Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 295

[OST] Ghost Master

Hír | 2006.01.17 14:15

Pont kapóra jön :) Akinek tetszik e havi teljes játékunk, a Ghost Master zenéje, mostantól úgy is élvezheti, hogy nem indítja el a programot. Az egyetlen szépséghiba, hogy nem lehet ingyen letölteni, csak CD-n, 17 dollárért megvásárolni. Azonban hallgathatunk rövid részleteket :) Az érdeklődőknek erre tessék fáradni. Amúgy ugyanezen a honlapon a Daikatana zenéje is megtalálható.

[MOVIE] Spellforce 2

Hír | 2005.11.29 17:28

Szeretett Spellforceunk legújabb epizódjából újabb videót adott ki a JoWooD, amely a fejlesztéssel a Phenomic Development nevű céget bízta meg. A kétperces videóban az RPG elemeket figyelhetjük meg. Aki megtekintené az animációt, az ide kattanjon.

NFS Central - újra száguld

Hír | 2005.11.21 17:21

Hosszú idő után, az új rész beköszöntével, újra megnyitotta kapuit a NFS Central. Itt szinte mindent megtalálhattok, amire az új száguldós játékhoz szükségetek lesz. A folyamatosan frissülő oldalon már most letölthetőek a game pörgős soundtrackjei, a térkép, információkat találhattok a gépigényről, rengeteg hasznos tippet a játékhoz és így tovább. Böngésszétek bátran.

[OST] Myst 5

Hír | 2005.10.26 06:32

A Cyan Worlds úgy döntött, hogy itt az ideje némi zenei anyag kiadásának kedvencükből, a Myst V-ből. A muzsika körülbelül 50 perces. Aki belehallgatna, annak fizetnie kell ezért az élvezetért. Érdeklődők ide katt.

NBA Live 06 soundtrack lista

Hír | 2005.09.14 09:09

Az EA csapata tovább folytatja korábban megkezdett remek szokását, mely szerint kifejezetten jó zenékkel színesítik fejlesztéseiket. Nos, előkerült a hamarosan debütáló NBA Live 06 teljes zenelistája. Érdekesség, hogy újfent akad több olyan muzsika is, amik csak és kizárólag a játék miatt készültek, és csak abban lesznek elérhetőek - érthetően ez annyit tesz, hogy az előadó még saját megjelenő lemezeire sem teszi majd rá. Ha érdekel a teljes lista, kattanj ide.

[OST] Sin

Hír | 2005.08.26 11:00

Azoknak, akik emlékeznek még a régi Sinre, vagy annak kiegészítőjére, a Sin: Wages of Sin-re és szeretnék feleleveníteni élményeiket... esetleg azoknak, akiknek ez a csodálatos FPS kimaradt az életéből és szeretnék megtudni, milyen jó kis zenéje volt... Nos, nekik ajánlom figyelmébe ezt a kis gyűjteményt a játék zenéiből. Érdemes belehallgatni! :)

[OST] DooM ReMiX!

Hír | 2005.08.23 11:25

A cím egy kicsit megtévesztő, mert nem hivatalos soundtrackről van ugyan szó, de annál érdekesebbről. A The Darks Side of the Phobos címet viselő kétlemezes album az eredeti, 1993-ban megjelent id Software-játék, a Doom játékhoz készült és 23 számot tartalmaz. A fájlokat .mp3 és .flac formátumban egyaránt leránthatjátok erről a oldalról. Utóbbiról annyit érdemes tudni, hogy veszteségmentes tömörített audió formátum, ennek megfelelően méretük is nagyobb. További infót a formátumról itt találtok. A fájlok letöltéséhez BitLordra lesz szükségetek.

[MOVIE] Rainbow Six: Lockdown

Hír | 2005.08.19 07:36

Valóságos videózuhatag a Lockdownról, a pár nappal ezelőtti animáció után ugyanis itt a következő mozgóképsorozat. Ez sound becenevet kapott, 16 megás és alig várja, hogy letöltsék. Mindezt bárki megteheti innen, az egyébként - halkan megsúgom - konzolos verzióból készült videót, amely a játék zenei erejére fókuszál.

[OST] Age of Empires 3

Hír | 2005.08.03 07:53

Tanus lepett meg minket azzal az információval, hogy frissült az Age of Empires III honlapja, amelyen mostmár némi zenei anyag is elérhető. Egész pontosan négy darab mp3 fájl, ami a játék kedvelőinek biztos azonnal bekerül a lejátszási listájába. Akkor hát, erre tessék...

[MOVIE] Utózöngék

Hír | 2005.05.20 12:05

Bár elvileg ma még E3 van, de ilyenkor már nem nagyon történik semmi. Azért találtam még néhány videót, ami talán letöltésre érdemes. Valahogy az idei show PC-s szemszögből nem volt akkora, mint az eddigiek, de ennek okai szerintem az új konzolok és az azokra fejlesztett játékok bejelentésében keresendők. Nézzük sorjában, mi akadt fent a halászhálón. Köszönet Forceusernek és medzsónak!

[MOVIE] Age of Empires III

Hír | 2005.05.19 15:45

Máris frissült az Age of Empires III oldala egy cuki gameplay videóval. Többek között. De például a játék zenéjébe is belehallgathatunk 4 szám erejéig. Sőt egy jó adag új kép is felkerült, amit mindjárt felteszek a galériánkba is.

Beyond Blitzkrieg béta hamarosan

Hír | 2005.05.07 09:51

A Beyond Blitzkrieg egy kizárólag online játszható játék, amelyben játékosok ezrei mérhetik össze harci tudásukat a virtuális Nyugat-Európában. Jelenleg a játszható terület mintegy 354 ezer négyzetkilóméter. Hamarosan elkezdődik az alkotás első bétatesztje, ám csak azoknak lesz érdemes jelentkeznie, akik legalább az alábbi géppel rendelkeznek: Windows 98, 2000, XP 1.2 GHz CPU (2 GHz ajánlott) 512 MB RAM (1GB ajánlott) 128 MB 3D videókártya DirectSound kompatibilis hangkártya 32X CD-ROM 56K Modem vagy szélessávú kapcsolat 1 GB szabad hely a merevlemezen DirectX 9.0

[MOVIE] Auto Assault

Hír | 2005.05.03 16:35

Előkerült egy újabb videó az Auto Assault című multis autós játékból. Az egy perc körüli nagy felbontású trailer a Havok hang engine-jét hivatott fényezni egy picit. A 10 megás fájlt itt találhatjátok.

Guild Wars Collector's Edition

Hír | 2005.03.21 15:12

Ahogy anno a WoW-nál láttuk (és megvettük :)), úgy a Guild Warhoz is készül speciális, gyűjtőknek szánt kiadása. A díszdobozban Logitech headset, exkluzív ingame cucc, hivatalos soundtrack, meg három hónapos fozzáférés a Speakeasy: Teamspeak szolgáltatáshoz. Természetesen ahogy a doboz címében szerepel, inkább a fanoknak ajánlott. De nekik nagyon :)

[OST] Knights of the Temple

Hír | 2005.02.08 23:35

Mindazoknak, akik eddig velem maradtak, egy újabb játékzene a jutalmuk. Ezúttal a Knights of the Temple albumára akadtam rá ezen a szent helyen. Összesen 13 fájl található ott, mind MP3 formátumú, bár, ha akarod WAVban is letöltheted (ekkor azonban 56 helyett 373 megát kell töltened). Jó hallgatást!

[OST] SW: Republic Commando

Hír | 2005.02.02 20:06

A letöltések számából ítélv úgy érzem érdekel néhány emberkét a Star Wars: Republic Commando demója :) Nagyon helyes, toljátok csak ezerrel! Ha már itt tartunk, úgy éreztem valaki talán letölti majd a zenéit is. Ha közénk tartozol, kattanj ide, és válogass a mirrorokból. A pakk mindössze 38 mega, erősen ajánlott matéria! Thanks Steve.

Perimeter kiegészítés

Hír | 2005.01.20 14:33

A Russobit és a KDLab ma elárulta, hogy már javában dolgoznak a tavaly megjelent Perimeter kiegészítő-lemezén. Ami az igazán meglepő az egészben, hogy még ebben a negyedévben piacra akarják dobni a Perimeter: The Precept of the Emperor-t. Ezen rövid ídő alatt sikerült javítaniuk az amúgy is csodaszép grafikán, a 20 új küldetés folyamán tengernyi új egységet és épületet ismerhetünk meg. A pontot az i-re, hogy a Szentpétervári zenekar egy vadiúj soundtracket is készített a kieghez. A konkrét részleteket még nem kürtölték világgá, ám kiadtak 20 képet, melyeket itt tekinthettek meg.

[MOVIE] Splinter Cell: Chaos Theory

Hír | 2005.01.15 12:56

Három friss, speciális videó érkezett a Splinter Cell: Chaos Theoryról. De mi is bennük a speciális? Lássuk csak: az elsőn megtekintheted a PS2-es verzió fejlesztésének egyes fázisait, Andre Roy (producer) és Dominique Guay (fő programozó) bemutat jónéhány grafikai szépséget. A második videó a mesterséges intelligenciát prezentálja, melyet Frederic Blais, az AI programozó kommentál. Végül, de nem utolsó sorban a zenei munkálatokért felelős Fabien Noel fitogtatja munkáját. Érdemes letölteni őket még akkoris, ha kicsit nagyra sikeredtek. Alant találhatóak a linkek:

  • SC: Chaos Theory PS2 Diary (77,12MB)
  • SC: Chaos Theory AI Diary (128,35MB)
  • SC: Chaos Theory Sound Diary (141,64MB)

  • [OST] NFSU2

    Hír | 2005.01.10 09:33

    Na, azért nem kell teljes erőbedobással felizgulni. Ezen az oldalon csak a Need For Speed Underground 2 zenéjének mintáit hallgathatjuk, vagyis nem a teljes számokat. Nyilván ez egy kis promó az előadóknak, amit közös megegyezés, meg jogdíjak költségének csökkentése miatt (is) vezettek be, de nem akarok én találgatni. Thanks Accord from SpyNEWS.

    UEFA szájt

    Hír | 2004.12.27 21:21

    Nem is oly régen mutatta be az Electronic Arts legújabb focis játékát, a UEFA Champions League 2004-2005-öt. Nos, mit is lehetne elmondani a játékról. Ok, szebb lesz, jobb lesz, részletesebb, nagyobb, bla-bla, mint az előző foci progik. Ennek a "kűűűlőőőőnllleeeeges" alkotásnak indult most be a honlapja, melyen hamarosan újabb infókat is kepcsörölhetünk róla. Érdekesség, hogy már most meghallgatható a játék, pontosan 15 számból álló soundtrackje... pontosabban részletek belőle. Érdeklődőknek itt a helyük.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)