Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1440

Perimeter GOLD

Hír | 2004.04.28 17:51

Nem hittem, hogy egyszer ezt is megéljük. Végre valahára teljesen elékszült az immáron Codemasters vezénylete alatt megjelenő sci-fi stratégia, a Perimeter. ALig néhány nap, és a boltokba is kerül. Különlegessége egy úgynevezett terraformálási eljárás, melynek segítségével a játékos úgy formálja a terepet, ahogy csak akarja. Bővebb infók itt.

[MOZi] I,Robot fícsörett

Hír | 2004.04.17 10:23

Már biztos hallottatok erről a sci-firől, melyben Will Smith az egyik főszereplő. Legalábbis remélem, írtunk róla többször is :) Most azon apropóból írunk róla újból, hogy előkerült egy rövidke "featurette", amolyan werkfilm, melyben megszólal a rendező. Ha nem is értitek, vagy nem érdekel, mit mond, akkor is érdemes végignézni, mert mutatnak néhány kulisszák mögötti- és filmjelenetet is, amiket még nem láthattunk.

  • I, Robot Featurette

  • [MOVIE] Neuro

    Hír | 2004.03.23 12:07

    A Russobit-M-től a kedves gyermekek átadtak egy FTP elérést, ahonnan letölthettem a legújabb Neuro videót. A játék egy, már korábban bejelentett sci-fi témájú FPS gyilokcucc, melyet orosz barátaink már jó két éve bütykölnek. A progi következő nyilvános bemutatója a hónap végén, Párizsban megrendezésre kerülő MILIA-n leszen. Imhol a videó: FONTOS: A videó az új szerverünkön van, töltsétek ezerrel, hogy jól tudjuk tesztelni!

    [MOVIE] Solar

    Hír | 2004.03.01 18:52

    Az alant említett Solar című sci-fi multis FPS-hez előkerült egy kis trailer. A fenti linkre kattintva minden egyebet megtudhattok a játékról, jöjjön hát, aminek jönnie kell.

    Utopia City & Industrial

    Hír | 2004.02.28 15:23

    A Parallax Arts Studio bejelentette két készülő portékáját. Az első egy sci-fi FPS, címe Utopia City. A cím sokmindent elárul, ugyanis egy Utopia nevű városba (már ez is eleve beszédes névadás) kell behatolnunk és kimentenünk a rabságra ítéltetett emberiséget egy vezető elme fogságából. Az az igazság, hogy a játék már elkészült, csak éppenséggel még nem találtak kiadót... Pedig nézzétek csak meg ezt az ötperces animációt, hogy mit nem sikerül egyelőre kiadniuk.

    A másik játék is hasonló címet kapott: Utopia Industrial. A címen kívül szinte mindenben megegyeznek, mivel ezen kívül semmit se lehet róluk tudni... :) Csupán annyit, hogy az előző játék sikeres végigjátszása után Utopia City központját elnyeli a főd, ám ezzel nem lett vége semminek, mert sikeres ipari kísérleteket folytatnak, amiknek terrorista szervezetek szolgáltatják az alapot. Bonyolult ezt megfogalmazni, de nem hangzik rosszul :) A képek tanúsága szerint ez is FPS lesz. Hurrá!

    [MOVIE] A.I.M.

    Hír | 2004.02.27 15:09

    Ma jelent meg Oroszországban az 1C új fejlesztése, az A.I.M. Nemsokára elérhető lesz több európai országban is, ám addig be kell érnünk a frissen kiadott filmmel. Aki még nem nagyon látta ezt a sci-fi akció játékot, az ezen az oldalon megnézheti. A bátrabbak akár rögtön neki is ugorhatnak a 45,4 megás movie letöltésének, itt. Néhány napon belül kiadják a hivatalos demót, ezért érdemes egy kicsit informálódni a gammáról.

    [MOVIE] The Saga of Ryzom

    Hír | 2004.02.20 08:58

    Habár nem annyira ismert alkotás a The Saga of Ryzom, mégis úgy vélem érdemes megszemlélnetek legújabb videóját. Egy sci-fi / fantasy MMORPG-ről vagyon szó, mely a francia Nevrax szelencéjében formálnak. Amennyiben azok közé tartozol, akik még valóban nem ismernék a játékot, letöltés közben csakkold ezt az oldalt. Imhol helyeződik el a videó.

    [DEMO] A.I.M.

    Hír | 2004.02.13 10:34

    Még tegnap este befutott egy videó erről az sci-fi akciójátékról. Már akkor sem rajongtam érte, és most sem lelkendezem. Kijött ugyan a demója, de ez távolról sem dob fel annyira egy olyan anim után, mint amit legutóbb megleshettünk. További mérgelődésre ad okot, hogy a csöppség még 360 megánál is többet nyom, ami azért már tényleg túlzás... na mindegy, érdeklődők innen tudják lecibálni.

    AO: Alien Invasion

    Hír | 2004.02.12 14:00

    Nos MMORPG és Anarchy Online rajongók! Az Alien Invasion a fantasztikus AO "sorozat" sci-fi szemléletét mutatja be, teljesen új ötletek egész garmadájával! A játékosok ezúttal már saját házakat, sőt városokat is építhetnek, a társulatoknak (guild) lehetnek központjaik. Az idegen invázió természetesen a mi kis településeinket támadja majd, természetesen olyan technológiával, amiről mi csak álmodhatunk. Máris megszemlélhetitek a hivatalos honlapját, mely újabb infókat, és néhány képet is tartogat az érdeklődők számára.

    [MOZi] Esti egyveleg

    Hír | 2004.02.10 21:49

    A közel- és távoljövő ígéretesebb filmjei közül némelyikből előkerültek vadiúj képségek... Egész jók, mondhatni nem rosszak! :) Day after tomorrow (Holnapután) Ezt a katasztrófafilmet (hivatalosan akció/sci-fi/thriller) Roland Emmerich jegyzi, s egy alternatív jövőképet mutat be. Moziba járók valószínűleg már találkoztak a szinkronizált - büntetős - előzetesével. Ők pedig már azt is tudják, hogy május 27-én (egy nappal az amerikai premier előtt!) jön el hozzánk az a bizonyos nap, mikor bemutatják a filmet.

    I, Robot Ez is egy sci-fi/thriller. Rendezője Alex Proyas, magyar premierje egyelőre ismeretlen, de én nyár végére tippelek. Itt van egy pici előzetes, de most a képek fontosabbak: Végére maradt egy kis csemege. Múltkor csak egy szem pici képet tudtam Nektek mutatni a Disney jövőre várható családi animációs filmjéből, a Chicken Little-ből, de most már - a Pixar rövidfilmjével, a Boundin'-nal egyetemben - tudok mást is. Íme! Szerintem cuki lesz, vajon milyen történetet találnak ki... :)

    [MOZi] Csillagközi Invázió 2

    Hír | 2004.02.01 08:42

    Biztos emlékeztek még a '97-es Csillagközi Invázióra (Starship Troopers), mely egy sci-fi/akció/kalandfilm és Paul Verhoeven rendezésében mutatta be, mi is történne, ha idegen rovarszerű lények lepnék el bolygónkat - mindezt egy szerelmi szál keretein belül meséli el a tisztelt nézőnek. Ha esetleg nem rémlene, itt megnézhettek belőle egy kis előzetest. Amúgy a filmből játék is készül. Nos... az elsők között tudhatjátok meg, hogy jön a folytatása Csillagközi Invázió 2: A Szövetség Hőse (Starship Troopers: The Hero of the Federation) címmel! Annyira friss az infó, hogy azon kívül, hogy készül, szinte semmit nem lehet róla tudni, csak hogy Phil Tippett rendezi és 'hamarosan jön', vagyis Amerikában áprilisra tehető a premierje. Találtam Nektek egy 15 mp-es QuickTime TV-reklámot...

    Warhammer 40,000: Dawn of War

    Hír | 2003.12.10 10:50

    Warhammer szerelmesek örüljetek!! Az IGN jelentéséből kiderült, hogy egy újabb W40K-s játék készülget, a Homeworld és az Impossible Creatures megalkotójától, a Relic Entertainment-től. Gondolom kitaláltátok már, hogy egy stratégiáról van szó. Bizony, egy sci-fi háborgós játékról van szó, melyről egyelőre annyit tudunk, hogy 2004 ősze körül jelenik meg, ja és, hogy a S.T.A.L.K.E.R. kiadója, a THQ csapott le reá.

    [MOVIE] Breed FuN

    Hír | 2003.12.10 07:47

    Ez a taktikai sci-fi FPS sajnos még nem jelent meg, ám a demója igen. Most pedig előkerült egy rövid, de annál humorosabb kis animáció, ami valamilyen szinten az engine képességeit is bemutatja. Rántsátok le, de ne próbáljátok ki! :D

    [DEMO] I of the Enemy

    Hír | 2003.12.05 06:52

    A 2004 nyarán érkező sci-fi RTS felújított, 5 missziós demója érkezett meg az éj leple alatt hála az Enemy Technology-nak. Ennél többet nem is érdemes mondani, hisz demója már volt, most plusz missziókat kaptunk, még több lehetőséggel és tudásunk csillogtatásának esélyével. Jah és hát a link...

    Chrome bónusz

    Hír | 2003.11.29 11:52

    A Strategy First kiadott egy bónuszpályát népszerű sci-fi FPS-éhez, a Chrome-hoz. A szingli módban játszható térkép a 'LicenceH24' nevet viseli és innen vihető mind a 17 megájával.

    [DEMO] I of the Enemy

    Hír | 2003.11.27 13:15

    Vagyis az ellenség szele... izé, szeme - sci-fi RTS. A játék fejlesztői kiadtak egy demócskát, amivel az első három küldetést tolhatjuk végig. Remélik, hogy kihúzzuk vele 2004 tavaszáig, amikoris megjelenik a teljes változat. A 115 megás progit innen tőthetitekkk...

    Új játék a Mithis-től?

    Hír | 2003.11.19 17:27

    A hazai Mithis Games a jelek szerint valamit még csinálgat. Ugyebár újfent előbukkant az előző hírban tárgyalt Galaxy Andromeda/Nexus, van egy hajós játékuk, a Midway, valamint egy Worms-szerű alkotás, az Animal Planets. A honlapjukon pediglen feltűnt egy titokzatos projekt is, W.A.R.P. néven. Ha igaz, akkor egy 3D Sci-fi taktikai akciójáték leszen, de még nem lehet tudni, hogy mikor, és mire. Amint valami újat megtudunk róla, jelentjük :)

    Space Hack - skifizzünk

    Hír | 2003.09.25 23:58

    Az éjnek leple alatt besunnyogtak az éterbe az első infók, egy újdonsült PC-s alkotásról. A Space Hack egy sci-fi akció-szerepjáték leszen, nem kevés Diablo inspirálta játékmenettel. Te egy edzett arc vagy, és ahogy az lenni szokott, a megadott kveszteket kell teljesítened. A jövő év első felében megérkező stuffról máris megszemlélhetitek az első bozontos képet. Csak utánatok...

    [DEMO] Duó

    Hír | 2003.09.22 19:35

    Egyszerűen nem akar megtorpanni az őszi demó áradat (gondolom ezt senki sem sajnálja). Most újabb 2 játékkal ismerkedhetünk meg közelebbről. Lássuk őket, szépen, sorban:

  • Aki régebben a német nyelvűsége miatt nem szedte le, de ki szerette volna próbálni, most jött el az ideje. Hiszen megérkezett a KnightShift teljesen angolul beszélő demója, melyet itt találtok.
  • A Shrapnel Games oldaláról, mától letölthető a Space Empires: StarFury (kategóriáját tekintve sci-fi akció/RPG) 1.0-ás változata.

  • Phase: Exodus - orosz remény

    Hír | 2003.09.09 21:36

    Az utóbbi időben kicsit eltűnt Russobit-M (Kreed) egy újabb, eleddig ismeretlen alkotással jelentkezett. A Phase: Exodus egy sci-fi stratégiai szerepjáték lesz, melyet a Horns & Hoofs nevezetű csapat fejleszt (biztos valami helyi erő :D). A játék a közeljövőbe helyezi a történetet. A civilizáció elpusztult, a maroknyi túlélő pedig újabb veszélyekkel kell szembenézzen. Megjelenése kicsit még odébb van, hiszen csak valamikor 2005 elején érkezik majd meg...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)