Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1669

[PATCH] Raven Shield

Hír | 2003.08.12 22:12

Ubiék se tétlenkedtek s az éj leple alatt szélnek eresztettek egy ... nem is egy, hanem egy csomó javítást népszerű taktikai csapatjákukhoz! Úgy van ez, hogy mindenféle nyelvű verzióhoz kiadott többfélét, amiket attól függeőn kell letöltened, hogy milyen nyelvű és verziószámú játékkal rendelkezel. Mivel feltehetően itthon az angol példányok dominálnak, a francia és német változatoktól megkíméllek Titeket :) No, a lényeg, hogy alant találhatók a linkek:

  • Raven Shield US v1.0 -> v1.4 (14 MB)
  • Raven Shield US v1.3 -> v1.4 (6 MB)
  • Raven Shield UK v1.0 -> v1.4 (14 MB)
  • Raven Shield UK v1.3 -> v1.4 (6 MB)
  • Raven Shield Win32 Szerver v1.4 (149 MB)
  • Raven Shield Win32 Szerver v1.3 -> v1.4 (7 MB)

  • 'Napot...

    Hír | 2003.08.10 10:51

    Kellemes napot kívánok mindenkinek! Továbbra is folynak az események, történnek a dolgok a nagyvilágban és hát mindenki tölti a nyarat, hol itt, hol ott. :) Talán annak örülhetünk, hogy esténként már hűvösebb van, de csapjunk át más vágányra, mert hamarosan beszámolunk pár érdekességről is, ám addig:

    A hölgy saját lakásában 3 férfivel van "együtt", mikor férje haza érkezik. Hú, hát meg ne tudja, most mi lesz, mit tegyen, elbújtatja mind a 3 legényt az erkélyen külön-külön zsákokba. A férj egyszer csak mocorgást és furcsa hangokat hall az erkélyről. Kimegy, majd meglát három hatalmas zsákot. Belerúg az elsőbe, majd ugatást hall. Gondolja, biztosan a kutya. Belerúg a másodikba, ezúttal nyávogást hall. Aztmondja, hát ez meg a macska... Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg egy hatalmasat, semmi. Minden erejét beleadja, semmi. Egyszer csak megszólal egy hang: -Auu, krumpli, te hülye!

    [MOVIE] Half-Life 2 BUGBAIT

    Hír | 2003.08.02 09:38

    A tegnap esti, viszonylag korai elalvásomnak és drágalátos internet szolgáltatóm által eredményezett netkimaradásomnak köszönhetően kicsit lecsúsztunk a legújabb HL2 videjóról. Még ideges is lennék, ha egy újdonságról lenne szó, de ez még mindig csak az E3-as nagymúvi egy részének jobb minőségű változata... Ha mindenáron le akarod tölteni, ne habozz ellátogatni ide.

    Soldner - fullosabb grafesz

    Hír | 2003.07.31 20:21

    A Wings Simulation berkeiben heggesztett Soldner: Secret Wars című akciójáték állításuk szerint többek közt azért várat még mindig magára, mert eredetileg csak Tomb Raider szerű harmadik személyű nézőponttal szerelték fel, de aztán gondoltak egyet, és beépítették az első személyűt is, de ez maga után vonta az összes fegyver újramodellezését és rajzolását, mivel a játékos jóval közelebbről látja őket. Ez amúgy nem túl jó indok, mert ezt már februárban elárulták, de legalább megpróbálták kimagyarázni magukat :) A játék honlapját mellesleg erre leled.

    'Napot...

    Hír | 2003.06.20 15:35

    Szép jó napot mindenkinek! Amint láthatjátok, még mindig van hely a táborban, szóval ne féljetek jelentkezni. Ilyen jó muriból kár kimaradni:) Lassan érkeznek a friss hírek, de addig is a napi "betevő" vicc formájú manna.

    Paks. piactér: - De, szép eper, mennyi kilója? - 300 Ft. Meglékeljem?

    'Reggelt...

    Hír | 2003.06.17 07:01

    Vidám madárcsicsergőset mindenkinek! A tegnapi nap valahogy kimaradt az életünkből, de ezt most igyekszünk pótolni - remélem sikerrel. Gondolom mindenki örül, hogy itt a nyári szünet, lehet menni strandolni, nézegetni a csajokat, nameg egész nap csemegézni a GameStar Online-t! :) És most következzen reggeli jókedv-alapozónk:

    Az iskolában a tanárnéni kérdezi a gyerekektől, hogy mit nem szabad szájba venni? A gyerekek sorban jelentkeznek: -Hát a radirgumit. - mondja Jancsika. -Hát a ceruzát. - mondja Gézuka. -Hát az égő villanykörtét. - mondja Pistike. -Ezt meg hogy gondolod? - kérdi a tanárnéni. -Hát úgy tanárnéni, hogy anyukám azt mondta apukámnak az este, hogy kapcsolja le a villanyt, különben nem kapja be...

    'Napot...

    Hír | 2003.06.03 16:09

    Üdv polgártársak! Ma valahogy kimaradt eddig a komolyabb hírezés, de ezt a hiányosságot nemsoká pótolom. Aki bekerült a GameStar nyílt napra, az ne feledje, hogy ma 23:55 jeleznie kell a jelenlétét, különben nem jöhet (gondolom, aki nem került be, az most azt kívánja: adná az Isten, hogy sokan nem jelentkeznének le, és bekerülnék). Egy kis ugrással el is érkeztünk ahhoz a részhez, ahol a viccnek kell jönnie. Tehát a "nevettető":

    Az öreg postás már 35 éve hordta ki a küldeményeket nap, mint nap, hóban és szélben éppúgy, mint a legnagyobb forróságban. Lassan elérte a nyugdíj korhatárt, és azok az emberek, akik ismerték és szerették (mert mindenkivel kedves és udvarias volt), mind megajándékozták valamivel utolsó munkanapján. Az egyik háznál a teljes család várta, és egy kis ajándékcsomagot nyomtak a kezébe. A másiknál kapott egy doboz finom szivart. A harmadiknál (akivel többször váltott pár szót horgásszenvedélyéről) nagy doboz csalit kapott. Az egyik háznál pedig a gyönyörű, fiatal szőke háziasszony sokat sejtető hálóköntösben várta, megfogta a kezét, bevezette a háloszobába, és élete legszenvedelyeseb szeretkezésében részesítette. Miután kipihenték magukat, a lány kiment a konyhába, és nagyszerű reggelit készített. Miközben evett, meglátta, hogy kávéscsészéje alatt egy százas lapul. - Amit eddig kaptam, túl szép ahhoz, hogy szavakba lehessen önteni! -mondta. - De szeretném megkérdezni, a százast miért kapom? - Tegnap este mondtam a férjemnek, hogy ma lesz az utolsó munkanapod -válaszolt a lány - és megkérdeztem, mit adjak neked. Azt mondta: "B...d meg, adj neki egy százast!" A reggeli már az én ötletem volt.

    MMORPG körkép

    Hír | 2003.05.28 20:57

    A VE jóvoltából előkerült egy érdekes kis felmérés, mely az MMORPG játékok aktív előfizetőinek kimutatását tartalmazza. Azt mindigis tudtam, hogy az Everquest a "leg", nade, hogy ennyivel? Ez már nagyon beteges :) Szerintem lessétek meg a grafikont, elég tanulságos.

    [MOVIE] Lineage 2

    Hír | 2003.05.23 09:38

    Egy újabb, szintén az E3-ról előkerült Lineage 2 animáció látott napvilágot. Gyönyörű, renderelt jeleneteket láthatunk benne, sajnos az ingém részek most kimaradtak. Aki szereti az MMORPG játékokat, ezt is biztosan ki fogja próbálni. Ha érdekel az anim, innen letöltheted amíg fel nem ér hozzánk is.

    Nexagon: Deathmatch GOLD

    Hír | 2003.05.15 15:14

    Így a nagy E3-as rohanásban kimaradt egy aprócska aranyos jelentés. A Strategy First informált arról, hogy teljesen elkészült Nexagon: Deathmatch című játékuk, viszont a jelek szerint csak nyár elején akarják piacra dobni. A játékban amolyan futurisztikus gradiátorként kell bizonyítanunk, hogy márpedig mi jobbak vagyunk :D Ha jobban is érdekel, ide kell ellátogatnod.

    Final Fantasy XI jövőre

    Hír | 2003.05.13 21:47

    Nos, azt eddig is biztosra vehettük, hogy készül PC-re a Final Fantasy XI (annak ellenére, hogy a IX és a X kimaradt), de mostmár az is kiderült, hogy sajnos idén nem fogunk hozzájutni. Ennél pontosabbat nem akartak elárulni, szóval csak valamikor 2004-ben lesz elérhető... :( Na sebaj, de akkor már ajánlom, hogy rendes munkát végezzenek ott a Square-nél!

    'Reggelt...

    Hír | 2003.05.10 09:01

    Napsugarast minden kedves egybegyültnek. Ugye nem felejtettétek el, hogy rövidesen beindítom E3-as nagylistánkat, ahol természetesen napra készen értesülhetsz majd a show minden egyes mozzanatáról. Ha minden jól megy, Gyuék élőben is közvetítenek majd, és kis szerencsével a show közben küldenek majd képeket nekünk! Ez persze még a jövő zenéje... a mai napot tekintve azt kell mondjam, kánaán van. Bőség és rengeteg infó! Előbb azonban a vicc, mely lackama sponzorációjának hála kerül bele a köztudatba :)

    Erdőben a nyuszika bemegy a húsboltba. - Medve! Adj egy liter húst! - Nyuszika, ha valahová bemégy illik köszönni, ráadásul az nem liter, hanem kilógramm. Menj ki és próbáld meg újra. A nyuszika kimegy és visszajön: - Hé medve! Egy liter húst! A medve nem bírja cérnával, így szól: - Na állj ide a pult mögé, majd én megmutatom. Kimegy, kopog, bejön. - Jó napot! Egy kiló húst kérek! Mire a nyuszika elkezd röhögni. - Medve! De hülye vagy, nem hoztál üveget...

    ''Reggelt...

    Hír | 2003.04.22 08:44

    Eseménydús reggelit mindenkinek! Huh, hihetetlen ez a média hájp :) Nem semmi, hogy egyszerre mennyi forásból kapunk hírt, az alig néhány napja, számunkra még nem is létező Half-Life 2-ről! Mindjárt megtudhattok még egy fontos dolgot róla :) De előbb... Ne feledjétek, hogy ezen a héten bárki felvételt nyerhet a GameStar csapatába. A teendőket itt megtalálhatod, ha esetleg te is jelentkeznél. Akkor most lássuk csak a viccet reggelire :)

    A seregben meghal Kovács honvéd, és elküldik az egyik őrmestert a hírrel a feleséghez, azzal, hogy kíméletesen mondja el neki. El is megy, becsönget, kijön egy nő, mire az őrmester megkérdezi: - Özvegy Kovácsné? - Nem. - De!

    'Reggelt...

    Hír | 2003.04.15 08:17

    Napsugarast mindekinek! Nos, úgy vélem, hogy a tegnapi nap "leg" híre, a sejtelmes Half Life 2 infó volt. Igaz, még nem jelentették be, de valahogy úgy érzem, hogy tényleg arról van szó... annak KELL lennie! Azóta lázasan filózok, hogy milyen állati elemeket tettek bele :D Vááááááááááááááááá... akarooooom! :D Nade kezdjünk bele a mai nap hírfolyamába is, hátha ma már hivatalos formát is ölt a pletyka :)

    Pistike kérdi az óvodában: - Óvó néni, kimehetek cseresznyézni? - De Pistike, hiszen tél van! - Tudom, sapka, sál ...

    Postal 2 Demo

    Hír | 2003.04.11 23:56

    A brutalitás immáron hihetetlen méreteket ölt a virtuális világban. Ennek lgújabb, kézzel fogható bizonyítéka a Postal 2, mely alighogy debütált, máris óriási kavart okozott az univerzum ezen pontján. Hogy miért is történt ez, miért állítják sokan, hogy ez az egyik "legszókimondóbb" játék? Ha meg szeretnéd tudni, feltétlenül próbáld ki! Klikk.

    End of GameKapocs

    Hír | 2003.04.10 22:31

    Sajnálattal értesültem róla, hogy a GameKapocs Network bezárta kapuit. 3 éves fennállása alatt nagyon sokat megélt szájt, a hazai netes birodalom egyik kimelekedő tagja volt. 1 perc csend a tiszteletére... :( Azért még van remény, hiszen, ha minden igaz, megújult erővel visszatérhetnek! Thanx Said.

    Képvihar délutánra!

    Hír | 2003.04.09 17:01

    Most amolyan "kiemelés nélküli" hangulatom van :) Igazából nem éreztem úgy, hogy bármely alkotás kimagaslóbb lenne a másiknál, így csak ömlesztve adagolok... erre tessék:

  • Face of Mankind
  • Korea: Forgotten Conflict
  • PlanetSide
  • Will Rock

  • 'Napot...

    Hír | 2003.04.08 17:46

    Szép jó napot mindenkinek! Rohanó napjainkban sokszor elgondolkozom azon, hogy mi minden történt az utóbbi évek virtuális világában. Legtöbbször azon elmélkedem, hogy mennyi játékot tiltottak be itt meg ott, különféle, nem éppen erkölcsös, vagy éppen felháborító mívoltáért. És akkor jön egy olyan valami, melyet ma Postal 2-ként ismerünk, és minden eddig eltiltás, brutalitás, szigor benne foglaltatik. Mit mondjak... nem semmi :) Két brutális tömeggyilkolászásom közepette, azért gondoltam híreznem is kellene esetleg... :)

    Székely bácsi összeveszik az asszonnyal, dühösen kimegy, becsapja az ajtót. 17 év múlva visszajön. Megkérdi az asszony: -Hol voltál? Mire a Székely: -Kinn!

    'Napot...

    Hír | 2003.03.24 16:02

    Napsugarast mindenkinek! Végre megint érkezett néhány szívmelengető hírecske, melyeket boldogan fogok most megosztani veletek. Sajnálattal tapasztaltam azonban, hogy az elmúlt napokban ismét beállt az ubiszezon... bánatomat azonban egy-két Quake party azért helyreállította :) Nos, remélem vagytok itt néhányan, és már alig várjátok, hogy mit hozott a mai nap... lássuk hát... jah, de előbb itt a méltán megérdemelt vicc:

    Kovács sorkatona anyja meghal, és felkérik az őrmestert, hogy közölje vele tapintatosan a rossz hírt. Az őrmester kimegy, és sorakozót rendel el. - Lépjenek ki az árvák! - ordítja - Maga is Kovács!

    C&C Generals GOLD

    Hír | 2003.01.22 07:54

    YESSSS! Eljött hát a pillanat, mikor kimondhatom: teljesen elkészült a C&C Generals! A jelek szerint tehát valóban megjelenhet február 11-én, ahogy már egy jó ideje igérketi a kiadó. Addigis megszemlélheted a hivatalos oldalát, vagy a FilePlanet-ről leránthatod a nyilvános beta verzióját!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)