Jó reggelt Chuck Norris! 2012.03.10.
Nehezen indul a szombat reggel, de ha egyszer elindul, akkor bizony csodás lesz. Tavaszi idő van, és egy különleges évforduló.
Nehezen indul a szombat reggel, de ha egyszer elindul, akkor bizony csodás lesz. Tavaszi idő van, és egy különleges évforduló.
Egy kis hétvégi visszatekintés senkinek sem árt. Aki emlékszik rá, az nosztalgiázhat, aki pedig nem, az megismerheti.
Hétvége van, bizony. Elvileg ma akár nyolc fok is lehet, pluszban. Olyan tavaszias.
Szombat van, az kikapcsolódás, pihenés, esti bulizás, vagy előző napi mulatság rehabilitációjának ideje.
Végre itt a hétvége! Forog a mosógép, lehet majd teregetni takarítani, mosogatni - egyszóval pihenni. Pihenni?
A december 17-én, szombaton megrendezésre kerülő PlayIT-en nemcsak a legújabb videojátékokat próbálhatjátok ki, elszánt rajongók még a legnépszerűbb sci-fi és fantasy hősök gúnyáját is magukra öltik a HoldfényCon keretein belül.
Tudtátok, hogy pontosan 34 évvel ezelőtt mutatták be John Travolta legendás filmjét, a Szombat esti lázat?
Van torkos csütörtök, bulizós péntek, szabad szombat, józanodós vasárnap. És van a hibajavító kedd.
Mi lehetne jobb hétvégén, mint bögyös lányok bunyóját nézni?
Vidám ébredést mindenkinek, ezen a borús szombati reggelen!
A szokásos év végi játékkiállítás idén sem marad el, bár a név megváltozott, a tartalom és a forma maradt a régi. Az alábbi hírből megtudhatjátok milyen remek programokkal kedveskednek a szervezők és ráadásul még a teljes Gamestar csapat is képviselteti magát a helyszínen.
Ez a szép, ködös szombat délelőtt éppen alkalmas arra, hogy nekikezdjünk karácsonyi hangulatot varázsolni a lakásba (aki még nem tette meg).
Pénteken és szombaton a szerencsés kiválasztottak csatlakozhattak minden idők egyik legnagyobb MMORPG-jének a tesztjéhez, az SWTOR-hoz.
Ez az ajánlat tegnap este 7-től ma este hétig érvényes.
Csak nekem hiányzik a napsütés, vagy ti is unjátok már az állandó szürkeséget?
Hétvége, szombat, éljen-éljen! Pihenés, móka, kacagás! Talán, valakinek.
Mily nagyszerű dolog, amikor az ember arra ébred, hogy egyrészt szombat van, másrészt ragyogó napsütés, és tudja, hogy a helye a kék égbolt alatt van.
Szombaton volt 10 éve, hogy először játszhattuk a végleges GTA 3-at.
A tegnapi eső után ma igazi, őszi kirándulóidő van - legalábbis itt.
Néhány nap múlva összegyűlünk, hogy együtt ünnepeljük meg a FIFA 12 magyarországi megjelenését.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)