Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1669

'Reggelt...

Hír | 2005.04.27 06:40

Eső áztatta zöldben viruló madárcsicsergős jóreggelt. Az időjárás kiszámíthatatlan viselkedésének köszönhetően így talán még az esti meccsre is kimegyek (na nem, sajna nem a Chelsea - Liverpool meccsre). Csak aztán száguldozhatok haza, hogy a zárójelben említettet is lássam... Na addig is kezdjük egy bazinagy lagzival, egy nagyágyú hivatalos bejelentés alkalmából. STaY WiTH uS!

Két sofőr pálinkázik a kocsmában. Kamionjaik kint állnak a parkolóban. Meglátja egy rendőr, és odaszól nekik: - Hé, maguk mit isznak? - Pertut! - Akkor jó! Mert ha valami alkohol lenne, most elvenném a jogosítványaikat! A szúnyogmama így szól lefekvés előtt a kicsinyeihez: - Ha most szépen elalusztok, akkor holnap elviszlek benneteket a nudista strandra.

Motorola V3 klón a Samsungtól

Hír | 2005.04.25 07:02

Az összetéveszthetetlenség kimondottan fellelhető jegyeit dugja orrunk alá a Samsung V740, amely formatervében, kialakításában és méreteiben is olyan alakot ölt, hogy ráakaszthatjuk a Razor V3-klón jelzőt. A hivatalos tényállás szerint a Samsung tagadja, hogy lemásolták volna a V3-mat, hiszen ők már évekkel ezelőtt a fejlesztésébe kezdtek egy 8 mm vastagságú telefonnak. Maradjunk annyiban, hogy a Motorola designügyileg jobban eltálta az igényeket.

[PATCH] Delta Force Xtreme

Hír | 2005.04.22 08:51

A tegnap esti ragtapasz triósból valahogy kimaradt a Delta Force: Extreme javítása. Ezt feltelepítve 1.6.5.0-ra változik a verziószám. Ezen kívül kapunk új menüt és néhány kisebb hiba is javításra kerül. A 25 megás fájlt innen tölthetitek.

[MOVIE] Unreal Engine 3.0

Hír | 2005.04.21 22:10

Szokásos bevezető tömjénezés helyett most a lényegbe vágok. Anno, még márciusban hírt adtunk három UE 3.0 videóról, amik már akkor is rendesen szívenütöttek, és kezdtem elsiratni a gépem. Most azonban medzso volt szíves figyelmeztetni, egy kimaradt a listából, ezért pedig én kérek elnézést. Kárpótlásul itt a link, ahol megvan mind a négy gyöngyszem. Katt!

Ubisoft @ E3

Hír | 2005.04.14 19:19

Mint a nagy kiadók, az Ubisoft is nyílvánosságra hozta azt a bizonyos listát, amit nézegetve elkezdhetjük tervezgetni, hogy beöltözünk Gyunak, és kimegyünk Los Angelesbe május idusán :) Alant a lista, amit bemutatni kívánnak, szemezgessetek. Megjegyezném, hogy az itteni lista csak a PC-s játékokat érinti, a teljes itt van. Ja, és hogy nem szerepel rajta a legendás hírű herceg, akit már úgy szeretünk :) De titkos források jelentik, hogy... na de legyen valami meglepetés is :) Meg csorgassátok a nyálatokat, én is azt teszem :) Hopp, most nézem, hogy az új BiA epizód meg friss bejelentés. Illetve az lesz... vagy mi a szösz.

  • Heroes of Might & Magic V
  • Brothers in Arms Road to Hill 30: New Chapter (munkacím)
  • Myst V: End of Ages

  • $700 egy évben játékra?

    Hír | 2005.03.30 17:09

    Az IGN nemrégiben fejeztbe be széleskörű felmérését, mely jónéhány érdekes adatot tár elénk. Kezdjük rögtön azzal, hogy a kimutatásban szereplő éves keret, amit átlagban a játékosok elköltenek a boltban/neten játékra, az 700 (hetesszáz) dollár. Ebből a 700-ból 233 különül el PC-s játékra. Átlagember heti átlaga 20 óra a gép mögött, ami az unaloműzés és szórakozás ezen formáját illeti. A felmérésben szereplők több mint 90%-a férfi! Noha ez nem meglepő, azért elgondolkoztató. Egyre többen vásárolnak on-line, az újságírók cikkei alapján 25% jut végső elhatározásra. A legnagyobb számban egyébként az FPS-ek és az RPG-k kelnek el. Az on-line történő vásárlás közkedvelt helyei a Walmart.com, az Amazon.com és az EBGames.com. A részletes kimutatás itt lelhető fel.

    Army Racer - Road to Fame 2

    Hír | 2005.03.27 23:54

    Az igen közeli múltban debütált a boltokban az 576 Media legújabb gyermeke, a Road to Fame. Kalandozva oldalukon lettem figyelmes a folytatására, mely az Army Racer nevet viseli. Noha magáról a projektról jelen pillanatban nem lehet sokat tudni, három képet azért sikerült kimenteni a fejlesztők főhadiszállásáról. Ez a trabat a'zállat!! :D

    Origin of The Species - késik

    Hír | 2005.03.24 21:06

    Talán egy éve adtunk hírt, hogy készül az Origin of The Species nevű akció-kalandjáték. Akkor azt is megemlítettük, hogy elég rendesen tartalmaz RPG elemeket. Azonban egy kis technikai probléma miatt egy aprócska dolog kimaradt. Eltolták a megjelenést. Az eredeti boltbakerülési dátumhoz képest úgy látszik, hogy 2005 végéig kénytelenek leszük mással beérni.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.03.24 09:03

    Szép reggelt mindenkinek! Gondolom most sokan örülnek, hiszen nem kevés helyen pont kezdődött valamiféle tavaszi szünet, vagy mi :) Igaz, csak egy hét, de ez a tiétek. Használjátok ki, töltsetek minél több időt itt a gép, és kedvenc weboldalatok előtt :P Kicsit már szétnéztem, és azt kell mondjam bizony van mit kihírezni. Mindjárt neki is látok. But first...:

    Drogos csávó ki akar próbálni egy új anyagot, elmegy a dílerhez, aki ad neki egy tablettát, azt mondja, az a neve, hogy "Sötét-világos" Oké, drogos csávó hazamegy, otthon mondja az apjának: -Apa kimegyek levegőzni -Rendben fiam, mej csak Kimegy a csávó, beveszi a tablettát, egyszercsak sötét lesz, aztán világos, aztán megint sötét aztán világos, és megint sötét aztán megint világos. A csávónak nagyon tetszik a cucc, elmegy, és vesz a dílertől még. Hazamegy megint mondja az apjának: - Apa kimegyek levegőzni - Rendben fiam, de most ne maradj kint három napig...

    'Reggelt...

    Hír | 2005.03.12 09:43

    Derűs napot mindenkinek! Szerencsére most egy elég hosszú hétvége következik számunkra, egészen kedd délutánig a gép előtt lehet rontani a szemünk világát. Azért tessék néha felállni a monitor elől, kimozdulni, elmenni a haverokkal este... öhm... sétálni :) No de ez még mind messze van, lássuk a mai híreket, meg a szokásos reggeli viccet.

    Egy vándor leül a fa tövébe. Felnéz a fán lévő madárra majd a mezőn kikötött tehénre. Felnéz az égre és azt mondja: - Uram, nem jól rendezted el ezt a világot. Mig a madárnak ott van az egész ég addig a tehénnek csak a karó jut. Kis idő múlva a madár lecsinálja. Újból felnéz és azt mondja: - Uram, csak jól rendezted el ezt a világot. Mert ha most a tehén lett volna a fán...

    [KéPZ] Frissítés!!

    Hír | 2005.03.02 20:07

    Nem túl nagy, mégis tisztességes galéria aprók érkeztek. A Battlefield 2 különösen kimagasló, hogy a Pariahról már ne is beszéljünk. Erre tessék:

  • Battlefield 2 (36)
  • Dungeon Siege 2 (4)
  • Indigo Prophecy (4)
  • Pariah (6)

  • 'Reggelt...

    Hír | 2005.02.28 06:56

    "Kellemes" hétfő reggelt, üdvözlök mindenkit. Ilyenkor kezdünk el gondolkodni, hogy miért is kellene kimozdulni a lakásból, de legfőbbképpen a puha ágyikóból, mikor már megint munka/sulinap van, odakint minusz fokok repkednek, a szél pedig annyira fúj, hogy ha nem vigyázunk, még a végén minket is felkap. Nos, aki teheti, pihengessen még kicsit :)

    Megérkezik a fáradt utazó, leszáll a vonatról, kérdezi az állomásfőnököt: - Mondja, hol van itt a falu? - Ezen a bekötőúton elindul, és három kilométer múlva ott lesz. - Nem tudták volna egy kicsit közelebb tenni az állomást a faluhoz? - Tehettük volna, de akkor messze lenne a sínektől. Egy kisfiú ül a buszon. Egyszer csak felszáll egy öreg nénike és azt mondja a gyereknek: - Fölállna fiatalember? - Ááááá, ismerem ezt a trükköt! Én felállok, maga meg gyorsan elfoglalja a helyemet! - Doktor úr, a bátyám erősen köhög, és láza van. - Magas? - Igen, nálam egy jó fejjel magasabb.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.02.17 07:47

    További havazástól, fagytól és farkasoktól mentes derűs napot mindenkinek! Most, hogy kimásztam az ágyból, és ránéztem a gépre, meghökkenve konstatáltam, hogy a Defias ... izé, a MSN Messenger teljesen üres. Egy pillanatra átfutott a fejemen, hogy utánajárok a dolognak, de aztán rájöttem, hogy ez további gondolkodásra kényszerített volna, úgyhogy inkább maradok a mai híreknél.

    Az IBM ügyfélszolgálatát felhívta egy hölgy, valamilyen technikai problémával. A diszpécser elkérte a gép sorozatszámát, beütötte a gépébe, majd az adatbázisból kilistázta a hölgy gépének paramétereit. - Hmm, úgy látom, Önnek egy Aptiva számítógépe van - mondta a diszpécser. A másik oldalon rövid sikkantás hallatszott, majd egy koppanás után nagy csend. - Halló, valami baj van? - kérdezte a diszpécser rémülten. Hosszas csend, majd léptek hangja, és az ügyfél újra beleszólt. - Hölgyem, csak nincs valami baj? - kérdezte az ügyfélszolgálatis. - Á nem, csak ha tudtam volna, hogy idelát a másik oldalról, akkor a hívás előtt felöltöztem volna...

    'Reggelt...

    Hír | 2005.02.16 08:39

    Szebb napot mindenkinek - legalábbis mindenképpen jobbat, mint amilyen nekem van. De ez egy igen hosszú történet, és nem is igazából a játékvilággal kapcsolatos... Tegnap este kicsit körbenéztem Undead csávókámmal a WoW univerzumban és csódálkozva tapasztaltam, hogy éjjel háromnegyed háromkor már alig vannak játékosok. Ti már ilyen korán alszotok? :) Félelmetes, hogy vagytok képesek alvással pazarolni az időt, tiszta pazarlás nem? Najó, azért remélem egyhamar nem terveznek semmi bővítést a játékba, mert, ha ez így megy tovább elfogy a való élet és mindenki virtualizálódni fog. Kicsit szanaszét nézek, hátha találok valami morzsát reggelire Neked.

    Az öreg székelynek 100 litert tejelő Riska tehene van, csodájára is jár az ország-világ. Kimegy a bácsihoz a riporter is érdeklődni: - Bácsika! Hogy lehetséges, hogy az ön tehene ennyi sok tejet ad? - Áááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik. - ?? - Minden reggel kimegyek az istállóba és megkérdem a Riskát, hogy "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"

    1944: Battle of the Bulge oldal

    Hír | 2005.02.08 18:46

    Beindult a hivatalos oldala a 1944: Battle of the Bulge című "találjátokkimikorjátszódó" háborús játéknak. Nos a játékról annyit érdemes tudni, hogy a Digital Reality kíváló grafikus motorja felel a játék képi megjelenítéséért. Tehát aki kíváncsi a játék rejtelmeire, újdonságaira, annak itt a link.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.02.07 06:53

    Kellemes hétfő reggelt mindenkinek. Odakint továbbra is csak egyre hidegebb van, már-már vérfagyasztóan. Sajnos van ahol a hó már eltűnt az utakról, ahol pedig nem, ott sem olyan szép fehér már, mint "gyermekkorában" :). Node most nézzük mi jut kora reggelre:

    Egy egyetemista az egyetem ebédlőjében le szeretett volna ülni egy üres helyre egy pedagógusa mellé, de az így válaszolt: - Egy hattyú nem lehet barátja egy disznónak. - Jó, akkor továbbrepülök! - így a diák. A tanár ezen vérig sértődött és elhatározta, hogy a vizsgán elbuktatja, így a legnehezebb kérdéseket adta fel neki. A diák azonban a dolgozatában parádés válaszokat adott, ezért a tanár - hátha mégis megbuktathatja az áldozatát - mindent eldöntő kérdést ad: - Mész az úton és találsz két zsákot, az egyikben arany, a másikban pedig ész van. Melyiket választod? - Az aranyat. - Én sajnos a másikat választanám, az értelemmel teli zsákot. - Mindenki azt, ami neki hiányzik - vágja ki magát a diák. A tanár majd megőrül és azt írja a dolgozatra: "szamár". A diák anélkül, hogy belenézzen, fogja a dolgozatát és kimegy a teremből. Rövid idő múlva azonban visszatér, visszateszi a dolgozatát és így szól: - Elnézést tanár úr, aláírta, de nem írt rá jegyet!

    Xbox 360 - a nagy visszatérés?

    Hír | 2005.02.06 16:05

    Természetesen nem hivatalos infóról van szó, de vasárnap még elmegy :) Szóval nem kizárt, hogy az ezidáig Xbox Next néven ismertté vált következő Microsoft konzol végleges neve Xbox 360 lesz. Mindezt egy, a céghez korábban közeli kapcsolatban leledző emberke állítja. Lehet, hogy tényleg ez lesz a neve, hiszen a szoftveróriás már korábban is problémázott azon, hogy az Xbox 2 elnevezés bizonyos körökben "kevesebbet ér" (legalábbis kimondva), mint a Playstation 3, illetve a Nintendo N5. Na, az idei E3-on minden kiderül!

    HL2, CS:S és a többiek

    Hír | 2005.02.05 10:39

    Hamarosan új finomságok érkeznek a Source enginnel üzemelő Half-Life 2-höz, illetve Counter Strike: SOurce-hoz. Lássuk csak mit rejteget a Valve csapata: A HL2 szerelmesei hamarosan egy teljesen új, hivatalos pályát kapnak majd kézhez - még az előtt, hogy a fejlesztők által meghírdetett pályakészítő verseny díjnyertes alkotásait kiadnák. Emellett három új fegyver is előkerül hamarosan, nevezetesen a Slam, Stunstick és a Crowbar. Körülbelül ebben az időben a CS: Source is kap néhány érdekes javítást, bővítést, a már korábban beígért cs_compound pálya mellett. Végül, de nem utolsó sorban úgy tűnik, hamarosan végre tényleg megnézhetjük, mi az a titokzatos HDR technológia, mely végülis kimaradt a végleges HL2-ből. A "The Lost Coast" ingyenes letölthető lesz a Steamen keresztül minden eredeti játék tulajnak. Elméletileg a gépednek is el kell érnie egy szintet ahhoz, hogy ez megkaphasd, de szerintem úgyis fent lesz egy csomó oldalon is :) Íme három rajzolt kép a pályáról:

    F.E.A.R. - mindent bele

    Hír | 2005.01.19 17:49

    Bár az idei év egyik legnagyobb sikervárományos FPS játékának megjelenése még odébb van, a GameSpot csapata abban a szerencsés helyzetben volt, hogy kipróbálhatták a multiplayer változatát. Erről össze is hoztak egy kis cikket, melyet teljes egészében itt olvashattok el. Néhány apróságot emelnék csak ki: összesen 6 multi mód várható, ezek közül a legtöbb ismert már - kimarad a capture the flag és a "pontvédős" lövöldözés. Ezektől különválasztva lesz még úgynevezett slow motion DM és slow motion Team DM. Ezekben lehet előcsalni az időlassítást, mellyel igen látványosan ölhetünk majd. Természetesen a már jól bevált Havoc motor egy módosított változatát használja a fizikai rész. Érkezett egy rakat új kép is belőle, feltétlenül csemegézzetek belőlük:

    [PATCH] Codename: Panzers

    Hír | 2005.01.19 10:25

    A CDV egy többnyelvű mod-patchet adott ki kedvenc második világháborús RTS-éhez. Lényegében nincs túl sok dolog, amit hozzá lehetne tenni a csomag tartalmához - pályákat alkothatunk vele multira és singlere egyaránt. Persze másba is belepiszkálhatunk a 38 megás programmal, de ezzel tényleg kimerült a leírás. Aki szeretné magáénak tudni a cuccost, az erre kattanjon.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)