Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1669

Új NFS - lehetséges!

Hír | 2003.12.22 21:07

A Gamespy elcsevegett az EA emberkéivel, akik elmondták, hogy időhiány miatt iszonyat sokminden kimaradt a Need for Speed: Underground-ból. Annyit elárultak, amennyiben szabad kezet kapnak az EA-tól, egy olyan folytatást hoznak össze, mely tovább bővíti az NFSU hozott lehetőségeket (extrémebb tuning, gumiégetés, miegymás). Fincsi lenne :)

NFSU: LAN-T IDE!

Hír | 2003.12.01 10:04

A feldühödött nép egy újabb online petíciót indított. Ezúttal azt sérelmezik, hogy a Need for Speed: Underground-ból kimaradt a LAN, vagyis helyi hálózati, többjátékos mód. Mint NFS Fan arra kérek minden, hozzám hasonló autós játékost, hogy igenis töltsétek ki ezt az ívet fél perc alatt. Hátha imánk meghallgattatik (vagy legalább a következő részben lesz LAN)...

'Reggelt!

Hír | 2003.11.29 08:02

Szépet, vidámat, bőségeset! Reggelizés közben is érdemes minket olvasgatni. No, nem recepteket fogunk leközölni a kukoricapehely elkészítési módjairól, de azért lesz itt olyasmi, ami esetlegesen egyes embereknek nyálcsorgást okoz. Ez esetben azonnal forduljunk orvoshoz! :D Nos... az utcára most azért sem illdomos kimennetek, mert bizony, már ott is járhatnak ellenőrök! Figyu (Thx Neton):

Postal 3, már biztos!

Hír | 2003.11.25 09:37

A 3DActionPlanet számolt be elsőként a Postal sorozat legújabb tagjáról. Még nem túl sokat lehet tudni róla, de Vince desi (a Running With Scissors alapítója), egy a GameSpy-al tartott telefonbeszélgetésben megerősítette a híreszteléseket. Az már biztos, hogy a harmadik rész aszerint változik, ami esetleg kimaradt a másodikból, illetve amiket a játékosok szeretnének. Abban pedig biztosak lehetünk, hogy még brutálisabb lesz, mint valaha. Ne feledkezzetek meg továbbá a karácsony előtt megjelenő multiplayer kiegészítésről, a Postal 2: Share the Pain-ről sem :)

BF Vietnam változások

Hír | 2003.11.19 17:49

Milyen változások? Mondhatjuk, hogy furcsák... Volt egy beszélgetés, melyből kiderül, hogy a Battlefield Vietnam-ban ezentúl kimaradnak a CTF (capture the flag), illetve a TDM (team deathmatch) játékmódok. Indokot is adtak erre az intézkedésükre, mégpedig azt, hogy a gamerek olyan kevés százaléka használta ki ezeket a lehetőségeket, hogy szinte "feleslegessé" váltak. Van azonban pozitív oldala is a dolognak, mégpedig az, hogy kitalálnak hamarosan más módokat és szórakoztató lehetőségeket...

[PATCH] Greyhawk

Hír | 2003.11.10 19:33

Erőt véve magamon mindenféle szempontból én is jelentkezem. :) Hála a szomszéd eszkimóknak, akik becipeltek egy jégcsapot a hidegből, majd kiolvasztottak... A kézmunka még hagy kivetnivalókat, de gyürkőzzünk neki a Greyhawk: The Temple of Elemental Evil legelső, 1.0-ás javításának, mely 8,5 Mbyte-ot nyom és azért hivatott létrejönni, majd feltelepedni a netre, hogy könnyebbé tegye az ő általa javítani kívánt csodának játékélményeit. Az elérhetőségi link pedig ez volna kérem szépen. :)

'Reggelt...

Hír | 2003.11.07 08:15

Üdv! Röviddel azután, hogy felébredtem, újfent megfogalmazódott bennem, hogy nem szeretem a telet. Hideg, rideg, nincs kedve kimenni az embernek, ha pedig mégis muszáj, egy egész raklapnyi ruhát kell felvennie... Na mindegy. Így legalább tuti többet ülünk majd a gép előtt :P Most éppen esőben nem volt kedvem kimozdulni, úgyhogy jöjjenek a reggeli szösszenetek.

Alig teltek el a mézeshetek, az ifjú asszonyka így panaszkodik az anyjának: - Mama, megvolt az első komoly veszekedés közöttünk... - Ne aggódj, ez minden házasságban előfordul! - Jó, jó, de mit csináljak a hullájával?

Haegemonia Mod Tools

Hír | 2003.11.06 14:53

Úgy tűnik hogy mostanában a Mod Tool-ok a legkedveltebb érdekességek a neten :) Ezúttal a hazai Digital Reality, nemrégiebn megjelent űrhajós játékukhoz adta ki ezt a kis csomagot. Egyetlen bibi, hogy magadnak kell rájönnöd mindenre, hiszen a csapatnak nem áll módjában mindenkin segíteni, aki valahol elakadt... De sebaj, azért próbálkozzatok. A Mod Toolt innen tudjátok leszedni. Továbbá alant találhattok néhány háttérképet, ami ugyan nem most jött ki, csak a mőltkor kimaradt. Sorry érte...

'Reggelt...

Hír | 2003.11.04 06:47

Üdv néktek! Elég nehéz volt személyemnek kimászni az ágyból, de miután megtörtént kitámasztottam a szemhéjaim egy-egy fogpiszkálóval, és ittvagyok... Kezdjünk is bele:

KRESZ-vizsgán az oktató sorsdöntő kérdést tesz fel a vizsgázónak. - Éles kanyarban melyik kerék fordul kevesebbet? A vizsgázó nem tudja a helyes választ, de kivágja magát: - A pótkerék.

[MOZi] Haláli egyveleg

Hír | 2003.10.31 13:58

Bocsi a kimaradásért srácok! Én vagyok itt a mozifelelős, a többiek nem nagyon gizdulnak erre a témára, de én tudom, hogy közületek sokan igen :) Menjünk sorjában: Egy ideje tudni lehet, hogy készül az Alien és a Predator filmekből táplálkozó regényre épülő játéksorozat (Alien vs. Predator) filmváltozata, vagyis az játékadaptáció filmadaptációja :) Ebből láthatunk most egy picike előzetest, valamint egy valamivel hosszabb werkfilm-szerűséget. Aztán itt van a Fanimatrix, ami nem nevezhető paródiának; az a legegyszerűbb, ha megnézitek legalább az előzetesét - erre tessék... Ennél jóval humorosabb a Kill Bill trailerjének "remake"-je. Lényegében csak annyit változtattak rajta, hogy más szereplőkkel és más helyszíneken vették fel és az alapszitukat is érdekesebbé tették:) Letöltés. Emlékeztek Shrekre? Tudjátok, az a kis ződ bögre... mármint zöld Ogre:) Abból is készül folytatás, méghozzá a Shrek 2, aminek beindították a hivatalos oldalát, amin 2004. május 21. áll premier gyanánt - persze Amerikában. Végére maradt Stalkerfan közleménye: Elmondásuk szerint belefogtak Clan13 csapatával egy film készítésébe, mely STALKER és Mátrix elemeket, "effekteket" és poénokat is fog tartalmazni. Ennél többet egyelőre nem árul el, de az érdeklődők írhatnak a murc13@hotmail.com címre. Néhány érdekességért köszönet Netonnak!

H&D2 kiegészítés!

Hír | 2003.10.29 09:22

Alighogy megjelent a Hidden & Dangerous 2, fejlesztői máris egy újabb bejelentéssel éltek (hála a Gamer.nl által készített interjúvolónak!). Úgy tűnik, hogy az Illusion Softworks már dolgozik is egy kiegészítésen, melybe pontosan azokat a dolgokat fogják beletenni, ami az újdonsült játékból kimaradtak. Egyelőre nem lehet tudni, hogy mik is ezek pontosan, de állítólag nem kell rá olyan nagyon sokat várni... kiváncsi leszek :)

'Reggelt...

Hír | 2003.10.19 09:09

Köszöntök mindenkit a szünet reggele nevében is! Az olyan őrültekkel, mint én bizonyára végigizguljuk a hétvégét a Korzika Rally végkimenetele miatt, na de térjünk vissza arra, amiről ez a hely valójában szól. Ma reggel úgy látom, hogy nincs olyan dolog, amitől akárki is megremegtetné a szemét, és sajnos belefulladni sem fogunk a sok hírbe...

A miniszterelnök vidékre megy. Egyszer csak elüt egy disznót a sofőrje. - Most mit csináljak, elnök úr? - Itt van a közelben a falu. Menjen be, kérdezze meg, hogy mivel tartozunk! A sofőr bemegy a faluba. Kis idő múlva hatalmas éljenző tömeg jön, a vállukon hozzák a sofőrt. - Mi az? Mit csinál maga? - kérdezi az elnök a sofőrt. - Esküszöm, nem tehetek róla, én sem értem. Csak azt mondtam, hogy én vagyok a miniszterelnök sofőrje és elütöttem a disznót...

A.S.K. FELADAT MINDENKINEK!

Hír | 2003.10.17 22:47

Mezei Tibor a hazai A.S.K. Homework-től (Pure Pinball) egy érdekes felhívást hírdetett meg. Legújabb játékukhoz, a Buggy Make,Ride,Win! című autóversenyhez bárki készíthet járgányfestéseket. Íme a részletek: Ez egy kis program, amibe az egyik buggy modellt raktuk bele, továbbá két PSD file-t is, mellyel festéseket készíthettek hozzá. Fontos, hogy a festések nem tartalmazhatnak semmiféle jogvédett logót, felíratot stb. A legjobban sikerült festések belekerülnek a játékba a készítôjének a nevével együtt. Várhatóan a többi modellt is ki fogjuk adni ilyesmi formában. A kész festéseket a tibor.mezei@askhomework.hu e-mail címre várjuk. A programot a következő címről tudjátok letölteni: http://www.askhomework.hu/buggy/buggy_viewer.zip Használat:

  • megrajzolod a festést a PSD file-okban Photoshop-pal vagy Paint Shop Pro-val
  • kimented az elkészített festést JPG formátumba
  • felülírod őket a program Buggy könyvtárában Sok szerencsét mindenkinek!!!

  • [PATCH] Fire Department

    Hír | 2003.10.17 06:11

    A Monte Cristo kiadott egy kis javítást a Fire Department-hez, mely név Németországban ismerős, de Angliában és társaiban csak Fire Chief-ként elmegetik, míg az amerikai barátink Emergency Fire Response-nak mondják. Feltételezem, hogy a némettel kevesebben rendelkeztek, így az kimarad:

  • Emergency Fire Response v1.1 Patch [amerikai angol]
  • Fire Chief v1.1 Patch [angol]

  • 'Reggelt...

    Hír | 2003.10.14 06:04

    Gólzáporos reggelt! Aki eddig még nem próbálta ki a FIFA 2004 demóját, az tegye meg, lehetőleg az "update-s csomaggal". Így tél fele, ha felkelünk a sötétben és kimegyünk, vagy ide űlünk a gép elé, valahogy szemcibáló ez a fény az álmossággal... :D Ma reggel lesz egy kis érdekesség, mely inkább csak helyzetjelentés, de érdekes. :)

    Egy paraszt felvesz egy idénymunkást, egész nyáron dolgoztatja, a világtól elzárva élnek. -Na, jól dolgoztál, csapunk egy jó bulit, - mondja a nyár végén. -lesz, kaja, pia, nagy verekedés, jó kis dugások. -Jó, de mit vegyek fel? -Mindegy, úgyis csak ketten leszünk.

    'Reggelt...

    Hír | 2003.09.24 05:52

    Sötét reggelt! Gyerekek a pakkotokba tegyetek reggelit, ivólevelet, meg zseblámpát ha kimentek mert nem láttok majd semmit... Én a mai reggelemet egy élő horrorfilmmel indítottam, miután láttam, hogy egy olyan személy néz vissza a tükörből akinek folyik az orra vére :D Szerencsére a "Vészhelyzet" orvosoainak segítségével 12 órás műtét után magamhoz tértem, hogy hírezhessek nektek! :)

    A feleség három férfival van együtt. Hallja, hogy a férj hazajön. Gyorsan az egyik férfit bedugja a tévészobába, a másikat a fürdőszobába, a harmadikat a szekrénybe. Jön a férj, benéz a tévészobába és megkérdezi: - Ki maga? - Tévészerelő vagyok. Benéz a fürdőszobába és kérdezi: - Ki maga? - Én a vízvezetékszerelő vagyok! Benéz a szekrénybe, és elcsodálkozik, erre a férfi: - Mi van, nem láttál még molylepkét?!

    'Reggelt...

    Hír | 2003.08.29 08:16

    Üdv mindenkinek. Elnézést a tegnapi hírkimaradásért, dehát, mi is emberkék lennénk vagy mi :) Igazából csak egy fontosabb dologról maradtunk le, de ezt is azonnal pótolni fogom. De nem ez a legérdekesebb dolog a mai napra, hanem egy internetes összefogás, melyet a legnagyobb letöltő oldalak kezdeményeztek... De ne szaladjunk ennyire előre, lássuk a mai viccet:

    - Döncike, tessék megenni a főzeléket! Nagyon sok gyerek annak is örülne, ha a felét megkapná. - Látod mama, a felének én is jobban örülnék...

    'Reggelt...

    Hír | 2003.08.28 08:06

    Új nap virradt reánk, és bár már egy napja tart az ECTS, nem túl sok érdekességek lehet arról hallani. Bár a napi első hírrel mindjárt meg is cáfolom ezen állításomat, mert rögvest jön egy újabb VÁÁÁÁÁÁÁ :D Igazából az zavar engem, hogy az eddig minőségéről ismert ECTS olyannyira lepukkant. De mindegy, lesz nekünk még jövőre is GC, majd az meg még jobb lesz, mint idén :) Na, nem is rabolom tovább az időt, jöjjön a legújabb S.T.A... ahh, majdnem kimondtam :D

    -Hány okos szőke fér egy liftbe? -??? -Az összes.

    FIFA 2004 @ GC

    Hír | 2003.08.23 17:44

    Na végre! Nemcsak láttam, hanem ki is próbáltam (olyannyira, hogy az Electronic Arts project menedzserét csak az mentette meg a szégyenletes vereségtől, hogy lefagyott a gép :) ) Nos, ahogy vártuk, még szebb lett, mint volt, még kidolgozottabb a mozgás, könnyebben felismerhetőek az arcok, stb.. stb... Ami igazán jó az az, hogy végre visszakerült a tréning!!!! Ideje volt, mivel néhány előző FIFAból kimaradt, ami nem tett jót a játékélménynek. Másik izgalmas újdonság a két játékost irányító üzemmód: ennek az a lényege, hogy mondjuk vezetjük a labdát valakivel, majd hirtelen átváltunk egy másik játékosra (az első vezeti a labdát), hogy megfelelő helyre fussunk vele, visszaváltunk a labdásra és passzolunk. Így leírva tán bonyolult, de gyakorlatilag nagyon jó ötlet, főleg a kapu előtti szituációknál, mivel így mondjuk a csatárunknak mi tudjuk meghatározni, merre fusson a neki ívelt passz előtt. Kis gyakorlással igencsak hasznos fegyver lehet. Szóval készüljetek az álmatlan éjszakákra novemberben :)

    "Vicces" féreg a szerkiben

    Hír | 2003.08.13 16:12

    Egy roppant "vicces" vírus tréfált meg minket a napokban. A féreg szerkesztőségünk egyik tagját sem kímélte, talán csak Boe gépe maradt vírus nélkül valami csoda folytán. Lehet, hogy valamiféle mágikus védelmet élvez :) A W32.Blaster névre hallgató féreg egy felpattanó ablakban hozza az ember tudomására, hogy a gép 60 másodperc múlva újból fog indulni. A Microsoft "szakemberei" már ki is adták a biztonásgi javítást. Akinek a gépe már fertőzőtt, az töltse le ezt a kis progit. Ez módszeresen átnézi a gépünket és a Registry-ből kitakarítja az újraindító hivatkozást.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)