Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 255

Dungeon Siege II késik (megint)

Hír | 2005.03.21 16:28

Kicsit ironikus, hogy alig egy hónapja üzentük, az eredetileg tavaszra tervezett piacradobás helyett csak a nyári verőfényben mehetünk a boltba a Dungeon Siege II-ért. Na, most az a helyzet, hogy a tanévkezdés egy kicsit meg fogja csúfítani a játékélményt, ugyanis ez az RPG csak ősszel (nyár legvégén) érkezik! Felháborító, és nyáron mivel fogunk játszani? Persze, megint uborkaszezon :(

ANNO 3 - maci atakk!

Hír | 2005.02.21 09:57

Abban mostmár totálisan biztos vagyok, hogy 2005 a stratégiák éve. Az is tuti, hogy grafikával nem sok gond lesz. Az már más kérdés, hogy a játékélmény nem mindnél lesz majd elfogadható. Úgy érzem, hogy az ANNO3 kifejezetten a jobbik csoportba tartozik majd, és ezt persze nem csupán a képeket nézegetve mondom. A négyesfogatból most nekem leginkább az a kép jön be, melyben Maci Laci épp leugatja az őzeket a réten... :)

Battlefield 2 szemelvények

Hír | 2005.02.12 11:44

Noha az EA épp a közelmúltban halasztotta kicsikét a Battlefield 2 megjelenését, biztosak lehetünk abban, hogy a fejlesztőcsapat mindent megtesz egy remek játékélmény kialakításának érdekében. Ezt igyekeznek alátámasztani a most érkezett friss képek, melyek kettő, eleddig nem is említett pályát prezentálnak. A képekért köszönet Gerzsonripnek és FZ-nek.

RYL: Path of the Emperor Beta

Hír | 2005.02.05 11:34

A Planetwide Games gondozásában újabb MMORPG alkotás készül. A RYL: Path of the Emperor, immáron hetedik éve tartó fejlesztés után elérte a nyílt béta állapotát. Ugyan grafikailag nem látszik egy úttörőnek, de úgy hiszem már sokszor bizonyították a fejlesztők, hogy a játékélmény ettől még lehet jó. A dolog aprócska szépséghibája, hogy csak az amcsik tesztelhetik.. ettől persze még megtekintheted az oldalát itt. Thanks Blues.

[MOVIE] Blitzkrieg 2

Hír | 2005.01.16 23:17

A CDV az elmúlt években igyekezett bebizonyítani, hogy csak minőségi stratégiákat dob piacra. Ezek között voltak már olyan nagy nevek, mint a hazánkban fejlődött Codename: Panzers, vagy a szintén sikeres Blitzkrieg. Ez utóbbinak a folytatása rengeteg meglepetést tartogat a stílus kedvelőinek, bár azt nem mondhatjuk rá, hogy grafikailag minden eddigit felülmúl... dehát nem is mindig az a legfontosabb! A játékélmény minden bizonnyal fantasztikus lesz. Ha gondolod, pillants most bele Te is:

Psi-Ops PC-re is!

Hír | 2004.11.02 17:20

A ZOO Digital Publishing örömmel jelentette, hogy a Psi-Ops című harmadik személyű akciójáték PC-re is meg fog jelenni, méghozzá még most novemberben. A játékélményről a Havok fizikai engine is gondoskodik, a grafikáról viszont... hát nézzétek meg a képeket alant:

HL2 infóságok

Hír | 2004.10.22 10:31

Hadd kezdjem azzal, hogy megjelentek a véglegesített Half-Life 2 dobozképek. Állítólag kishazánkban is csak Freeman-es változatban lesz kapható... szerintem nem tragédia :)

Aztán olvassátok, mit írt Chuck Osborn, a PC Gamer szerkesztője a játékról: "A Half-Life 2 vitathatóan a legjobb PC-s játék, amit valaha készítettek. Lenyűgöző játékélményt nyújt. Míg néhány játék csodálatos grafikával, mások pedig profi átvezető animációkkal, esetleg szövevényes és eredeti történettel hódítják meg a játékosokat, addig ezek mind megvannak együtt ebben!" Az első részt több mint 10 millió példányban értékesítették, remélhetjük a legjobbakat. Greg Coomer pedig a következőkről mesélt egy kicsit: A következő lépés a Team Fortress 2 elkészítése lesz (ezek szerint mégse fogja tartalmazni az alapcsomag?). Összehoznak egy MOD expót Seattle-ben, ahol megpróbálnak segíteni a modifikációk készítőinek, új ötleteket megvalósítani, stb. Valóban szívükön viselik a játékosok elvárásait...

Children Of The Nile érkez'

Hír | 2004.10.19 09:15

Ippeg most futott be a levélke, mely kőbe vésett információkkal szolgált. Az Immortal Cities: Children of the Nile pontos megjelenési dátuma 2004 november 9 lett. A Tilted Mill csapatának első fejlesztése, ha grafikailag nem is lesz egy űber, játékélményben nagyonis! Bővebb infó itt.

[MOVIE] UC: Hostile Intent

Hír | 2004.10.19 08:50

A viszonylag közelmúltban bejelentett Universal Combat: Hostile Intent-ből az éjszaka folyamán befutott az első videóanyag. A csöppség mintegy 22 megás, és alant azonnal töltheted. A fejlesztők sokkal kifinomultabb játékélményt ígérnek mint az elődnél, amellett, hogy a grafikus motorján is csiszolgattak némileg. Bár nem feltétlenül lesz könnyű bizonyítania, megjelenéséig még nagyon sokat változhat. Íme a videó:

[PATCH] Shade: WoA

Hír | 2004.10.04 19:25

Az első javítás érkezett meg a nemrégiben kiadott Shade: Wrath of Angelshöz. Az akcióhorror-kalandban közel 30 órás játékélményben lehet részünk - ez a patch ennek zökkenőmentesebb lezajlásáért felelős. A csomagot innen tölthetitek.

Nancy Drew: Curse of Blackmoor Manor

Hír | 2004.08.28 17:35

Beindult a Nancy Drew: Curse of Blackmoor Manor című kalandjáték weboldala, ahol 4 kép mellett számos infót találhattok róla. Például, hogy októbertől lesz megvásárolható, 25 órányi játékélményt tartogat és sorozat eddigi legijesztőbb darabjával van dolgunk. Blackmoor Manor, egy XIV. századi angliai kastély titokzatos és tragikus múltja még nem egészen tisztázott. Első nemzetközi kalandunk lesz felkutatni Linda Penvellyn-t, a szomszédunk lányát, aki nemrég ment férjhez egy angol diplomatához. Egy titokzatos betegség ágyhoz köti Lindát. Vagy ez csak egy álca? Rejteget valamit? Ha igen, mit és miért? Szállj szembe a félelmeiddel és derítsd ki. Idén októberben.

HL2 - újabb darab a neten

Hír | 2004.08.17 08:57

Bár elméletileg már elég erősen közeledik a Half-Life 2 megjelenése, úgy tűnik ismét történt egy kis baki a Valve részéről. A napokban megjelent CS: Source BETA változata ugyanis, a jelek szerint tartalmazta a HL2 teljes történeti leírását. Ha ezt valaki megtalálja és elolvassa, minden meglepit megtudhat a játékról. Szerintem mostmár bírjátok ki, nem érdemes elrontani a játékélményt.

[FuN] Doom III

Hír | 2004.08.08 18:35

Bizonyára sokan szeretnétek minél jobb játékélményt kicsikarni a Doom III-ból. Nos, a következő "fejlesztési lista" igaz nem produkál több fps-t, de minden bizonnyal az egekbe szökik tőlük az élvezhetőség :) (Thanks HomeLanFed)

  • Fizetésemelés, hogy a játék mellett a szükséges fejlesztéseket is vállalni tudjuk.
  • Lézerszem a tökéletes látás érdekében.
  • Plusz szoba építése, hogy még nappal se szűrődjön be semmi fény.
  • Személyre szabott edző, aki kondiban tartja a klikkelőizmainkat.
  • Rengeteg ordítás.
  • Törésálló szék arra az esetre, ha rémületünkben hanyatt esnénk.
  • Speciális autómata-telefonhívásokat-megválaszoló-készülék.
  • Saját WC a gép közelében.
  • Tagság a "Névtelen Doomfanok" csoportba.
  • Időgép arra az esetre, hogy ha végigcsináltuk a játékot, gyorsan elugorhassunk a Doom IV-ért.

  • [MOVIE] FoM

    Hír | 2004.08.02 14:54

    Kiadták a Face of Mankind című MMORPG naaagy trailerét. A mérete miatt legalábbis. Játékosok ezrei lesznek majd képesek egyszerre a 24. századi futurisztikus környezetben játszani. Ennek ellenére, vagy éppen ezért történetorientált és gazdasági rendszert kombinálva próbálja nyújtani azt a játékélményt, ami ennyi embert lesz képes egyszerre a képernyő elé ragadni. Az animot alant tölthetitek...

    [MOD] Doom 3 - kövér homár :)

    Hír | 2004.07.14 22:17

    Nos, a jelek szerint nem volt elég mára az arany bejelentés :) Egy kis csapat elárulta, hogy már javában fejleszt egy, nem hivatalos Doom 3 kiegészítést. A Project: Europa története szerint a világot elözönlötte egy igencsak intelligens vírus, mely természetesen ezer és egy mutáns lényt teremtett meg. A játékosnak ebben a világban kell majd csatangolnia, és aprítania az ellent. A fejlesztők célja megalkotni minden eddiginél félelmetesebb és betegebb játékélményt... na erre befizetek :) Azért jó tudni, hogy ilyen gyorsan dolgoznak az arcok :)

    Doom III interjú

    Hír | 2004.05.25 10:52

    Nem igazán szokásunk interjúkról hírt adni - a magazinunkban is elég sokat találhattok -, de ilyen nagy érdeklődésre szert tevő játékból, mint a Doom III, vétek lenne kihagyni ezt, amit a HomeLanos srácok követtek el az id Software Todd Hollesheaddel. A nagyon kíváncsiak és angolul aránylag jól értők olvassák el az egészet, én csak a fontosabb pontokat írnám le.

  • Nagyon büszkék arra, hogy végre komolyabb, kidolgozottabb történettel rukkolnak elő. Rájöttek, hogy ez is nagyon fontos a játékélmény szempontjából.
  • Következő játékukról még csak halvány elképzeléseik vannak, ám már megvan hozzá a megfelelően skálázható technológia. A Doom III fejlesztése azért vett igénybe négy évet, mert akkor még ezt is meg kellett csinálni, ami a munka nehezebb részét jelenti.
  • Demót is fogunk kapni, de csakis azután, hogy aranylemezre került a teljes verzió.
  • Egyáltalán nem tartanak a konkurenciától (főként a Half-Life 2-re céloztak). Alapvetően más univerzumban játszódnak, más hangulatot árasztanak és innentől nem is vetélytársak igazán.
  • Kiegészítő lemezen nem igazán gondolkodnak...
  • Biztos hallottatok róla, hogy tervbe van véve egy mozifilm is. Nos, a forgatókönyv sincs még véglegesítve, de úgy tűnik a srácoknak tetszik. Egyébként a Warner Brothers-t választották stúdiónak.
  • A Quake IV készül, a Raven ráhajtott izomból, de addig nem mondanának semmit, amíg nem érzik úgy a fejlesztők, hogy készen állnak mutatni valamit.
  • Végezetül ezt üzeni Todd a rajongóknak: "Tudjuk, hogy nagyon sokat kellett már várnotok és köszönjük a türelmeteket. Teljes erőbedobással azon vagyunk, hogy minél hamarabb elkészülhessen a PC-s, s azt követően nyomban az Xbox verzió is nyárra. A Pokol tüzesebb lesz, mint valaha, amikor ez bekövetkezik...!!!"

  • [MOVIE] Gangland

    Hír | 2004.04.17 06:59

    Hogy megünnepelje a kiadó a Gangland egy hónapos bolti elérhetőségét, elkészítettek egy elég méretes videót, melyben a "különleges és izgalmas játékélményt mutatják be a jelenleg elérhető legjobb maffiózós játékban". Ünnepeljünk együtt, a pia is meggyütt! :D

    Fire Department 2

    Hír | 2004.04.15 12:34

    Alig egy éve jelent meg a Fire Department című stratégia, a Monte Cristo máris bejelentette, hogy készül a folytatás, vele együtt természetesen ígéretek tömkelege. Így például jobb MI-re, grafikára, multiplayerre, realitásra, egy szóval jobb játékélményre számíthatunk. Mindezt 5 kampányon keresztül. Az első képeket itt szemlézhetitek.

    SpellForce addon hivatalosan

    Hír | 2004.03.02 12:22

    A közelmúltban már jeleztük, hogy a JoWood-tól újabb kiegészítések és folytatások várhatóak. Az első hivatalos bejelentés a SpellForce: The Breath of Winter címet viseli (thanks RPGDot). A sokak által kedvelt stratégia új felvonásában hozzávetőlegesen 40 óra plusz játékélményt zsúfolnak. Érdekességképpen beletették a Co-Op módot is, melynek segedelmével akár többen is végigtolhattok egy küldetést. Jó lesz ez, csak győzzük kivárni :)

    [DEMO] Savage

    Hír | 2004.02.25 21:29

    Az európai megjelenés alkalmából, a Digital Jesters kiadott egy újabb Savage: The Battle for Newerth demót. Szinte mindenben ráver elődjére: új pályák, egységek, épületek. Aki még nem ismerné ezt az akció/stratégia játékot, az feltétlen próbálja ki, elég egyedi játékélményben lesz része. Sajnos elég "nehéz" lett a csomag (234 MB)… azért aki még nem látta annak érdemes letölteni innen.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)