Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 204

[MOZi] Van Helsing képek

Hír | 2004.04.13 22:33

No még egy kis csemege a mozirajongó barátaimnak :) Az év másik borzongató kasszasikere a Van Helsing lesz. Több okból is. Egyrészt kelet-európai vonatkozású, másodrészt gyönyörű cicák nyávognak benne (elég csak az Underworldös Kate Beckinsale-re gondolni, aki remekül megcsillogtatja szlávos akcentusát [na meg egyebeket is...]), harmadrészt az amerikai premier előtt egy nappal bámulhatjuk majd végig e Stephen Sommers rendezte alkotást. Térjünk a tárgyra. Egy francia oldalon felbukkant néhány csinos filmbéli kép. Tessék őket szemügyre venni. Esetleg nézzétek újra végig ezt a mozielőzetest.

[MOZi] Esti egyveleg

Hír | 2004.02.10 21:49

A közel- és távoljövő ígéretesebb filmjei közül némelyikből előkerültek vadiúj képségek... Egész jók, mondhatni nem rosszak! :) Day after tomorrow (Holnapután) Ezt a katasztrófafilmet (hivatalosan akció/sci-fi/thriller) Roland Emmerich jegyzi, s egy alternatív jövőképet mutat be. Moziba járók valószínűleg már találkoztak a szinkronizált - büntetős - előzetesével. Ők pedig már azt is tudják, hogy május 27-én (egy nappal az amerikai premier előtt!) jön el hozzánk az a bizonyos nap, mikor bemutatják a filmet.

I, Robot Ez is egy sci-fi/thriller. Rendezője Alex Proyas, magyar premierje egyelőre ismeretlen, de én nyár végére tippelek. Itt van egy pici előzetes, de most a képek fontosabbak: Végére maradt egy kis csemege. Múltkor csak egy szem pici képet tudtam Nektek mutatni a Disney jövőre várható családi animációs filmjéből, a Chicken Little-ből, de most már - a Pixar rövidfilmjével, a Boundin'-nal egyetemben - tudok mást is. Íme! Szerintem cuki lesz, vajon milyen történetet találnak ki... :)

[MOZi] Revolutions plakátok

Hír | 2003.09.30 13:43

Jó híreim van a Mátrix-rajongóknak! Az első, hogy előkerült 4 hivatalos poszter a harmadik részt népszerűsítendő... szerintem ezek sokkal szebbek, mint amiket az Újratöltve idején mutogattak (tudjátok, azok a fej nélküli, fehér háttéren feszítő főszereplők...), bár kétségtelen, hogy azok is nagyon egyediek voltak. Valahogy érezni lehet, hogy a harmadik rész más lesz... a filmzenében egy szemernyi rock sem lesz megtalálható, csakis Don Davis (a zeneszerző) 99 fős zenekarán és 80 fős kórusán lesz a hangsúly, ezzel is jelezve a film monumentálisságát. Továbbá az is új információnak számít, hogy immáron valóban világpremierben mutatják be a trilógia befejező részét: Magyarországon az eddigi november 20-i dátum helyett már november 6-án lesz a premier!! Ez egészen pontosan 2 héttel korábbi időpont és mindössze egy nappal késsük le az amerikai mozibemutatót, ami azért nem kis szó! Lehet hát örülni és gyűjteni a pénzt, hogy a premier előtti díszvetítéseken Neóhoz hasonlóan fekete köpenyben és napszemüvegben jelenhessünk meg. Ügyesebbek elkezdhetnek megtanulni repülni is :D Aki naprakész akar lenni a Mátrix világában, látogassa rendszeresen a FreeYourMind.hu fanoldalt!

SW: klónozták a klónokat...

Hír | 2002.05.11 11:36

A CNN.com tegnapi jelentése szerint az internetet máris elárasztották a Star Wars Epidose II: Attack of the Clones kalóz másolataival (kb. egy héttel a világpremier előtt...). A két, már létező változatot kézikamerával rögzítették, valószínűleg egy exkluzív vetítés folyamán. A film készítői az mondják, hogy nem hiszik, hogy a mozi bevételeket ez bármilyen formában is csökkentené, hiszen az igazi rajongók nem fognak megelégedni ezekkel a minőségekkel, és mindenképpen megnézik majd a "nagy vásznon" is. Attól azonban már igenis tartanak, hogy a későbbi videókazetta és DVD eladásokat milyen mértékben támadja majd az illegális másolatok hihetetlen gyors terjedése. Ha érdekel a teljes cikk, látogass el ide.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)