Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 124

SZITTYÓ AZ ISTEN!!!

Hír | 2004.04.08 12:10

Emlékeztek? Van ez a csávó... valamilyen Szittyó. Tudjátok, egykor a főszerkesztője volt kedvenc magazinotoknak, mostanra (najó egy jó ideje) pedig már lapizgatóvá' lépett elő az IDG Magyarország Kft. berkeiben belül. Tegnap egy történelmileg is fontos esemény zajlott le, melyben a mi Szittyónk, vagyis Szigetvári József kapta meg "Az Év Informatikai Menedzsere" díjat. A srác (mert közöttünk csak így becézzük a nagyembert :D) pályafutásáról itt olvashattok bővebben. Most, hogy kitettem a hírt, már ő is örül. Ezután pedig csináljuk azt (mivel ezt a hírt úgyis figyeli :D), hogy a kommentekben megszavazunk nekem egy kis fizuemelést. OK? :D

Nyakunkon a VB!

Hír | 2002.05.30 18:27

Az E3 izgalmai után holnap sokunk számára újabb dózis érkezik a 2002-es futball-világbajnokság képében. Hogy mégis, hogy kapcsolódik ez az informatikához? Egy focirajongókból álló informatikuscsapat vette a fáradtságot, és 2000-szer lefutatta egy külön erre a célra épített gépen a világbajnokság modelljét az esélyek figyelembevételével. Az eredmény a következő: a szimuláció szerint a Brazil válogatott az olaszokat kiütve ötödször emelheti a magasba a trófeát. A harmadik Argentína, míg a negyedik helyezett Spanyolország lesz. Kíváncsian várom mennyire válik majd be ez a jóslat, ha megvalósul akkor fogadják elismerésemet a gépek, ha nem, akkor ismét bebizonyosodott, hogy egy masina mit sem ér a sporteredmények megjósolásakor. Egyéb infókat itt találhatsz.

Chipsetek: CeBit 2002

Hír | 2002.03.06 08:16

Az X-Bit Labs közzétett egy kis szösszenetet, arról, hogy milyen új alaplapi chipkészleteket mutatnak majd be a hannoveri CeBiT kiállításon. Pentium 4-es lapkakészletek közül az i850E, i845E és az i845G, AMD Athlon alá VIA KT400, valamint a SiS 645DX és SIS 648 kerülnek majd bemutatásra az informatikai show-n.

Hamarosan itt a ClawHammer

Hír | 2002.02.15 09:04

Legalábbis bizonyos források szerint az AMD néhány partnerének már elküldte az új processzorokat, melyek Drezdában készülnek, 0.13 mikronos technológiával és ClawHammer névre hallgatnak. A cég bejelentése szerint idén márciusban, a CeBIT informatikai kiállításon kívánja a nagyvilág elé tárni az új CPU-kat és még ebben a félévben forgalomba kívánja hozni őket.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)