Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 2218

Dark Sector a DE-től!

Hír | 2004.04.02 22:11

Röviddel ezelőtt a Digital Extremes újabb PC alkotásukat fejlesztését, a Pariah-t jelentette be. A mai napon egy ennél nagyobb érdekesség történt. Már jó néhány éve bejelentették Dark Sector című alkotásukat, mely egykor egy MMO alkotásnak indult. Az soha nem jelent meg. Most azonban kideürlt, hogy ugyanezen a néven egy akciójátékot is fejlesztenek, melyből már az első videó is befutott. Nem semmi mire képesek a srácok egy új enginnel. 1 bibi van talán, mégpedig a megjelenési ideje... 2006. Az oldala egyelőre még szegényes, de bármikor feltölthetik új tartalommal.

Kuma War kliens

Hír | 2004.03.31 17:27

A Kuma War egy egészen új rendszerű akciójáték, hiszen itt nem előre megadott küldetésekkel kell számolnunk, hanem hetente kapunk újabbakat. Ha ez a módszer beválik, akkor lehet, hogy a több ilyesfajta gamma is készül. Amint azt a mondás is tarja: a puding próbája az evés. Nem véletlen, hogy mától ingyenesen elérhető a játék kliensprogramja, ami még egy ideig teljesen ingyenesen enged bepillantást a progiba. A 340 megás csomagot innen tudjátok letölteni, ám ha előbb szeretnétek vele részletesebben megismerkedni, akkor ide látogassatok el.

Isotoxin játékok

Hír | 2004.03.16 22:11

A GameGossip egyik munkatársa arra lett figyelmes, hogy az Isotoxin fejlesztőcsapat oldalán, jó néhány, eddig be nem jelentett játék van feltüntetve. Összesen 4 különböző projektjük fut: - Az Orbital Assault, ami egy 3D-s lövöldözős játék lesz, már alfa státuszban van - 2 akciójáték, amik a Kleo és a Pentapolis nevet kapták - Egy túlélő játék, ami White Lady névre hallgat A fejlesztők honlapján némi képséget is fellelhettek ezekből az alkotásokból, viszont információhegyekre ne számítsatok... azok majd később érkeznek.

[DEMO] Dupla élvezet

Hír | 2004.03.11 22:31

Nem hittem volna, hogy még ma este két újabb demócska is befut. Pedig de :D A kill.switch a PS2-n már megjelent és viszonylag szép sikereket elért akciójáték, melynek itt találhatod a demóját.

Másik esti meglepi a One Must Fall egy és többjátékos demója. A verekedős játékok különleges megvalósítása ez, melyben robotok mérik össze tudásukat. Itt találhatjátok a 300 megás szeretetcsomagot.

Gotcha

Hír | 2004.03.10 22:26

A Take 2 felfedte legújabb taktikai akciójátékát, ami egyszerűen a Gotcha nevet kapta. Ez tulajdonképpen egy paintball, csak nehezen kimosható festéklövedékekkel szórhatjuk meg majd az ellent. Mindezek ellenére 12 különféle fegyver áll rendelkezésünkre, mind a 12 pályán. Többjátékos része is lesz a dolognak, így a haverjainkat is lilára festhetjük, és mindezt még idén nyáron.

[MOVIE] SC: Pandora Tomorrow

Hír | 2004.03.03 20:04

A nagy rohanásban mindjárt két új Splinter Cell: Pandora Tomorrow videót is sikerült levadászni a drágalátos Ubi Soft szerveréről. Az igen rövid időn belül megjelenő akciójáték minden bizonnyal kasszarobbantó lesz, méltó folytatásnak ígérkezik az eddig látottak alapján. Ha újabb jelenetekre vágysz, cibáld le tőlünk a két animos pakkot:

[DEMO] A.I.M.

Hír | 2004.02.13 10:34

Még tegnap este befutott egy videó erről az sci-fi akciójátékról. Már akkor sem rajongtam érte, és most sem lelkendezem. Kijött ugyan a demója, de ez távolról sem dob fel annyira egy olyan anim után, mint amit legutóbb megleshettünk. További mérgelődésre ad okot, hogy a csöppség még 360 megánál is többet nyom, ami azért már tényleg túlzás... na mindegy, érdeklődők innen tudják lecibálni.

[MOVIE] Kuma: War

Hír | 2004.02.12 20:50

Frans bácsi újabb Kuma: War animációra lelt a net bugyraiban. Noha előző bemutatója sokakban igencsak nagy ellenszenvet keltett, inkább maga a téma megfogalmazása volt kissé ízetlen. Sebaj, akinek az nem tetszett, annak biztosan bejön majd az új eresztés. A 3D-s taktikai akciójáték legújabb mozgóképét akár azonnal cibálhatod is le tőlünk!

[MOVIE] SC: Pandora Tomorrow

Hír | 2004.02.12 20:02

Ubi bácsi előrukkolt legújabb kedvencének, a Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow című játékának újdonságos animációjával. A legjobb az lenne, ha mindenki letöltené, mert egy csöppet büntetős belső-, ill. külső személyű akciójáték fortyog a nagy kondérban... jó esetben március vége felé meg is kostolhatjuk! Thanks: InviciblE.

Time Strike - harci marci

Hír | 2004.02.07 20:57

Hihetetlen ez a szombat. Bejelentések, bejelentések hátán... Jelen esetünkben az Unrivaled Entertainment aktuális fejlesztéséről számolhatunk be. A Time Strike egy érdekesnek induló akciójáték leszen. A játékos a különféle dimenziókban összeszedett javakkal gazdálkodhat, ezekből készíthet magának fegyvert és veheti fel a harcot az ellennel. Lesznek nagyobb, csak online összecsapások is, ahol mindenki megmutathatja mire is képes. A honlapján ugyan még nincsenek játék közbeni képek, de bővebb infót azért találhatsz róla. Thanks Mike.

[DEMO] Drake

Hír | 2004.02.06 10:11

Az Idol FX gondozásában készült Drake of the 99 Dragons című akciójátéknak ma reggel futott be a demója. Ez a kis csöppség, akárcsak a XIII az úgynevezett cel-shaded technológiát alkalmazza. Ennek következtében úgy fest a játék, mintha egy rajzfilben akcióznánk. A játék ugyan már korábban megjelent, a demóját azért érdemes kipróbálni, ha van egy kis időtök. Erre tessék. Thanks Frans.

Újabb késés...

Hír | 2004.02.06 09:36

Na, remek. A mai reggelt is késés híresztelésével indíthatom. Hurrá. Ezúttal a némileg csendben virágzó akciójáték, a Full Spectrum Warrior dátumait manipulálták. Úgy fest, hogy az Xbox változat június 8-tól kapható, míg a PC-s átiratra további hónapokat várhatunk - ugyanis csak szemptemberben szándékozék megjelenni... Node mit lehet tenni? Ha mást nem, akkor legalább a hivatalos oldalát tudjátok csekkolni.

Újabb névváltás!

Hír | 2004.02.04 20:15

A Cenega Publishing megváltoztatta a hazánkban készülő egyik kis akciójáték címét. A Grandpace fejlesztése először Brutal Verollex Sheep-ként került a közudatba. Miután fejlesztői beolvadtak a Mithis Games-be, Animal Planet-ként tartottuk számon. Mától már úgy kell keresni, hogy Creature Conflict: The Clan Wars... Lényeg, a lényeg: egy Worms-szerű akciójátékról van szó, ahol állatkák állnak csatában. Jópofának tűnik, remélem a végeredmény is olyan jó lesz, mint azt elvárhatjuk :)

Black Hawk Down Mod Tools

Hír | 2004.02.04 10:17

Ha valaki igen erős kényszert érez arra, hogy új matériával töltse meg a Delta Force: Black Hawk Down című akciójátékot, most lehetőségi nyílik rá. Ha letöltöd az itt található csöppnyi csomagot, módosíthatod a játék összes szövegét, az ojjektumokat, a terepet, és minden mást is. Mindehhez még segítséget is kapsz, igaz csak angolul.

[MOVIE] SW: Battlefront

Hír | 2004.01.31 07:54

A LukasArc kiadta készülő Star Wars univerzumra épülő akciójátékának, a Star Wars: Battlefront címet viselő csodának első animációját. Másfél percen keresztül figyelhetjük erősen, hogy körülbelül mire is számíthatunk majd a multis meccsekben, ha - az ígéretek szerint - idén ősszel megjelenik a polcokon eme alkotás. A közel 43 megás QuickTime kisfilmet innen tölthetitek.

[DEMO] Vietcong: Fist Alpha MP

Hír | 2004.01.30 20:04

Bizony, ez is elkészült... A Take 2 most adta tudtunkra, hogy a Pterodon bevégezte a Vietcong című akciójáték kiegészítőlemezének, a Fist Alphának multiplayeres demó változatát! :) Magában foglalja a Bridge és a Stream nevezetű pályákat, melyeken minden játékmódot kipróbálhatunk - természetesen csak online, multiplayerben -, azonban csak a Katona kaszttal. A csomag nem kis falat: 180 mega. Amíg leér, mindenekelőtt nézzetek szét megújult honlapunkon, valamint a játék oldalát se hagyjátok ki. Persze ki lehet, de miért tennénk olyat ugyebár? :) Mert például van nekünk a Galérinkában róla néhány képségünk is...?

Call of Duty - Le a csalókkal!

Hír | 2004.01.24 07:54

Az Activision legfrissebb jelentéséből kiderül, hogy a kiadó a nagy sikerű háborús belső nézetű akciójátékának, a Call of Duty-nak elkövetkezendő javításaiba bele fogja építeni a PunkBuster nevezetű anti-cheater programot. Ezt az támasztja alá, hogy az Infinity Ward (a játék fejlesztője) aláírt egy erről szóló szerződést az Even Balance-szal. Úgyhogy a becsületes játékostársadalom remélhetőleg a közeljövőben végre fellélegezhet.

Hitman 3 képségek

Hír | 2004.01.22 17:44

A 47-es ügynök harmadszor is előveszi gyönyörű fekete táskáját és teljes higgadtsággal kibányássza belőle kedvenc gyilokeszközét... Ezúttal mégpompásabb környezetben, mégélethűbb helyzetekben, de ugyanolyan tar fejjel :) A játék fejlesztői megajándékoztak minket néhány egész jól sikerült képpel a Hitman 3: Contracts című külső nézetes akciójátékból. Mit lehet ezekhez hozzáfűzni? Remélem, viszont halljuk majd Dianát! :)

[MOVIE] DFBHD Team Sabre

Hír | 2004.01.22 17:11

NovaLogic bácsi ma nagyon aranyos hozzánk! Előhalászott finomságokkal teli zsákjából egy animációt, méghozzá a Delta Force: Black Hawk Down: Team Sabre című akciójátékból, ami mellesleg egy kiegészítő. Na szóval a 2 és fél perces animot innen cibáljátok... Eltarthat egy kis ideig, amíg leér a durván 22 mega, de addig elárulom, hogy hamarosan elkezdik szállítani a boltokba a cuccost. Hopp, már le is ért! :D

[MOVIE] Mákos páros

Hír | 2004.01.15 14:06

Nicsak! Előkerült a Breed című sokak által várt akciójáték rövidke, de annál humorosabb kisfilmsorozatának (Grunt) legújabb - hatodik - darabja. A jelenetet innen tölthetitek. De van itt más is... a Ground Control 2: Operation Exodus. Két animációt is kapunk belőle, de sajnos egyikben se láthatunk semmit a játékból. Az elsőben ugyanis Henrik Sebringet, a fődizájnert interjúvolják meg, míg a másodikban a Massive Entertainment főhadiszállására látogathatunk el mintegy négy perc erejéig. Itt készül a játék, ami egyébként hamarosan meg is fog jelenni a VU Games gondozásában. Thanks Gamer's Hell.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)