Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1864

Beyond Good & Evil pletyik

Hír | 2005.08.24 10:29

Michel Ancel egy interjú során elárulta, hogy anno a King Kong fejlesztésének kezdete előtt sokáig gondolkozott a BG&E sorozat esetleges folytatásán. Annak ellenére, hogy a játék anno teljes anyagi bukás volt az UbiSoft-nak, a készítők mind a sajtótól, mind pedig a játékosok részéről igazán kedvező kritikákat kaptak. Michel elmondta, hogy anno a story-t hosszabbra írták, mint csupán egy rész, sőt egészen odáig mentek el, hogy trilógiát terveztek a játékból, de sajnos a tervekből nem valósult meg semmi. Reméljük, hogy a Peter Jackson's King Kong debütálása után Ancel újra reflketorfénybe kerül és így esetleg zöld utat kaphat a BG&E folytatása is, mert ahogy Michel Ancel mondta,jó lenne befejezni a Beyond Good & Evil történetét.

Csődközelben a JoWood?

Hír | 2005.08.23 11:47

Az osztrák illetőségű kiadó a nyilvánosságra került pénzügyi adatok alapján igencsak nagy bajban van. Évről évre csökkennek bevételei, sőt nem hogy profittal zárna a cég, hanem egyre nagyobb hiánnyokkal küszködik. Míg a tavalyi évben a költségvetési hiánya 7,3-4,6 millió euró volt addig ezen év első felére már "sikerült" 16,4 millió! eurós hiányt termelnie. A cég jelenlegi anyagi helyzete alapján veszélyben vannak az olyan JoWood által megjelentetni kívánt nagy címek is, mint a Gothic III vagy éppen a SpellForce 2. Korábban már mi is hírt adtunk a cég egyik nagyszabású játékának a StarGate Alliance fejlesztésének leállításáról, ami a mostani infók fényében már egészen máshogy hangzik az akkori "nem tudunk eleget tenni a rajongók kivánalmainak" szöveggel szemben. A pénzügyi jelentésből többek között az is kiderült, hogy a cég ezen játék fejlesztésébe a leállításig 5 millió eurót invesztált. Bízzunk a JoWood talpra állásában, hiszen egy játék megejelenésének sosem tesz jót a kiadóváltás!

Prince of Persia 3 szinkronhangok

Hír | 2005.08.23 10:48

A Prince of Persia: The Sands of Time főleg a történetre és a fantasztikus szinkronhangok miatt volt emlékezetes, míg a második rész inkább a harcra koncentrált. A harmadik rész, a Prince of Persia 3 az Ubi Soft ígérete szerint egyesíti elődjei jó tulajdonságait. Most derült fény, hogy kik is adják hangjukat hozzá. Yuri Lowenthal, aki az első részben volt a Herceg hangja, a harmadikban is visszatér. A második részben Robin Atkin Downes kölcsönözte a hangját, aki a harmadikban a Sötét Herceg lesz. Egyébként mindketőjük hangja ismerős lehet más játékokból. Yuri Lowenthal például a Halo 2, MoH: Rising Sunban, míg Robin Atkin Downes a Doom 3-ban, Metal Gear Solid 3-ban kapott kisebb szerepekt, sőt a The Matrix: Path of Neo-ban is benne lesz.

Elveon - a szlovák fantázia

Hír | 2005.08.17 19:19

A szlovák 10tacle studios bejelentette készülő fantasy-akció játékát Elveon címmel. A megjelenés még elég távoli (2007 nyara), ennek megfelelően még alig körvonalazódott valami. A játék címe egyébként "Tündék könyvét" jelent és azokba az időkbe kalauzol minket el, amikor a tünde birodalom fénykorát élte. Egy háromperces, nagyfelbontású animációt máris megtekinthettek.

T-Online - Nekem Kellemetlen...

Hír | 2005.08.08 17:51

A napokban fény derült egy esetre, amiből egész szép kis botrány kerekedett különböző fórumokon. Történt ugyanis, hogy a T-Online nemes egyszerűséggel felbontotta ADSL szerződését 50 ügyfelével, azzal az indokkal, hogy "túl sokat” töltöttek le. A dolog pikantériája az, hogy ezeknek az előfizetőknek elvileg korlátlan(!) csomagjuk volt, tehát nem kellett a forgalmi adataikat figyelemmel követni, mint például a Chellos társaiknak. Nos az említett előfizetőknek azért mondtak fel, mert havi letöltésük elérte a 150-300 GB-ot, és ez az internetszolgáltató által normálisnak vélt sokszorosa, és ez - a cég elmondása szerint - havonta tetemes veszteséget okoz nekik. Ezek után felmerül az emberben egy temérdek kérdés, melyekre itt nincs lehetőség kitérni... Mindenesetre a felmondási határidő az 50 user szerencséjére 60 napos, addig lesz idejük egy másik, korrektebb szolgáltató után nézniük. Véleményeket várjuk a kommentekben.

'Reggelt!

Hír | 2005.08.02 09:37

Üdvözletem mindenkinek Brač napsütötte szigetéről! Az időjárásra itt semmi panasz nem lehet, a tenger azonban hullámzásával elég élvezhetetlenné varázsolta ma reggeli vizisíelésem... De sebaj, itt bent a légkondícionált szobában semmi sem akadályozhat meg abban, hogy hírekkel szolgáljak nektek - leszámítva a szép lányokat (fényképes jelentkezést emailben várok :)) és a természeti szükségleteket. No, nem húzom tovább a drága időtöket, lássuk mi a reggeli termés! Előbb azonban egy kis móka!

Fickó a borbélynál ülve átszól a manikűröslánynak: - Te, szépségem, nem vacsoráznál velem ma este? Gyertyafény, halk zene, a többi meg majd kialakul. - Nem lehet, férjnél vagyok. - Hát mondd azt neki, hogy egy barátnőddel mész moziba! - Mondd meg neki te! Épp téged borotvál!

Heroes of WWII kiegészítő!

Hír | 2005.07.17 09:18

Úgy tűnik, a Best Way fejlesztőgárdája nem csupán az Outfront folytatásán ügyködik, hanem a Soldiers: Heroes of World War II-hoz is készítenek egy Saboteurs alcímet viselő kiegészítőlemezt. Erre most derült fény. Hat szovjet szabotőr irányítása lesz a feladatunk, akikkel az ellenséges vonalak mögé kell bejutnunk és különböző küldetéseket teljesítenünk. Így például német tisztek elrablása, ellenséges radarok elpusztítása, stratégiai pontok (pl. vasútállomás) elfoglalása és ehhez hasonló apróságok lesznek a teendők listáján. Mindezt tíz küldetésbe sűrítették bele. Az első képeket itt találjátok. Thanks Ranma.

'Reggelt!

Hír | 2005.07.16 08:09

Kellemes szombatot! Az időjárás-jelentés szerint a mai napot tudjuk még igazán, esők nélkül élvezni, úgyhogy használjátok ki Ti is és menjetek ki a napfényre vagy legalább húzzátok fel a redőnyt! :)

Két skót megáll a kocsma előtt. - Te, iszol egy sört? - Igen. - Jó, megvárlak. Házaspár utazik a buszon. A férj nyújtogatja a nyakát, hogy az előttük álló csinos nő bájaiban gyönyörködhessen. Az meg hirtelen hátrafordul, és hatalmas pofont lekever a férfinak. - Mit képzel maga csirkefogó? Hogy merészel csipkedni? Gorsan leszállnak a buszról, a férj elvörösödve mentegetőzik: - Esküszöm, nem csíptem bele abba a nőbe! - Tudom, én voltam - mosolyodik el a feleség. Csörög a telefon. Jean veszi fel. - Beszélhetnék a gróf úrral? - kérdi a telefonáló. - Nem, mert most a hálószobában van a kisasszonnyal. - A kis-asz-szony-nyal? - jegyzi meg felháborodottan telefonáló. - Nem uram! A gróf úr nyal.

Mégsem lesz Dragonshard demó

Hír | 2005.07.14 21:25

Nos, hát ilyen sincs minden nap. Történt ugyanis, hogy nemrég bejelentették, multiplayeres demót adnak ki a Dragonshardból. Most pedig fény derült a történet igazi oldalára, amitől enyhén szólva sem lett senki boldog. Az RTS demója ugyanis csak azok számára érhető el (igen, megjelent), akik a FilePlaneten előfizetéssel rendelkeznek. Ám mielőtt bármely Dragonshard-rajongó rohanna fizetni és regisztrálni, fontos tudnia, hogy az előfizetéssel sem érhető el a demó. Csak azok kaphatják meg a kipróbálható verzió multis változatát, akik részt vettek a zárt bétateszteken, valamint FilePlanetes előfizetéssel rendelkeznek... Thanks Blue's News.

Metal Heart - ebben a hónapban

Hír | 2005.07.14 11:10

Nemrég derült fény arra, hogy mikor is fog megjelenni a Metal Heart: Replicants Rampage. Nos, nem zengek regényeket eme RPG-ről, legyen elég mindenkinek a lényeg. Jelen állás szerint idén július 26-án kerül bolti forgalomba a játék, ami bizony igen közel van. Nem kell már sokat aludnunk... Thanks RPGDot.

[PATCH] Dark Age of Camelot

Hír | 2005.07.13 09:33

A Mythic Entertainment kiadta az 1.77-es javítást ismert MMORPG-jéhez, a Dark Age of Camelothoz. A tapaszban rengeteg eddig nem látott dolog is helyet kapott, de minderre a hivatalos bejelentésben és a honalpon olashatóakban is fény derül. Így hát további infóért erre tessék...

Egyre több a kémprogram

Hír | 2005.07.08 21:14

Tíz internetezőből kilencen megváltoztatták böngészési szokásaikat az egyre jobban terjedő kémprogramok és más fenyegetések miatt -- derül ki Pew Internet and American Life Project által közzétett felmérésből. A tanulmányból kiderült, hogy a legtöbben ma már nem nyitnak meg gyanús e-mailekben érkező csatolt fájlokat és más lépéseket is tesznek annak érdekében, hogy elkerüljék az ártó szándékú programokat. A megkérdezettek közel fele állította, hogy már nem látogat bizonyos weboldalakat, amelyek szerintük kéretlenül telepítenek fel szoftverket a számítógépükre, a felhasználók negyede pedig beszüntette a zenék és filmek letöltését a fájlcserélőkről, amelyeken a kártékony programok közismerten gyorsan terjednek. A válaszadók 18 százaléka még böngészőt is változtatott annak érdekében, hogy elkerülje a programok kéretlen felelepülését. A kémprogramok nem csak a felhasználók magánszféráját veszélyeztetik, hanem a számítógépük működését is: a Windows lefagyását 33 százalékban kémprogramok okozzák, legalábbis ez derül ki a Microsofthoz eljuttatott hibajelentésekből. A Pew Internet and American Life Project által megkérdezett internetezők 68 százaléka állította, hogy tapasztalt már a spyware-ekkel kapcsolatos sebességcsökkenést vagy lefagyást. A kémprogramok (spyware) vagy kéretlen reklámokat megjelenítő szoftverek (adware) bejutása ellen nem véd vírusirtó vagy tűzfal, hiszen a telepítésüket a felhasználók hagyják jóvá. A legjobb amit az ilyen programok ellen tenni lehet, hogy nem telepítjük fel őket, nem telepítünk fel semmi olyasmit, amit nem ismerünk vagy nem tudjuk egyértelműen, mit is csinálnak, mire jók. Gyanú esetén használjuk valamelyik internetes keresőt, a világhálón már több adatbázis is létezik, amelyben megtalálhatók a rosszindulatú programok leírásai és potenciális veszélyei.

[MOVIE] Adrenalin

Hír | 2005.06.14 18:27

A Gaijin Entertainment és az 1C gondozásában jelenik meg az Adrenalin, egy árkád verseny, amelyet az idei E3-on mutattak be nagy hanggal. S hogy a hanghoz kép is társuljon, a prezentációért felelős szakemberek készítettek egy bő három perces animációt a játékból, pár lenyűgöző sebességgel elkattintott fénykép egymás után való fűzésével. Na jó, ennél több, hisz három percnyi tömény ingém jelenetet tártak most a nyilvánosság elé. Katt!

A Nokia is bekeményít

Hír | 2005.06.13 19:32

A finn gyártó hét új mobiltelefont mutatott be a mai napon. Nem csak Sony Ericssonos újdonságok vannak tehát, hanem Nokia csodakütyük is.

  • Nokia 2125: klasszikus design, apró méret, 65.000 színt megjeleníteni képes kijelző. A 2005. harmadik negyedévére várható készülék a jelenlegi alsókategóriások képességeivel lesz majd megáldva.
  • Nokia 2255: ugyancsak alsókategória, de itt már megjelennek a témák és az FM-rádió is. 2005. végére várható.
  • Nokia 6060: kihívó külső. Ennyi a kiemelendő, ugyanis a Nokia 6060 sem hoz kiemelkedően újat. A kijelző itt is "csak" 65K színű, 128x160-as felbontású.
  • Nokia 6111: ami eddig még nem volt a Nokiának - szétcsúsztathatós telefon. Stílusos design, miniatűr méretek, 1 megapixeles kamera. A 6111-ben push-to-talk funkció is található.
  • Nokia 6265: a 6265-ös eszméletlen, 240x320-as felbontású kijelzőt, 2 megapixeles LED-flashhel kiegészített fényképezőt és 24 megányi beépített memóriát kapott. A ma elképzelhető minden benne van...
  • Nokia 6270: QVGA felbontású kijelző, két megapixeles kamera, négysávos világtelefon, e-mail klienssel. Hogy röviden összegezem a talán legszebb formát öltött telefont a hét közül.
  • Nokia 6280: a 6280-as egy az egyben megegyezik a 6270-el, két eltéréssel. Az egyik a pöttyet csúnyább design, a másik pedig az, hogy itt már a 3G-s technológia is helyett kapott, azaz felénk mégegy kamera mosolyog.

  • Majesco eredmények

    Hír | 2005.06.08 23:36

    A Majesco közzétette a második negyedéves pénzügyi adatait. A várt bevételt két millióval felülteljesítették, így összesen közel húsz millió dolláros bevételre tettek szert az elmúlt pénzügyi időszakban. További számokkal nem fárasztva senkit, a kiadó még annyit mondott, hogy sikereit nagy részt a Psychonauts PC-s és konzolos változatának jó eladási adatainak köszönheti. Nem kétség, hogy önfényezésről van szó, bár ez érthető is. A kiadó a jövőben is növelni szeretné piaci szerepeit.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.05.30 06:39

    De nehezére is esik felkelni az embernek... Télen azért mert, nem kel ki a jó meleg ágyból, nyáron azért, mert a forróságtól a halálán van. Hát csak klíma kéne :). Persze köztes megoldás, ha a házban nincs, de a kocsiban van, és kiül kicsit megfagyni az ember az autóba. Nem elfelejteni sok ásványvizet inni!

    - Mutasd a bizonyítványodat! - szól rá Mórickára az apja. - Nincs nálam. - Hogyhogy nincs nálad? - Kölcsönadtam egy osztálytársamnak. - Minek az neki? - Tudod, azzal akarja ijesztgetni a szüleit. A rendőr felvételeket készíttet magáról a műteremben. - Na most csinálunk magáról egy mellképet! - mondja a fényképész. - Nem bánom - húzza ki magát a rendőr -, bár jobban szerettem volna, hogy ha a fejem is rajta van.

    [MOVIE] Trucker bejelentés

    Hír | 2005.05.24 22:06

    Hírt kaptunk egy Trucker névre hallgató autóversenyről, amelyben főként kamionokkal furikázhatunk Nyugat-európai utakon és autópályákon keresztül. Valóságos fizikai- és fényeffektek kíséretében akár 8 ellenféllel is küzdhetünk, 24 pályán, 5 féle kamionnal, háromféle nehézségi szinten. Szerintem többet is ki lehetett volna hozni ebből az ötletből, mert már találkozhattunk ötletesebb megoldásokkal is. Az első animáció is elérhető már.

    'Reggelt!

    Hír | 2005.05.21 08:12

    Szép reggelt mindenkinek! Én azért egy kicsit örülök már, hogy hétvége van, és vége a nagy hajtásnak. A héten három vizsgám is volt, meg még közbe jött ez az E3 is... :) Úgyhogy most a jól megérdemelt tanulásé a főszerep, a háromból ugyanis két vizsga nem sikerült, meg amúgy is van még hat azt hiszem. Persze, mindenkinek megvan a maga keresztje, nem akarom magam sajnáltatni. Inkább lessetek ide pár perc múlva, mert egy kisebb videódömpinggel azért még szólgálhatok. piistii vicce is megtetszett, az lett a második :)

    Egy férfi beront a rendőrségre egy fényképpel: - Eltűnt a feleségem, kérem hogy keressék meg! Az ügyeletes tiszt ránéz a fotóra, majd megkérdi: - Minek? Szőke felszál a buszra, és leül egy kisgyerek mellé. - Néni miért tetszett két jegyet lyukasztani? - Azért, hogy ha az egyiket elveszítem akkor ott a másik. - És ha mindkettőt elhagyja? - Akkor drágám ott a bérlet!

    Konzol kamuk

    Hír | 2005.05.20 14:47

    Hamis a Killzone 2 videó - álítja az IGN. A Guerilla egyik illetékese a vele készített interjúban elmondja, hogy a videó gyakorlatilag azt a hangulatot prezentálja, amelyet el kívánnak érni a fejlesztés végéig. Az IGNXbox munkatársa, David Clayman biztos benne, hogy a múvi nem ingame. Mint elmondta, a felvételen minden mozdulat több kicsi animációból állt - ez egy teljes játékban kivitelezhetetlen lenne, főleg ekkora részletesség mellett. David kijelenti, hogy az anyag 100% CG. (Thanks to FarCry elvtárs!) A Microsoft becsületén is folt esett, amikor kiderült, hogy még nem is tudtak előállni működőképes Xbox 360-nal. Az E3-on a kikapcsolt konzolok mellett Apple Powermac G5-ösök álltak, azokon futottak a játékok. Fényképes bizonyítékért kattintsatok a linkre, és imádkozzatok, hogy Bill bácsiéknak sikerüljön(illetve kárörvendőknek: ne sikerüljön) összedobni működőképes boxokat az év végi startig.

    Akció, kaland, üldözés - bejelentések

    Hír | 2005.05.19 14:06

    Örömteli hírekkel szolgálhatok! Két, pontosabban csak egy remek játék folytatását jelentették be a mai napon, biztosan sokak régi nagy kedvence elevenedik fel most újra.

  • Prince Of Persia Kindred Blades Ő valójában a harmadik rész, de csak most derült fény az alcímére. Ebben az epizódban tér haza a herceg Babilonba az Idő Szigetéről kedvesével, Kaileenával. Ám hazáját feldúlták, mindenki ellene fordult, el is fogják. Kaileena ezért útjára engedi az idő homokját, hogy megmentse szerelmét.
  • True Crime 2 Ebben a GTA klónban rengeteg izgalmas, akciódús küldetésen verekedhetjük át magunkat egy Marcus Reed nevű zsaru bőrébe bújva. Egyelőre más infó nincs róla, a honlapján viszont találhattok egy videót, valamint főhősünk kedvenc kis kocsijáról is akad néhány kép, amit egyébként egy szerencsés nyertes magáénak is tudhat. Az Activision ugyanis meghirdetett egy akciót, melynek lényege, hogy júnis 16-ig szavazzunk, melyik városban játszódjon a játék. A szavazók közül egy megnyeri a verdát. Ahhoz képest, hogy jövőre kívánják megjelentetni a játékot, még csak most akarják eldöntetni velünk, hol is játszódjon? :)

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)