Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 218

A Nokiával közösen hallgathatunk zenét otthon

Hír | 2006.03.14 10:29

Az AD-42W Nokia vezeték nélküli audioátjáróval az otthoni hifiberendezésen is lejátszható a mobiltelefonon tárolt zene A mobilitás terén világelső Nokia egy új Bluetooth tartozékot mutatott be: az AD-42W Nokia vezeték nélküli audioátjárót, amely kompatibilis mobilkészülékek, otthoni hifiberendezések, személyi számítógépek, és vezeték nélküli fülhallgatók között biztosít folyamatos (streaming) letöltést. A felhasználók a 2006 második negyedévétől kapható AD-42W Nokia vezeték nélküli audioátjáróval a kompatibilis mobilkészüléken tárolt zenét vezetékek használata nélkül hallgathatják meg az otthoni hifiberendezésükön. Az átjáró segítségével a hifin a kompatibilis személyi számítógépen vagy más kompatibilis készüléken tárolt zenéket is lejátszhatják. A még személyesebb élmény érdekében a hifiről vagy házimoziról szóló hanganyagot kompatibilis vezeték nélküli fülhallgatóval, például a BH-601 Nokia Bluetooth fülhallgatóval is hallgathatjuk. Az AD-42W Nokia vezeték nélküli audioátjáró az iparágban szabványos (az értékesítési csomagban megtalálható) RCA kábellel csatlakozik a hifitoronyhoz, a felhasználás módját szabályzó (audioforrásra/audioforrásról) külön gombnak köszönhetően pedig a beüzemelése is pillanatok műve. Az AD-42W Nokia vezeték nélküli audioátjáró a Bluetooth Advanced Audio Distribution (A2DP) profillal rendelkező készülékekkel kompatibilis. A Nokia jelenleg a Nokia 8800/8801 mobiltelefonnal (3.94 vagy annál újabb szoftverváltozattal), a HS-12W Nokia vezeték nélküli sztereó fülhallgatóval, a BH-601 Nokia Bluetooth fülhallgatóval, valamint az AD-47W Nokia vezeték nélküli audioadapterrel biztosítja az A2DP profilt. A Nokia az év során folyamatosan több A2DP profilt támogató készüléket mutat majd be. A termékkel kapcsolatos részletes információ itt található.

[CeBIT] 25 éves a Logitech

Hír | 2006.03.10 08:47

A hannoveri CeBIT-en tartott sajtótájékoztatóján a Logitech bejelentette, hogy a vállalat 25. születésnapi ünnepségsorozata Európában is kezdetét veszi. "A Logitech fennállásának 25. évfordulója arra emlékeztet minket, mennyire jelentős szerepet töltöttek be a személyi számítógépek mai digitális életvitelünk kialakításában, és cégünk eddigi növekedésében is", mondta Guerrino De Luca, a Logitech elnök-vezérigazgatója. "Egy csupán egereket gyártó vállalatként kezdtük, ami akkoriban a PC-s navigáció rendkívül intuitív módját jelentette. Ahogy azonban a számítógépeken egyre jobban elterjedt a multimédia, és ahogy újabb digitális platformok jelentek meg, mi is kibővítettük perifériáink választékát, hogy ezekhez a változásokhoz alkalmazkodni tudjunk. Olyannyira, hogy termékeink mára már egyre kevésbé kiegészítői, és sokkal inkább központi elemei a digitális zenehallgatás, az internetes kommunikáció és a házimozi élményének." A kiállításon a Logitech bemutatta digitális zenehallgatáshoz készült hangszóróit és fejhallgatóit, házimozi távirányítóit, internetes videofonálásra alkalmas webkameráit, lézeres egereit és továbbfejlesztett digitális tollát.

Új digitális audió termékek

Az eddig legtöbbet eladott Logitech mm50 iPod hordozható hangszórók ezentúl fekete színben is kaphatók, így jobban illenek az új fekete iPod nano és iPod video modellek színvilágába. A fehér színű iPod modellekhez készült hangszórók — hordozhatóságuknak, elegáns külsejüknek és kiváló hangminőségüknek köszönhetően — a vállalat eddigi legnépszerűbb hangszóró termékei voltak.
A Logitech Noise Cancelling Headphones kitűnő zajszűrő megoldást kínál nagyon jó ár/érték arány mellett. Képes akár 22 decibellel (vagy 92 százalékkal) csökkenteni a háttérzajt, ami megfelel annak a minőségi szintnek, amit más gyártók fejhallgatói kétszer ilyen drágán nyújtanak. A fejhallgató áprilistól lesz kapható Európában és az Egyesült Államokban.

Új távirányítók

A Logitech két új Harmony termékének megjelentetésével megerősíti jelenlétét az európai távirányító piacon. A Harmony 785 és a Harmony 555 modellek jelentősen leegyszerűsítik az egyre többet tudó és ezáltal egyre bonyolultabb házimozi rendszerek kezelését. Az Egyesült Államokban jelentős piaci részesedéssel bíró Harmony termékcsalád új felhasználóinak száma 2005 februárja óta havonta átlagosan 45 százalékkal nőtt Európában.

Internetes kommunikáció

A szélessávú internet elterjedésének, és az egyre népszerűbb élő internetes hang- és képátvitlenek köszönhetően a Logitech fejhallgatók és webkamerák eladásai folyamatosan növekednek. A most bemutatott négy, alsó árkategóriás webkamerával bárkinek gyerekjáték a Skype, az MSN Messenger vagy hasonló alkalmazások élő videohívás szolgáltatásának használata. Az új QuickCam Connect, QuickCam Messenger, QuickCam Chat és QuickCam Express webkamerák mindegyike a Logitech jellegzetes "szemgolyó" formatervének minimalista változatára épül, ami a számítástechnikai iparban az egyik legismertebb szimbólum.

Lézerben továbbra is első

A Logitech bemutatta négy új, lézeres egerét, amit négy igencsak különböző célcsoportnak szánnak: játékosoknak, balkezeseknek, laptop tulajdonosoknak és asztali-PC felhasználóknak. Európában a Logitech bevezeti díjnyertes Logitech G7 Laser Cordless Mouse egerének extra kiadását, amihez egy kisméretű és könnyen hordozható LAN-party hordtáska is jár, így a játékosok extrém teljesítményű egerüket gond nélkül magukkal vihetik versenyekre is. Fellélegezhetnek a balkezesek: a Logitech MX 610 Left-Hand Laser Cordless Mouse igényes formaterve kényelmes fogást biztosít számukra is. Az egérben a Logitech precíziós lézeres mozgáskövető rendszere dolgozik.
A vállalat áprilistól kapható új Logitech MX 400 Precision Laser Mouse terméke egy lézeres pontosságú, jobb kéz alá formált, puha fogású vezetékes egér asztali PC felhasználóknak. A hordozható számítógépekhez készült Logitech V150 Laser Mouse is olyan lézeres letapogatóra épül, ami a hagyományos optikai egereknél sokkal többféle felületen működik, így gépünket bárhol használhatjuk vele.

Továbbfejlesztett digitális toll

A Logitech io2 Digital Pen újabb verziója továbbfejlesztett kézírás-felismerő szoftvert kapott, és előre meghatározott szimbólumok felismerésével képes feljegyzéseinket pillanatok alatt Microsoft Word dokumentumokká alakítani. Az új toll ára is lényegesen kedvezőbb elődjénél.

[CeBIT] HD-DVD-s notebook a Toshibától még tavasszal

Hír | 2006.03.08 15:44

A Toshiba tervei szerint első HD-DVD lejátszóval rendelkező laptopjukat április folyamán dobják az európai piacra. A Qosmio G30 típusú készülék egyúttal Japánban és Észak-Amerikában is megjelenik, és nagyjából a jelenleg már kapható G20-as modell árával megegyező összegért vásárolható majd meg, amely 2410 dollárnál kezdődik. A HD-DVD egyike az újgenerációs optikai tároló formátumnak, amelyek a jelenlegi DVD-t hivatottak leváltani. A konkurens Blu-ray mögött olyan nagyvállalatok foglalnak helyet, mint a Sony, a Panasonic vagy a Samsung. A HD-DVD-nek azonban több előnye is van. Elsősorban gyártási szempontból kifizetődőbb, ugyanis a jelenlegi DVD gyárakat minimális módosítással át lehet állítani HD-DVD termelésre. A Blu-ray ezzel szemben sokkal összetettebb, így valamivel korszerűbb, és emellett nagyobb tárkapacitást kínáló formátum. A laptop HDMI csatlakozással is rendelkezik, amit kifejezetten HD minőségű videó és audió anyagok továbbítására fejlesztettek ki. Emellett hagyományos DVI kimenet is megtalálható a hátlapon, amelyet másolásvédelmi funkciókkal is elláttak.

Driver: Parallel Lines Soundtrack

Hír | 2006.03.06 12:12

Az Atari nyilvánosságra hozta a Driver: Parallel Lines hivatalos soundtrack listájának részleteit. Több mint hetven szám licenszjogait vásárolták meg a játékhoz, amelyek egy része hip hop, punk rock, másik része pedig dance, s némelyikük kifejezetten a játékhoz íródott. A Nimrod Productions stúdiójában készültek a felvételek, ahol egyébként olyan előadók készítettek felvételeket a játékhoz, mint Public Enemy, Grandmaster Flash, Suicide, Yeah Yeah Yeahs, Arthur Baker, Mylo, Paul Oakenfold, Lifesavas featuring Vernon Reid és the Audio Bullys. Ehhez David Bowie, Blondie, Iggy Pop, WAR, The Temptations, Funkadelic, Marvin Gaye, Parliament, és Average White Band dalok társulnak, amiket néhány klasszikus film és tévésorozat betétdalai gazdagítanak. A www.atari.com/driver címen az oldalba épített MP3 lejátszó segítségével a fentiek többségébe bele is hallgathatunk.

EA: Tíz éven belül eltűnnek a bolti játékok

Hír | 2006.03.05 17:28

Az Electronic Arts európai sales részlegének alelnöke szerint tíz éven belül búcsút mondhatunk a hagyományos bolti, dobozos játékoknak - azokat ugyanis felváltják a jeleneg valóban terjedőben lévő letölthető digitális tartalmak. Dr. Jens Uwe Intat volt tehát az, aki a legnyilvánvalóbb módon fejezte ki az általa képviselt vállalat jövőbeli disztribúciós elképzeléseit: 'az elkövetkezendő tíz év során minden szórakoztató média letölthetővé válik." - mondta, majd hozzátette, "A CD-k és DVD-k hamarosan olyan múzeológiai emléktárgyakká válnak, mint most az audiókazetták, vagy a bakelit lemezek." Példának az Apple sikereit hozta fel, akik az iTunes zenei letöltőközpontot alig két éve nyitották meg, s azóta a szolgáltatás népszerűsége az egekbe szökött. Nemrég töltötték le tőlük az ötmilliárdomodik zenei fájlt, s a forgalom már lassan a hagyományos, boltban vásárolható zenei albumok iránti keresletet is túlszárnyalja. Emellett megemlítette a mobil csengőhangok és a e-könyvek népszerűségét is, továbbá jóslatában az is szerepelt, hogy véleménye szerint új üzleti modellekkel lehetőség nyílik majd a jelenlegi fizetős rendszert a digitális disztribúcióval egyesíteni, amely megkönnyítené a vásárlók dolgát is. A doktor úr azonban leszögezte, hogy nem áll szándékukban az Apple-féle hozzáállást tanúsítani a videojáték-iparban. A zenei üzletág digitális szegmensét egyértelműen ők uralják, s ezt az árképzésben is kamatoztatják. Ez az, amit a videojátékok esetében nem kívánnak utánozni. Annál is inkább, mivel a játékok sokkal differenciáltabb piaccal rendelkeznek. Ott van legalább háromféle konzol, plusz a számítógép. A monopólium szinte teljesen kizárt. Arra a kérdésre, hogy a forgalmazók, a boltok hogyan reagálnak majd erre, Intat így válaszolt: "Először is, a hagyományos boltok is belépnek majd az online üzletbe. Jelenleg a Wal-Mart konkurál az Amazonnal, s ez így lesz a jövőben is, csak éppen online szempontból. Másodsorban pedig nem fog teljesen megszűnni a fizikai média. Arra mindaddig szükség lesz, amíg van rá kereslet. Gondoljunk csak az ajándékozásra, vagy a nagyszülőkre. A kézzelfogható dolgok ideje nem járt le."

Úton az első HDMI-HDCP kártya az ATI-tól

Hír | 2006.03.02 12:24

Felbukkant az első kép az ATI új videokártyájáról, amely HDMI-HDCP kimenettel rendelkezik. Amint az látható, a kártya továbbra is PCI-Express csatolású, és mellesleg igencsak alacsony. DVI csatlakozást ne keressünk, már a TFT monitor is lejárt lemez :) Hamarosan eljön ugyanis a HDMI korszaka a tökéletes HDCP szabvány szerint kódolt jellel egyetemben. A HDMI a high definition multimedia interface angol rövidítése, és gyakorlatilag a HD televíziók képi minőségéhez szükséges videó- és audiójelek továbbítására lett kifejlesztve. Olyasmi ez, mint a 21. század SCART csatlakozója. Az elméleti sávszélesség 5 Gbps, és egyetlen kábelen keresztül egyidejűleg nagyfelbontású (akár 1920x1080 pixel) képet és többcsatornás hangot is képes szállítani. Az újabb plazma és LCD televíziókon már megtalálható a csatlakozó, ami így a korábbi három kábelt váltja fel. Egyelőre nem tudni, mi szükség ezt a számítógépes grafikai akalmazásokba ültetni, de a későbbiekben biztosan lesz értelme. A pontos specifikációk természetesen nem ismertek.

Mégis elkészül PC-re a Halo 2?

Hír | 2006.02.01 19:51

A Halo játéksorozatot fejlesztő Bungie honlapjának állásajánlatokat tartalmazó részlege újabb találgatásokra adhat okot. Többek között keresnek ugyanis PC-s grafikai, audió, hálózati, és játék programozókat. Aki esetleg hirtelen kedvet kapott a jelentkezéshez, elmondanám, hogy teljes körű DirectX9 és Xbox SDK tudásbázissal kell rendelkezni, legalábbis ajánlott. Szóval, aki szeretne "a Microsoft Game Studios legnagyobb nevein" dolgozni, felkötheti a gatyáját, ugyanakkor nekünk, halandóknak újra feltámadt a remény, hogy esetleg a korábbi játékok PC-s átirata is elkészülhet.

'Reggelt...

Hír | 2006.01.19 06:44

Kellemes csütörtök reggelt mindenkinek. Az utóbbi két nap hírmennyisége bizony igen tetemes volt, meglátjuk, hogy az elkövetkezendő napokban miként alakul az infóáradat. Nézzünk egy viccet, aztán az éjszaka leple alatt kiadott anyagokat.

A rendőr megállít egy autóst: - Megbüntetem önöket, túl sokan utaznak! - De biztos úr - mondja a sofőr -, ez az Audi ötszemélyes, és mi is öten vagyunk. - Ne szórakozzon velem - válaszol a rendőr -, az van ráírva, hogy Audi Quattro. - Szóljon inkább a társának! - vitatkozik tovább a sofőr. - Nem lehet, mert nem ér rá. Éppen most érkezett egy házaspár egy Fiat Uno-val.

[PATCH] Universal Combat - A Wolrd Apart

Hír | 2006.01.10 06:03

A 3000 AD ma egy új patchet adott ki az Universal Combat - A World Aparthoz. A tapasz teljes mértékben lecseréli az audio rendszert és annak fájljait. A v1.00.11 javítás körülbelül 50 megát nyom, és nem mellesleg innen tölthető.

Serious Sam II javítás közeleg

Hír | 2005.12.08 20:22

Serious Sam rajongói oldala őrülten harapott rá a hírre, miszerint a 2K Games hamarosan ki kívánja adni a Croteam Serious Sam II című játékának második tapaszát, várhatólag egy vagy két héten belül. Ebben a 2.066-os verzióban javításra kerültek különböző multis hibák, dedikált szerver alkotási hibák, valamint néhány grafikai és audió hiba is. A javításra kerülö dolgok pontos listáját itt találjátok.

Cyan Worlds - mégis létezel??

Hír | 2005.09.30 08:27

A legutóbbi hírek szerint a Cyan Worlds, a Myst-sorozat fejlesztőcsapata bezárni kényszerül kapuit. Most azonban úgy tűnik, van még remény. Rand Miller fő fejes ugyanis ezt nyilatkozta: "Haladékot kaptunk, hogy fülénél fogva kirántsuk a cilinderből a nyuszit. Vagyis majdnem mindenkit vissza tudtunk venni a csapatba. Őrültek háza ez a játékipar...." Ugyanakkor egy audiódizájner ennyit mondott: "Ismét munkába állhattunk, de egy kicsit más irányvonalat követünk, mint eddig. Izgalmas évnek nézünk elébe." Ennél többet senki nem árult el, de ez azért biztatóan hangzik!

F.E.A.R - Mindössze 10 óra?

Hír | 2005.09.29 14:53

A nem igazán vajszívükről híres PC Gamer szerkesztői kaphatták először kezük közé a Monolith legújabb FPS-ét. A novemberi számban tesztelt F.E.A.R -rel meg voltak elégedve a kollégák, de nem magasztalták azt az egekig. A végső ítéletet egészen pontosan 92%-ban állapították meg. A mérleg negatív részén a nem túl hosszú, alig 10 óra alatt végigvihető egyjátékos mód nyomott sokat a latba, míg a másik serpenyőben olyan dolgok szerepeltek, mint a hangulat, az audióvizuális élmény és az akció kidolgozottsága.

[OST] DooM ReMiX!

Hír | 2005.08.23 11:25

A cím egy kicsit megtévesztő, mert nem hivatalos soundtrackről van ugyan szó, de annál érdekesebbről. A The Darks Side of the Phobos címet viselő kétlemezes album az eredeti, 1993-ban megjelent id Software-játék, a Doom játékhoz készült és 23 számot tartalmaz. A fájlokat .mp3 és .flac formátumban egyaránt leránthatjátok erről a oldalról. Utóbbiról annyit érdemes tudni, hogy veszteségmentes tömörített audió formátum, ennek megfelelően méretük is nagyobb. További infót a formátumról itt találtok. A fájlok letöltéséhez BitLordra lesz szükségetek.

Mobilújdonságok a tervezőasztalon

Hír | 2005.07.21 10:01

S nemsokára a piacon, ugyanis az alább következő, elmúlt napokban bemutatott készülékek a tervek szerint hamarosan meg is jelennek kereskedelmi forgalomban.

  • Motorola: a Motorola két, már korábbról ismert készüléket összeolvasztva készül kiadni a V3 utódját, a RAZR V3x-et. A telefon 2-megapixeles kamerával, valamint egy UMTS hálózaton történő 3G-s videótelefon-beszélgetéshez használatos VGA-kamerával lesz felszerelve. Bluetooth, TF-kártyafoglalat, AAC+, MPEG4, WMV, WMA, MP3 és Real Video/Audio fájlok lejátszása. 3D-s játékok támogatása és SCREEN3 szervíz. A készülék megjelenése ezév végén várható.
  • LG: a japán gyártó egy raklapra való új mobilkészüléket mutatott be, amelyeket ezévben és ráadásul egyszerre kíván piacra dobni. Az LG320 3G-s támogatással ellátott, 512 MB-nyi beépített memóriát tartalmazó szétcsúsztathatós készülék. A LG VX9800 a Nokia 9500-hoz hasonló konstrukciójában, bár itt a belső, QWERTY-billentyűzett fölötti kijelzőn két mini-hangfal is helyet kapott (noha ez a készülék nem olyan szépre sikeredett, mint a Nokia csúcskommunikátor). Az F9200-as vízszintes irányban csúsztatható szét, érdekes megoldás, ám más újdonságot nem tartogat. Az F7200-ban PTP-támogatás mellett 64 MB beépített memória kapott helyett, és nincs kamera. A C2000 pedig a C1500 továbbfejlesztett változata, immáron VGA-kamerával és MP3 dalokkal támogatott csengőhanglistával.

  • [PATCH] Brothers in Arms

    Hír | 2005.07.05 19:37

    Megérkezett a 3. javítás a BiA-hoz. Többek között egy új audio menüpont érhető el a javítással a játékban, tökéletesítették valamennyire az egér használatát is, valamint a menüt átvezetők alatt is el lehet érni. Szerintem nem halálos mindez, de aki nem bírja ki, az innen kapja le a 13 megás fájlt.

    Samsung + Motorola + Audi

    Hír | 2005.07.04 10:16

    Érdekes cím, node akkor megmagyarázom.

  • Az első dolog, hogy a világ jelenlegi második és harmadik legnagyobb mobiltelefon-gyártója úgy döntött, hogy megosztja egymással technikai mindenségének tárházát, így a Samsung és a Motorola ezentúl egymás tudását felhasználva dologzik majd. Azonban nem lesz sem Samorola, sem Motosung, akármilyen jól is hangzanak, a két mobilgyártó nem egyesül.
  • Másodikként, a Samsung Electronics a mai napon jelentette be, hogy a Samsung és az Audi különös házasságot kötött. Egész pontosan arról van szó, hogy bizonyos Samsung mobilkészülékek képesek lesznek Audi gépkocsikkal Bluetoothon keresztül kommunikálni, noha ez az információ-és adatcsere csak MP3 fájlokra terjed majd ki. Ilyen házastársak lesznek például a Samsung D600 és az Audi A6. A lényeg (a többmilliós autón kívűl) egy Bluetooth A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) módra képes készülék.

  • 'Reggelt...

    Hír | 2005.06.24 06:18

    Üdvözletem. Kicsit fázok... Aztán ha kimegyek, mindjárt melegem van. Fene se érti :) Ma kora reggelre várható néhány érdekesség, így érdemes maradni. Egyebet most nem említenék, jöjjenek a viccek:

    A rendőr megállít egy autóst: - Megbüntetem önöket, túl sokan utaznak! - De biztos úr - mondja a sofőr -, ez az Audi ötszemélyes, és mi is öten vagyunk. - Ne szórakozzon velem - válaszol a rendőr -, az van ráírva, hogy Audi Quattro. - Szóljon inkább a társának! - vitatkozik tovább a sofőr. - Nem lehet, mert nem ér rá. Éppen most érkezett egy házaspár egy Fiat Uno-val. - Jean, hozza be a baltát! - Miért, uram? - Embert akarok magából faragni. A fiú megbukott az érettségin, és valami rafinált haditervet eszel ki, hogy apjának a dolgot beadja. Ebéd közben megszólal: - Papa, milyen káros az idén az abnormálisan hideg időjárás. - Igazad van, fiam! Hallom, az idén mindenütt késnek a mezei munkálatok. - Igen, papa - folytatja a fiú lázas sietséggel, - én is csak szeptemberben leszek érett.

    [DEMO] Cross Racing Championship !!!

    Hír | 2004.11.08 15:37

    Hatalmas örömömre szolgál bejelenteni, hogy az Invictus Games Ltd.-nek hála a mai napon már mindenki egy magyar nyelvű Cross Racing Championship demó tulajdonosa lehet! Hosszasan taglalhatnánk a demó tartalmát, amit később alant röviden meg is teszek, de a legfontosabb, a link: KLIKK!!!!!

    Tartalom:
  • autók: Quadro AD, Revo GT
  • pályák: magyar krosszpálya, német versenypálya
  • 3. szintű tuningalkatrészek
  • 24 karosszéria-festés
  • négyféle játékmód
  • látványos visszajátszó mód
  • audiotuning: tedd be saját kedvenceid, legyen az zene, vagy itinerként muzsikáló wav file

  • NFSU2 - verdalista

    Hír | 2004.10.16 10:56

    A hivatalosan is megerősített, Need for Speed: Underground 2 autólista efféleképpen alakult: Acura RSX Type S (2003), Audi A3 (2004), Audi TT (2004), Cadillac,Escalade (2004), Ford Focus ZX3 (2003), Ford Mustang GT (2005), Honda Civic Coupe Si (2000), Hummer H2 (2004), Hyundai Tiburon GT (2003), Infiniti G35 (2004), Lexus iS300 (2002), Lincoln Navigator (2004), Mazda Miata - MX5 (1999), Mazda RX-7 (1995), Mazda RX-8 (2004), Mitsubishi 3000 GT (1999), Mitsubishi Eclipse GSX (1999), Mitsubishi Lancer EVO VIII (2003), Nissan 240sx (1992), Nissan 350Z (2003), Nissan Sentra SE-R Spec V (2003), Nissan Skyline R34 GTR (1999), Peugeot 206 GTI (2003), Pontiac GTO (2004), Subaru WRX STI (2004), Toyota Celica GT-S (2003), Toyota Corolla GTS (AE86) (1987), Toyota Supra (1998), Volkswagen Golf GTI(2003). Annyit kell még tudni, hogy az amerikai változatban lesz még két Honda, az egyéb változatokban e kettő helyett egy Opel Corsa, illetőleg egy Peugeot 106.

    [MOZi] MATRIX ULTIMATE EDITON

    Hír | 2004.08.18 21:24

    Bár már elég régóta suttogtak, hogy készül egy minden igényt kielégítő ultra-mega-extra Mátrix-trilógia DVD kiadás az igazi rajongók számára. Az eddig megjelentetett változatok ugyanis szinte semmi érdekességet nem tartalmaztak. Hivatalos bejelentés még mindig nincs, de azt hiszem, az alábbi képek miatt már igazán bizakodhatunk, ugyanis szinte minden infó a rendelkezésünkre áll most már! Szóval lássuk csak sorjában.

  • Matrix: Újradigitalizálva, két audió kommentárral bővítve
  • Matrix Revisited: 17 kulisszák mögötti kisfilm
  • Matrix Reloaded: 2 audiókommentár
  • Matrix Revolutions: 2 audiókommentár
  • Matrix Revolutions Revisited: 29 kulisszák mögötti kisfilmmel bővítve
  • Animatrix: Ugyanaz a kiadás, ami már kapható
  • Roots of the Matrix: A Mátrix gyökerei - Minden részletre kiterjedő 3 órás összeállítás.
  • Burly Man Chronicles: A filmet készítők érzései az egész Mátrix világgal és a belefektetett munkával kapcsolatban
  • Zion Archive: Sztoribordok, zenék, videók, előzetesek, és minden egyéb.
    Összesen mintegy 35 órányi extra, 10 DVD lemezen, kb 18 ezer forintos áron (a külföldi árról átszámolva).
    Akinek ez sem lenne elég, az megkaphatja az igazán rajongóknak szóló változatot, amiben egy Neó szobor és egy 80 oldalas, soha nem látott képekkel tüzdelt könyvecske kap még helyet. A szobor a kép alapján szerintem egy kicsit gagyi... :) Thanks Fym.hu!

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)