[HW] Új Logitech perifériák
G9 néven új, játékosoknak szánt egeret és a G15 nevű, azonos csoportnak szánt billentyűzet átdolgozott változatát dobják piacra szeptemberben.
G9 néven új, játékosoknak szánt egeret és a G15 nevű, azonos csoportnak szánt billentyűzet átdolgozott változatát dobják piacra szeptemberben.
Ezen a héten jelentette be szándékát az ATI felvásárlására az AMD. Az IDG hírszolgálata Thomas M. McCoyt, a cég alelnökét kérdezte arról, hogy mire jó mindez az AMD-nek. Az alelnök úgy véli, hogy a felvásárlás révén az AMD rugalmasabb termékkínálatot tud kialakítani, például olyan platformot, amely a CPU-t, a grafikus vezérlőt és a perifériákat vezérlő lapkát is tartalmazza. A "platformban" való gondolkodás ötlete az Inteltől ered, a Centrino platform sikere nyilván komoly fejfájást okozott az AMD mobil CPU-kat fejlesztő részlegének. McCoy szerint az olyan, alacsony PC telítettségű piacok, mint Kína vagy Dél-Amerika, olcsó eszközökkel hódíthatóak meg, például olyan processzorral, amelynek a lapkája tartalmazza a grafikus vezérlőt is. (Néhány évvel ezelőtt ilyen terve az Intelnek is volt, az elképzelés szerint a lapka a perifériavezérlőkön kívül minden szükséges elemet - CPU-t, grafikus vezérlőt, memóriavezérlőt - tartalmazott volna. A tervet közvetlenül a gyártás elindítása előtt ejtették el.) Tovább >>
Megérkezett a Blazing Angels Squadrons of WWII című új, második világháborús témájú repülőgép-szimulátor demója a Ubisoft jóvoltából. A játékot a Ubisoft Romania fejlesztette, a kipróbálható verzió pedig annak egyik tréning pályáját, valamint két teljes küldetést tartalmaz. Minimális rendszerkövetelmények: Támogatott operációs rendszer: Windows® XP Processozr: 1.4 Ghz RAM: 256 MB RAM Videokártya: nVidia GF3 / ATI 8500 64 MB memóriával, DirectX 9.0c kompatibilitással Hangykártya: Direct X 9.0c kompatíbilis DirectX Verzió: DirectX 9.0c Merevlemez-terület: 800 MB szabad hely Támogatott perifériák: egér, billentyűzet Multiplayer: LAN vagy Internet kapcsolat Ajánlott rendszerkövetelmények: Processzor: Pentium IV 2GHZ /AMD ATHLON 2Ghz vagy jobb RAM: 1 GB RAM Videokártya: nVidia 6800 / 7800 vagy ATI 1800 / 1900 256 MB RAM-mal
A Microsoft valóban magasra tette a mércét, derült ki egy friss bejelentésből. A cég elmondása szerint a november 22-én esedékes, észak-amerikai Xbox 360 indítás után három hónappal, már 3 millió (!) példányt akarnak értékesíteni a játékgépből. Bryan Lee a Microsofttól azt is elmondta, hogy ugyanezen idő alatt a konzol, a játékok, a perifériák és online szolgáltatásokból bejövő nyereségük ugyanezen időszak alatt előreláthatóan 1,5 milliárd dollár lesz. A cégóriás célja, hogy 2006 júniusáig 4,5-5,5 millió konzolt értékesítsen. Na erre kiváncsi leszek...
Az MCV oldalán találhatunk egy olyan cikket, mely szerint a Microsoft állást foglalt a PC mellett, mint játék platform, "az Xbox 360-as játékok Windowsra is elérhetőek lesznek, plusz kereszt-kompatibilis perifériák sora is, melyek növelik majd a játékélményt. A tervben még vannak apróbb zökkenők, melyek elhárítása szükséges, hogy működjön az üzlet ezen vége.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)