Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 144

Késik a WoW beta

Hír | 2003.12.23 12:11

Ahogy arra már rájöhetett a World of Warcraft rajongói tábora, nem igazán sikerült kiadni 2003 negyedik negyedévében a beígért beta változatot... Azért nincs olyan nagy tragédia - állítja a Blizzard kitartó csapata. Igaz, csak annyit mondtak, hogy 2004 elején érkezik, bízhatunk abban, hogy nem sokkal a beta tesztelés után meg is jelenik! Addigis olvasgass kicsit bővebben a játékról itt.

Bezárt a Black Isle

Hír | 2003.12.09 10:08

Igen szomorú hírrel kell kezdeni a mai napot. Az Interplay egy fórumon kihírezte, hogy Black Isle stúdiójuk utolsó lelke is eltávozott (tőlük származik többek között a Fallout, a Baldur's Gate és az Icewind Dale). A cég, mint olyan megszűnt, és ezen név alatt már nem jelenik játék többet. Persze ez nem feltétlenül akkora tragédia, hiszen a tagok nem tűntek el. Nem kizárt (sőt igen valószínű), hogy hamarosan új csapatot alkotnak majd! Addigis egy perc csend a tiszteletükre! (Thanks: Thomy)

'Napot...

Hír | 2003.08.09 09:19

Jó reggelt mindenkinek! Ismét egy szép szombatra ébredt az ország. A tegnapi "tragédiák" egyszerűen tönkretették azt a napot (persze akihez tegnap eljutott a lap, az tuti hogy azzal foglalkozott :D). De új nap, új hírek. Azt már így előzetesben elárulom, hogy eddig csak jó híreket találtam! Szóval megéri maradni, addig is jöjjön a reggeli vidítóka:

Ül a horgász a tó partján, egyik kezében a pecabot, a másikban egy fél téglát egyensúlyoz. Arra megy egy szőke bombázó, és feltűnik neki, milyen furcsa módon lesi a fickó a halakat. Odamegy hozzá és megkérdezi: - Mondja, miért tartogatja a kezében azt a fél téglát? - Ha megengeded, hogy megdugjalak, akkor elárulom. A szöszi húzódozik: - De hát én nem vagyok olyan... - Nincs szeretkezés, nincs titok! - mondja a pecás, és visszafordul a víz felé. A szöszit eszi a kíváncsiság, ezért levetkőzi amúgy is kevés gátlását. - Tudja mit? Annyira kíváncsi vagyok, hogy legyen! Lefekszem magával, csak árulja el, miért tartja a kezében azt a fél téglát! A pecás leteszi a botot, bevezeti a szöszit a bokrok közé, és rendesen megkeféli. Amint felöltözve újra előbukkannak a sűrűből, a szöszi megint rákezdi: - De most már árulja el, miért tartogatja a kezében azt a fél téglát! - Tudod, drágám, már két órája üldögélek itt, a tó partján, de ezzel a bottal meg egyetlen kapásom sem volt. Ezzel a fél téglával viszont te vagy az ötödik!

Bezár a Rage

Hír | 2003.01.15 21:58

A BBC jelentéséből megtudtuk, hogy a Rage Software (akiktől többek között az Incoming Forces és a Mobile Forces is származott), elég nagy bajba került. Egészen pontosan csődött jelentett, melynek következtében 77 állást elvesztettek az ott dolgozók. Ez természetesen azt is jelenti, hogy a jelenleg fejlesztés alatt álló projekteket is leállították... Szomorú hír ez, bár szerintem semmi sem lehet nagyobb tragédia, mint a Looking Glass Studios egykori bezárása... :(

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)