Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1669

'Reggelt...

Hír | 2005.06.26 08:36

Üdvözletem, kellemes vasárnapot. Ma nem lesz semmiféle uborka, sem salátában, sem natúr, de még joghurtos kapros öntetbe dolgozva sem. Azaz, hogy várnak mindenkit a hírek, amik mindjárt kimennek. Addig is STaY WiTH uS!

Egy férfi kék-zöld szemekkel érkezik a munkahelyére. A munkatársai faggatják: - Veled meg mi történt? - Semmi különös. Tudjátok, tegnap este lefekvéskor egy csókot akartam adni a feleségemnek, amikor elszakadt a harisnyatartója. Bemegy az orvos a beteghez: - Egy jó meg egy rossz hírem van. - A rosszat doktor úr! - Meg fog halni egy héten belül. - És mi lehet a jó? - Ismeri azt a szőke bombázót az ápolók közül? Végre sikerült lefeküdnöm vele. A rendőrfeleség szól a férjének, hogy szerezzen neki krokodilcipőt, mivel már minden barátnőjének olyan van. - Elintézzük! - mondja a rendőr. Elmegy egy haverjával a Nílus partjára krokodilra vadászni. Már lelőnek vagy ötven krokodilt, amikor megszólal az egyik: - Te, ha a következő krokodilon sem lesz cipő, én hazamegyek.

Új Digital Jesters játékok

Hír | 2005.06.24 22:18

A Digital Jesters három készülő játékáról rántotta le a leplet a minap.

  • Coffee Break A Coffee Break erősen Sims-szagú munkahely-szimulátor szerűség. Ahogy azt kell, kollégákkal, különféle megoldandó feladatokkal, problémákkal, értekezletekkel, stb. Két karakter lesz majd játszható és összesen 14 küldetést kell velük teljesíteni. Fura, de a piszkos trükkökért bónuszt kaphatunk. Megjelenés augusztusban.
  • Great Invasions Kellemes keveréke ez a stratégiának és az akciónak. Európa sötét időszakába repít minket a játék, ami a fejlesztők szerint a Kr.u. 350 és 1066 közötti időszakra tehető. Ezt három nagyobb részre osztották, amiken belül tíz plusz egy kampányt kell majd végrehajtani. Mindezt megtehetjük majd a 160 választható nemzet valamelyikének oldalán. Egyéb lehetőségek között megemlítendő még a 4 játékos LAN, valamint az online játék lehetősége is. Megjelenés augusztusban.
  • Rebel Raiders: Operation Nighthawk Ő egy futurisztikus légiharc játék, amely a távoli jövőben játszódik, amikor is a Naprendszer már teljes mértékben az ember által meghódítottnak tekinthető. A kormányok fokozatosan növelik zsarnoki hatalmukat, míg nem elérkezik az az idő, hogy egy kis csapat ellenállási akciókat kezdeményez a függetlenség kivívásáért. A játék története akkor indul, amikor az ellenállók a csatározásokban már majdnem teljesen kimerültek. Tizenhat küldetést kell majd teljesítenünk, amelyeket 4 fejezetbe csoportosítottak. Három légi jármú közül választhatunk majd, plusz a rejtett negyedikkel is.

  • 'Reggelt...

    Hír | 2005.06.24 06:18

    Üdvözletem. Kicsit fázok... Aztán ha kimegyek, mindjárt melegem van. Fene se érti :) Ma kora reggelre várható néhány érdekesség, így érdemes maradni. Egyebet most nem említenék, jöjjenek a viccek:

    A rendőr megállít egy autóst: - Megbüntetem önöket, túl sokan utaznak! - De biztos úr - mondja a sofőr -, ez az Audi ötszemélyes, és mi is öten vagyunk. - Ne szórakozzon velem - válaszol a rendőr -, az van ráírva, hogy Audi Quattro. - Szóljon inkább a társának! - vitatkozik tovább a sofőr. - Nem lehet, mert nem ér rá. Éppen most érkezett egy házaspár egy Fiat Uno-val. - Jean, hozza be a baltát! - Miért, uram? - Embert akarok magából faragni. A fiú megbukott az érettségin, és valami rafinált haditervet eszel ki, hogy apjának a dolgot beadja. Ebéd közben megszólal: - Papa, milyen káros az idén az abnormálisan hideg időjárás. - Igazad van, fiam! Hallom, az idén mindenütt késnek a mezei munkálatok. - Igen, papa - folytatja a fiú lázas sietséggel, - én is csak szeptemberben leszek érett.

    [MOVIE] ET: Quake Wars

    Hír | 2005.06.22 21:36

    Gőzerővel készül a Splash Damage és az iD Software új, kimondottan multi örömökre kihegyezett FPS játéka, az Enemy Territory: Quake Wars, mely a Carmack-féle Doom 3 engine-t alkalmazza megspékelve a MegaTexture rendering technológiával . A fent említett két banda közül az iD nevét gondolom mindenki ismeri, míg a Splash Damage a Return to Castle Wolfenstein-nel vívta ki a játékosok elismerését. A srácok összedobtak egy videót. Kellemes szórakozást!

    'Reggelt...

    Hír | 2005.06.22 07:02

    Üdvözletem. Hát szép termés jött össze a tegnapi vicces fotókból, és még van a ládámban egy rakat, ezek még ma kimennek. Továbbiak viszont egyenlőre nem, lesz majd folytatás, de később :) Az értetlenkedőknek csak annyit, hogy azon túl, hogy a mindenki számára kedves állatok testhelyzetei és elkapott pillanatai mókásak, ez a dolog az Olvasókat is közelebb hozta részben egymáshoz. A nem tetszőknek sajnálatomat tudom kifejezni....

    Faluról megérkezik Miska bácsi Budapestre, és a pályaudvaron leint egy taxit. Pont egy Mercit fog ki, és izgatottan érdeklődik a taxistól: - Mondja, és elöl az a kör mire szolgál? - Na figyeljen! Ez arra való, hogy ha el akarok ütni valakit, akkor először ezzel veszem célba. Elindulnak, és a taxis becéloz egy gyalogost majd az utolsó pillanatban félrerántja a kormányt. Mire Miska bácsi: - Na látja, nem ér semmit a maga célkeresztje! Ha nem nyitom ki az ajtót, elhibázza. A vonaton egy vagány csőbe akar húzni egy fiatal srácot. Odamegy a vészfékhez, és úgy tesz, mintha meg akarná húzni. Belekapaszkoik, rángatja, nyög, de nem megy vele semmire. A srác látván ezt, félrelöki a vagányt, és megrántja a vészféket. A vonat csikorogva megáll. Kisvártatva berohan a kalauz: - Ki húzta meg a vészféket? Mire a srác kihúzza magát: - Én! Méghozzá fél kézzel! Az ifjú elmondja igényeit a házasságközvetítőnél: - Fiatal, szép, gazdag, kedves, hűséges és szellemes asszonyt szeretnék. - Értem uram, értem -bólogat a házasságközvetítő- de nálunk a törvény tiltja a többnejűséget.

    'Napot...

    Hír | 2005.06.13 09:55

    Üdvözletem. Nem is tudom mikor fordult olyan utoljára elő, hogy kimaradt egy egész nap... Oka azonban van, én kettőt tudnék mondani: valósággal semmi sem történt... Ez így igaz :) Másodsorban részemről fűnyírás, kocsimosás, grillezés, szokásos hétvégi dolgok :) Na nézzük mi van mára (első ránézésre alig több, mint tegnap...)!

    A rendőr bemegy a pizzériába: - Egy sonkás pizzát kérek. - Négy vagy nyolc szeletbe vágjam? - kérdezi az eladó. - Négybe, ha lehet, mert a nyolcat nem bírom megenni. Három nő várakozik a zöldséges stand előtt. - Kérek egy jó nagy uborkát! - mondja az első. - Nekem egy közepes kell, de rücskös legyen. - mondja a második. Mire a harmadik: - Nekem teljesen mindegy, salátának viszem. - Jean, bezárta a méheket a padlásra? - Nem, uram, de a létrát elvettem. - Vadászni megyünk, Jean! Hol van a sörét? - Elnézést, uram, de a sörét megittam.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.06.08 06:53

    Hűvös van. Kifejezetten. Mivel kifogytam a szóból, átadom Aerynnak a terepet, úgyis itt ül az ölemben és csalapál. Hm... Nincs kedve írni semmit :) Na, szegény beteg páciensek... Milyen nehéz is az életük:

    Egy férfi elmegy az orvoshoz, mert feldagadt a lába. A doktor megvizsgálja, majd a kezébe ad egy nagy szem tablettát. - Várjon egy kicsit, hozok vizet - mondja a doki és kimegy a szobából. A beteg nagyon türelmetlen, hamar megunja a várakozást. Odasántikál az ivócsaphoz és gyorsan beveszi a tablettát. Ezután visszatér az orvos egy vödör vízzel. - Na, most feloldjuk a tablettát, aztán ebben áztassa a lábát 30 percig. - Doktor úr, a fiamnak AIDS-e van! - Tudom. Tegnap voltam maguknál és megkezdtem a kezelését. Csak vigyázzon, különítse el a többiektől. - De nem érti, hogy mi a probléma? A fiam szeretkezett a háztartási alkalmazottunkkal! - Ez baj. Akkor őt is be kell küldeni a járványkórházba. - Csak hogy én is csókolóztam az alkalmazottunkkal. - Ez még nagyobb baj. Akkor ön is megkaphatta. - Ráadásul én meg megcsókoltam a feleségemet. - Úristen! - ordít fel a doktor - Nekem is végem van!

    'Reggelt...

    Hír | 2005.06.06 06:08

    Üdvözletem. Én speciel olyan fáradt vagyok, hogy mindjárt lefekszek aludni... És a hétfőket is úúútálom :) Ma kora reggel egyenlőre úgy néz ki, hogy nem kezdünk híráradattal, ellenben van két érdekesnek tűnő videó. Addig is:

    A nyuszika és a farkas minden héten sakkoznak, és mindíg a nyuszi nyer. A farkas az egyik héten megkérdezi a nyuszikát: - Hogy csinálod, hogy mindig te nyersz? - Tudod -válaszolja a nyuszika- sakkozás előtt mindíg elmegyek a szeretőmhöz, és jól... A farkas elkezd gondolkozni, hogy neki is ezt kéne tennie, de mivel nincs nője, úgy határoz, jó lesz a felesége is. A következő sakkozás előtt kimegy a konyhába, és hátulról letámadja az éppen főzöcskéző feleségét, mire megszólal az asszony: - Mi van nyuszika, mész sakkozni? Leejtettem az öngyújtómat, Jean. Megkeresné? - Nem látom sehol, uram. - Nem baj, akkor leejtek egy másikat. - Jean, evezzen ki a zátonyhoz! - Miért, uram? - Mert haladni kell a korall.

    [MOVIE] True Crime 2

    Hír | 2005.06.04 13:41

    Az első rész nem kimondottan kasszarobbantó sikere után a fejlesztők nem csüggednek, (nem is baj) és elkészítik a True Crime című GTA klón második epizódját. Ebből láthattok most egy konkrétan 28,1 megás ízelítőt. Ha megtetszett, és többre vagytok kíváncsiak, akkor ajánlom figyelmetekbe a játék hivatalos oldalát.

    [MOVIE] E3-as őrület

    Hír | 2005.05.29 11:36

    Egy hete vége a los angeles-beli őrületnek, de még ma is sikerült lehalásznunk négy E3-as videót és képet. Akkor következzenek is szép sorjában: Első alkotásunk a Pivotal Games Conflict: Global Terror taktikai FPS-e, amihez ma tíz új kép és egy E3-as videó érkezett meg hozzánk. Következő remekünk a Battlestations: Midway, mely egy második világháborús stratégia és a magyar székhelyű Mithis Games hegesztgeti. A srácok szintén pár képpel és egy E3-as mozival örvendeztettek meg minket. Harmadik stuffunk az All Points Bulletin, mely kimondottan a multiplayer mód örömeit hivatott szolgálni. A Real Time Worlds műhelyében készülődő játékról egy E3-as videó látott napvilágot. Negyedik és egyben utolsó anyagunk a Gyűrűk Ura világában játszódó The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, ami egy elég kemény MMORPG-nek igérkezik a Turbine Entertainment állítása szerint. Ezt döntsétek el Ti, miközben megtekintitek az új képeket és az E3-as mozgóképet.

    'Reggelt!

    Hír | 2005.05.22 07:54

    Halihó! Hoppá, vasárnap van, holnap meg hétfő, és nekem megint vizsgáznom kell, de még nem sikerült tanulnom rá semmit. Tegnap volt először annyi időm, hogy kimenjek a kis vidéki vityillónkhoz és levágjam a füvet, meg rendbe tegyem a ház elejét. Jól le is égtem. Aztán vettem jegyet a mai 10 órási Star Wars-ra, utána meg még egy haverommal átugrottunk Tiszakécskére megnézni a Tiszát. Nem sokat láttunk, mert sötét lett, mire odaértünk :) Ja, tényleg, majd frissítem képekkel az MSN blogomat. Találtam egy nagyon pihent viccet...

    Erik és Márk célbatalálósdit játszanak. Márk egy almát tesz Erik fejére, hogy majd kővel megdobja. Első próbálkozásra kidobja Erik bal szemét. - Bocsáss meg Erik! Játszol még velem? - Igen. Második próbálkozásra kidobja Erik jobb szemét. - Bocsáss meg Erik, játszol még velem? - Én szivesen játszanék, de a mama azt mondta, sötétedéskor menjek haza.

    [MOVIE] Dark Sector
    Hír | 2005.05.19 22:50

    Nem telhet el úgy egy óra, így az E3 idején hogy ne érkezne valamilyen új matéria egy készülőfélben lévő játékhoz. Ezúttal Egy igen régóta készülő sci-fi akciójátékból került elő egy movie. Mérete nem kimondottan kicsi, de a minőség és a látvány kárpótolni fog mindenkit. Klikk alant.

    [MOVIE] Elder Scrolls IV

    Hír | 2005.05.17 16:56

    Megérkezett az Elder Scrolls IV: Oblivion című RPG E3-as bemutatója is. A játék egyébként még idén érkezik. Ezekhez már nem lehet mit hozzáfűzni, én az új konzolok megjelenése óta nem térek magamhoz. Olyan, mintha kimaradt volna néhány év az életemből, ami a játékok fejlődését illeti :)

    'Reggelt...

    Hír | 2005.05.17 07:55

    Szép kora hajnali órákat mindenkinek. Bah, ja, hogy már midnjárt nyolc, jobb helyeken nyó'c óra van? Nem számít, most értem haza, alá kellett írnom papírt, hogy megismétlem matekérettségit. Persze, ezer örömmel. Na de mindegy, elvégre fontosabb dolgok is vannak, mint az érettségi. Például a hírek, lássuk is őket szép sorjában. Ja, meg valami viccféleség, igaz?

    Nemrég temették el a férfi anyósát. Kimegy a temetőbe, megnézni, hogy minden rendben van-e a sírnál. Látva a nem messze sugdolózó és őt figyelő öreglányokat, jó hangosan elkezd sóhajtozni: - Jaj, miért haltál meg, anyósok legjobbika! Bárcsak támadnál fel! Ebben a pillanatban egy vakond elkezdi túrni a földet. Látva a mozgást, azonnal elfeledkezik a leső öreglányokról. Rátapos a vakondtúrásra, miközben ezt mormogja: - Na, annyira komolyan azért nem gondoltam!

    'Reggelt!

    Hír | 2005.05.14 09:09

    Jó reggelt mindenkinek! Végre kezd normális időnk lenni. Én is legszívesebben kimennék futkosni a ház körül, de a ház többi lakója biztosan hülyének nézne. Ha egyáltalán megismernek még. Tudjátok, ez egy ilyen társasház, ahol sok öreg nénike meg bácsika lakik. Rendszeresen összekevernek más fiatalabb srácokkal, akik a házban laknak, vagy néha ide járnak, úgyhogy már annyira meg se lepődők. Nem a megszólítás, hanem a szándék a fontos :) Mai másodink viccünket piistiinek köszönjétek!

    Egy teknős felmászik egy fára, kirohan egy ág végére, elkezd csapkodni az uszonyaival, elrugaszkodik, de összetöri magát. Másnap és harmadnap megismétlődik a dolog. A másik fáról végig szemmel tartotta ezt egy gerlepár. Negyedik napon már nem bírják nézni, megszólal az egyik: -Te, szerinted megmondjuk neki, hogy csak örökbefogadtuk? A medve felébred téli álmából és igencsak kanos. Úgy dönt, hogy azt teszi magáévá, akivel legelőször találkozik az erdőben. Mit ad a fennvaló, összefut a sünnel, aki ijedtében összegömbölyödik. A medve felkpaja és elkezdi forgatni a mancsaiban: - Hol a lyuk, hol a lyuk? - Nekem nincsen olyanom. - Mivel mondtad? Mivel mondtad??

    Újabb Call of Cthulhu bejelentés

    Hír | 2005.05.13 21:55

    A Hip Games csapata a mai nap folyamán bejelentette új akció-horror-túlélő fps-ét a Call of Cthulhu: Destiny’s End, mely a csapat reményei szerint 2006-ban már a boltok polcain lehet. A játékot a Headfirst Productions boszorkánykohájában hegesztik, melyben a 1928-as évekbe csöppenünk, ahol is Emily és Jacob feladata az, hogy a 80 évvel korábbi eseményeket kiderítse a poros és elhagyatott Innsmouthban. A játék külön érdekessége lesz, hogy kimondottan a co-operatív játékmódra lesz kihegyezve, ezzel is növelve a feszültséget. A bejelentéssel egyidőben friss képségek is kikerültek, melyek azért még hagynak némi kívánni valót maguk után, de hát 2006-ig még sok víz folyik le a Dunán.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.05.06 08:56

    Jó reggelt! Tegnap este kicsit nem akart működni a GPRS, úgyhogy néhány hír nem kerülhetett ki. Ez az oka annak, hogy a hírlevél se került kiküldésre, mindenkitől bocsi. Gyorsan kitolok pár izét, aztán rohanok is, szép napot!

    Három férfi egyszerre áll a Mennyország kapujában, Szent Péter mindegyiktől megkérdezi, hogy kerültek ide. Az első azt mondja: - Korábban értem haza a feleségem meztelenül feküdt az ágyban. Tudtam, hogy megcsal kimentem az erkélyre és az alattunk megláttam egy meztelen férfit dühömben bementem a konyhába felkaptam a hűtőt és rá akartam dobni a hapsira, de megbotlottam és a hűtővel együtt kizuhantam a 8-ról. - És maga? - kérdezi a másodikat. - Az orvosom napfürdőt tanácsolt ezért ruha nélkül kimentem az erkélyre napozni, és egyszer csak rámesett egy hűtő. - És te? - kérdezi a bizonytalan harmadikat. - Hát... Én igazán nem tudom csak ücsörögtem egy hűtőben...

    'Reggelt!

    Hír | 2005.05.04 10:48

    Jó reggelt! Úgy érzem, el kell mesélnem, mi történt tegnap, ami miatt megint feltorlódott egy kevéske hírhalmaz... Úgy volt, hogy ma reggel javító dolgozatot írunk. Ám egyrészt nekem az előző is hármas lett (a 90 fős csoportból háromnak lett hármas, többinek egyes... :D), szóval annyira nem érdekelt. Suliból hazafelé kitaláltuk, mi lenne, ha lemennék a Balcsira. Összedobtuk a pénzt és lenéztünk Siófokra. Aztán Budapest felé rájöttünk, elkanyarhatnánk Miskolcra is. Ott lakik, akinek a kocsijával mentünk. Úgyhogy hajnali négyre haza is értünk, és tök jó, hogy legalább tanultunk... Mármint, hogy milyen sok bunkó van olyankor is, aki éjjel nem kapcsolja le a reflektort, ha szembe jönnek. :)

    Tűz üt ki a 9. emeleten már arra sincs idő, hogy a tűzoltók kimentsék az embereket. Lent nagy tömeg figyeli az eseményeket, szerencsére valaki megszólal közülük: - Ne féljenek emberek én vagyok a világ legjobb kapusa, ugorjanak! Néhány perc múlva felzúg a tömeg: - Góóól!

    'Napot...

    Hír | 2005.05.02 14:07

    Mélyen tisztelt olvasóközönségünk szíves elnézését kérem a reggeli kimaradásért, egy kis gubanc adódott, amelyet reggeli fáradtság okozta időkiesés következtében fellépő sietségnek hívnak. A lényeg, hogy mostmár nem maradtok hírek nélkül, nézzük is mi van ma délutánra.

    - Kérem, biztos úr, ez az ember ellopta a kocsimat! - Nyugalom, asszonyom, mindjárt megmotozzuk. - Az orvos azt mondta, hogy levegőváltozásra van szükségem - mondja a skót felesége. - Szerencséd van! Megfordult a szél - válaszol a skót.

    'Reggelt!

    Hír | 2005.04.30 09:07

    Szép napot! Először is bocsi a tegnapi kimaradásért, az történt, hogy újra kellett telepíteni már szerencsétlen gépemet és egy kicsit elhúzódott a művelet. Reggeli tükörképemnek kicsit vörösek voltak a szemei, de be kell pótolni a tegnap esti híreket is. Van bőven :)

    - Halló, ez a kívánságműsor? Egy lassú számot szeretnék kérni! - Máris: eeezeer...ööötszáááz...tiiizeeen...keeetőőő. Utazik a család, egyszer csak a gyerek: - Apu, mi az az épület? Apa: - Mit tudom én! Megint a gyerek: - Apu milyen állat az? Apa: - Mit tudom én! Ismét a gyerek: - Apu milyen... Anya: - Ne nyaggasd már apádat! Apa: - Hagyd csak szivem, úgy tanul a gyerek, ha kérdez.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)