PlayIT utáni jó reggelt! 2011.12.19.
Suli, meló, gyereket az óvodába! Ez is csak egy újabb hétfő reggel, de majd mi jól szebbé tesszük.
Suli, meló, gyereket az óvodába! Ez is csak egy újabb hétfő reggel, de majd mi jól szebbé tesszük.
A Vodafone előfizetői a 2-es és 3-as metró vonalán is böngészhetik a világhálót.
Dögös csajok és bivalyerős hardverek, a legütősebb kombináció a vodka-martini óta.
Hiába tiltakozik a rajongók egy része, a BioWare hajlíthatatlan, nem törlik az azonos nemű karakterek között szövődő szerelem opcióját.
A nyár lassan az utolsókat készül rúgni - legalábbis meteorológialag. Ez persze semmit sem jelent, hiszen az időjárás egyelőre nem babrál(t) ki velünk, épp ezért - amíg lehetséges - körbenézünk egy-két fürdőzési- és egyéb pihenési lehetőséget nyújtó helyen, hogy így, az utolsó pillanatokat is ki tudjuk használni, nélkülözve legalább egy fél napra imádott számítógépünket, vagy épp konzolunkat.
A finnek a mi rokonaink. Ezt ugye tudjuk. De ha együtt iszunk, akkor a legjobb cimboráink is - aki ezt nem tudja, majd rájön, ha eljön az idő.
Hamarosan kipróbálhatjuk a Dreamlore, az N-Game és a Black Wing Foundation koprodukciójában készülő, vodka inspirálta stratégiai játékot.
A Vodafone által kifejlesztett Otello keresőmotor képes arra, hogy egy fotó alapján találja meg az információkat.
A Vodafone tesztelői elégedettek voltak a mobiltévés adással - derül ki a nemrég közzétett eredményekből.
Öltözzön jó melegen, s csomagoljon elég vodkát aki az orosz Akella új, kutyavontatta szánon érkező kalandjára kíváncsi.
A Strategy First a Ducati World Championship-ről, a Ducati Moto GP bajnoki címéről, és egyéb érdekes témákról.
A Spore iránti heves érzelmeink enyhítésére újabb nagy adag képpel lepett meg minket Will Wright mester és csapata.
A mobilszolgáltatók között a Vodafone vezetett be először átalánydíjas internetcsomagot.
Korlátlanul lehet használni a Vodafone mobilinternetet 5000 forint havidíj fejében, ám a szolgáltatás egyenlőre csak a fővárosban és öt másik nagyobb településen elérhető.
Mikor már azt hinné az ember, hogy mobilos téren nem tudnak újat kitalálni a szolgáltatók... szóval csak sikerül meglepniük :)
[MOVIE] Sabotage 1943Megérkezett a Sabotage 1943 című második világháborús első- és harmadik személyű lövödözős játék GC-videója is.
Kedves barátom és kollégám, BZ mester lemeze épp most jelenik meg. Ezen jeles esemény alkalmából Gyu úgy gondolta ír egy szösszenetet az albumról, mely egyéni véleményem szerint is eléggé jól sikerült. Ha ide kattantok, még két rövid részletet is meghallgathattok a muzsikákból. Az irományt alant találhatjátok meg:
| A Disconnected-et már az EP óta ismerem, kiváló zúzós nóta, szintén erőteljes lelki vívódásokról, minden Wendigo koncert egyik fő attrakciója, Queen-re emlékeztető gitárduett kiemelkedő momentuma a lemeznek: én magam úgy érzem a gitáros bácsikat többször is szabadon lehetett volna hagyni gépészkedni kicsit. Erre tessék » |
Kellemes vasárnap reggelt mindenkinek. Sajnos nagyon látszik, hogy hétvége van, ebben az időben mindenki inkább strandol vagy grillpartizik, minthogy sajtóközleményeket vagy demókat adna ki. Azért egy-két anyag akad, és talán estig befut valami más is.
| Két óvodás talál egy cicát: - Kiszisza, kiszisza! - szól az egyik. - Nem igaz, hogy nem tudod kimondani a matka nevét! Egy nő vár az orvos irodájában. Az ápolónő kiszól neki: - A vizeletminta, amit adott, almalé. A nő felugrik: - Azonnal kell hívnom a fiam iskoláját. A másik edényt becsomagoltam neki uzsonnának. - Már a mosolyából látom, hogy fogunk mi még találkozni. - Azt hiszi, maga olyan ellenállhatatlan? - Nem, fogorvos vagyok. |
Azt hiszem, itt a vakáció! :) A tegnapi chates fogadóóránk is jól sikerült, az interjúalanyok derekasan állták a jobbnál jobb kérdések zuhatagát... Mivel más aktualitás nem jut eszembe, nézzük is a mai híreket.
| - Anyu, azt mondták az óvodában, hogy mi vámpírok vagyunk! - Ne törödj vele kisfiam, inkább edd a levest, mert megalvad. Hentesnek gyereke születik. Az orvos: - 3 kiló 35 deka! - Maradhat... |
A NecroVisioN névvel bejelentett játék egy következőgenerációs FPS, amely az első világháború idejében játszódik. A fiktív történetbe démonok és vámpírok szövődnek, no meg rengeteg fegyvertűz és oszló hulla. A várhatóan 2006-ban megjelenő játékban egy fiatal amerikait alakítunk, aki a brit hadseregbe beállván hamarosan észreveszi, hogy a sötétség földalatti erői brutális kegyetlenséggel törnek a világra. Képek alapján nem fest rosszul az alkotás. Az első shotokért ide katt.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)