[MOVIE] Néhányok...
Hehe, tegnap este kicsit benéztem a videókat, pedig nagyon ki akartam őket tenni. Most bepótolom, jó?
Hehe, tegnap este kicsit benéztem a videókat, pedig nagyon ki akartam őket tenni. Most bepótolom, jó?
Így estefele két videó is érkezett meghitt családi körünkbe. Lássuk őket szép sorjában:
A Cryptic Studios valóságos közönségsikert alkotott a City of Heroessal. Nem véletlen hát, hogy lesz kiegészítő, ezt pedig City of Villainsnek hívják. Ma pedig kiadtak belőle egy szép kis animációt, hogy az MMORPG kedvelői gyönyörködjenek addig is, míg meg nem kaparinthatják a pakkot. A cuccosért erre tessék...
A Deep Shadows tanúbizonyságot tett arról, hogy nem hanyagolja el már elkészült játékait sem, ennek szellemében kiadtak ma egy javítást a Boiling Point: Road to Hell című akciójátékukhoz. Ennek segítségével megszabadulhatunk a rendkívül bosszantó bugoktól, lefagyásoktól is. Ezeken kívül javítottak még a fejlesztők a karakterek animációin, a kamerakezelésen és a hangokon. Ezt az igencsak méretesre sikerült foltot (76 MB) itt érhetitek el.
A DIRT-nek is az E3-as videója érkezett meg. Ebben az animációban gameplay szituációkat figyelhetünk meg, összesen 60 megányi anyagban. Maga a DIRT egyébként egy harmadiknézetű akció-kaland, amelyben keveredik a valós-és a fantáziavilág. Aki meglesné a videót, az erre kattanjon.
Nem tévesztendő össze a hazai Hegemóniával, annak ugyanis az angol címe is Haegemonia. Bár stílusát tekintve a Hegemony: Philip of Macedon is stratégiai játék, ám ez az ősi görög időkben játszódik, nem pedig az űrben. Letölthettek most egy elég rövid és pici technológiai bemutatót, amely játék közbeni animációt tartalmaz.
Egyelőre két videót találtam, bár a szavatosságuk már kezd lejárni, mondhatni elfekvő mirelit :)
Hihetetlen... miért van ennyi animáció?! :) Remélem nem csak én nézem meg őket egyedül, ha már szenvednek velük a készítőik, meg én is, hogy kihírezem :)
Megjelent az első animáció az orosz fejlesztésű Outfront II című valós idejű stratégiából. A bink videóban felfedezhetők még elég durva grafikai hibák (főleg árnyékolás terén), de az ősz körüli megjelenésig még van idejük ezeket kijavítani a srácoknak. Amúgy sem ez a fontos egy ilyen játékban.
Két új rövid animáció érkezett a Codename Panzers: Phase Two című hazai fejlesztésű második világháborús stratégiát bemutatandó. Mindkettő bink formátumban van, de magától lejátszódnak. Fogadjátok őket szeretettel!
A Vanguard: Saga of Heroes személyében egy újabb MMORPG-ről van szó, mindemellett ez Unreal motort használ. Ezen kívál nincs mit elmondani most, hanem látni kell azt a videót, amit az E3 alkalmából mutogattak. Az érdeklődők itt megtalálhatják az animációt.
A Funcom kiadta az Age of Conan – Hyborian Adventures című RPG-jének E3-as prezentációját, ami a 2005-ös esztendőt illeti. A 2006. első felében megjelenni készülő MMO állítólag hihetetlen grafikával és 7.1-es hangzással adja majd vissza a mítikus világ érzését. Az animációért erre tessék...
Elkészült a T-72: Balkans on Fire! című tankszimulátor az orosz Crazy House fejlesztőcsapat berkeiben. A történet az 1991 és 1995 közötti Jugoszláviában játszódik, ahol is mi egy tankot alakítunk... Vagyis nem. Parancsnokok vagyunk. :) Ennek örömére két animációt is kiadtak.
Előkerült a Nexuizból egy animáció, ami közel egy percnyi akciót tartalmaz. A játék érdekessége, hogy a Quake 1 forráskódján alapuló engine hajtja, amit természetesen az idők folyamán kellően feljavítottak, ám az alapkoncepció megmaradt: gyilkolászás ezerrel. A Nexuiz várhatóan hamarosan megjelenik, és teljesen ingyenes lesz.
No, még egy animáció. Ezúttal a Raiders of the Lost Casinóból, ami egyébként már a második. Az első után azért van még mit megmutatni ebből az akció-kaland játékból. Szerintem ígéretes a kicsike, érdemes ezt a videót is megnézni.
Újabb animációpáros érkezett a sokak által várt Battlefield 2-ből. Az egyik a menürendszert mutatja be, míg a másik tetemes mennyiségű játék közbeni akciót tartalmaz mintegy hat perc hosszúságban. A menüzene nekem most is legalább annyira bejön, mint az első rész esetében!
Ugyancsak kiegészítőről van szó, bár ezúttal msá témában. A 3D-s akciójáték legújabb kiegészítőlemezén a Wings Simulations dolgozik. A videó egyébként nem akármilyen animáció, hiszen magáról az intróról van szó.
Rám férne egy kávé, pedig nem is vagyok álmos... és még a hírlevelet is ki kellene küldenem. Addig gyorsan töltsétek le az alábbi két animációt.
Timi megint megitta a tejemet! Na majd adok én neked rántottát... Csak előbb gyorsan megnézem az alábbi animációkat.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)