Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 443

Apró vagyok a Doom 3-ból!

Hír | 2004.07.22 23:49

Íme egy srác, aki hazafelé mendegélve arra lett figyelmes, hogy a sebében lángrakapott kedvenc öngyulladó képregénye. Noha eddigis rosszarcú idegenekkel mutatkozott, immáron elmondhatja magáról, hogy ő maga a legrosszabb! Egy apjó kis képecske a Doom 3-ból, melyen megszemlélhetitek, hogy mennyire NEM részletes a játék :D Persze menet közben ebből csak annyit fogunk észlelni, hogy... szóval az arcunk leesik majd :) A kép 4000x3000-es, és több, mint fél mega. Szóval módjával kattintgassatok:

EXKLUZÍV CRC KÉPEK

Hír | 2004.06.17 14:27

Kedves Invictusos barátaim elérkezettnek látták a pillanatot, hogy néhány új képet (pontosan 16-tot) küldjenek szerkesztőségünkbe készülő játékukból, a Cross Racing Championship-ből - KÖSZÖNET ÉRTE :D Ezeket elsőként nálunk láthatjátok, bár délután máshol is felbukkanhatnak :) A képek egyébként a játék offroad jeleneteit mutatják, jövő héten pedig már a törésmodellt is megleshetitek!!! Imhol az új képecskék:

Lamborghini FX képek!

Hír | 2004.06.13 09:10

A Milestone fejlesztőcsapat kezei között napról-napra jobbá váló Lamborghini FX első képecskéi érkeztek meg a kifutóra. Sokan nagyon nagy reményeket fűznek ehhez a játékhoz, és végül is joggal. A játékban tengetett életünk során pénzt kell gyűjtenünk, hogy autónkat még erősebbé varászolhassuk. A Lamborghini Diablo és testvérei igen drága csodabogarak, így jobb, ha PC-n töjük őket össze... Alant az első képek az arcade stílusó játékból:

CoD: UO harctéri életképek

Hír | 2004.06.12 22:05

Előkerült öt szép képecske a Call of Duty: United Offensive című háborús FPS kiegészítőből... hogyismongyam... Níízzétek!!!

Kamionbatyár képek

Hír | 2004.06.03 09:01

Mikor egy kamionos játékot adtunk teljes játékként magazinunkhoz, magunk is meglepődve tapasztaltuk, hogy mennyire is tetszett nektek. Azóta úgy érzem érdemes jobban figyelni ezekre a játékokra :) Egy, általam újnak tartott része bukkant fel ennek a remek sorozatnak. A 18 Wheels Of Steel Pedal To The Metal honlapján néhány szemgyönyörködtető képecskét láthattok, melyeket máris átemeltem magunkhoz. Érdemes meglesni őket:

Panzers - porig bombáz

Hír | 2004.04.22 12:28

A hivatalos Codename Panzers oldal 4 képecskével bővült. Ezúttal megszemlélhetjük, hogy egy bombázó mit képes tenni a szegény ártatlan ellenségek főhadiszállásával :) Jajmáááár, iszonyat szép lesz ez a játék... csak még mindig nincs a kezünkben :(

Matrix Online képek

Hír | 2004.04.16 17:33

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem kezd zavarni, hogy néha semmi hír, csak 1-2 képecske, néha meg dögivel jönnek a cuccok a házhoz. Ez most az első variáció, mivel 2 új kép érkezett a The Matrix Online-ból, de már szerintem ennyi elég lenne és jöhetne már maga a játék is, vagy csak egy kisebb demó vagy bármi, amivel csillapíthatjuk az "éhségünket" :)

S.T.A.L.K.E.R. - büntess Pisti!

Hír | 2004.04.16 08:47

Az E3 közeledtével mindenki kicsit elkezdte visszafogni magát. Így történt ez a S.T.A.L.K.E.R. esetében is, ugyanis már jó néhány napja nem jött róla semmi érdemleges. Most azonban néhány új képpel örvendeztetett meg mindenki a DailyTelefrag (Thanks Headhunter). Az NV40 bemutatón egyébként Oleg barátunk elárulta, hogy az E3-on egy eleddig teljesen titkos buildet mutogatnak majd, természetesen a játék minden grafikai képességével felvértezve (az eddig látottak ugyanis csak gyerekjátékok voltak :D). Imhol néhány képecske, melyek még mindig nem mutatják a Pixel Shader 3.0 adott lehetőségeket:

S.T.A.L.K.E.R. képek reggelire

Hír | 2004.04.05 10:21

Az első felvonásban némi képecskecsomaggal szolgálhatok kedves mindannyiótoknak. Ok, ez azoknak egyáltalán nem lesz új, akik látták néhány hete megjelent magazinunkat :) De azért érdemes őket megszemlélni nagyobb, vágatlan, digitális formában! Erre parancsoljatok (gördítsetek lefele).

NEXUS képek!

Hír | 2004.03.28 17:16

Egy mázsa új Nexus képecske is landolt a postaládámban, miközben megérdemelt vacsimat majszolgattam. Ha így nem lenne nektek ismerős, akkor Galaxy Andromeda. Ha még így is kétségek merülnének fel, akkor Imperium Galactica 3. Bizony, volt egy pár állomás, és ki tudja, hogy mi lesz még a megjelenésig. Azért reménykedjünk benne, hogy hamarosan már tényleg kézhez kaphatjuk kis hazánk legújabb büszkeségét!

Sid Meier's Pirates!

Hír | 2004.03.15 13:46

Ahogy azt megszokhattuk, az igazán nagy alkotások részletei a GameSpy oldalán jelentek meg elsőként. Ez most sem volt másképpen. Míg mások csak annyit tudtak Sid Meier következő alkotásáról, hogy készül, addig itt már meg is találhatjátok az első cikket róla ezernyi infóval és több szép képpel egyetemben. Lássuk néhány fontosabb apróságot: - Eddig nem látott szabadság a játékos kezében - Rengeteget kell majd csevegnünk a játék folyamán - Tengeri csaták során ki kell ismerni hajóink képességeit - A főhős akár tánctudását is csiszolhatja :) - Közelharcban kardozó képességeinket villogtathatjuk - A szárazföldi csaták RTS jelleggel működnek - Misszió felvétel mellett rengeteg szerzett tárgyat értékesíthetünk Íme néhány képecske, a többieket itt találhatjátok:

S.T.A.L.K.E.R. duplás

Hír | 2004.03.12 20:46

Headhunter mesterünk ezúttal két új képecskét kapott a GSC csapatából. Sokadszorra is elmondhatnám, hogy milyen szépek is ezek a képek, de nem teszem. Mostmár igazán jöhetne a beígért videjó, mert...na. Azt akarjuk és kész :) Egyébiránt Kievben tett kiruccanásunkkor láttuk a kicsikét. Tetszeni fog nektek, az tuti :) Addigis íme az újdonságok:

Dungeon Siege 2 megjelenés

Hír | 2004.03.04 16:49

A Microsoft gondozásában már jó ideje készül a Dungeon Siege folytatása. Ezt már elég régen be is jelentették, ám mindezidáig csak annyit lehetett tudni róla, hogy "jaja, megjelenik valamikó' 2004-ben". A mai napon felkerült az oldalára egy minimálisan pontosított idő, mely szerint úgy fest, hogy valamikor az idei nyár környékén érkezik. Azért én már nagyon meglesnék belőle egy két képecskét is :)

RCTycoon 3 drágaszágok

Hír | 2004.03.03 21:18

Rábukkantam még néhány RollerCoaster Tycoon 3 képecskére. Nem is rossz, nem is rossz. Szemmel láthatóan olyan játékot akartak alkotni, mely már küllemével is hódíthat. Szerintem elég jó úton haladnak, még a végén én is kipróbálom. Én, aki soha nem toltam még RollerCoaster játékot :) A valósában jobban csípem az ilyen mókát :D

Zoo Tycoon 2 oldal

Hír | 2004.02.19 18:43

Alig néhány napja jelentették be a Zoo Tycoon 2-t, ma már a termékoldala is előkerült. Igaz nem olyan sok többletinformációval szolgál, de jelen esetben nem is ez a lényeg. Sokkal fontosabb az a néhány képecske, melyet ennek az oldalnak az alján találhattok. Belepillanthattok a még kicsit fejletlen, de immáron teljesen 3D-s környezetbe. Lehet, hogy a folytatás már valóban jó lesz? Kiderül hamarosan.

Interplay meglepi

Hír | 2004.02.14 14:00

Az Interplay e jeles nap alkalmából készített két képeslapot. A Fallout beütésű képecskék közül ha választotok egyet és elkülditek azt a választottatoknak, biztosan ő is boldog lesz, akárcsak az Interplay és a Fallout rajongók :-) A cuccosokért erre tessék...

XS Games és Wanted Guns

Hír | 2004.01.28 12:32

Az XS Games rányomta pecsétjét a Wanted Dead or Alive észak-amerikai darabjaira. Európában ugye mi Wanted Guns-ként ismerjük a western-es csodát, mely Észak-Amerikában már februárban piacra tör. Az Iridon Interactive által fejlesztett játék mellesleg nagy elvárásoknak örvend, így kíváncsiak leszünk mi sül ki belőle. Aki esetleg nem tudná miről van szó, itt nézelődhet!

Késik a Driv3r

Hír | 2004.01.27 23:20

Miért nem vagyok meglepve azon, hogy az Atari elhalasztotta a Driv3r PC-s megjelenését? Valamiért érezni lehetett, hiszen még egyetlen darab PC-s képecske sem került ki a publikum elő, se videó, se semmi más. A tervezett márciusrúl júniusra tolták, vagyis két hónappal több idejük maradt a finomításra. Szerintem ez még belefér :)

!! Best of 2003 !!

Hír | 2004.01.23 16:46

Odafent, a jobb felső részegységbe felkerült egy kis képecske. Oda, vagy akár erre a szövegrészre kattintva eljuthattok a 2003-as év legjobbjainak szavazásához. Ha van egy kis időd, töltsd ki, tényleg kiváncsiak vagyunk a te véleményedre is! Az eredményeket következő magazinunk hasábjain találhatjátok meg.

2 új Panzers kép

Hír | 2004.01.22 16:39

Bizomány! Két újabb, szemet gyönyörködtető Codename: Panzers képecske bukkant fel a hivatalos honlapon. A változatosság kedvéért ezek is iszonyat szépek, de én azt mondom elég! Lázadjunk :D Követeljünk új animot, vagy játszható demót :) Azért csekkoljátok ezeket is, jobb híján bőven megteszi:

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)