Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1669

[DEMO] Obscure

Hír | 2004.08.24 16:52

Az Ubisoft sem akart kimaradni a jóból és gyorsan kiadta az Obscure: Learn about Fear című ügyeletes túlélő horror játék demóját. A történet 5 amerikai diákról szól, akikkel különös és borzalmas dolgok történnek az iskolában. Meg kell hát tanulniuk, hogy a suli olykor halálosabb, mint gondolnánk... :) Elvileg már szeptemberben megjelenik. Ha azonban előbb bele szeretnétek kukkantani, javaslom ezt a régebbi videót vagy magát a demót alant.

'Napot...

Hír | 2004.08.22 09:18

Hűvös vasárnapra ébredtünk, az éjszaka pedig meglehetősen borzongtató dörgésekre. Néha azt hittem felrobbant a hőerőmű. Node a rossz idővel úgy néz ki, hogy az is együtt jár; hogy kevés hírünk lesz ma délelőtt. Találtam két érdekességet, így nem maradtok olvasnivaló nélkül :).

János bácsi kitántorog a kocsmából. Nekimegy egy hölgynek, aki rögtön lekever két hatalmas pofont, mire az öreg megrázza magát: - Hű, de hamar hazaértem!

Mobil piac: a Ferrari ringbe száll!

Hír | 2004.08.21 09:44

Bizonyára emlékeztek a McLaren és a Siemens közös együttműködésére, melynek kiváló gyümölcse a Siemens SX 1 McLaren Edition limitált példányszámban (jómagam is tanusíthatom, hogy az egyik legjobb okostelefon, ami csak létezik!). A Ferrari sem akar kimaradni a jóból, így gyakorlatilag lekopírozva a történteket, a Motorolával karöltve limitált példányszámú Ferraris mobiltelefon gyártást kezdenek; mely az oly népszerű Motorola i830-on alapszik. A Motorola i833 Pininfarina Limited Edition 130x130 pixeles 65.000 színű kijelzője mellett 600 tagú tel.könyvet, javát, T9 predektív szövegbevitelre képes szoftvert, Push-To-Talkot és minden egyebet tartalmaz ami egy mai telefonnak az "alapjaiként" szolgálnak. A 112 grammos 85 x 45 x 19 mm-es készülék 60 órás készenléti időt garantál, 2004. negyedik negyedévétől. Végül, hogy belevigyek egy kis szubjektivitást, -bár i833-asom nincs - szerintem a fekete párduc SX 1 jobb.

Exigo concept artok

Hír | 2004.08.20 12:40

Gondoltam, megosztok veletek pár Exigo képet, amik az elmúlt 10 percben kerültek a szemem elé. Igazából semmi extra, de a képek elsőrangúan szemléltetik, mennyi munka van egy ilyen játékban. Minden tiszteletem a rajzolóké :) Ha én ilyet tudnék... Ja, ami kép innen kimaradt, azt megtalálhatjátok itt.

TOPlis' június

Hír | 2004.07.29 03:54

Az NPD Group kiadta júniusi kimutatását az amerikai számítógépes játékok eladásával kapcsolatban. A listát megszemlézve már nem is csodálkozom el inkább... :) 1) City Of Heroes 2) Harry Potter & The Prisoner Of Azkaban 3) Rise Of Nations 4) Battlefield Vietnam 5) Far Cry 6) Joint Operations: Typhoon Rising 7) Halo: Combat Evolved 8) Call Of Duty 9) Unreal Tournament 2004 10) The Sims Deluxe 11) The Sims Mega Deluxe 12) MS Age Of Mythology 13) The Sims: Superstar Expansion Pack 14) Counter Strike: Condition Zero 15) Rise Of Nations: Thrones & Patriots 16) Star Wars: Knights Of The Old Republic 17) Thief: Deadly Shadows 18) MS Flight Simulator 2004: Century Of Flight 19) MS Zoo Tycoon: Complete Collection 20) Warcraft III Battle Chest

[MOVIE] Rome: TW

Hír | 2004.07.27 07:40

Nem kevesebb, mint 11 új anim érkezett a Rome: Total War című stratégiából, mutatván a játékban található frakciókat. A honlapján találhatunk egy csomó érdekességet, háttérképeket, képernyőkímélőket, trailereket, stb. Az animációkat három csomagba tömörítve kaphatjátok le. Thanks Silviu G.

'Reggelt!

Hír | 2004.07.27 07:23

Próbáljatok vidáman ébredni! Nekem ez most valahogy nem sikerült, lehet, hogy az eső miatt. Pedig egész hétre ilyen időt jósolnak... Olga és Liliána napja van, 25 éves Terecskei Zita, a Zanzibár együttes énekesnője, 1657-ben Pozsonyban ezen a napon koronázták magyar királlyá I. Lipótot :) Eddig csupán egy demót, meg néhány animot találtam. Ja, meg még egy kutyust is, akit érdekes pozícióban fényképeztek. A gravitáció hatása olykor megdöbbentő... :D (Thanks Vicclap.hu)

Egy nőnek kicsi a melle, ezért elmegy az orvoshoz. A doktor azt mondja neki, hogy minden nap pontosan délután négy órakor vetkőzzön le félmeztelenre és miközben az ujjával körkörös mozdulatokat végez a melle helyén, mondja el a következő versikét: - Kerekecske dombocska, erre szalad a nyulacska. De azt is elmondja, hogy ha egyszer is kimarad, vagy nem pontosan négy órakor csinálja, akkor örökre lapos lesz a melle. A nő ettől kezdve minden nap lelkiismeretesen elvégzi a gyakorlatot. Egyik nap úgy jön ki a lépés, hogy négy órakor éppen vonaton utazik. Gondolja, nincs mit tenni, előveszi a növekvő melleit és miközben körkörös mozdulatokat végez rajtuk, elmondja a versikét: - Kerekecske dombocska, erre szalad a nyulacska. Meglátja ezt a vele szemben ülő férfi és felkiált: - Már négy óra van? ... Csiga-biga gyere ki, ég a házad ide ki.

'Reggelt...

Hír | 2004.07.24 08:20

Üdvi' Nos, igencsak érdeklődéssel várom, hogy ma milyen Doom 3 és/vagy Half-Life 2 érdekesség kerül terítékre. Nem tudom feltűnt e nektek, de a Valve kicsit elkezdett kampányolni, hogy azért figyeljünk az ő szent gyermekére is. Szerény véleményem az, hogy ezt a lehető legrosszabbkor teszik, hiszen a Doom 3-ról elterelni a vigyázó szemeket.. hááát, esélytelen :) Inkább akkor kellene tolni ezerrel a dolgokat, amikor már Gabe vigyorgó golyó feje képes lesz kimondani, hogy: GOLD. Addig azonban sunyítani kellene, mert a végén még 2005 szeptember lesz a stuffból :D

Két kandúr beszélget: - Képzeld tegnap felcsíptem egy kellemes kis cicust. - És? - Hazavittem a padlásra, közben simogattam selymes, fehér bundácskáját. - És? - Leültettem a kanapéra. - És? - Megkínáltam egy kis meleg tejjel. - És? - Ha azt láttad volna milyen szexisen lefetyelte a kis nyelvével. - És? - Végigfektettem a kanapén. - És? - Átöleltem szorosan. - És? - És akkor elmeséltem neki hogyan heréltek ki.

'Reggelt!

Hír | 2004.07.16 08:31

Végre péntek van! Ez persze azoknak jó, akik ilyenkor is melóznak... :) Most épp kellemes időnk van, de hétvégére mégmelegebb lesz. A tegnapi EA event miatt-e, vagy csak a fronthatás játszik közre, nem tudni, de semmi hírünk nincsen. Úgyhogy folytassuk a kalendáriummal: Valter napja van, emellett ma ünnepli születésnapját Michael Flatley amerikai táncos, Bártfai Krisztián kajakozó, Mészöly Kálmán labdarúgó, Vicente Rodriguez spanyol labdarúgó, és MacGeri magyar GameStar olvasó... :) Hopp, mégis találtunk híreket!

Van egy ember aki elmegy az orvoshoz, mert három heréje van. A doki azt mondja: - Ezzel más ember dicsekedne. Az ember kimegy a vécére és azt mondja a melette vizelőnek: - Fogadjunk hogy kettőnknek együtt öt heréje van. Erre meg szólal a melette vizelő: - Miért, magának egy sincs?

[MOVIE] Psychotoxic

Hír | 2004.07.07 09:31

A Psychotoxic: Gateway to Hell elsőre tán kimondhatatlannak látszik, de az biztos ha egyszer sikerül rendesen kiejteni, rögtön eszedbe vésed a nevet. Főleg akkor, ha megnézed a most érkezett extra jó minőségű filmet, ami 2 és fél perc erejéig minden FPS rajongó figyelmét leköti. A magas felbontásnak ára van, méghozzá 83,2 mega. Ha nem akarsz a megjelenésig várni (Augusztus 20), akkor innen máris letöltheted a filmet, ami egy kis ingame jelenettel kecsegtet.

'Reggelt!

Hír | 2004.07.03 08:59

Ma Kornél és Soma napja van. Állítólag már sokkal jobb időnk lesz mint tegnap volt. Ma rajtol a francia kerékpáros körverseny, a Tour de France mezőnye és ma ünnepli születésnapját Tom Cruise is. Játékhírek terén nincs sok újdonság, de azért találtam ezt-azt. Előbb azonban bekapnék egy pirítóst, rögtön jövök! :)

Az öreg székelynek 100 litert tejelő Riska tehene van, csodájára is jár az ország-világ. Kimegy a bácsihoz a riporter is, érdeklődni: - Bácsika! Hogy lehetséges, hogy az Ön tehene ennyi sok tejet ad? - Áááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik. - ?? - Minden reggel kimegyek az istálóba és megkérdem a Riskát, hogy "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"

'Reggelt...

Hír | 2004.06.04 09:13

Kitekintek az ablakon és látám, hogy az a mocskos időjárás még mindig nem akar nyárba fordulni. Eközben arra gondoltam, hogy a táborunk idején is vajon ilyen esős lenne a'zidőjárás? Remélem nem, mert akkor nem tudnánk kimozdulni... aztán észbekapok, és rájövök, hogy a táborban tavaly a kutya se akart kimozdulni, szóval nem lesz itt gond :) De ne tekintsünk ennyire a jövőbe. Koncentráljunk az aktuális hírekre!

Az egyik kisfiú új kutyát kap. Elviszi sétálni, s út közben találkozik a barátjával. - Jaj, de aranyos kutyád van! - kiált fel a barátja. - Simogasd meg! - Nem harap? - Én is ezt szeretném megtudni!

[MOVIE] Spider-Man 2

Hír | 2004.05.15 22:04

Egy pici animáció a nagy forgatagban kimaradt - szándékosan. Kétséges ugyanis, hogy a Spider-Man 2 előzetese milyen platformról való. Az való igaz, hogy PC-re is kijön a képregény alapján készülő film alapján készülő játék. Nagyon remélem, hogy nem a PC-sből :) Iam_The_Ghost nyomatékos kérésére azonban úgy döntöttem, mégiscsak letölthetővé teszem.

Heroes 5 - sokára...

Hír | 2004.04.18 09:58

:( Jó munkához idő kell, utóbbiból lesz bőven, előbbit pedig nagyon reméli és melegen ajánlja minden Heroes-rajongó az Ubisoftnak :). Miért mondom, hogy sokára? Mélyen szeretett szószátyár emberünk, Fabrice Cabounet ismét árulkodott. A Heroes of Might & Magic V hivatalos bemutatója az E3 után körülbelül egy hónappal, Los Angelesben lesz megtartva. Ekkor elindul majd a startégia hivatalos honlapja is. A hősök előreláthatólag nem vesznek majd részt közvetlenül a harcban, ahogyan azt a IV-ik részben megszokhattuk. A legtöbb embernek ez igencsak tetszett, ám egyelőre úgy áll, változtatnak a dolgon. A végkimenetel a Heroes III-ban megszokottaktól is különbözik majd, úgyhogy meglepetés vár ránk, ezen a téren is. Fabrice reméli, hogy Jon Van Caneghem is csatlakozik a csapat munkáihoz, ahogyan Rob King már aktívan részt vesz a fejlesztésekben. Nos, amíg újabb információk látnak napvilágot a Heroes V-ről, addig is egy szép, új artwork:

San Andreas... mikor leszel?

Hír | 2004.04.13 10:14

Sajnálatos módon még mindig nem tudunk semmit a GTA következő részének, a San Andreasnak a PC-s változatáról. Mike küldött egy linket újfent, mely azonban aggodalomra adhat okot. A jelek szerint a PS2 változat egy teljes évig egyedüli lesz, és még utána is csak az Xbox átirat várható. Azért nem hinném, hogy kimaradna a PC-s változat, hiszen a harmadik epizód és a Vice City világszerte óriási siker lett.

[DEMO] Trackmania MP

Hír | 2004.04.02 13:14

Amikor a Trackmania megjelent, elég sokminden kimaradt belőle. Azóta persze nagyon sokat ígértek a fejlesztők, és lám, mára el is készült némi finomság. Előszöris itt egy multiplayer demó, mellyel mások ellen nyomulhatsz az éterben. Aztán itt egy Power Up! nevezetű csomag, mely további érdekességeket tartogat a teljes játék birtokosainak.

Otto Matic

Hír | 2004.03.29 16:55

Az Ideas From the Deep jelenti, hogy elkészültek az Otto Matic-al. Ebben egy robotot kell alakítanunk, akinek meg kell mentenie a földet az X bolygóról származó "Óriás Agyak" ellen. Feladatunk igen egyszerű: minél több embert kimentetni, miközben az idegeneket bezúzzuk. A demója is kijött, mely magában rejti a teljes játékot, Némi pénzmagért cserébe, ezt elő is hozhatjuk belőle. Letölteni innen tudjátok, csupán 22 megabyte!

'Reggelt...

Hír | 2004.03.26 08:19

Szép naposat mindenkinek. A minap ugyan nem érkezett olyan sok érdekesség a GDC-ről, mégis úgy vélem, hogy a Serious Sam 2 felkeltette a nagyérdemű figyelmét :) Kiváncsi vagyok azért, hogy az elkövetkezendő két napban milyen finomságok érkeznek még San Jose-ból, a shownak helyt adó városkából. Sajnos arra nem igan számíthatunk, hogy Half-Life 2, Doom III, vagy S.T.A.L.K.E.R. demó érkezzék, dehát ez van...

Kovács tizedes meghal és az ezredes magához hívat egy futárt. Megkéri, hogy látogassa meg az elhunyt feleségét és finoman közölje vele a szomorú hírt. A futár kimegy, kopog az ajtón, mire kijön egy nő: - Kezét csókolom, özvegy Kovácsné? - Nem. - De!

'Reggelt...

Hír | 2004.03.25 10:01

Üdvözletem mindenkinek. A minap említettem, hogy letöltéseink egy új szerverre kerültek fel. Mivel legtöbben azt mondtátok, hogy sokkal jobb, mint az előző, az elkövetkező napok valamelyikén megpróbálunk áttelepedni rá. Ez természetesen nem várt problémákkal is járhat, megértéseteket előre is köszönöm :) Más. Nagyjából egy napja folyik már a GDC 2004, és meglepő módon még nem igazán sok érdekesség szivárgott ki. Remélem a helyzet ma már változik, vagy legalábbis felgyorsulnak az események. Imhol a vicc, és mindjárt körbenézek, mi van reggelire :)

Az asszony a férjéhez: - Látod, ez az úr egy igazi gentleman volt! Amikor fuldokolni kezdtem, bevette magát a vízbe és élete kockáztatásával kimentett! - Valóban gentleman! Az előbb itt volt bocsánatot kérni.

Gotcha

Hír | 2004.03.10 22:26

A Take 2 felfedte legújabb taktikai akciójátékát, ami egyszerűen a Gotcha nevet kapta. Ez tulajdonképpen egy paintball, csak nehezen kimosható festéklövedékekkel szórhatjuk meg majd az ellent. Mindezek ellenére 12 különféle fegyver áll rendelkezésünkre, mind a 12 pályán. Többjátékos része is lesz a dolognak, így a haverjainkat is lilára festhetjük, és mindezt még idén nyáron.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)