Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 2218

[DEMO] GORKY ZERO!!

Hír | 2003.10.09 16:54

Előkerült a népszerű taktikai akciójáték folytatásának, a Gorky Zero: Beyond Honor című játéknak a lengyel nyelvű demója! A Metropolis Software üdvöskéje állítólag még idén piacra kerül, ebben a 70 megás gyöngyszemben pedig a teljes változat első küldetését, plusz egy gyakorlópályát játszhatunk végig. BONCSAD TŐCCSED ! :D

[DEMO] Beyond Good & Evil

Hír | 2003.10.04 09:10

A Ubi Soft végre kiadta ezer éve készülő akciójátékának, a Beyond Good and Evil-nek a kipróbálható demóját. A Rayman megalkotójának új kreálmányában újfent elég érdekes kalandokban lesz részünk. A demóban 3 pályát szemlélhetünk meg. Szerintem érdemes kipróbálni, bővebb infó itt!

BEYOND GOOD AND EVIL
(Demó - 111,13MB)
Update: Bocsi srácok, de a Ubi Soft kérésére leszedtük a demót szerverünkről. Állítólag hamarosan jön egy jobb, és kezelhetőbb változat!

Storm Angel - Égi harcos

Hír | 2003.10.02 15:30

Lazy szólott, hogy egy újabb PC-s játékocskáról talált infót. A Loaded Studios gondozásában készülő Storm Angelről még nem sokat lehet tudni, de azért akadnak infók. Lényegében egy 3D-s, effektekkel telepakolt akciójátékkal van dolgunk, klasszikus 2D-s scrollos feldolgozásban (kvázi mint az Earthworm Jim-ben). Amint több infó lesz róla, itt biztos megtalálod...

1C és LifeMode szerződés

Hír | 2003.09.25 14:47

Az 1C és a LifeMode újabb szerződést írt alá. A papír szerint a LifeStudio:HEAD SDK-ját fogják használni a Boomer elnevezésű akciójátékban és egy olyan RPGben, melyet még nem jelentettek be.

[MOVIE] MAX PAYNE 2

Hír | 2003.09.24 23:37

A Rockstar Games volt olyan cukor, és megkoronoázta az amúgy sem eseménymentes mai napunkat. Kiadott 5 teljesen új animációt, az elkövetkezendő hetek valószínüsíthetően mindent elsöprő akciójátékáról, a Max Payne 2-ről. De sok beszédnek sok az alja, inkább töltsétek... :) Ja, innen (73MB)!

[MOVIE] XIII Multiplayer

Hír | 2003.09.22 09:33

A Fileplanetre ezúttal egy újabb animáció került felfele. A GameSpy által kész1tet mozgóképen megszemlélhetitek a sajnos csak jövő év elején érkező XIII című akciójátékot, többjátékos mód közepette. Érdekes kis csaták lesznek, az egyszer biztos :) Ha érdekel, cibáld le innen.

Blowout oldal

Hír | 2003.09.22 06:32

A Terminal Reality beindította (megint) a Blowout nevű akciójátékuk oldalát. Ezen új infókat, képeket és egy QuciTime-os mozit is találhattok. A kiadó mellesleg a Majesco, más sok mindent nem igazán lehet hozzáfúzni, így engedjétek meg, hogy énse tegyem. :) Jah... mégis van még valami: Klikk!

Full Spectrum Warrior szájt

Hír | 2003.09.18 17:26

Tíéjcskjúék (THQ) beindították Full Spectrum Warrior című taktikai akciójátékuk hivatalos honlapját, melyen máris felfedezhettek egy új, 22 megás trailert. A fullos verzió jövő év második negyedévében fog megjelenni a jelenlegi információk alapján.

[DEMO] Space Colony

Hír | 2003.09.04 22:31

A Firefly Studios megosztotta a játékosokkal a napokon belül megjelenő űr-szimulátor akciójátékuk, a Space Colony kipróbálható demóját. Annak ellenére, hogy nem éppen egy grafikabajnok a stuff, szerintem kicsit nagy lett a mérete. Akit még így is érdekel, az bátron töltse le innen.

Ninják közelednek!

Hír | 2003.08.28 08:37

Mint tudjátok, PC-re is készül a Ninja Turtles című képregény játék adaptációja. Ez egy amolyan ugri-bugri akciójáték lesz, amolyan Earth Worm Jim beütéssel - ha igaz. A legújabb adatok szerint úgy fest a dolog, hogy valamikor 2004 első negyedévében érkezik meg a legtöbb platformra. Ezek alól csupán egy kivétel van, mégpedig a GBA változat, mely már idén novemberben előbukkan...

Hidden & Dangerous 2 Beta

Hír | 2003.08.27 08:24

A Homelan jelentette, hogy az iBeta Software gondozásában akár te is jelentkezhetsz a már hosszú évek óta készülő Hidden & Dangerous 2 beta tesztelésére. Annyi a teendőd, hogy az itt feltüntetett kritériumoknak megfelelsz, és küldessz nekik egy levelet az általuk kért adatokról. Ha szereted az akciójátékokat, tedd próbára magad ebben is!

[DEMO] Yager

Hír | 2003.08.26 13:50

Miután a Games Convention-nön bátran mutogatták a Yager című, immáron nagyon sokat halasztott akciójátékot, immáron a demóját is megosztották a jónéppel. Ahogy azt elvráhattátok tőlünk, máris felpakoltuk a mi kis szerverünkre :) Ha úgy gondolod, hogy kipróbálnád, klikkelj alant. Update 1: A demó egyébként német változatú, de tökéletesen használható. Szóval ezután az angolt már nem hiszem, hogy felteszem... max ezt lecserélem :) Update 2: Megérkezett az angol változat is, úgyhogy kicseréltem a szerveren lévő demót. Mostmár ez is az angol változat, töltsétek hát :)

[DEMO] Silent Storm - RU

Hír | 2003.08.15 07:59

Ahogy korábban igérték, megérkezett a Nival Interactive 3D-s, körökre osztott taktikai akciójátékának, a Silent Storm-nak kipróbálható verziója. A dolognak csak egyetlen szépséghibája leledzik, mégpedig az, hogy ez a demó orosz nyelvezetű. Akit még így is érdekel, az cammogjon el ide. Amint kijön az angol, tuti feldobom lokálba!

Kuma War - gyilokmarcsa

Hír | 2003.08.15 07:57

A Kuma Reality Games a minap küldött egy levélkét, mely legújabb fejlesztésüket hivatott reprezentálni. A Kuma War egy érdekes kezdeményezésű akciójáték, melynek lényege, hogy hetente újabb és újabb tartalommal tölthetjük meg (már, ha előfizetünk rá). Ez nem előre definiált adatok alapján történik, hanem egy hét információszerzésen a valóságos világból. A játékos természetesen rengeteg járművet is vezethet majd a csaták folyamán, de persze sosem tudhatjuk, hogy mi lesz benne egy hét múlva. Ha ez beválik, igencsak újszerű játékélményben lehet részünk, valamikor 2004 februárjától kezdve! A honlapja máris beindult, érdeklődők fáradjanak el ide.

[DEMO] Conflict Desert Storm II

Hír | 2003.08.07 14:54

Tiscali-s barátaink lecsaptak a még igencsak forró Conflict Desert Storm II kipróbálható demójára. Az akciójátékban az első részhez hasonló feladataink lesznek, persze rengeteg újítással és grafikai tuninggal megfűszerezve. Egy elit katonákból álló csapatot kell irányítanod, és szokás szerint a megadott küldetéseket kell teljesítened. Ha esetleg kipróbálnád, innen lecibálhatod a kb. 226MB-os mannát...

Valve+ATi=Love?

Hír | 2003.08.03 10:03

Dajcs testvéreink szerint az ATi, meg a Valve igencsak jó viszonyban lehetnek, ugyanis arra készülnek, hogy mivel kb. egyidőben fog megjelenni új termékük (ATi esetében a Radeon 9900 Pro, Valve esetében meg ugye a HL 2), összecsatolják a kettőt, vagyis aki vesz egy ilyen csúcskategóriás kártyát, adnak hozzá "ajándékba" egy példányt a sikervárományos akciójátékból. Hivatalosan még egyik oldalról sem kaptunk megerősítést, de cáfolatot sem! Megtudtunk egy Gone GOLD dátumot is, ami szeptember 13. Egyébként ezt nem annyira váratlan fordulat, mert anno a HL1-et is hozzácsomagolták némely hardvergyártó termékéhez. Lehet, hogy érdemes lesz beruházni egy új Radeonra? :)

Soldner - fullosabb grafesz

Hír | 2003.07.31 20:21

A Wings Simulation berkeiben heggesztett Soldner: Secret Wars című akciójáték állításuk szerint többek közt azért várat még mindig magára, mert eredetileg csak Tomb Raider szerű harmadik személyű nézőponttal szerelték fel, de aztán gondoltak egyet, és beépítették az első személyűt is, de ez maga után vonta az összes fegyver újramodellezését és rajzolását, mivel a játékos jóval közelebbről látja őket. Ez amúgy nem túl jó indok, mert ezt már februárban elárulták, de legalább megpróbálták kimagyarázni magukat :) A játék honlapját mellesleg erre leled.

[MOVIE] Half-Life 2 - Tunnels!!!

Hír | 2003.07.31 06:44

Igeeeeeen!! Kigyütt az ötödik animáció a - már előre - nagysikerűnek nevezhető akciójátékból, mely megjelenési ideje már közel se biztosan szeptember 30-ra tehető. Ebben megtekinthetjük a mi csodálatos Alyxünket, meg egy életünkre törő katona haláltusáját... :) Ha van egy kis sütnivalótok, azonnal nekiláttok tölteni :) Íme:

[MOVIE] Freedom Fighters

Hír | 2003.07.30 15:31

A jóságos Electronic Arts egy újabb videjóval igyekszik kedveskedni a jónépnek. A Freedom Fighters egy third person akciójáték leszen, melyet ezekben a percekben is fejleszt az IO Interactive. Amíg ez év őszén meg nem jelenik a stufa, szerintem feltétlenül lessetek bele:

Új BattleCraft

Hír | 2003.07.29 07:25

Ha elsőre nem is ugrana be, segítek. Ez a Battlefield 1942 c. háborús taktikai akciójáték pályaszerkesztőjének a neve. Bizony, kiadták az 1.1-es verzióját, mely rengeteg új lehetőséggel bővítette a pályatervezők tárházát, s néhány bug is javításra került. A teljes listát megtalálhatjátok angol nyelven itt.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)