Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 147

Thief - The Movie?

Hír | 2004.02.16 19:24

A Blues bizonyos pletykáknak (forrásnak még túláradó jóindulattal sem nevezhető az ilyesmi) adva hangot, azt állítja, hogy az Eidos egy olyan film elkészítését támogatná, mely a Thief-sorozatot dolgozná fel, s Tobey McGuire (Pókember) játszaná a főszerepet. Már egy producer neve is felmerült, mely nem más, mint Mark Gordon (Ryan közlegény megmentése, A Hazafi). Hogy aztán ebből mi valósul meg... fene se tudja. De a mai tendenciákat figyelembe véve ebből előbb-utóbb realizálódik valami, legfeljebb végül más lesz a producer, más játsza a főszerepet, és/vagy más lesz a film címe! :)

UT2004 demó extrák

Hír | 2004.02.13 10:29

Naná... milyen meglepetés :) Persze, hogy az UT2004 demójában is vannak kis érdekességek, melyeket alapból nem lehet elérni. A BeyondUnreal megtalált néhányat ezekből. Ezen az oldalon információt kaphatsz mindenről: megtudhatod, merre találod a teljes verzióban szereplő 105(!) pálya leírását, egyes funkciókat hogyan bizgerálhatsz át, illetve, hogy miként lehet előcsalni egy .pdf-ből magát Gordon Freemant :D

Gordon Portré

Hír | 2003.12.30 09:21

Dile koma ügyeskedett egy picit. Talált ugyanis egy baromijó Half-Life 2 concept artot, de el nem hinnétek, ki csinálta. Nem, ez most nem ZeroCool műve, ő mással van elfoglalva :) Egy Anry Nemo becenevű orosz úriember követte el, vagyis nem a Valve! Profi munka! De most nem? :D

Miért is? (HL2)

Hír | 2003.09.24 19:22

A HomeLan Fed összegyűjtötte a legjobb 10 okot arra, hogy miért is halasztotta el a Valve a Half-Life 2 megjelenését. Ímhó a top 10: 10. A készítők túlságosan belemerültek a Bennifer családregénybe, és nincs idejük dolgozni. 9. A Strider uniók 50 százalékos fizetésemelést és egy kis részt a kérnek a nyereségből. 8. Bush elnöknek kell a Source motor, hogy megoldja az Iraki problémát. 7. Gordon Freeman épp a Tour de France-ra készül az edzőcsapatával. 6. Barney indul a Kaliforniai kormányzó választáson 5. A Valve kidobta a Half-Life 2-őt a Sniper 2-ő ért 4. Még mindig keresik azt az egy Peoriai embert, aki nem látta a HL2 E3as videóját 3. Még meg kell róla győződniük, hogy a HL2 jól megy-e Commodor 64-en. 2. Rájöttek, hogy nem tudnak pályázni a Trading Space 100000 dolláros epizódjára. 1. Elhatározták, hogy addig várnak a kiadással, míg meg nem jelenik a Duke Nukem Forever.

[MOVIE] Half-Life 2 - Docks

Hír | 2003.07.17 06:39

Igen!!! Kijött a második felvonás! Egy perc tömény gyönyör! Az a rész, amikor Gordon a dokkon sétál és... nézzétek csak! BONCSAD TŐCCSED! :D MacGeri kedvéért egy, és kettő, és három mirror!

Half-Life 2 - 2D a tuti :)

Hír | 2003.06.17 19:19

Egyes lelkes fejlesztők úgy gondolták, hogy a Half-Life 2 grafikus motorja nem igazán felel meg jelen korunk elvárásainak. Megalkottak hát egy új játékot, melyben természetesen maga Gordon a főszereplő :) Az első képet és infókat (németül) máris megtalálhtod itt. HAveFuN :D

[MOVIE] Half-Life 2 FAN

Hír | 2003.05.14 01:36

Izé... szóval ez még nem az első hivatalos trailer, de azt kell mondjam, nagyon érdemes megszemlélni. Azon screenshotokból, melyeket már láthattatok nálunk is, egy srác eléggé szigor videjót kreált. Úgy vélem, a kedves kis Half-Life 2 megér annyit, hogy még ezt is lerántsátok... persze tőlünk :) (Thanks PlanetHalfLife). Pengemester linkét is ide helyezem (hála érte), ami egy eredeti Gordon freeman interjút tartalmaz... persze HAveFuN :D

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)