Call of Duty: Advanced Warfare - megint javítják a multit
A közeljövőben kapunk egy frissítést a CoD: Advanced Warfare-hez, amiben a fejlesztők igyekeznek megoldani a multiban fellelhető problémákat.
A közeljövőben kapunk egy frissítést a CoD: Advanced Warfare-hez, amiben a fejlesztők igyekeznek megoldani a multiban fellelhető problémákat.
Ha van elborult ingyenes lövölde, akkor a Loadout az. Nincs is ezzel semmi baj, és a fejlesztők erre még rátesznek egy lapáttal.
Tényleg nem tudom, érdekel-e még bárkit a Raven's Cry, az idei év legtöbbet halasztott játéka, de a fejlesztők nem hagyják abba az ígérgetést: új megjelenési dátumot kaptunk.
Az utóbbi időkben egyre többet hallhattátok az „embargó” szót. Itt az ideje, hogy beszéljünk egy kicsit arról, hogy mi az, és arról, hogyan használták (ki) ezt az eszközt az utóbbi időben a fejlesztők.
Az Insomniac ezentúl a játékosokkal szavaztatja meg, milyen változások kerüljenek a játékba, amibe beleszámítanak a jövőbeli DLC-k is.
Még 2015-ben sem hagyja el a Steam Early Accesst a DayZ, viszont a fejlesztőknek nagy tervei vannak jövőre: légi járművek, háziállatok, bázisépítés és sok minden más jön.
A kalózkodás továbbra is komoly probléma a játékiparban, a fejlesztők pedig igyekeznek küzdeni ellene. Összeszedtük nektek az öt legjobb próbálkozást.
Több időt kértek a fejlesztők az ígéretes platformer befejezéséhez. Késik az Ori and the Blind Forest.
Továbbra sincs minden rendben a DriveClub háza táján, és a fejlesztők is érzik, hogy komoly rajongó az, aki továbbra is kitart mellettük. A kedvességet néhány DLC-vel próbálják viszonozni.
A Valve kiküldte a fejlesztőknek a korai hozzáférésre vonatkozó új irányelveket, melyek legfőképp a termékek hirdetésére vonatkoznak. Nincs több üres duma.
Bár a fejlesztők eleinte azt ígérték, az Elite: Dangerous internetkapcsolat nélkül is működni fog, a megvalósítás kudarcba fulladt.
A Telltale Games következő nagy dobásával kapcsolatban sok kérdés merült fel, melyekre egy új videóban adnak választ a fejlesztők.
Végre - valahára - kiderült pár részlet a Telltale Games Game of Thrones-játékáról. Hatrészes sorozat lesz és az első címét is bejelentették a fejlesztők.
Hiába az ígéretek, az egykori BioShock fejlesztők által megálmodott The Black Glove-nak nem sikerült összegyűjtenie a szükséges alapot. De itt még nincs vége.
A BlizzConon természetesen a Blizzard MOBA-ja, a Heroes of the Storm is fontos szerepet tölt be. A fejlesztők szerint túl sok a leaver, de mostantól kétszer is meggondolják majd, hogy kilépnek-e.
Az ex-BioShock fejlesztők új projektje nem áll valami fényesen, két nappal a közösségi kalapozás vége előtt még messze a cél, ezért Ken Levine videóval üzent a játékosoknak a jó ügy érdekében.
Nehéz helyzetben van az ex-Bioshock fejlesztők új projektje, de ha megvalósul, akkor a VR szemüvegeket is támogatni fogja. Csodára van szükség, azonnal.
Nehezen ül el a GameGate botrány, és bár olvashattatok már több cikket is a GSO-n erről, azt ugye nem gondolta senki, hogy Stöki írását kihagyjuk majd?
A Valve piacterének rendszerét eredetileg azért hozták létre, hogy a kisebb fejlesztők is kapcsolatba léphessenek a rajongókkal. Ez nem mindenkinek működik, így voltak, akik összefogtak.
Elemzők szerint a Call of Duty sorozat eladásai már soha nem érik el az egykori csúcsot, bármennyire is próbálkoznak majd a fejlesztők. Hanyatlásnak indult a széria?
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)