Jó délelőttöt! 2012. 01. 06
Nem bírom megszokni még ezt az új évet - tessék, bumm.
Nem bírom megszokni még ezt az új évet - tessék, bumm.
Azt kívánjuk 2012 legyen minden idők legszuperebb éve!
Új év, új Cities XL verzió - egyre érdekesebb és változatosabb lesz várost építeni.
Új év, új NHL - bár még nem tudni, ez évben ki nyeri a Stanley kupát, azért a következő NHL videójátékról már szó van.
Új év, új kihívások és itt van az első hétfő!
A tavalyi év egyik legnagyobb felháborodását kiváltó technológiája az UbiSoft másolás elleni védelme volt.
Könnyedén, lazán megérkezett 2011! Gratulálunk!
Múltunk legyen jövőnk alapvető tükre, ha szerencsénk van, jövőre nem esünk fejünkre. /V.T.A/
Tavaly nagyon nagy sikert aratott az apró meglepetésem, így ezúttal is készültem meglepivel, remélem ismét elnyeri tetszéseteket:
Ahogy ez lenni szokott - új év, új FIFA Manager. Ezúttal a 11-es sorszámú.
Nincs mese, az új év ezerrel telik, immáron ez a harmadik nap 2010-ben, egyben az év első vasárnapja, így az első 2010-es Tiszteletem! is megszületett.
Elindult az új év, és mivel szilveszterkor mindenki bulizott, fogadalmakat tett és találgatott, így ez utóbbit mi is megtesszük.
Sokan nagyon várták, voltak, akik rettegtek tőle - az idő csak telt. S elérkezett 2010! Rengeteg boldogságot kívánunk hozzá!
Sok cég küldött nekünk, s rajtunk keresztül nektek különleges év végi üzeneteket - most én jövök.
A Runes of Magic világában nemsokára új eventekben vehetnek részt a játékosok.
1999-es megjelenésekor az Everquest szinte definiálta a "népszerű mmo" meghatározást. Persze azóta sok víz lefolyt a Dunán, de mind az Everquest, mind kisöccse, az Everquest II él és virul.
Egy elemző véleménye szerint James Bond-ra is ugyanaz sors vár, mint az Activision-Blizzard első számú fejősteheneire.
Úgy tünik, Nagy-Britanniában a rendőrök könnyen alkalmazkodnak az új évezred kihívásaihoz.
Eljött a 2008-as esztendő, ugye mindenki örül? :) Reméljük boldogabb lesz, mint a régi volt! Mi bízunk ebben...
Sam és Max túl van az új évezredben indított első évadán, ám a fejlesztők nem pihennek, már 2007-ben folytatni akarják a két jómadár poénkodását a második szériával!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)