint egy taxit. Pont egy Mercit fog ki, és izgatottan érdeklődik a taxistól: - Mondja, és elöl az a kör mire szolgál? - Na figyeljen! Ez arra való, hogy ha el akarok ütni valakit, akkor először ezzel veszem célba. Elindulnak, és a taxis becéloz egy gyalogost majd az utolsó pillanatban félrerántja a kormányt. Mire Miska bácsi: - Na látja, nem ér semmit a maga célkeresztje! Ha nem nyitom ki az ajtót, elhibázza. A vonaton egy vagány csőbe akar húzni egy fiatal srácot. Odamegy a vészfékhez, és úgy tesz, mintha meg akarná húzni. Belekapaszkoik, rángatja, nyög, de nem megy vele semmire. A srác látván ezt, félrelöki a vagányt, és megrántja a vészféket. A vonat csikorogva megáll. Kisvártatva berohan a kalauz: - Ki húzta meg a vészféket? Mire a srác kihúzza magát: - Én! Méghozzá fél kézzel! Az ifjú elmondja igényeit a házasságközvetítőnél: - Fiatal, szép, gazdag, kedves, hűséges és szellemes asszonyt szeretnék. - Értem uram, értem -bólogat a házasságközvetítő- de nálunk a törvény tiltja a többnejűséget.

Gothic 3 manna

Hír | 2005.04.19 09:34

BlackWood talált egy felettébb fontos fórumot, a Gothic 3 szempontjából. Egyrészt új információkat tudhatunk meg a készülő alkotásról (bár ezek nem hivatalos adatok), másrészt valami ügyes germán szkeneket, pontosabban kamerás mobilos fényképeseket készített egy magazinból - szerintem. Az infókból a fontosabbak: háromszor nagyobb bejárható terület, állatokra fel tudunk majd ülni, tapasztalt harcosként kezdünk, hat faj közül választhatunk... a többit a fenti linken angolul elolvashatjátok. A képeket pedig alant csodálhatjátok meg. Update: Izé, szóval a kiadó hivatalos kérése után inkább leszedtük a scanneket. Amíg lehet, csekkoljátok azon a fórumon, amelyen találtuk. Link odafent, písz :)

'Reggelt...

Hír | 2005.04.06 06:45

Kellemes szerda reggelt. Ez nem igazság: reggel vehetjük fel a kabátot, hogy ne jégkocka formájában hibernált ősemberként érjünk be oda, ahová igyekszünk, majd délután pedig már Niagara-veszély van. Na, nézzük mi van reggelre.

Az egyik rendőr meglát egy kisfiút a halcsarnokban az egyik akvárium előtt, amint nézi a halakat és pislog nekik. Kérdi a kisfiút, hogy mit csinál. - Azt olvastam, hogy az alacsonyabb rendű állatok próbálják utánozni a magasabb rendű állatokat. Meg akarom tanítani hát pislogni a halat. Nem lenne szíves helyettesíteni, amíg elmegyek a mellékhelységre? A rendőrnek tetszik az ötlet, így beleegyezik. Kis idő múlva jön vissza a kisfiú és látja, hogy a rendőr már nem pislog, hanem áll az akvárium előtt, nézi a halakat, miközben tátog.

Animal MMORPG - állati dolgok

Hír | 2005.04.04 12:02

A GOA egy igen érdekes MMORPG fejlesztésén fáradozik. Az Animal-ben a játékos különféle állatokat testesíthet meg, és élnie kell annak életét. Természetesen a táplálkozási lánc jelen lesz, következésképpen nem csak arra kell figyelni, hogy mit teszünk, hanem arra is, nehogy bekapjon egy régi ismerős :) Egyelőre még nem sokat lehet róla tudni, de mivel 2006-ra készül el, előreláthatóan hamarosan többet is elárulnak róla. Thanks BT.

'Reggelt...

Hír | 2005.03.20 09:34

Alig harminc perccel a tegnapi esti, felejthető meccsről való hazaérkezésem után hidegrázás fogott el, majd forróság, aztán gyengeség. Nem éppen a tavaszi időnek köszönhetően, megint jéghideg volt... Mivel most arra sincs erőm, hogy felálljak, ezért nézelődtem egy kicsit, és bár hírek gyakorlatilag nincsenek, találtam egy olyat, hogy leesik az állatok :) STaY WiTh uS!

A dadogós hypót akar venni. Zárás előtt fél perccel ér oda a boltba, és ezt lihegi: - Hip, hip.. - Hurrá! - mondja a boltos és lehúzza a redőnyt - Az orvos megtíltotta,hogy bort igyak! - És most nem iszol? - Nem iszom, kenyérrel tunkolom!

Vivisector - mutáns fegyverkezés

Hír | 2005.02.15 19:17

Valentine barátom az Action Forms csapatából épp ezekben a percekben küldött három teljesen új képet készülő játékukból, a már többször elhalasztott Vivisector: Beast Inside-ból. A játékban egy olyan világba kerülünk, ahol különféle génmanipulációk révén állatokat ötvöztek emberekkel, és igen különleges fajok jöttek létre. FPS megszállottaknak mindenképpen érdekes lesz, főleg akkor, ha szeretted az egykori SoF2-ben is alkalmazott "szétgyaklak atomjaidra" stílust. Ja, és még jól is néz ki :) Imhol:

Sims 2 ÁLLATságok

Hír | 2005.01.18 18:17

Érdekes módon úgy vettem észre, hogy az EA gondoskodik arról, hogy a Sims körül szinte mindennap legyen valami téma. Az infó amit ma elcsepegtettek arról szól, hogy a legközelebbi kiegészítőben már megtalálhatóak lesznek háziállatok, így mostmár mindenki játszhat a kis kedvencével is. Egy olyan újdonság is napvilágra került miszerint készül egy olyan módozat a gamehez melynek segítségével, a játékban található bútorok színét, mintázatát is meg tudjuk változtatni. Hurrá! (Sims Fanoknak itt egy link, melyen szinte minden megtalálható ami a játékkal kapcsolatos).

'Napot...

Hír | 2005.01.18 10:14

Szép jó napot. Ahogy kitekintek fehérbe burkolózó fákat látok, de havat azt nem. Szép látvány az tény, de én kérem vissza a napsütést! No mindegy. Ez a délelőtt egyenlőre nem ígérkezik oly nagyon hírdúsnak, de azért lesz mit olvasgatni. Kezdetnek nézzük is a viccet:

A medve részegen elfekszik az erdőben. Arra megy a nyuszika. Most leverem a medvén minden fájdalmamat - gondolja - és kegyetlenül elveri. A medve másnap magához tér és érzi, hogy elverte valaki. Elmegy a rendőrségre és jelenti az esetet. A rendőr összehívja az állatokat, és megkérdezi ki verte meg a medvét. Természetesen mindenki lapít. Így hát megkérdezi a medvét, hogy nem emlékszik-e valamire. A medve gondolkodik egy darabig majd így szól: - Hát, csak arra emlékszem, hogy aki megvert annak valami karok vagy csáp volt a fején. A nyuszi tele torokból elkezd üvöltözni a hátsó sorból: - Csiga, csiga szorul a hurok!

[MOVIE] Wild Earth

Hír | 2004.11.10 18:45

A 2005-re datált megjelenésű Wild Earth Afrikába invitálja az érdeklődőket, egy kis sivatagi szafarira állatok társaságában, amelyek a vadon poros útjait és legelőit koptatják. Egy rövid szösszenet erejéig ebbe nyerhetünk most bepillantást: egész pontosan itt.

Kisállatkereskedés AO-ban :)

Hír | 2004.07.05 09:00

Az Anarchy Online-ban már a kezdetektől fogva megjelent egy Leet nevezetű lényecske, melyet mindenki nagyon, nagyon szeretett volna virtuális háziállatnak. A Funcom egy, ennél sokkal jobb tervet eszelt ki. Az, aki előrendeli a legújabb kiegészítést, az ALien Invasiont, hozzájuthat a teljesen új háziállatok valamelyikéhez. Az új szerzemények között van az Athlett, a Shaoleet, a Leetzilla, és még sorolhatnám. Mindegyikről olvashattok bővebben ezen a szent helyen!

Poacher

Hír | 2004.02.17 11:48

Egy igazán új keltű hibrid tűnt fel a horizonton, a Poacher. FPS és manager játék egy fedél alatt! Vadorzóként az a feladatuk, hogy különböző állatokat ejtsünk el, amiket utána eladhatunk a feketepiacon. Semminek sincs fix ára, hanem folyamatosan változik, akár csak a való életben. Az ily módon megszerzett pénzből új fegyvereket és járműveket vásárolhatunk. Szükségünk is lesz eme felszerelésekre, mert nem csak az álatokkal kell leszámolnunk, hanem a minket üldöző vetélytársakkal is. A megjelenési dátumról még csak közelítőleg sem nyilatkoztak a készítők.

WOW képtrió megint

Hír | 2004.01.23 15:17

Azok a drága Blizzardos gyerekek csak nem akarnak kiadni egy újabb videót a közeljövő egyik nagy dobásáról... azért képeket folyamatosan láthatunk a World of Warcraft-ról, melyek - hogy is fogalmazzak - űberállatok :) Játszható demót nem várhatunk belőle, de ki tudja, lehet, hogy ennek is lesz egy ideig ingyenes kliense, mint az Anarchy Online-nak. Íme az új drágaszágok:

BW2 - iszonyat!!!

Hír | 2004.01.03 11:23

Hosszú hetek, avagy hónapok után a C&VG (ki más? :D) szerzett két újabb képecskét a Lionhead következő PC-s üdvöskéjéről. Noha a terepen még lehet változtatgatni, az állatok szerintem már iszonyat profin néznek ki. Óriási előrelépés ez az első rész grafikus motorja után, igaz, azóta már hosszú idő telt el. Azért két dologra kiváncsi lennék: vajon milyen gépen fut ez rendesen, illetve, hogy mikor jelenik már meg? :D

'Reggelt!

Hír | 2003.12.13 07:47

Jó reggelt, vitézek! Ha nem tűnt volna még fel, hétvége van! Egy hét múlva már javában tombol a téli szünet! Addig még húzzatok bele a tanulásba, ne csavarogjatok annyit :) Annál is inkább maradjatok velünk, mert jönnek mindjárt a finomságok... Addig töltsétek ki a GS-ben található kérdőívet és hajtsátok félbe. Bélyeg nem kell rá :) Most pedig jöjjön egy okosság.

A bálna süket mert nem hal. Szereti a nála nagyobb állatokat ezért a bálna nem szeret senkit. Egyébként békés állat. Ha volna keze és lába könnyebben tudna úszni.

Zoo Tycoon finomság

Hír | 2003.10.25 14:24

Ahogy a Microsoft, ahogy ígérte, valóban kiadta ingyenes Zoo Tycoon kiegészítését. Az Endangered Species-ben nagyon sok érdekesség került. Lássuk csak mik ezek pontosan: új állatok, pályák, objektek, és hasonló dolgok. Akit érdekel ez az 50MB-os szeretetcsomag, az töltse le innen!

'Reggelt...

Hír | 2003.08.08 06:25

Jó reggelt! Annak reményében keltem fel, hogy aki korán kel aranyat lel. Sajnos eddig még nem találkoztam egy grammal sem ebből a nemesfémből. De legalább van 1-2 hírecske, melyek közül az egyiket fellelve majd megszakadt a szívem. És hogy melyik volt az, azt majd meglátjátok, és nektek is "fájni" fog a dolog. No, de ne szomorkodjunk, keressetek nekem aranyat, addig én hírezek...Majdnem elfelejtettem, egy kis útravaló a kereséshez:

A medve részegen elfekszik az erdőben. Arra megy a nyuszika. Most leverem a medvén minden fájdalmamat - gondolja - és kegyetlenül elveri. A medve másnap magához tér és érzi, hogy elverte valaki. Elmegy a rendőrségre és jelenti az esetet. A rendőr összehívja az állatokat, és megkérdezi ki verte meg a medvét. Természetesen mindenki lapít. Így hát megkérdezi a medvét, hogy nem emlékszik-e valamire. A medve gondolkodik egy darabig majd így szól: - Hát, csak arra emlékszem, hogy aki megvert annak valami karok vagy csáp volt a fején. A nyuszi tele torokból elkezd üvöltözni a hátsó sorból: - Csiga, csiga szorul a hurok!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)