Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 231

Unreal Engine 3 enginet mindenkinek!

Hír | 2005.05.11 21:54

Ez nem lehet véletlen. Mármint az, hogy ennyi fejlesztőcsapat veszi meg az Unreal 3 enginet. Lassacskán tehát ki lehet azt jelenteni, hogy mikor végre kijön az első, e motort használó játék, az tényleg iszonyat nagyot fog szólni. Visszatérve, most épp a Silicon Knights vásárolta meg a licencet. Aki esetleg nem tudná ez az a team, aki többek között a Blood Omen: Legacy of Kain, az Eternal Darkness: Sanity’s Requiem és a Metal Gear Solid: The Twin Snakes nevű "aprócska" projekteken dolgozott:)

Ingyenes FPS-ek!

Hír | 2005.04.23 11:37

Egy orosz csóka, Sheppard meglepő, ám becsülendő elhatározásra jutott. Úgy döntött, hogy honlapjáról ingyenesen letölthetővé teszi két teljesen saját fejlesztésű First Person Shooterjét, melyet a Quake 2 engine hajt. Azt ezért tudni kell, hogy állítása szerint ezeket "jó régen" készítette, most egy új projekteken dolgozik, s ezzel szeretné azokat némileg népszerűsíteni. Nem rossz ötlet :) Az új alkotás címe egyébként Exeter Castle és néhány képet már meg is tekinthettek belőle a fenti oldalon. De most lássuk a két ingyeneset.

  • Lendlease A képek alapján második világháborús, a 291 megás fájlt innen menthetitek le.
  • Soldier of Empire Ez egy kicsit futurisztikusabb hangulatú, a 178 megás fájlt innen menthetitek. Azt írja, hogy a videók nincsenek lefordítva, ami valószínűleg azt jelentheti, hogy oroszul vannak, de majd nézzétek meg és kommenteljétek meg légyszi azt is, milyen hosszúak a játékok. Thanks Wastrel from SpyNEWS!

  • Beyond Blitzkrieg - újra MMO

    Hír | 2005.03.22 09:29

    Érdekes, hogy a világ játékforgalmazói mennyire hisznek az MMO játékok erejében, annak ellenére, hogy világszerte egymás után buknak meg az egyes projektek... A GMX Media úgy gondolta szerencsét próbál egy Beyond Blitzkrieg nevezetű játékkal, melyben a játékosok százai csatázhatnak a nyugat-európai harctéren. A játékterep nem kevesebb, mint 36 ezer objektumot tartalmaz, köztük épületeket, bunkereket, hidakat, és így tovább. A jelenlegi térkép nem is oly apró, hiszen 354 ezer négyzet mérföld nagyságú! Az első képek is befutottak, melyeket itt találhattok meg.

    Új hazai fejlesztés: Hetedik!

    Hír | 2004.08.15 22:17

    Bizony! Első project, de a címe A Hetedik! :) A MoonLine Games egy magyar garázsfejlesztőcsapat, akik most bejelentik új és eddigi egyetlen játékukat, melynek címe: A Hetedik. "Egy dark-kaland játék lesz, amolyan Alone in the Dark stílusban. Egy kastélyban játszódik, bonyolult és szövevényes örökösödési vita folyományaként, tehát bőven lesz nyomozni- és paráznivaló. :) Kb. fél éve készítjük és egy teljesen újfajta megjelenítési módszerrel megpróbáljuk a lehető legszebbé tenni. A mellékelt képen meg is győződhettek róla. Még nincs kiadó, de addig nem is tervezünk keresni, amíg nem érünk olyan fázisba, hogy ez érdemes legyen" - így Ravy, az egyik fejlesztő. Nos, a képet megszemlélve valóban igen ígéretesnek tűnik a dolog, úgyhogy én mindenképp azon leszek, hogy minden újabb infót megoszthassak veletek! Egyébként a fejlesztőcsapat minden tagja dolgozott már más projekteken, szóval ez is bizakodásra ad okot!!

    LucasArts fejcsere

    Hír | 2004.05.04 22:29

    A LucasArts lecserélte jelenlegi vezetőjét Micheline Chau, a Lucasfilm-nél is dolgozó Jim Ward-re. Mielőtt még nagy reményeket fűznénk ahhoz, hogy a csere által talán újra előkerül a Sam & Max 2 vagy a Full Throttle 2, sajnos egy dolgot el kell áruljak: Ward eddig mindkét cég marketingosztályán töltött be jelentős szerepet. Ebből következik, hogy neki is lehet némi köze a fejlesztések félbeszakításához. Bár meglehet, hogy újra előveszik a projekteket, ám nem sok rá az esély…

    EXIGO PREZENTÁCIÓ!

    Hír | 2004.04.08 16:51

    Épp ezekben a percekben értem haza az Armies of Exigo első, sajtó számára tartott hivatalos prezentációjáról. Hát gyerekek, az EA tudja mire kellett lecsapnia, a hazai Black Hole Games pedig egy valóban remek játékot alkot. Lássunk néhány apró tényt az előadásból (májusi számunkban részletesebb, több oldalas összefoglalót olvashattok róla):

  • 3 fajjal nyomulhatunk
  • 36 küldetés lesz a játékban, melyek 30-35 órás folyamatos élményt ígérnek
  • különleges AI, mely a kétszintű stratégiai rendszert is kiválóan lekezeli
  • minden élő organizmusnak saját árnyéka van
  • multiplayerben 12 játékos küzdhet majd egymás ellen
  • a tervezett gépigény: 1GHz CPU, 256MB RAM, GeForce 2
  • megjelenése 2004 szeptemberére várható, még ekkortájt egy játszható demó is a kezünkbe kerül
  • az első publikus animáció az E3 ideje alatt kerül fel a netre
  • előreláthatólag 2 CD lesz, de nem kizárt egy DVD-s kiadás sem a jobbminőségű animációk érdekében
  • a csapat a jövőben is együttdolgozik az EA-val, vagyis lesznek itt még érdekes projektek :)
  • ez lesz az első olyan EA játék, mely teljesen MAGYAR NYELVEN is megjelenik majd

  • Vége az MCO-nak!

    Hír | 2003.02.26 19:35

    Mint ősi Motor City Online-nos teljesen fel vagyok háborodva. Alig néhány perce kaptam egy levelet az Electronic Arts-tól, melyben közölték, hogy nyáron teljesen megszűnik a Motor City Online összes szervere, és nem is lehet vele tovább játszani. Vagyis ennyi volt, vége. Elmondásuk szerint azért van erre szükség, mert az embereket a jövőbeni online projektekre akarják átvinni. Hab a tortán, hogy képesek kiszúrni a szemem egy Sims Online-nal, vagy egy Ultima Online-nal. Elhiszem, hogy ezek jó játékok, de akkoris... menjenek a fenébe. Most nagyon nagyot zuhant a szememben az EA!

    Bezárt a Sunstorm

    Hír | 2003.02.05 07:44

    Az AVault egy újabb, igen sajnálatos hírrel szolgált. Jelentése szerint ugyanis a Sunstorm Interactive (akiktől a Deer Hunter sorozat, vagy a napokban elkészülő Anno 1503 is származik) bezárni kényszerült kapuit. Ennek értelmében 16 ember azonnal elvesztette a mukáját, ám néhányan még megmaradtak, hogy a még futó projekteket befejezzék. A Homelan értesülései szerint, nem tudtak elég pénzt termelni, ezért nem tudják fenntartani a céget....

    Bezár a Rage

    Hír | 2003.01.15 21:58

    A BBC jelentéséből megtudtuk, hogy a Rage Software (akiktől többek között az Incoming Forces és a Mobile Forces is származott), elég nagy bajba került. Egészen pontosan csődött jelentett, melynek következtében 77 állást elvesztettek az ott dolgozók. Ez természetesen azt is jelenti, hogy a jelenleg fejlesztés alatt álló projekteket is leállították... Szomorú hír ez, bár szerintem semmi sem lehet nagyobb tragédia, mint a Looking Glass Studios egykori bezárása... :(

    Bezárta kapuit a 3DO!

    Hír | 2002.06.25 08:01

    Azért nem teljes hanyatlástól van szó, vagyis nem kell annyira megrémülni. "Csupán" arról van szó, hogy az MCVOnline jelentése szerint, a 3DO bezárta európai, egészen pontosan londoni irodáját, miután a cég egy része eltávozott. Reméljük, ez nem érinti a jelenleg is fejlesztés alatt álló, egyelőre titkos projekteket...

    Hivatalosan is igaz...

    Hír | 2001.07.27 09:03

    Tegnap előtt hírt adtunk arról, hogy a Black Isle Studios leállította TORN című szerepjátékának a fejlesztését. Ma, már hivatalosan is megerősítette ezt a hírt az Interplay, így biztosak lehetünk abban, hogy nem jelenik meg a játék (legalábbis amíg egy új, lelkes csapat fel nem karolja azt)! A cég jelentése szerint az eredeti készítő csapatból többen eltávoztak, mások pedig egyéb projektekbe kezdtek...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)