Kellemes vasárnapot mindenkinek. Épp azon gondolkodtam, hogy vajon az a C betűs rex-e az oka, avagy anélkül is javult volna-e valamit a náthám. Aztán ismét azzal szembesültem, hogy vasárnap lévén senki sem óhajt bejelentéseket tenni, demókat és animációkat kiadni. Ubis nap várható...
| A páciens elmegy kezelőorvosához, és elpanaszolja, hogy szinte óránként összecsinálja magát. Az orvos megvizsgálja, és megállapítja, hogy a tüneteket a beteg idegessége okozza. Felír hát egy erős nyugtatót. Egy hét múlva az orvos megkérdezi a betegtől, hogy hogy van.
Mire a beteg:
- Pompásan.
- Ezek szerint használt a szer, amit felírtam önnek?
- A legteljesebb mértékben.
- Már nem csinál be?
- Dehogynem, doktor úr! De kit érdekel? |