[MOVIE] Söldner: Marine Corps
Ugyancsak kiegészítőről van szó, bár ezúttal msá témában. A 3D-s akciójáték legújabb kiegészítőlemezén a Wings Simulations dolgozik. A videó egyébként nem akármilyen animáció, hiszen magáról az intróról van szó.
Ugyancsak kiegészítőről van szó, bár ezúttal msá témában. A 3D-s akciójáték legújabb kiegészítőlemezén a Wings Simulations dolgozik. A videó egyébként nem akármilyen animáció, hiszen magáról az intróról van szó.
Rám férne egy kávé, pedig nem is vagyok álmos... és még a hírlevelet is ki kellene küldenem. Addig gyorsan töltsétek le az alábbi két animációt.
Exteel névvel kerül majdan a boltokba az NCsoft új játéka, amelyet az idei E3-on mutattak be először. A lényeg, hogy a cucc egy ilyen online akciójáték, amelyben a robotokat irányítva kell elmagyarázni a másik játékos robotjainak, hogy merre van a roncstelep. Mivel nem organikus (ejtsd: élő) karakterekről van szó, a testreszabás fontos része lesz a játéknak, aminek köszönhezően nagy valószínűséggel két ugyanolyan robot nem fog túl gyakran egymásba futni. Ja, és még valami, ami fontos lehet. Ne úgy gondoljunk a robotokra, mint lassú, lomha, ötvenmázsás konzervekre, sokkal inkább mozgékony, gyors, halálos gyilkológépekre. Kíváncsi vagyok, a Terminator nicknevet letiltják-e majdan a fejlesztők :)
Netonnal közösen nagy nehezen sikerült megtalálnunk a Full Spectrum Warrior című akciójáték folytatásának, a Ten Hammers-nek a honlapját, azon meg az első rövidke trailerét is. Utóbbit közvetlenül mentsétek le. Mondom ezt azért, mert néhányatoknak meggyűlt a baja a letöltéseinkkel. Ellenőriztem őket és rájöttem, hogy a betömörítetlen videókat nem lementeni akartátok, hanem lejátszani.
[MOVIE] Dark Sector
Nem telhet el úgy egy óra, így az E3 idején hogy ne érkezne valamilyen új matéria egy készülőfélben lévő játékhoz. Ezúttal Egy igen régóta készülő sci-fi akciójátékból került elő egy movie. Mérete nem kimondottan kicsi, de a minőség és a látvány kárpótolni fog mindenkit. Klikk alant.
[DEMO] Salvo!Egy cirka 279 megás demó is befutott az E3 tájáról, most épp a Salvo! című akciójátékból. A készítőknek ebbe a gyakorló küldetéseket és egy egész - The Bourbon Navy névre hallgató - missziót sikerült belepréselniük. Akinek felkeltettem az érdeklődését az töltse le és mondja el nekem is, hogy milyen :)
Gondoltátok volna, hogy az előző rész mondjuk úgy visszafogott fogadtatása ellenére az Atari belevág még egyszer egy Driver játék fejlesztésébe? Hát én nem, de a kiszivárgott infók alapján úgy tűnik, hogy készül Tanner kalandjainak következő epizódja. Marc Metis a marketinges dolgokban ügyeletes kolléga elmondta, hogy annak idején a Driver első része egyedi realizmusával és hangulatos autós üldözéseivel új kategóriát teremtett, nevezetesen az autós akciójátékot. „A következő részben visszanyúlunk egészen a gyökerekig, vagyis az első epizód sikeréhez, hogy a program legélvezetesebb aspektusaira tudjunk koncentrálni, és ezeket fejleszthessük majd tovább. Az új részben és ismét az autós üldözések veszik át a vezető szerepet” Az elmondottakból nekem az jött le, hogy a TPS rész csúfos bukása után a Reflections szakítani kíván ezzel a játékmóddal és teljes egészében visszatérnek a kiváló autós részhez. Nem is kell erőltetni azt, ami nem megy :) További infókat egyelőre nem tudunk a játékról se a címétt, se story töredékeket azon kívül, hogy kalandjainkat az ígéretek szerint egy fotorealisztikus kidolgozottságú New Yorkban élhetjük majd át. Hát meglátjuk mi sül még ki ebből 2006ig, ugyanis ekkorra datálják a gamma megjelenését PC-re és a jelenleg vezető két konzolra.
A Black Element Software keze munkáját dicséri a mai napon bejelentett, Alpha Prime című játék. Most a sci-fi rajongók dörzsölhetik a tenyerüket, hiszen ez egy futurisztikus környezetben játszódó akciójáték lesz, majd amikor megjelenik. Természetesen a készítők amit csak lehet megígérnek, erről bővebben itt olvashattok.
Akárcsak múlt éjjel, most is négy játékból érkeztek mozgóképek:
Megjelent a Dark Project című sci-fi akciójáték ugyanazoktól, akik a Pariah-t is készítették. A videó két felbontásban is mutogatja a kicsikét, van egy 19 és egy 96 MB-os változata. Ha letöltitek valamelyiket, két és fél percnyi tömör gyönyör vár rátok...
Megérkezett a Pariah című akciójáték első javítása. A Digital Extremes legújabb üdvöskéjének egyelőre egyetlen hibát róhattak fel a régebbi operációs rendszert használó játékosok. Nemes egyszerűséggel nem volt hajlandó elindulni Windows 98 és ME alatt (ami egyébként manapság már nem meglepő). A készítők tehát az alábbi javítás kiadásával már ezt is orvosolták, semmi mást. Akinek kell, innen töltheti le a fájlt.
Megjelent 2 újabb videó a Pariah című akciójátékhoz. Mindkettő a multis lehetőségeket mutatja be, az egyik a Riverbed nevű zászlórablás pályán, a másik a Mistgully nevű csapatos öldöklés pályán játszódik. Ez annyira nem is érdekes, inkább az, hogy állítólag már készül a folytatás. Ez elég nagyképűen hangozhatott James Schmalz szájából, aki a Digital Extremes producere, mert a mostani eladási adatok még nem igazán vetítik előre, hogy mennyire lesz sikeres a játék. Mármint az első rész. További infók egyelőre nincsenek, de olybá tűnik, hogy a PC-s verziót elfelejthetjük, nem tettek róla semmi említést, erőteljesen az új generációs konzolokra koncentrálnak. Hát, ha ezt komolyan gondolják, legyen. Elfelejtjük :)
Akinek nem lenne ismerős a cím, elárulom, a Starshatter egy űrhajós akciójáték, aminek tavaly már megjelent a demója. Megjelent hozzá a második javítás, ami azért lett több, mint 40 mega, mert elég durván feljavítja a játék grafikáját is, gyakorlatilag a legtöbb DirectX 9-es effektet támogatni fogja a motor, ha feltesszük. Emellett persze egyéb hibák is orvoslásra kerülnek, ha letöltitek innen és felteszitek a gépre. Már amennyiben megvan a teljes verzió :)
Napjaink egyik legnépszerűbb és legösszetettebb akciójátéka a Battlefield. Az EA, hogy csillapítsa a 2. rész utáni éhségünket, volt olyan kedves és kidobott egy moviet, amelyben pár percig megcsodálhatjuk a game újításait, és gyönyörű grafikáját. Mérete mindössze 9 MByte, így mindenki bátran cibálhatja innen.
A Sony hosszútávú tervei közt szerepel egy új, akció orientált MMOG, vagyis kizárólag online játszható akciójátékról van szó. Ezzel az RPG vonalon már elért sikereket szeretnék tovább növelni (EverQuest). A hivatalos bejelentés csak jövőre érkezik, mint ahogy maga a játék is, valószínűleg, de a cég egy főmuftija, John Smedley mégis megerősítette e terveket. Egyes pletykák szerint PSP-re is szándékoznak hasonló játékokat készíteni majd...
Épp az imént olvasgattam a kommenteket, és arra lettem figyelmes, érdeklődésetek csúcspontjában, a címben említett játék áll. Ezért gondoltam utánanézek eme finomságnak, hátha ezzel tudom csillapítani az egyes emberkék információ éhségét:) Nos a game storyjáról annyit lehet tudni, hogy Vinny a főszereplő épp most szabadult a sittről, és csak arra vágyik, hogy barátnőjével egy csendes helyen nyugalomban tengesse az életét. Ehelyett előkerül segítségért esedező tesója Tony, aki úgylátszik örökölte a család rossz vérét, és belekeveredett valamibe. Vinnynek 48 órája van arra, hogy helyére tegye a dolgokat, különben... Na szóval egy akciójáték lesz, a képek alapján igen szép grafikával, pergő játékmenettel. Majd egyszer...
A GameSpotos gyerekek az elsők, akik videót szállíthattak a mostanában bejelentett Star Wars: Battlefront II-ből. Lényegében ez egy videó interjú, melyben Shara Miller, a LucasArts képviseletében mesél róla érdekességeket. Elmondása szerint az első rész összes egysége benne lesz, semmit nem vettek ki, csak bővítették a felhozatalt. Nagyon nagy hangsúlyt fektettek a különféle űrcsatákra, próbára tehetjük magunkat a harmadik rész legnagyobb összecsapásaiban is. Sok olyan érdekesség is lesz benne, melyekről egyelőre nem beszélt, de ezek állítólag olyanok, amit még nem láthattunk ilyen akciójátékban. Még annyi érdekesség derült ki, hogy a második részben nem lesz maximalizálva a képkockák száma, így az igazán gyors géppel rendelkezőknek sokkal jobban fog futni, mint az előd. Akit érdekel a teljes interjú (mely több látványos ingém jelenetet is tartalmaz), az kattanjon ide. A kép alatt található kicsi kék, "Stream for free" feliratra kattintva meglesheted. Update: Most kaptunk infót Forceuser-től (köszönet érte), aki megtalálta az egyelőre igen visszafogott tartalommal bíró hivatalos oldalt is. Érdemes csekkolni!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)