Rég voltál moziban? Esetleg nem jutottál ki az E3-ra? Nem kaptál tejberizst vacsorára? Minden problémádra orvosságot nyújthat az alábbi animáció csomag. Az egyszerűség kedvéért csak az új animációkat töltöttem lokálba. A többi, amihez külső linket adtam, nem új, csak nagyobb felbontású.
Még keresek valamit gyorsan, hogy tíz letöltés legyen az alábbi listán. Addig is ismerkedjetek meg a versenyzőkkel közelebbről. Érdemes. A StraGate animációért köszönet jár Rizzo_Papának.
Két újabb videó jelent meg az ER című stratégiai szerepjátékból, amely ugyebár a népszerű Vészhelyzet TV-sorozat alapján készül. Az egyik egy igen rövid E3 bemutató, a másik egy valamivel hosszab, ám de semmivel se nagyobb 'így készült' animáció a hangfelvételekről.
Hírt kaptunk egy Trucker névre hallgató autóversenyről, amelyben főként kamionokkal furikázhatunk Nyugat-európai utakon és autópályákon keresztül. Valóságos fizikai- és fényeffektek kíséretében akár 8 ellenféllel is küzdhetünk, 24 pályán, 5 féle kamionnal, háromféle nehézségi szinten. Szerintem többet is ki lehetett volna hozni ebből az ötletből, mert már találkozhattunk ötletesebb megoldásokkal is. Az első animáció is elérhető már.
A Lesta Studios kiadott egy újabb videót készülő második világháborús valós idejű akció-stratégiájából, a Pacific Stormból. Már épp ideje volt, a legutóbbi animáció közel egy éve jelent meg. Azóta azért történtek változások. Hmm... most vettem észre, hogy egy hónapja is közöltünk róla egy videót :)
Walt Disney Pictures új, egész estés animációs filmjének trailerét tette elérhetővé a mai nap folyamán. A Chicken Little címet viselő filmecske ez év november negyedikén kerül bemutatásra és olyan nevek kölcsönzik hangjukat a szereplőknek, mint Zach Braff, Garry Marshall, Joan Cusack, Steve Zahn, Amy Sedaris, Don Knotts, Harry Shearer, Patrick Stewart, Wallace Shawn, Fred Willard, Catherine O'Hara, Adam West, Enrico Colantoni. Díszes lista. Jó szórakozást!
FarCry barátom informált róla, hogy feltűnt a legújabb áll-leejtő Unreal Engine 3 prezentáció, melyet ő a tegnapi nap folyamán(hatalmas köszönet érte!) már reklámmentesre is vágott, hogy zavartalanul élvezhessük az animációt, melyben ismert jelenetek éppúgy találhatóak, mint a - PC-seknek egyelőre csak álom formájában létező - Gears of War friss, ropogós akciói.
Gondolom a csütörtök hajnali premier óta már mindenki megtekintette legalább egyszer a Star Wars befejező darabját, a Sith-ek bosszúját, de a filmtörténelem egyik legnagyobb remeke ellenére sem áll meg az élet Hollywoodban, így most pár trailerrel szolgálnék Néktek.
Első versenyzőnk a Fantastic Four, melyről most egy szebb minőségű trailer került elő. Második filmecskénk a Madagaszkár, mely a DreamWorks SKG legújabb egész estés animációs filmje, amiről 10 új klip került elő, melyet itt tekinthettek meg.
Niké, a Myst világ nevű magyar Myst rajongói oldal vezetője küldött egy levelet nekem, melyben felhívta a figyelmünket, hogy beindult a Myst V: End of Ages című kalandjáték honlapja. Emellett szert tettünk néhány in-game animációra, valamint két QuickTime virtuális panorámaképre is. De ne felejtsétek el csekkkolni az E3-as bemutatóját se.
Hamis a Killzone 2 videó - álítja az IGN. A Guerilla egyik illetékese a vele készített interjúban elmondja, hogy a videó gyakorlatilag azt a hangulatot prezentálja, amelyet el kívánnak érni a fejlesztés végéig. Az IGNXbox munkatársa, David Clayman biztos benne, hogy a múvi nem ingame. Mint elmondta, a felvételen minden mozdulat több kicsi animációból állt - ez egy teljes játékban kivitelezhetetlen lenne, főleg ekkora részletesség mellett. David kijelenti, hogy az anyag 100% CG. (Thanks to FarCry elvtárs!)
A Microsoft becsületén is folt esett, amikor kiderült, hogy még nem is tudtak előállni működőképes Xbox 360-nal. Az E3-on a kikapcsolt konzolok mellett Apple Powermac G5-ösök álltak, azokon futottak a játékok. Fényképes bizonyítékért kattintsatok a linkre, és imádkozzatok, hogy Bill bácsiéknak sikerüljön(illetve kárörvendőknek: ne sikerüljön) összedobni működőképes boxokat az év végi startig.
Eresszünk el egy VÁÁÁÁÁÁÁááÁÁÁÁÁ-t! :D Megérkezett a Heroes of Might & Magic V E3-as animációja, amelyet még nem láttam, de ahogy befejeztem ezt a hátralévő pár mondatot, ugrok is neki. A Heroes 5-öt sem kell bemutatni, szóval irány-surány és BONCSAD TŐCCSED!!!
Megjelent a The Suffering: Ties That Bind című PC-s alkotás első animációja is. Pont kapóra jön, mert a mostani teljes játékunk az első rész. A folytatás legalább annyira véres, kicsit mintha javítottak volna a grafikán is...
Hogy egyesek mennyire ráérnek... A Treehouse Animation készítet egy rövid, de annál poénosabb számítógépes animációs filmet a Star Wars rajongók számára. Minden bizonnyal a LEGO Star Warc inspirálta őket :) Thanks Lazy!
Jesszusúristenhogyazajóelnemhiszem... Huhh, na szóval kijöttek az első animációk a Prince of Persia trilógia záró fejezetéből! Én személy szerint imádtam a két előző részt, nem is egyszer játszottam végig őket, nekem a darkos-hangulat is iszonyat módon bejött, nem tudom, miért sír mindenki! De ez...uramisten ez...fenomenááááliss!!!!!! Van itt minden kérem, Ben Hur-tól kezdve a 2. részt is porig alázó harcon át egészen a kis sunyi öregemberig! Nem is mondok, csak annyit: BONCSAD TŐCCSED!!!!
A Dungeon Lords fejlesztői a múltheti patch után úgy döntöttek megint kiadnak pár érdekességet. Ezúttal egy fan videóról van szó, valamint egy kis gyűjteményről, melyben a játék során kihagyhatatlan helyek vannak feltüntetve. No a kihagyhatatlan úgy értendő, hogy mindenképp látnunk kell :) - itt elkezdhetjük a nézelődést, míg innen tölthetitek az animációt.
Megjelent egy újabb animáció a The Movies című filmipar-szimulátorból a Lionhead Studios fejlesztésében. A többivel ellentétben ez annyira nem kötődik az E3-hoz, és ez meg is látszik a videó minőségén. A klip a 'This is Hollywood' címet kapta és innen szedhető - mindössze 3,7 MB.
No, még egy :) A Rise of Legends a Big Huge Studios és a Micrisoft Game Studios közös gyermeke, tulajdonképpen a Rise of Nations folytatása, egész pontosan annak alcíme. A marketingesek kitalálták, hogy oké, ha már mindenki mutogatja az E3-as bemutóját, akkor ők is, de ők csak belepillantást engednek egyelőre. Szóval most három formátumban leszedhettek egy rövidke, de annál ütősebb animációt. Thanks RichieHN :)
Még egy videó a DreamWorks új, egész estés számítógépes animációs filmje alapján készülő játékból, amely ahhoz hasonlóan szintén a Madagascar címet viseli. Én előbb inkább a mozit nézném meg, amerikában május végétől játsszák, de ha jól láttam, itthon se sokkal később lesz a premierje. Akit érdekel a másfél perces animáció, innen tőccse lefele.
A Stainless Steel Studios 3D-s akció-RTS-éből új videó érkezett. Az animáció a Rise & Fall: Civilizations at War játék közbeni jeleneteit mutatja, közel két percben. A 2005-ös E3-ra szánt videjót a nagyobbik felbontásában innen tölthetitek.
0 mp. múlva automatikusan bezárTovább az oldalra »
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)