Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 254

[MOVIE] Shrek 2

Hír | 2004.04.09 22:31

Mint ahogy azt már megszokhattuk, a Disney minden nagyobb filmjéhez kiadnak egy-egy játékot. A Shrek 2 sem kerülhetti el ezt a sorsot, így nemsoká elkészül az adaptáció. Ám ebben a részben már shrekkel, fionával, Csizmás Kandúrral, a szamárral, a sárkánnyal, és a többiekkel is játszhatunk. Hogy hogyan is fog mindez kinézni? Ezt máris megnézhetitek a most megjelent filmből, amit innen tudtok lehúzni.

Új WoW faj!!!

Hír | 2004.04.01 13:22

A Blizzard végre megsúgta mi lesz a 9., játékosok által irányítható faj a World of Warcraft-ban: az Ogre. Tudom, most mindenki néz, hiszen a WarCraft világában nem csak nagydarab, hanem kétfejű is ez a lény, aki ráadásul állandóan szövegel a másik fejéhez. Itt jön be a teljesen új MMORPG-s elem: ezt a fajt egyszerre 2 ember irányítja! Fele-fele alapon, a fejek és a kezek, a lábakat viszont felváltva. Mindkettő teljes értékű játékos, csupán egymáshoz nőve. Ez lesz ám az igazi móka:) További részleteket róla itt találtok.

Nagyapó is Berlinben

Hír | 2004.03.27 20:26

Volt, valamikor. Ami ennél sokkal fontosabb és kellemesebb, hogy szépen csendben fejlesztgetik a Mortyr 2-ik részét is. Az FPS nagy újítási hullámot vonultat fel elődjéhez képest, melyben számunkra a legérdekfeszítőbb dolog az nem más, minthogy be tud-e kapcsolódni a Mortyr 2 a mai "nagy" FPS-ek táborába. Az előzetes képek segítenek nekünk ebben egy véleménykezdetet kialakítani:

'Reggelt...

Hír | 2004.03.25 10:01

Üdvözletem mindenkinek. A minap említettem, hogy letöltéseink egy új szerverre kerültek fel. Mivel legtöbben azt mondtátok, hogy sokkal jobb, mint az előző, az elkövetkező napok valamelyikén megpróbálunk áttelepedni rá. Ez természetesen nem várt problémákkal is járhat, megértéseteket előre is köszönöm :) Más. Nagyjából egy napja folyik már a GDC 2004, és meglepő módon még nem igazán sok érdekesség szivárgott ki. Remélem a helyzet ma már változik, vagy legalábbis felgyorsulnak az események. Imhol a vicc, és mindjárt körbenézek, mi van reggelire :)

Az asszony a férjéhez: - Látod, ez az úr egy igazi gentleman volt! Amikor fuldokolni kezdtem, bevette magát a vízbe és élete kockáztatásával kimentett! - Valóban gentleman! Az előbb itt volt bocsánatot kérni.

[PATCH] Empire of Magic

Hír | 2004.02.17 21:25

A Mayhem Studios kiadott egy újabb javítást körökre osztott, fantasy RPG-jéhez. Egyéb infó nem érkezett... amúgy nekem a Sonic Mayhem jutott az eszembe róluk :) Ja... itt egy link :)

[PATCH] Chaser pályaszerkesztő

Hír | 2004.02.07 16:39

Szóval ez most úgy van, hogy a JoWooD engesztelésül kiadott egy javítást a Chaser pályaszerkesztőjéhez. Nincsenek konkrét információk arra nézve, hogy erre miért volt szükség, de a szakavatottak biztosan örülni fognak neki. Márpedig valószínűleg van ilyen olvasónk, úgyhogy az ő figyelmükbe ajánlanám ezt a linket, ahonnan a 11 megás fájlt le tudják kapni. Thanks: 3DGamers & Gamer's Hell.

[DEMO] Devil Whiskey + patch

Hír | 2004.01.24 07:25

A Shifting Suns Studios előhozakodott egy újabb - 1.4-es verziójú és 84 megás - demóval Devil Whiskey című belső személyű fantasy RPG-jéhez... Szeptemberben már hírt adtunk egy kezdetlegesebb változatról, s ha valakinek az még mindig meglenne, elegendő ezt a húszmegás csomagot lepakolnia, majd rápasszíroznia bármelyik korábbi demó verzióra. Jó játékot! :)

[PATCH] Black Hawk Down

Hír | 2004.01.22 15:54

A NovaLogic legutóbbi játékához, és annak kiegészítőjéhez érkezett javítás. Mostantól a Delta Force: Black Hawk Down-nak és a Team Sabre-nek is 1.5.0.5. a legújabb verziója. Az előbbihez itt, míg utóbbihoz emitt találjátok a patchet.

Dungeon Siege art pack

Hír | 2004.01.17 10:29

A GasPoweredGames immár hagyománya, hogy bizonyos időközönként mindig kiad egy art pack-ot közkedvelt Dungeon Siege nevű RPG-jéhez. Ezúttal sem tett másképp, hiszen a Krug címszóval titulált csomagot kapták kézhez lelkes játékosaik és alkotóik. Erre tovább informálódhattok!

[PATCH] WarCraft 3

Hír | 2003.12.20 02:04

A Blizzard újra kiadta az 1.13-as javítást a WarCraft 3-hoz és a kiegészítőjéhez. Immáron egy b betűvel is ellátták, ezzel jelezvén, hogy valami újról van szó. Csupán új védelmi mizériákat tartalmaz, hogy még kevesebb csaló legyen (a cég elég agresszíven lép fel ellenük, mint az a sok-sok bannolásból látszik).

  • WarCraft 3 v1.13b
  • WC3: The Frozen Throne v1.13b

  • Frozen Throne bónusz

    Hír | 2003.11.18 11:32

    A Blizzard ma is kedveskedett valamivel. Ezúttal a WarCraft III kiegészítőjéhez adtak ki egy bónusz pályát, mely a 'Deadlands' nevet kapta. Egyéb információ nem áll rendelkezésre, így hát nem marad más hátra, minthogy letöltsétek innen, és kipróbáljátok! :)

    [PATCH] Age of Mythology

    Hír | 2003.11.01 15:46

    A Microsoft kiadta az Age of Mythology című RTS-ük 1.08-as javítását, valamint ennek a kiegészítőjéhez is egyet, a The Titans-hoz, az 1.01-es verziószámú patch-et. Miután lecsaptam ezt a... legyet, a linkeket is megkapjátok. :) Az előbbit itt éritek el, utóbbit pedig innen kezdhetitek tölteni.

    DAoC: ToA szükségletek

    Hír | 2003.10.23 12:11

    A Mythic "support csoportja" közölte a lelkes rajongóival, hogy mi is lesz szükséges a Dark Age of Camelot kiegészítőjéhez, a Trials of Atlantis-hoz, mely e hónap 28-adik napján érkezik. Azon kívűl, hogy maga a játék, természetesen egy gép, de nem mindegy, hogy milyen... Itt részletesen tájékozódhattok, pár sorral lentébb pedig a minimum konfigurációt szemlélhetitek meg, amin már tisztességgel eldöcög a cucc:

  • Pentium III 1.4 GHz vagy AMD hasonló teljesítménnyel
  • 384 MByte RAM
  • 3D-s gyorsító kártya 32 MByte Video RAM-mal
  • DirectX 9 vagy újabb
  • Internet hozzáférés

  • VU és a Portal

    Hír | 2003.10.06 19:24

    A VU Games majdan a Portal szoftvert fogja használni a legújabb MMORPGjéhez. Ez azért hasznos, mivel ez a program különböző módokat tud a "pénz beszedésre". Így minden felhasználó megtalálhatja a neki tetsző módot a fizetésre. És hogy mi is az a MMORPG? Nem más, mint a Middle-Earth Online, amit remélem senkinek sem kell bemutatnom.

    [PATCH] Halo

    Hír | 2003.09.30 13:30

    A cím mindent elárul... Vagy nem? Oké: Kijött az első (3,6 MB-os) javítás a Microsoft "kései üdvösköjéhez", a Halo: Combat Evolved-hez, melyet innen ránthattok lefele le :) Kérdés van...? Na akkor kezdjük elölről... :D

    'Reggelt!

    Hír | 2003.08.21 07:34

    Víg polgári napot! Láttátok tegnap a tűzijátékot? Fullos volt, de élőben az igazi. Pár órával később pedig a szerencsések már a mozikban ülve izgulhatták végig Kristanna Loken és Shcwarzi bácsi kalandjait a Terminátor 3-ban. Aztán még befutott a Generals demó is, de mára is maradt ám valami! Például egy vicc.

    A skót családban az anya aggódva szól férjéhez: - Drágám, a kisfiunk, már két napja ugyanazt a cukorkát szopogatja. - Nem baj, legalább spórol. - Jó, jó, de azért már tényleg ki kéne csomagolni!

    [PATCH] Civilization III

    Hír | 2003.08.04 22:24

    Az Atari kipaszírozott egy kis javító csomagot a Civilization III kiegészítőjéhez, a Play the World-höz. Az 1.27f-es verziószám emelés mellé tartogat még újdonságokat. Előre is tájékoztatnék mindenkit, hogy ez a "tapasz" kizárólag amerikai típusokkal működik együtt! Hogy mit nem árultam még el...? Ezt! (11 Mbyte)

    'Reggelt!

    Hír | 2003.08.03 09:52

    Száz forintnak ötven a fele, hej! Ma újabb részt láthatnak "Mi lesz veled, Half-Life 2?" című szappanoperánkból. A következő rész tartalmából: Egyes pletykák szerint csatolni fogják a játékot egy bizonyos gyártó bizonyos termékéhez, részletek a reklám után! Amúgy mindenkinek nagyon szép reggelt meg napot, hívjátok a lányt, meg a papot! :D

    Két lány elmegy a dizsibe, az egyiküket felkéri egy jóképű fiatalember. Tánc közben a lány megkérdezi a fiút: - Olyan sápadt vagy. Miért nem mész gyakrabban a napra? - Most szabadultam a börtönből. - És miért kerültél be? - Megfojtottam a feleségemet, levágtam a fejét és bedobtam egy folyóba. Tánc után a lány visszatér a barátnőjéhez, és ezt súgja neki: - Képzeld, nőtlen! Thx to oscarjames!

    [PATCH] Warcraft 3 + FT

    Hír | 2003.08.01 08:00

    Megérkeztek a legújabb javítások a Warcraft 3-hoz és nemrégiben debütált, igen sikeres kiegészítőjéhez, a Frozen Throne-hoz. Mindkét v1.12-es csomagot megtalálhatod az alábbi címeken, csak annyi a teendőd, hogy "rájuk kattansz" :)

  • Warcraft 3
  • Warcraft 3: Frozen Throne v1.12

  • Underworld PC-re is

    Hír | 2003.07.27 08:36

    Nemrég számoltunk be az Underworld Half-Life modról, melyet a Sony Pictures hasonló című vámpíros akció-horror filmjéhez készítettek. Aztán most jönnek a hírek, hogy készül egy különálló játék is hozzá a Lucky Chicken Games fejlesztésében, ráadásul már szeptemberben meg is jelenik! Annyit lehet róla tudni, hogy az akcióra helyezik a hangsúlyt, szingli és multi módban (max. négyen) is irthatjuk az ellent. Hát ez az a tipikus játék lesz, amit csak azért készítenek, hogy ha a film sikeres lesz, remélhetőleg nyereséget termelhetnek ezzel is. Majd meglátjuk!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)