Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1669

'Napot...

Hír | 2002.12.28 17:42

Szép napot minden kedves ittlévőnek! Nos, mint már rájöhettetek, tegnap kimaradtak a hírek... Ennek legfőbb oka, hogy nem igazán találtam olyat, amit feltétlenül meg kellett volna osztani veletek, másrészt pedig még amolyen utókarácsonyt tartottunk, így nem is annyira értem rá. De mától megpróbál visszatérni a megszokott rend... hmmm.... teljesen ez sem igaz, mert a szilveszternek valószínáleg hasonló utóhatásai lesznek :) De azért amennyit csak lehet, hírezek nektek! Ha van valami mondanivalód, gyere kommentbe! :)

'Reggelt...

Hír | 2002.12.20 08:20

Napsugaras kellemeset mindenkinek! Nos, aki tegnap este korán nyugovóra tért, az bizony kimaradt egy rakat érdekességből. Mindazonáltal nem hiszem, hogy ez olyan rossz dolog lenne, hiszen így mára is jut bőven érdekesség a számára. Viszont van még egy "gondom", nem tudom, hogy ezt a karácsonyi felhozatalt hogy fogjátok feldolgozni :) Már kora reggel akadnak érdekességek... figyeljétek csak...

Google adatok 2002-re!

Hír | 2002.12.16 17:26

A világ, jelenleg talán legkedveltebb keresője a Google.com. A fejlesztői folyamatosan figyelték, hogy ki mire keresett rá legtöbbet, és a mai napon elkészült az erre az évre lebontott kimutatások. Ebből sok érdekes dolog kiderül, például az is, hogy a legkeresettebb játék a Sims, a legkeresettebb hölgy Jennifer Lopez, vagy akár azt is, hogy legtöbben a Spiderman filmre voltak kiváncsiak. Ha érdekelnek a részletek, látogass el ide!

'Reggelt...

Hír | 2002.11.28 08:08

Szép napot minden kedves ittlévőnek! Egy igencsak eseménydús, amolyan igazi kommentbajnokság utáni feelingem van :D Tegnap, egészen éjfélig nyomtuk az igát, és megszületett a rekordnak számító, 800 feletti kommentszám egy hírhez :D Tényleg úgy gondolod, hogy érdemes kimaradnod belőle? Nem hinném :) Mindenkit szeretettel várunk minden nap, a helyszín, a látszólag legnépszerűbb topic :D But first... lássuk a mai híreket...

Képvihar reggelire!

Hír | 2002.10.27 07:52

A tegnap esti képecskék után akadtak még érdekességek, de gondoltam nem lövök le minden poént (hiszen akkor mit nézegettetek volna reggeli közben? :D). Lássuk hát a "kimaradt" alkotásokat:

  • Eve Online: The Second Genesis
  • Purge Online
  • Ryzom
  • Strike Fighters

  • Gigabyte Radeon 9500

    Hír | 2002.10.19 12:31

    A kizárólag ATi chipekre épülő grafikus kártyákat gyártó Gigabyte elárult némi infót a pár héten belül megjelenő MAYA II GV-R9500 kártyájáról. Már a nevéből is látható, hogy egy Radeon 9500 alapú megoldásról van szó, melynek fontosabb tulajdonságai a következők:

  • 275/550MHz mag/memória sebesség
  • 64Mbyte DDR RAM
  • DVI, TV-Out kimenetek A hivatalos árról egyelőre nincs információnk, ahogy a pontos megjelenésről sem.

  • AMD újdonságok

    Hír | 2002.10.01 14:40

    A mai napot, azaz október 1-jét tűzte ki az AMD legújabb Athlon XP processzorainak hivatalos debütálására. A 2700+ és 2800+ CPU-k végre rendelkeznek a várva-várt 333MHz-es FSB-vel, melyre már igencsak szükség volt a P4 procikkal való lépéstartás érdekében. Az Nvidia is a mai napon hozta nyilvánosságra a legújabb Athlonokhoz tervezett Nforce 2 chipset képességeit. Az Inquirer internetes magazin máris kimerítő mennyiségű adatot közölt a chipkészletről és az új procikról, melyet itt tudtok elolvasni.

    BEINDUL EARTHQUAKE V!

    Hír | 2002.09.28 00:24

    Itt ülünk a bejárati ajtó mellett, mint GameStar különítmény, miközben közel 500 ember már elfoglalta a helyét, és éppen belövi a számítógépét. Számtalan Quake3, UT, Counter-Strike és Age party indul el ezekben a másodpercekben, szerverek alakulnak és megszünnek, helpdeskesek hősiesen állják a rohamokat, hogy holnap reggelre flottul indulhassanak a versenyek. Melow előttem "szingülben" Wolfensteinezik, Szittyó mellettem cikket hegeszt, Boe fordít, Samu pedig desktopját nézi, miközben én lelkesen beszámolok nektek mindenről. Khirályok vagyunk, vagy mi? Szabad a vásár, tóduljatok az ELTE épületébe, a Pázmány Péter sétány 1/A-ra, ha nem akartok kimaradni az év legnagyobb bulijából! További részletek itt hamarosan, előzmények az EarthQuake honlapján.

    'Reggelt...

    Hír | 2002.09.27 07:58

    Szebb reggelt mindenkinek! Sorry a tegnap esti hírkimaradásokért, de nem akarom dícsérni kedvenc internet szolgáltatómat, aki miatt alig tudtam elérni a levelezésemet, és a híroldalakat... Nah, de sebaj, reméljük ma már minden rendesen halad majd! Minnyá' jönnek a képecskék... stay tuned!

    VR kesztyű otthonra

    Hír | 2002.09.26 16:56

    Az Essential Reality cég ma piacra dobott termékével pár perc alatt igazi "cyberpunk" feelinget varázsolhatunk szobánkba. A P5 Gaming Glove névre hallgató termék nem más, mint egy otthoni használatra tervezett VR kesztyű, kifejezetten PC-s játékokhoz. A kesztyűt (melyet itt tudtok szemügyre venni) USB kapun keresztül csatlakoztathatjuk a géphez és máris indulhat a móka, melynek során valóban megragadhatunk tárgyakat a programokban. Sajnos arról, hogy a szerkentyűt mennyi játék támogatja egyelőre nem szól a fáma. A készülék ára szerencsére nem olyan borsos, átlagosan 149$-nak megfelelő forinttól szabadítanak meg minket a boltban. Ha pedig nincs kedved kimozdulni otthonról, rendeld meg a weben.

    EZT ne próbáljátok ki otthon!!!

    Hír | 2002.08.28 13:31

    Mindig bebizonyosodik, hogy vannak totál megszállottak, akik időt és pénzt nem kímélnek a processzorok tuningolására... Nos, amit pár finn srác nemrég művelt az Intel P4 2.8Ghz-es modelljével, senkinek sem ajánlom kipróbálni. A fiúk -196°-os folyékony nitrogénnel hűtötték a 3998MHz-re (!) húzott P4-est. Mindenkinek kötelező csekkolni ITT! :D

    Megint GOLD a BF1942!!!

    Hír | 2002.08.27 20:54

    Az Electronic Arts végre kimondta az igazat: a nagy sikernek örvendő Battlefield 1942 bearanyozódott. Ez azonban még semmi! A produktum szeptember 10-én úgy csapódik be a boltok polcaira, mint az a fullos bomba, ami a repcsikre fel van szerelve. Vagy mi - legalábbis amikor Feczonál láttam a demót, akkor valami ilyesmivel szórakoztunk :) Szóval lehet örülni!

    Egykezes PDA

    Hír | 2002.08.11 14:27

    Az ötlet pofonegyszerű. Miért is kéne mindkét kezünket használni egy PDA működtetéséhez? Már korábban is voltak próbálkozások egykezes marokszámítógép megalkotására, ám ezek többnyire kimerültek valamilyen övre csatolható szerkezetben, melyet ugye nem kell tartanunk, tehát egyik kezünk szabadon marad. Most azonban egy nagyon érdekes példányt mutattak be, ami akár a jövő PDA-jának is tekinthető. A készülékben egy 133Mhz-es processzor dolgozik, 32MB RAM társaságában, Linux rendszer alatt. Itt elolvashattok pár további infót és megnézhettek egy képet a roppant praktikus gépről.

    Mégsem 2.6Ghz lesz az első Hammer

    Hír | 2002.08.09 16:00

    Tegnapi hírünk szerint az AMD első Hammer processzora 2.6Ghz-en üzemel majd. Nos, a legújabb fejlemények szerint mégsem. A tegnapi hírre reagálva a cégtől Joakim Stenberg a kérdésre miszerint mennyi lesz az első Hammer processzor órajele a következőt válaszolta: "Two gigahertz and over". Tehát erre kell majd számítanunk, ha érdekel a téma, mindenképpen látogass el ide.

    Tito the bouncing alien

    Hír | 2002.07.16 07:59

    Hosszú hírben méltatja az Avault a számukra bemutatott hiperbékés, fegyvertelen 3D-s platformjátékot, a Tito the bouncing alien című alkotást, amely bármennyire is fun, lehet, hogy mégsem lát majd napvilágot, ugyanis a kimondhatatlan Dimsdale & Kreozot szerzőpáros most mecénásokat keres a befejezéshez. Aki többet szeretne tudni Titóról, menjen ide (vagy olvassa a történelemkönyveket). Akit Pogo the monkey jobban érdekel, az játsszon GTA3-mat.

    Mai napra mért képömleny

    Hír | 2002.07.10 09:59

    Zdravsztvujtye máljcsiki i gyévocski! Kezdjük a mai napot szép színes képek nézegetésével. Hárásó. Nu páká!

    Később:
  • Lock On: Modern Air Combat    Ubi Soft gondozásában készülő harci repszim
  • Indiana Jones and the Emperor's Tomb    Indy Lara népszerűségére tör a LucasArts jóvoltából.
  • NHL 2003    Yohoo! 21 darab kép a hokimániásoknak!
    Reggel:
  • Battlefield 1942    Állítólag MoHAA verő masszív háborús 3D akció.
  • Rainbow 6: Raven Shield    A kommandó visszavág, köszönhetően Mr. Clancynek.
  • Earth & Beyond    Űrben játszódó online MMORPG bétateszt képek.
  • Dragon Empire    Masszívan exkluzív képek egy másik MMORPG-ről.
  • EverQuest: Planes of Power    Az EverQuest kiegészítőjeként érkező mű képei.

  • Napi képömleny!

    Hír | 2002.06.27 07:47

    CD leadási és egyéb fontos dolgok miatt, tegnap sajna kimaradt a képömleny. Ám ma, jó szokásunk szerint ismét ezzel kezdjük a reggelt. Íme:

  • Battlefield 1942    3D-s háborús akciójáték a Digital-tól
  • I of the Dragon    a Primal Software akció-szerepjátéka
  • PlanetSide    online játszható FPS a Sony Online gondozásában
  • The Thing    a CA third-person horror akciója
  • Unreal II    a Legend Entertainment FPS akciójátéka

  • Napi képömleny!

    Hír | 2002.06.25 07:31

    Végre, lehült a levegő! Gondolom ti is észrevettétek...Bár, ha itt ülsz a monitorod előtt, minden bizonnyal kimaradtál ebből a természeti jelenségből. Nah, mindegy, kezdjük a mai hírezést:

  • Battlefield 1942    3D-s akciójáték az EA-tól
  • Primal Hunt    az Alien vs Predator 2 kiegészítése
  • Rise of Nations    izometrikus RTS a Big Huge Games-től
  • Sea Dogs II    az Akella ígéretes third-person RPG-je
  • Treasure Planet    valós idejű stratégia a Barking Dog-tól

  • Morrowind: Ultima Total Conversion

    Hír | 2002.06.18 11:44

    Szépen "csendben" készülget egy újabb kis kiegészítés, pontosabban egy total conversion a Morrowind című játékhoz. Az itt található mod azon gamer arcoknak tetszik majd, akik szerették a nagysikerű Ultima sorozatot. Mivel én ebből a körből kimaradtam (nem modnom, hogy nem szerettem, csak sosem próbáltam), nem tudok nyilatkozni, hogy milyen is lett. Ha érdekel a dolog, látogass el ide, vagy szemléld meg az első képeket ebből.

    Mark Rein a kalóz UT2003 demóról

    Hír | 2002.06.12 02:38

    Mark Rein az Epictől hosszú nyilatkozatot tett közzé az Infogrames fórumán a kiszivárgott Unreal Tournament 2003 demóval kapcsolatban. Amint az sejthető, az Epic nem kimondottan lelkendezik a történtek kapcsán, de Mark eloszlat néhány rohamtempóban terjedő tévhitet is. Egy kis részlet:

    "A kikerült verzióból egy csomó fontos dolog hiányzik. Csapnivaló a teljesítménye, nincs benne a megfelelő AI, a pályák, a menük befejezetlenek, nincs benne a Karma-fizika, hiányoznak a hangeffektusok és a zene nagy része, a fegyverek félkészek, nincsenek belőve, az egész leginkább egy rendkívül korai valami benyomását kelti, amit még bétának sem igen hívnék."

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)