Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1669

'Reggelt...

Hír | 2004.03.09 06:40

Annak ellenére, hogy csak azt hallottam nyugatabbra mennyire esik a hó, itt meg meleg volt -igaz jó hideg szél fújt-, hihetetlen kiábrándító március 9-én egy akkora havazás, ami fejsérüléseket okozhat első ránézésre... Azt hiszem beszerzek egy lángszórót.

Haldoklik az öreg skót. Körülötte ott ül a családja. - Szörnyű - mondja az egyik -, egy vagyont fog elvinni a temetés. - Szerintem - feleli a leendő özvegy - elég lesz másodosztályú temetést kérni. - Megfelel egy harmadosztályú is! Az öreg skót egy kicsit felül az ágyában, és azt pihegi: - Lovaskocsit ne rendeljetek! Majd kimegyek gyalog.

[MOVIE] Soldiers HofWWII

Hír | 2004.03.05 18:12

A Codemasters kájndli küldött egy finom kis új videót, legutóbb bejelentett második világháborús dörgedelméből. A Best Way fejlesztésében a játékos Európa harcszinterére látogathat el, egy különlegesen képzett csapatot kell irányítani. Feladatunk, hogy bejussunk a célponthoz, végezzük el a teendőket, majd kimeneküljük. A stuff megjelenéséig még aludnunk kell párat, hiszen csak valamikor nyáron érkezik. Épp kapóra jött tehát ez a kis film:

'Reggelt...

Hír | 2004.03.03 06:48

Üdvözlet minden kedves nedves emberkének! Egy darabig azt sem tudtam milyen nap van ma, de aztán a ma esti meccs tudata rádöbbentett, hogy szerda. Valószínűleg többen ragadtok malátából készülő italt és hemperedtek majd fotelba megnézni az összecsapást. Ma reggel pedig beszámolunk a vietnámi katonáink szerepléséről, azaz, hogy bearanyozódtak.

Két bolond a hetedik elmeleten lakik. Egy nap nekiállnak ablakot pucolni. Keresztbetesznek az ablakpárkányon egy deszkát, egyik ül belül, a másik kivül és mossák az ablakot. Egyszer csak csengetnek. Az, amelyik belül ült, leszáll a deszkáról és kimegy megnézni, ki az. A lakásajtóban senki. Lemegy a ház elé, hát ott látja a másikat a járdán, kilapulva. - Ehh, hát te csengettél?

Utopia City & Industrial

Hír | 2004.02.28 15:23

A Parallax Arts Studio bejelentette két készülő portékáját. Az első egy sci-fi FPS, címe Utopia City. A cím sokmindent elárul, ugyanis egy Utopia nevű városba (már ez is eleve beszédes névadás) kell behatolnunk és kimentenünk a rabságra ítéltetett emberiséget egy vezető elme fogságából. Az az igazság, hogy a játék már elkészült, csak éppenséggel még nem találtak kiadót... Pedig nézzétek csak meg ezt az ötperces animációt, hogy mit nem sikerül egyelőre kiadniuk.

A másik játék is hasonló címet kapott: Utopia Industrial. A címen kívül szinte mindenben megegyeznek, mivel ezen kívül semmit se lehet róluk tudni... :) Csupán annyit, hogy az előző játék sikeres végigjátszása után Utopia City központját elnyeli a főd, ám ezzel nem lett vége semminek, mert sikeres ipari kísérleteket folytatnak, amiknek terrorista szervezetek szolgáltatják az alapot. Bonyolult ezt megfogalmazni, de nem hangzik rosszul :) A képek tanúsága szerint ez is FPS lesz. Hurrá!

[PATCH] Universal Combat Demo

Hír | 2004.02.21 16:14

A 3000 AD nagy-nagy bocsánatkérések közepette nyújtotta át az Universal Combat demójának javítását. A kiadott verzióból ugyanis kimaradt 2 bmp fájl, ami elég csúnya hibát okozott már rögtön az első pályán. Akinek még van kedve kipróbálni, vagy már kipróbálta és ad neki még egy esélyt, az innen szedje le a patch-et, csupán 600 kb.

[DEMO] Beyond Normandy

Hír | 2004.02.15 13:06

Annak ellenére, hogy vasárnap van, mégsem kímélhetjük a sávszélességünket :) Aki most éppen nem valami online játékban védi az írháját, annak máris itt a lehetőség, hogy beindítsa a letöltés droidját. Khhmmm... ugyan FPS a kicsike, de már megint második világháborús. A Beyond Normandy: Assignment Berlin a Valusoft gyermeke, mely fél órán kereszül engedi nyüstölni magát. Érdekességképpen megemlíteném, hogy benne van a teljes játék is: ha lejár az időnk, kérdőre von minket a progi: perkálsz, vagy kilépsz? Érdeklődők itt olvashatnak róla bővebben, magát a fájlt innen kezdhetitek lecibbantani.

Mafia fanoldal

Hír | 2004.02.09 20:50

Egy érdekes levél landolt az imént a postaládámban: "Ha érdekel a Mafia, kérlek nézd meg a játékkal kapcsolatos honlapom: http://mafia.fishes.hu. Igyekeztem a Mafia-val kapcsolatos fontosabb dolgokat összegyűjteni:

  • letöltések
  • végigjátszás
  • MAGYAROSÍTÁS
  • savegame
  • képernyőkímélők
  • háttérképek
  • tippek, stb... A napokban indult be a honlap új fóruma. Ha valami problémád akadt a játékkal, elakadtál, valami kérdésed van vagy csak beszélgetni szeretnél a többi Mafia rajongóval, akkor feltétlenül látogasd meg!" Thanks: fish!

  • 'Napot...

    Hír | 2004.02.08 11:26

    Szép jó napot mindenkinek! Sajnos ma már nem olyan meleg az idő, mint tegnap, de azért még mindig alkalmas a kirándulásra. Akinek nincs kedve kimozdulni, nyugodtan maradjon velünk, vagy éppen játsszon valami jó játékkal. Remélhetőleg nemsoká hírek is lesznek, ám addig is jöjjön az, ami mindennap állandó:

    A vasúti fülke ajtaját felnyitja egy városi úr. Bent nyolc székely néz föl egyszerre. - Van itt ülőhely? - Van. - Hol? - néz körül az úr. - Itt, alattunk.

    Csillagkapu PC-n

    Hír | 2004.02.05 17:15

    A JoWooD nyilvánosságra hozta 2003-as költségvetési kimutatását, melyben elhintették, hogy játékot szándékoznak készíteni az egyes szerkesztők számára is igen népszerűnek számító (ugye Mantis?:D) Csillagkapu című filmsorozatból. Egyelőre csupán annyit tudunk, hogy 2005-re várható. Ezen kívül található mégegy érdekesség... egy 2004-es filmből is játékot szeretnének készíteni, s a közeljövőben kíván erről a címről részletesebben beszámolni. Addig is: Íriszt bezárni! :D

    Toy Strikers

    Hír | 2004.02.05 16:04

    Az NCsoft Corporation bejelentette jómaguk harmadik fejlesztését, mely Toy Strikers névre hallgat. Előző kettőhöz méltan (Lineage I-II) ez is Massively Multiplayer szavakkal keződik műfaját tekintve, ám nem MMORPG, hanem MMSG ha szabad így fogalmazni. Massively Multiplayer Shooting Game-ről van ugyanis szó. Miután sikeresen kimagyaráztam a kategóriát, nézzük meg mi vár minket majd a tervek szerint: gengszter csoportokkal, melyeket Devil Toys-ra kereszteltek kell felvennünk a harcot Toy Land-ért. Az érdekesség, hogy nem emberekkel, hanem rajzfilm szerű replülőgépekkel kell vívnunk a csatát, melyeket adott esetben át is változtathatunk éppen egy nagyobbra, vagy teljesen más fajtára. Még ebben a hónapban vár a kicsikére egy zárt bétateszt, onnantól kezdve pedig talán részletes információkat is megtudunk képekkel, talán videókkal fűszerezve.

    [MOZi] Van Helsing finomságok

    Hír | 2004.02.01 17:30

    Nemrég szót ejtettünk már erről a nagyszerű filmről, így most csak az újdonságokról számolnék be. Beindították a honlapját, amiről egyébként a belőle készülő játék oldala is elérhető. Minket most csak a filmes vonal érdekel, annál is inkább, mert PC-re nem készül a cucc. Szóval felpakoltak egy képernyőkímélőt, néhány háttérképet meg kulisszák mögötti-, illetve filmbéli fotókat, sőt: egy werkfilmet is! Érdemes lesz odafigyelni erre a filmre, május 13-tól a magyar mozikban! Kommentben megtalálhatjátok a képek linkjeit!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.01.30 09:29

    Üdv mindenkinek. Nos, úgy néz ki, hogy a nulla elérésével el tudjuk indítani a felújított oldalt, igaz, jónéhány korábbi ötletünk ebben az esetben kimarad belőle. De inkább tartjuk magunkat a szavunkhoz, hiszen nem tudhatjátok, hogy mi minden marad ki :D Ezen érdekességeket az elkövetkezendő időszakban fogjuk belepaszírozni az oldalba, minden változásról értesülni fogtok. A fórumozók kedvéért örömmel jelentem, hogy miután elindul ma délután az oldal, igyekszünk rendet teremteni és új szabályokat hozni az ő univerzumukban is. Az erő legyen mindenkivel, és szorítsatok, hogy drága jó internetszolgáltatónk ne akkor haldokoljon, amikor lelőttük az aktuális oldalt :)

    Tudod mi lesz azzal a gyerekkel, aki hazudik? - kérdezi a pap hittan órán. - Pokolra jut - hangzik a gyerek felelete. - Tudod mi az a pokol? - A pokol az egy szörnyű hely, ahol az ember megég. - És mit kell tenned azért, hogy ne juss a pokolba? - Vigyázni kell az egészségemre, nehogy meghaljak.

    [MOVIE] Kreed Add-On

    Hír | 2004.01.27 15:26

    A Russobit-M épp most küldte át Kreed című játékuk kiegészítésének első animációját! Csak mellékesen megjegyezném, hogy a közhiedelemmel ellentétben a Kreed már a világ több táján is megjelent, csak nem igazán lehet tudni róla... A fejlesztők és a kiadók úgy gondolták, hogy a kimaradt érdekességeket ebbe a bizonyos add-on-ba sürítik. Töltsd le ezt a kis finomságot, ha van egy kis időd:

    FBI a HL2 tolvaj után

    Hír | 2004.01.19 21:30

    A kedves FBI-os bácsik nyomoznak a Half-Life 2 forráskódot ellopó egyén után. Végignézték a Valve logajit (minden kimenő, és bemenő forgalmat ellenőriztek), az IP-k alapján el is látogattak pár emberhez. Az igazi tettest még nem találták meg, szerintem nem is fogják.

    [FuN] Mortal Kombat Best Of

    Hír | 2004.01.13 16:23

    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! A Mortal Kombat minden idők legnagyobb verekedős játéka volt, és most, ha rövid ideig is, visszatért közénk. Néhány űber kivégzést szemlélhettek meg az alant található flash animációban, melyek kimaradtak a játékból! Eszméletlenül ott van, iszonyat jókat lehet rajta röhögni! MINDENKINEK KÖTELEZŐ!!! Balogh Attila testvérünk küldte át ezt a linket, melyért egy életre hálásak leszünk :D Egy sima Internet Explorerben meg tudjátok nyitni!

    Bad Boys 2 weblap

    Hír | 2004.01.12 23:28

    A rosszfiúk kalandjai folytatódnak, ám ezúttal nem a mozivásznon, hanem számítógépes játék formájában. Najó, ezt persze már tudtuk egy ideje, de mára már a weboldalát is fellőtte a Blitz Games. Ha némi infóra lenne szükséged az ackiójátékkal kapcsolatban, vagy meglesnél néhány... hááát, nem éppen kimagasló képeket, ebben a speciális esetben itt a helyed.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.01.10 08:02

    Kellemes jó reggelt! Gondolom sokatok már fent van, és néhányan biztosan el is kezdtek már készülődni a Nyílt Napra, főleg azok akik messze laknak a Mom Parktól. Szerintem rengeteg ember érezheti majd úgy, hogy ismét karácsony van, hiszen ajándék van dögivel. Mit is mondhatnék még? Mindenki jöjjön el akinek csak módjában áll! Természetesen hírek ma is lesznek, úgyhogy továbbra is érdemes velünk maradni.

    A székely család fát szállít egy szekéren. Felborul a kocsi és maga alá temet mindenkit a fa. Kis idő múlva kimászik az apa és rágyújt. Egy óra múlva előmászik a gyerek is és szintén rágyújt. Két óra múlva megszólal a gyerek: - Idesapám, anyámat nem szedjük ki a fa alól? Mire az öreg: - Minek? Úgyse dohányzik.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.01.08 09:27

    Hello-hallo elektor kalandorok! Na, mifelénk még mindig hullik a fehér, nem tudom kinek mennyi jutott, de nekem már bőven elég. Lassan nem is lehet kimozdulni, bár gondolom több suliellenző pontosan erre számít :D Sebaj, a lényeg, hogy újra van hírtermés rendesen, és csak, hogy MacGeri is örüljön, van World of Warcraft-tos is :D Ja, majd elfelejtettem: oscarjames mindenkit üdvözöl!

    Tízéves kisfiút elviszi az anyja az orvoshoz, mert lázas, és csúnyán köhög. Mikor kijönnek a rendelőből, az anyuka így szól a fiúhoz: - A doktor bácsi azt mondta, hogy összeszedtél valami vírust. - Hűha, akkor ez azt jelenti, hogy engem is újra kell installálni?!

    FFXI - túl a félmillán

    Hír | 2004.01.07 18:58

    Kár, hogy hazánkba még el sem ért a Final Fantasy sorozat aktuális PC-s változata... a jelek szerint a világnak bizonyos térségeiben igencsak jól elvannak vele. Épp ma jött egy levélke, amiből feltűnően kimagaslott egy számocska: 500,000. Bizony, immáron több, mint fél millió regisztrált felhasználója van a játéknak! Arról ugyan nem árulkodik a jelentés, hogy ebből mennyi az aktív előfizető, de az tény, hogy igen szép eredmény ez!

    'Napot...

    Hír | 2003.12.23 11:32

    Szép karácsony előtt egy nappalit kimdenkinek :) Mindenkinek van már zöldje? Beszereztétek a heti sütiadagokat? Akkor nincs más teendő, mint beszervezni mindent a gép mellé, lecsüccsenni, és velünk tölteni az ünnepeket :D Najó, azért remélem jól kipihenitek magatokat, és január elején megújult erővel lesztek ismét közöttünk. Lássuk mi minden jutott mára...

    Egy korosodó hölgy elmegy a híres portréfestőhöz: - Mester, szeretném, ha megfestene! Ismerem a munkáit, hát azok mind olyan csodálatosak! - Köszönöm... de csak ha időben jönnek hozzám.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)