A mai köszöntőhírben arra kértem a vállalkozó szelleműeket, hogy bátran küldjenek nekem hasonló képeket, mint amiket én kiraktam Aerynról. A lényeg, hogy mókás, érdekes testhelyzetben legyen az állatkátok :) Mivel egyre több érkezik, ezért inkább külön hírben lesznek. Továbbra is küldhettek képeket!
Pano úgy gondolta, hogy megmutatja nekünk, többek közt mit is tud kedvence :) Ezt néha az én kutyáim is bedobják :) A kutyus neve Oszkár:
Tony macskájáról küldött képet, akinek a neve Filemon. Ez a vad, ölni képes tekintet... Mintha azt mondaná: "Hogy merészelsz mosdás közben zavarni?!" :D
MuKKA kedvencének lábashódoítását örökítette meg, valamint küldött egy képet Drag barátjának túlsúlyos macskájáról - tényleg, kicsit dundi :)
TOMEEEEE egyenesen elhalmazott... Meg nehéz helyzetbe hozott, mert választonom kellett a képek közül. Álljon hát itt ez a négy :)