Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 2758

[MOVIE] Esti négyes #2

Hír | 2005.05.10 22:01

Akárcsak múlt éjjel, most is négy játékból érkeztek mozgóképek:

  • Commandos Strike Force A Pyro Studios nem hagyja lankadni az érdeklődést világháborús játéka iránt. Úgy tűnik, napi rendszerességgel kapjuk majd az olyan videókat, mint amilyen ez is.
  • Gothic 3 A jól ismert RPG-széria harmadik része ígéretesnek tűnik, ebben erősít meg minket ez a videó.
  • Advent Rising A Bloodrayne-ért is felelős Majesco egy kétperces animációt adott ki készülő akciójátékából.
  • Hitman: Blood Money Kopasz bérgyilkosunk ismét akcióban! Most a negyedik rész intro-ját szemlélhetjük meg, ha ide kattintunk.

  • [MOVIE] Loco Mania

    Hír | 2005.05.05 06:12

    Sihuhu-piff-puff-víííííí! A vasúti diszpécser egy igazi álomszakma. Nagyon fontos személyiség, aki ilyen állást tölthet be. Tudjátok, ő szokott dallamot dúdolni a hangosbemondóba és éjjel-nappal nyomja a szöveget, melyik vonat hanyas vágányról indul, hova érkezik, mennyit késik... Csak tudnám, hogy bírja... Na jó, az nem a diszpécser. A játékban azonban mi kapjuk az irányító szerepet, stratégia szerűen kell meghatároznunk, melyik vonat mikor merre menjen, mindezt úgy, hogy lehetőleg ne akadályozzák egymást és ne késsenek. A pályák persze egyre összetettebbek. Letölthető az első animáció, mely 11 mega súllyal rendelkezik.

    [MOVIE] Imperial Glory

    Hír | 2005.05.04 13:03

    Három új animáció tölthető le az Imperial Glory című hajós stratégiai játékból. Az egyikben szárazföldi, a másikban vízi csatát láthatunk, a harmadikban meg a körökre osztott menedzselés első hat hónapját nézhetjük meg (bocsi, nem vagyok stratéga, csak próbáltam fordítani :)) A három fájlt a Gamer's Hell nagyon aranyosan összecsomagolta egy csomagba, amit innen szedhetünk le mind a 206 megájával.

    [MOVIE] Atari - adag #1

    Hír | 2005.05.04 11:52

    Elkezdtek szállingózni az E3-on bemutatásra kerülő játékok animációi. Mármint azok, amiket ott is mutogatni fognak. Az első versenyző az Atari, akinek valószínűleg ez csak az első adagnyi videója, mely a következőket tartalmazza:

  • Fahrenheit Movie (28,5 MB; a játék új címe Indigo Prophecy)
  • RollerCoaster Tycoon 3: Soaked! Movie (Kicsi; 9,7 MB)
  • RollerCoaster Tycoon 3: Soaked! Movie (Nagy; 55,6 MB)
  • TimeShift Movie (14,8 MB)
  • Tycoon City: New York (Kicsi; 15,2 MB)
  • Tycoon City: New York (Nagy; 28,3 MB)

  • [MOVIE] Madagascar

    Hír | 2005.05.03 10:25

    Pontosan két hónappal az előző Madagascar animáció után most megérkezett a második videó. Az említett játék ugyebár egy új, egész estés animációs film adaptációja lesz. A másfél perces vidi az "egzotikus barátok" címet kapta és innen tölthető le (20 mega).

    [MOVIE] Dragonshard

    Hír | 2005.04.30 20:48

    Az Atari kiadott egy újabb videót D&D fantasy stratégiájából, a Dragonshardból. Az animáció két perc hosszúságban és 34 mega súlyban mutat garantáltan játék közbeni jeleneteket. A klipet 12 éven aluliaknak csak szélessávú internethozzáféréssel rendelkezőknek ajánljuk. Katt...

    Késik a Scarface

    Hír | 2005.04.30 10:57

    A Vivendi legutóbbi sajtótájékoztatóján elmondta, hogy némileg csúszni fog a Scarface megjelenése. Az eddigi év végi dátum 2006 elejére csúszik át. Indoklásul azt hozták fel, hogy így marad idejük a következő generációs konzolokra készül változatra koncentrálni. Mivel a játékot kiemelt figyelemmel kezelik a cégnél, így talán van rá esély, hogy a PC-s változat se sokkal később jelenjen meg. Ők is azt mondják, hogy nem akarják elhamarkodni a dolgot. Az első animációt egyébként itt megnézheted, ha még nem tetted volna.

    [MOVIE] 64 bites animáció

    Hír | 2005.04.30 10:44

    A NewTek oldaláról letölthető az első animáció, amely a Windows XP Professional 64 bites változatával és az azon futó LigthWave 3D renderelő programmal készült. Én most GPRS-szel nem állok neki leszedni, de itt találjátok a 32 bites rendszeren készült, itt pedig a 64 bitesen készült videót. Állítólag nem csak minőségbeli javulás észlelhető, hanem egy csomó idegesítő korlát is megszűnt az új rendszernek hála. Én már csak abban reménykedek, hogy más haszna is lesz az új technológiának :) A linkért köszönet estamasnak.

    [MOVIE] Pariah

    Hír | 2005.04.29 06:56

    Ha már aranylemezre került, ezt meg kell ünepelni - gondolták a fejlesztők, és kiadtak egy szép videót. Az animációban in-game jeleneteket láthatunk, de hát azt hiszem ez a Pariah kedvelőinek nagy részét már hidegen hagyja, hiszen már játszhattak is vele demó formájában, 3 nap múlva pedig meg is jelenik. Akit mégis érdekel, erre kattanjon.

    The Curse of the Were-Rabbit

    Hír | 2005.04.28 22:10

    A most bejelentett játék címéből biztos nem jöttök rá, hogy ez a jól ismert gyurmafilm, Wallace és Gromit meséjén alapul. Még ez év végén meg kívánja jelentetni a kiadója, mert hogy akkorra van datálva egy újabb animációs film a fent említett szereplőkkel. A többoldalas közlemény nagyon jól körberizsázza a témát, de például meg se említi, egyáltalán milyen stílussal van dolgunk. Azt hajtogatják csak, hogy nagy szerepet kap a kreativitás és a szabadság, meg fontos a vizuális megjelenítés is. Ha nektek ennyi elég, akkor nem bosszankodok tovább :)

    [MOVIE] Black & White 2

    Hír | 2005.04.28 21:59

    Megérkezett az első igazi trailer a Black & White 2-ből. Az másfél perces animáció szépen prezentálja, mire is számíthatunk majd a Lionhead alkotásától, ha egyszer végre hajlandó lesz megjelenni. Hamarosan itt az E3, valószínűleg akkor is megtudhatunk majd róla egy-két új információt. Addig is töltsétek le a 15 megás videót innen.

    Prince of Persia 3 weboldal

    Hír | 2005.04.28 21:56

    Beindították a Prince of Persia 3 weboldalát. Felkaptam a fejem a 'New Teaser' feliratra is, de kiderült, hogy nem animációról, csupán az oldal "előzeteséről" van szó, hisz ez még nem a végleges változat, gyakorlatilag semmi sincs rajta, de érdemes lesz figyelgetni a közeljövőben. A linkért köszönet illeti Rolnét.

    [MOVIE] Fantastic Four

    Hír | 2005.04.26 23:03

    A múltkori Fantastic Four animáció után a mostani 4 megás csöppséget nem is merem igazán trailernek nevezni. A játék természetesen a közeljövőben bemutatásra kerülő film történetét kívánja folytatni, na meg annak bevételét növelni. Több szót nem fecsérlek, linket itt mutatok felétek.

    [MOVIE] HL2: THe LOST COAST!!!

    Hír | 2005.04.26 16:27

    Igencsak látványos, szép nagy felbontással bíró animáció érkezett a Half-Life 2 közeljövőben megjelenő frissítéséről, mely tartalmazza a The Lost Coast nevű új pályáját is. Ebben lesz benne először (aztán majd a tényleges kiegészítésben, az Aftermathban is) az úgynevezett HDR, mellyel eddig sosem látott érdekességeket lehet előcsalni grafikus kártyáinkból. Ha teheted, mindenképpen szedd le, felettébb tuti kis filmecske! Erre tessék:

    [MOVIE] Earth 2160

    Hír | 2005.04.23 10:01

    Az IGN szert tett egy 'Behind the Scenes' videóra az Earth 2160 kapcsán. Állítólag a játék július 15-re van kiírva, legalábbis több nagyobb forgalmazó honlapja szerint, de hivatalos infó nincsen. Az animáció kisebb változata is 110 mega felett van, de ezt is csak a regisztráltak tölthetik le. Amihez az egyszerű halandó is hozzáférhet, az ez a Media Player fájl.

    [MOVIE] S.C.A.R.

    Hír | 2005.04.22 21:58

    A harmadik videó is kifutott végre. Sokáig volt a boxban... A S.C.A.R. - Squadra Corse Alfa Romeo című autóversenyzős játékról vagyon szó. A szóban forgó animáció a 8C Competizione verdát mutatja a milánói pályán, nagyjából egy percen keresztül. A közel 30 megás fájlt innen zúzhatjátok.

    [MOVIE] Auto Assault

    Hír | 2005.04.21 22:46

    Sokat láttunk már belőle, de most itt egy újabb videócska az Auto Assault nevű autós MMO játékból. A cuccot véletlenül se tessék hasonlítani a szomorú sorsú Motor City Onlinehoz, itt inkább a Mad Max filmek akciódús "autós" jelenetei jussanak eszünkbe a név hallatán :) Ezzel mindent el is árultam, lássuk az animációt.

    [MOVIE] Pariah

    Hír | 2005.04.15 09:38

    Ugye nem feledtétek, hogy ma érkezik a Pariah kipróbálható multi demója? Nos, addig azért még minden bizonnyal eltelik néhány órácska, úgyhogy gondoltam érdekelhet titeket egy új videó belőle. A Digital Extremes-es gyerekek komolyan veszik a dolgokat, és ma meg is tudjuk, hogy mennyire lesz trónkövetelő a gyermek. Az animációt itt találhatjátok meg, szerintem kötelező csekkolni.

    [MOVIE] Pariah + MP demó!

    Hír | 2005.04.13 20:52

    Engedjétek meg, hogy egy hírbe foglaljam ezt a kettőt. A cím első tételmondata, vagy inkább mondatrészlete (már ha mondatnak lehet nevezni az egészet) természetesen valamilyen animációs rövidfilmre utal. A második szó magát a játék címét takarja. Ha ezt a kettőt egyben elolvassuk rájövünk, hogy a Pariah című játékhoz érkezett egy kis képi anyag itten. Ha ezzel megvagyunk, a cím másik fele érdekes. Öreg rókák reflexből tudják, hogy az MP az nem csak gépfegyver, hanem multiplayert is jelent, a demó meg egyértelmű. Magyarul a játék multiplayeres kipróbálható verziója pénteken érkezik. Ha gondoljátok, ellenőrizzétek :)

    [MOVIE] Drive'n'Kill

    Hír | 2005.04.13 14:28

    A bűnözőélet két kellemes elfoglaltsága, száguldás és gyilkolás. Most a Drive'n'Killben mi rendes állampolgárként száguldozhatunk és zűzhatunk, persze csak virtuálisan. Új videó érkezett a cuccosból, aki meglesné, az kattanjon elide, és kezdje lecibálni a legfrissebb animációt.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)