Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

[MOVIE] HL 2 Hi-Res

Hír | 2004.08.15 19:01

Nos, nem csak egy egyszerű videjóról van szó, egyébként az nem is új, csak jóval nagyobb felbontású, mint amit eddig láthattunk a 2004-es E3 prezentációról (Itt az akkori hivatalos trailer, itt pedig a prezentáció). Inkább érdekesek az alábbi képek, amik a los angeles-i Siggraph rendezvényről valók, ahol Viktor Antonov mutogatta őket, meg néhány valós helyszínről készült fotót is, demonstrálandó az azóta kicsit túrbózott grafikát. És valóban... elég csini lesz a cucli. Olyannyira, hogy becsempésztem egy valódi fotót is a képek közé. Kíváncsi leszek, megtaláljátok-e... :D No, aztán még akad egy kis kérdezz-felelek is, melyből a főbb gondolatokat alant olvashatjátok.

  • A pályák nagysága simán elérheti, vagy túl is szárnyalhatja a Battlefield 1942-ben lévőket, ám ekkor az objektumok számát drasztikusan le kell csökkenteni a megugró memóriaigény miatt.
  • Készül a Team Fortress 2! Mondjuk ezt már több éve tudjuk, de a tervek szerint a HL 2 megjelenése után fog debütálni. Én imádtam az első részét! :D
  • Két változat lesz. Az első kb. 4 CD-s és tartalmazza a szingli és multi játékmódot egyaránt, illetve lesz egy feltehetőleg DVD-s Collector's Editon kiadás is.
  • A Steam rendszert különösképp igénybe szeretnék venni a közeljövőben megjelenő Valve termékek támogatására. Így mindenféle kisebb-nagyobb szeretetcsomagokat (textúra, hang, akármi :D) ott érhetünk majd el a leghamarabb.
  • Megerősítették, hogy elkészítik a Half-Life első részének átportolását Source engine-re. Ám nem csupán erről van szó, ahogyan a CS esetében történik, hanem azt meg is toldják finomságokkal...
  • Az alapjátékban nem lesz felszíndeformáció, de az a modkészítők számára bekapcsolható funkció lesz.

  • Scarface honlap

    Hír | 2004.08.15 12:01

    Alig pár napja szóltunk, a híres filmből játék készül. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, és elindult a Scarface hivatalos honlapja. Külön felhívnám a figyelmet a bevezető kép jobb alsó sarkában található "Coming Fall 2005" feliratra. Az oldalt erre találjátok.

    [DEMO] Summer Games 2004

    Hír | 2004.08.14 07:38

    Stílusosan jöjjön egy olimpiai játék. Ebből mindig akad, függetlenül attól, hogy olimpiás vagy piamentes évünk van :) Nem tudom, minek belőle ennyi, de ne szóljon belőlem a kétségbeesés. Inkább töltéstek le a Summer Games 2004 című sportjátékot és meséljetek róla valamit kommentben. Sajnos csak egy órán át használhatjuk azonban. Egyébként olyan képességekkel rendelkezik a cucc, mint tréning, árkád meg tournament mód, DX9-es 3D engine, királyságos effektek, meg stb. A 145 megás fájlt itt találjátok.

    Moment of Silence honlap

    Hír | 2004.08.13 20:30

    Nemrégiben beszámoltunk arról, hogy a Digital Jesters készíti a The Moment of Silencét. Most arról adhatunk hírt, hogy beindították a játék hivatalos honlapját. Szép lett, erre megtaláljátok.

    [MOZi] BloodRayne

    Hír | 2004.08.11 19:30

    Már szóltunk róla, hogy készül a fennt megnevezett játék film adaptációja. Azt is elárultuk, hogy a szépséges Kristanna Loken kapta BloodRayne szerepét. A rendezőt is említettük. Azonban most kiderült, hogy a gonosz Kagan szerepét egy bizonyos Sir Ben Kingsley nevű úriemberre osztották. Ő egyébként elég rég óta a filmszakmában van, úgyhogy lehet reménykedni :)

    [MOZi] Bloodlines

    Hír | 2004.08.08 16:18

    Úgy látszik, a játékok megfilmesítése töretlen lendülettel halad előre. Alig pár napja szóltunk, hogy BloodRayne is filmvászonra lép, sőt, a Doom III is megfilmesítésre kerül. És most íme az újabb bejelentés, a Vampire: The Masquerade - Bloodlines! A rendező Adam Fields, a film jogait pedig a New Line Cinema vette meg. A dologról bővebben itt olvashattok. (Thanks Biohazardgabor)

    NWN 2 első infók

    Hír | 2004.08.06 23:56

    Nemrég szóltunk, hogy készül a Neverwinter Nights című, meglehetősen sikeresnek mondható RPG folytatása. Nos, ahogy ígérték a készítők, az első infomorzsákat is megkaptuk, így megosztom veletek. Igazából egy szép hosszú interjú szól végig arról, hogy most ki mit csinál a játékban/játékhoz. Ezt nem sorolnám fel, csak pár mozzanatot. Tehát, a programot az Obsidian Entertainment fejleszti, akik között rengeteg régi "szerepjáték-specialista" található, ami mondjuk nem kis bizakodásra ad okot (hát még a tény, hogy az ő kezük munkáját dícséri a készülő Star Wars: Knights of the Old Republic: Sith Lords is). A teljes leírást itt találjátok, aki pedig szívesebben meregetné a szemét az időközben kikerült négy darab artworkön, az erre legyen szíves.

    Operation Flashpoint 2 csúszás

    Hír | 2004.08.06 20:10

    Újabb megjelenési dátum elhalasztásáról kell hírt adnunk. Ezúttal nekem jutott a "megtisztelő" feladat, hogy közöljem, a méltán híres taktikai FPS, az Operation Flashpoint második része nemhogy 2005, de 2006 előtt sem jelenik meg. Legalábbis erre enged következtetni a hivatalos oldal-on található jókora kép alján a "Coming Spring 2006" felirat. Magyarul 2006 tavasza előtt ne is álmondjunk róla. Na jó, álmodozni szabad :) (Thanks Raven)

    Neverwinter Nights Platinum Edition - kész

    Hír | 2004.08.06 08:02

    Az Atari és a Bioware újabb meglepetésről adott számot. Ezt pedig Neverwinter Nights Platinum Editionnek hívják, ami tartalmazza mind az első rész alapjátékát, mind a két kiegészítőjét. Noha ez annyira nem nagy meglepi, hiszen már volt róla szó. Most azonban a csapat elkészült a csomaggal, mely körülbelül októberben lát majd napvilágot, $39.95-ös áron.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.08.06 07:55

    Jó reggelt mindenkinek! Nem szabad elfelejteni, hogy a mai nappal megkeződidik a Finn Rally, majd lassan közeleg a magyar futam is a forma 1 mezőnyében. Figyelmetekbe ajánlom a tegnapi CRC beszámolót, ma pedig majd a képecskéket :).

    Két űrhajós áll a Marson, hátuk mögött az űrrakéta, velük szemben a Föld. Időnként lenéznek a Földre, hátra az űrrakétára, aztán egymásra, majd megint a Földre, a rakétára, egymásra, megint a Földre . . . Egy idő után az egyik kifakad: - Mit bámulsz rám, cseszd meg, tán én zártam be azt a vacak kulcsot?!

    [MOVIE] Wrath & Skeller

    Hír | 2004.08.05 17:59

    Nem is volt rég, hogy szóltunk, készül a Wrath & Skeller névre hallgató akció-orientált szerepjáték, méghozzá a Warthog gondozásában. Ma pedig megérkeztek az első kézzelfogható bizonyítékok, melyek alátámasztják a játék létezését. Név szerint egy kis videót, valamint pár képet szemlélhet meg az, aki úgy véli, érdekli a játék. A képeket itt találjátok, aki pedig a videót ráncigálná inkább lefele, az erre fáradjon. (Thanks Worthplaying)

    [MOVIE] Dungeon Lords

    Hír | 2004.08.05 17:48

    Megérkezett a Dungeon Lords második trailere. Az első még az E3 idején jelent meg. Ez nem olyan hosszú, ámde nagy felbontású és egy hölgy, meg egy szörnyike harcát mutatja be.

    [MOZi] Doom III vászonmorzsák

    Hír | 2004.08.05 14:23

    Remélem senkinek nem mondok azzal újat, hogy a Doom III-ból film is készül :) Már konszeptek is jelentek meg, bár azok hitelessége megkérdőjelezhető. Az utóbbi időben igazán elszaporodtak a játékadaptációk, így hát ez sem maradhat kivétel, ám szerencsére a jogbitorló nem adja olyan könnyen bárkinek oda a zengedélyt egy film készítésére. Először úgy volt, hogy a Warner kaparintotta meg a lehetőséget, de most új hírek érkeztek. A Time magazine szerint ugyanis a jogok a Universalhoz kerültek és már idén év végén elkezdik a forgatást Prágában. A producer John Wells (Vészhelyzet) és erősen gyanús, hogy a főszerepet Dwayne “The Rock” Johnson (Walkig Tall) kapja. A rendező állítólag Enda McCallion lesz és 2005 karácsonyára szeretnének végezni a művel. (Thanks Hares)

    [HuN] Doom III béta

    Hír | 2004.08.05 13:52

    Mindössze két napja jelentettük be, hogy páran elkezdték készíteni a Doom III magyarosítását, és segítőket keresnek. Ennyi idő alatt a csapat 11 fősre duzzadt és a fordítás 90%-ával el is készültek. InviciblE, a projekt vezetője szerint a honosítás az összes szöveget lefordítja és ez alól csak a textúrák és a monitorok képeznek kivételt. Azonban vannak olyan elemei a játéknak, amik csak új játék indításával magyarítódnak le :) A cucc tehát még béta, úgyhogy érdemes elolvasni a csomaghoz csatolt fájlt. Ha valami mondani valótok lenne a csapatnak, írjatok erre a mailcímre. Köszönet a készítőknek: Cok3, George, InviciblE, Janagu, Johnny Blaze Sim, Key, Macccy, mATTIAS, Reguj, Roland, Sundesz.

    Neverwinter Nights 2!

    Hír | 2004.08.04 19:21

    Korábban már szóltunk róla, hogy egyes pletykák szerint érkezik ennek a méltán híres szerepjátéknak a folytatása. Azonban ez nem volt 100%-ig biztos. Egészen eddig a napig! A BioWare végre hivatalosan is bejelentette, hogy készül a Neverwinter Nights 2! A megjelenés pedig 2006-ra várható. Annyira azonban ne rohanjunk előre, minden bizonnyal pénteken érkeznek az első hivatalos infók a játékról. Egy szó, mint száz, az RPG fanok most örüljenek, de nagyon! :) (Thanks IGN)

    Doom III: Nyilatkozik a főnök

    Hír | 2004.08.04 16:59

    Nyilvánvaló volt, hogy a Doom III elég nagy port fog kavarni, ha egyszer elkészül. Nos, miután ez az örömteli esemény megtörtént, sejtésünk be is igazolódott. John Carmack (róla mindenkinek illik tudni, hogy az iD Software vezető embere mellesleg pedig egy programozó zseni) is nyilatkozott az ügyben. Többek között ecseteli, hogy a fogadtatás messze várakozáson felüli volt, amire nagyon büszke, valamint, hogy szerény véleménye szerint a Doom III az eddigi legjobban sikerült alkotásuk. Szerintem is :) A nap másik érdekessége, hogy kikerült jónéhány cheat a játékhoz. Ezek, mondani sem kell, elég hasznosak tudnak lenni, viszont az is megtekintheti őket, aki csalás nélkül akarja végigjátszani, ugyanis olyan érdekes képességek lapulnak meg a programban, hogy öröm nézni. Elég talán megemlítenem azt a karaktersorozatot, amelyet a konzolba gépelve a játék fogja magát, és éppen aktuális ügyködésünket lementi egy .avi fájlba. Nyami :) A kódok listáját itt tekintheti meg a nagyérdemű.

    [MOZi] Batmobil live!

    Hír | 2004.08.03 22:36

    Javában folynak a Batman Begins munkálatai (itt a film előzetese). Az Batmanhez (Christain Bale) új járgánynak is kell társulnia, az elmaradhatatlan Batmobilnak. Ez az új modell éppenséggel sokkal szögletesebb és zömökebb, mint az elődei, kicsit tankszerű és most Chicago utcáin "száguldozik". A forgatásról érkezett egy mozgókép, bár mint látszik még Batmannak is be kell tartania a sebesség korlátozást :) Thanks fym.hu!

    [MOZi] Constantine morzsák

    Hír | 2004.08.03 22:14

    Egyszer régen már írtunk a Constantine-ről. Íme a legújabb infók a fym.hu jóvoltából. A film sztárjai Keanu Reeves, Djimon Hounsou és a rendező Francis Lawrence nyilatkoztak erről a Warner Hellblazer adaptációról, amely mint tudjuk február 11-én kerül a mozikba. Röviden ecsetelték, hogy egy természetfeletti képességekkel rendelkező nyomozó (John Constantine) áll a középpontban, aki szó szerint lement pokolba és visszajöt... Ősszeáll egy szkeptikus rendőrnővel, Angela Dodsonnal (Rachel Weisz), hogy együtt nyomozzák ki a rendőrnő ikertestvérének (szintén Rachel Weisz) öngyilkosságát, amely úgy tűnik elég sok titkot rejt. Nyomozásuk a démonok és angyalok világán keresztül vezet, ami a mai Los Angeles alatt fekszik. Lawrence nyilatkozta: "Most is dolgozom, a film nagyon jól halad előre és sokat teszteltük és a tesztek nagyon jól sikerültek. De még sok effektet kell készitenünk. Még nincs zeneszerzőnk, de már dolgozunk rajta." Azonban annyit lehet tudni a filmzenéről, hogy igencsak darkos fílinget fog képviselni. "Úgy gondolom, ez a film egy különlegesség, egy unikum és szerintem a nézők díjazni fogják. Nagyon érdekes számomra azt látni, ahogy az emberekben különféle érzések keletkeznek. Tudod ha az ember megpróbál valami különlegeset csinálni, akkor fél attól, hogy az emberek esetleg nem értik meg. De én remélem, hogy meg fogják érteni és követni tudják. Nagyon sok horror elem lesz a filmben, sok ijesztő és rémisztő dolog. De ez nem egy egyszerű természetfeletti thriller, nem egy sima horrorfilm, nemcsak fantasy, hanem mindez együtt ötvözve. És ez így tényleg müködik."

    [MOVIE] Hármasban

    Hír | 2004.08.03 20:32

    Elég szép adag animáció gyűlt össze a Worthplaying jóvoltából.

  • Children of the Nile Egy, illetve kettő anim után megérkezett a harmadik darab is ebből az ókori városépítős stuffliból. Imhol (30 MB)
  • Medal of Honor: Pacific Assault Demó nincs még mindig, de van helyette anim. Ezúttal a multiplayeres képességeket kívánják bemutatni. Tudjuk, hogy jó lesz, de jobb lenne már játszani vele, mint nézegetni :) A trailer a maga 63 megájával innen vihető.
  • The Moment of Silence Nemrég jelentették be ezt a kalandjátékot és a mai napig semmi más infó nem érkezett belőle. Hát most megjött az első előzetese (25 MB).

  • [MOZi] BloodRayne

    Hír | 2004.08.03 20:14

    Kristanna Loken, akit leginkább Arnold Schwarzenegger ellenfeleként csodálhattunk meg a Terminátor 3-ban (pedig játszott még többek között az Academy Boyz-ban, és a Panic-ban is), újra filmvászonra lép. Ami annál is érdekesebb, hogy a hölgy ezúttal a monitorainkon megjelenő BloodRayne-t fogja alakítani. A forgatás idén augusztusban kezdődik, mégpedig Drakula, és a többi vámpír hazájában, Romániában. A rendező pedig Uwe Boll. Ő az az úriember, aki a szintén nem túl rég bejelentett Far Cry adaptáción is dolgozik, régebbi művei közül pedig a House of the Dead c. megint csak játékadaptációt említeném meg, ami azért hagy némi kívánni való maga után. Ha már itt tartunk, ő készíti az Alone in the Dark mozit is :D Szóval lehet várni sok szeretettel, meg kis fenntartással :)


    Kristanna Loken

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)