Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

[MOVIE] The Witcher

Hír | 2004.10.28 19:38

Kedves nézőink! Amint mondtam, a videók sora sosem állhat meg. Íme erre a kijelentésre a legújabb bizonyíték: The Witcher! Ahogy volt a making of videónak 1. része, úgy van most második! Valamivel nagyobb, mint az előző, de a különbség nem számottevő. Aki esetleg lemaradt volna, annak a szíves figyelmébe ajánlom ezt a korábbi hírt.

Pariah múvi érkez'!

Hír | 2004.10.28 19:07

Aki szereti a szép grafikájú játékokat (mér' van, aki nem?!) az holnap ezerrel sasolja a GSO-t, mivel igazi csemege várható. Pariah! A játék, amivel a készítői szent célul tűzték ki az UT 2004 grafikai motorjának elsöprését. Meglátjuk, hogy eme dicső célból mi valósul meg. Szóval holnap. Addig is, nézzétek meg a legutolsó videót!

MMO oldaláradat

Hír | 2004.10.28 16:26

Az Object Software két új honlapot tárt elénk. Mind a két alkotás MMO-nak van minősítve. Hiába, az internetes játékok korát éljük, lássátok csak az alant lévő hírezetet. Nos, a két játék amiről beszélek, a következőek: World of Qin 2, ami egy hagyományos MMORPG. Van még itt egy olyan, hogy Fate of the Dragon Online, ami kicsitt komplikáltabb. Lényegében ez egy MMOSRPG (massively multiplayer online strategic role playing game). Szóval képzelhetitek. Azért csak lessétek meg az oldalakat!

[MOVIE] Men of Valor

Hír | 2004.10.27 08:27

Új anim érkezett a Men of Valor című háborús FPS játékból, mely kb. másfél percig mutogatja a játékosra váró élményeket. Aki esetleg még nem tette, de szerette volna, az kapja le innen és próbálja ki a multis demóját is.

Doom 3 kieg. dátum

Hír | 2004.10.27 08:13

A két napja bejelentett Doom III kiegészítő (melynek alcíme Resurrection of Evil) végre kapott egy hozzávetőleges megjelenési dátumot. Ez pedig nem más, mint 2005 első negyedéve. Egyébként akkorra datálják az alapjáték Xboxos változatát is. Aki nem hiszi, az látogasson el ide.

MoH:PA korábban

Hír | 2004.10.27 08:09

Eddig úgy volt, hogy a Medal of Honor: Pacific Assault november 17-én érkezik. Most pedig úgy van, illetve lesz, hogy a játéknak több változata is meg fog jelenni, ráadásul mindegyik más napon. A Director's Edition, ami az alapváltozaton felül némi extra tartalmat is tartogat, november 4-én érkez', míg a sima mezei változat 9-én. Különösebben nem indokolták tettüket, de valószínűleg az lehet a háttérben, hogy a november közepe már így is elég durván sűrűn be van ültetve játékmegjelenésekkel.

[PATCH] Void War

Hír | 2004.10.26 09:15

Legutóbb arról számoltunk be, hogy készül egy Void War című alsókategóriás űrben játszódó harci csoda, mostanra pedig már valószínűleg meg is jelent, mivel elkészült hozzá az első javítás :) Ráadásul a demóhoz is, meg a végleges játékhoz is.

  • Void War v1.00.30 Retail Patch (1 MB)
  • Void War v1.00.30 Demo Patch (1 MB)

  • [MOVIE] Ghost Recon 2

    Hír | 2004.10.26 09:11

    A minap közöltünk egy Ghost Recon 2 animot, most jött egy újabb, de kisebb. A megjelenésről új infó nem érkezett, még mindig a karácsonyt vagy jövő év elejét jelölik meg. Attól azért megnézhetitek ezt a cuccost...

    [DEMO] Sabotain

    Hír | 2004.10.25 18:50

    Hát ez tök jó... pár órája érkezett a Sabotain: Break the Rules című akció-szerepjátékból egy fajin kis anim, most már itt van a demója is! A kicsi mindössze 330 mega és itt található.

    Késik a Pathologic

    Hír | 2004.10.25 08:41

    Nem rég számoltunk be arról, hogy beindult a Pathologic honlapja és hogy az milyen jó, mert hamarosan megjelenik a játék. Na most ha azt mégegyszer jól szemügyre vesszük, észlelhetjük, hogy megjelenési dátumnak 2005 első negyedévét jelölték meg az eddigi 2004 karácsonya helyett. Na szép...

    Civilization IV megerősítve

    Hír | 2004.10.22 21:42

    Nemrégiben felmerült egy pletyka, miszerint készülget a Civilizations IV. Nos, a mai napon, azaz az Úr kettőezer negyedik évének október huszonkettedikén megerősítést nyert ez a tény. Sajna a kiadó kicsit szűk marokkal mért, hiszen az egyetlen infó, amit sikerült kisajtolni belőlük az az volt, hogy majd újév után elárulják az infókat :) Vicces, mi? Azért várjuk már nagyon. (Thanks Blue's)

    Reklámok a játékokban

    Hír | 2004.10.22 10:36

    Korábban már értekeztem azzal kapcsolatban, hogy hamarosan eljutunk odáig, hogy a játékok is olyan reklámhordozóvá válnak, mint például a TV. Konkrétumokkal még nem nagyon tudtam akkor szolgálni, de most új fejlemények érkeztek. A Massive Inc. ugyanis megállapodást kötött több neves kiadóval is (Universal Games, Ubisoft, Legacy Interactive), hogy a jövőben megjelenő játékaikban úgy helyeznek el hirdetéseket, hogy azok a játékosokat semmiben ne zavarják. Hát, ez egy eléggé ingatag megfogalmazás, de úgyis meglátjuk majd. Remélhetőleg nem hamarosan. Akit bővebben érdekel a téma, látogasson el ide.

    [MOVIE] Tribes Vengeance

    Hír | 2004.10.22 09:49

    Összeraktak mégegy Tribes: Vengeance trailert, aminek egyébként nem sok értelmét látom, hiszen az előzőtől nem sokban különbözik, ráadásul létezik szingli, valamint multi demó is már az alkotásból. De ha már egyszer ennyit törődtem vele, szedjétek le lécci :)

    [PATCH] Sacred Plus

    Hír | 2004.10.21 23:19

    Alighogy végre elérhetővé vált a Sacrad Plus nevezetű ingyenes kiegészítő, már itt is az első patch hozzá! Na, erre mondják, hogy nem semmi. A körübelül 13 megás stuffot itt leli a lelkes érdeklődő. Én is felhívnám mindenki figyelmét arra, hogy a megfelelő nyelvű peccset töltse lesz. Elvégre lehet, hogy nem szerencsés, ha az angol verziójú játékhoz német javítást töltötök le :) A linkért végtelenül hálásak vagyunk a Blue's-nak! Köszi.

    [DEMO] Nexus MP

    Hír | 2004.10.21 19:35

    Megjelent a Nexus: The Jupiter Incident című magyar fejlesztésű űrstratégia multis demója. A sima szingli változatot szeptember vége óta elérhetitek innen. A játék a legutolsó infók szerint gyakorlatilag teljesen kész van, november elején meg is vásárolhatjuk már. Addig is...

    Children of The Nile weblap #2

    Hír | 2004.10.16 11:37

    Bár már hírt adtunk egy korábbi oldal-ról, most itt egy újabb! Íme! Az új honlap természetesen még egy rakat képet, videót, infót, meg egy csomó letöltető dolgot tartalmaz, szóval erősen ajánlott a cucc :) Ja, míg el nem felejtem: a Children of The Nile-ról beszélek.

    'Napot...

    Hír | 2004.10.16 10:48

    Üdv nektek. Akkor hadd magyarázkodjam :) Történt vala, hogy tegnap este, valamilyen ismeretlen oknál fogva úgy döntött adatbázisunk, hogy elszáll. Ok, ezzel még nem is lenne gond... legalábbis akkor még így gondoltuk. Aztán amikor megpróbáltuk az elmentésből visszaállítani az egész mindenséget, kiderült, hogy jól felülírtuk a mentést. Ergó minden elszállt... volna, ha nem készítettünk volna a biztonsági másolatból biztonsági másolatot :D Csak azt meg nem volt olyan egyszerű előcsalni. Sajnálatos módon a tegnapi kommentes és fórumos tevékenységeket nem sikerült visszaállítani. Minden más (beleértve a nyereményjátékra való jelentkezéseket is) épséggel megúszta a kalandot. Mi a tanulság? Ha webszervert üzemeltetsz, na hagyd elfogyni a helyet a rendszervinyón, mert az adatbázis megkavarodik és ez lesz belőle :D Bocsi a kellemetlenségért.

    Zolika fut oda az apukájához: - Apu, apu! Anya felakasztotta magát. Ott van fenn a padláson! Nagy rohanás, felérnek a padlásra, mire az apuka: - De hisz fiam, itt nincs is senki! Erre Zolika: - Ha-ha április bolondja! Nem itt akasztotta fel magát, hanem a pincében!

    Children of The Nile bónusz!

    Hír | 2004.10.13 20:27

    Mindazon vállalkozó szellemű egyének, akik előrendelik a Children of the Nile nevezetű játékot a GameStop vagy az EBGames oldalán, ajándékban részesülnek! Nevezetesen egy bónusz koronggal, teli videókkal, zenékkel, ilyesmikkel. Szóval a szokásos. Kedvcsinálónak hadd ajánljam a legutóbbi videót. (Thanks HomeLAN Fed)

    Jön a Painkiller: Black Edition?

    Hír | 2004.10.13 16:00

    Már korábban adtunk hírt a Painkiller Black Edition nevezetű kiadványáról, melyet akkor hivatalosan még senki sem erősített meg. Noha a fejlesztőgárda még most sem kommentálta az eseményeket, az Atari honlapján megjelentek azt bizonyítják, hogy hamarosan jön a csomag - november 25-én. Itt részletes leírást találtok a kiadványról, melyben az alapjáték mellett a kiegészítő fészkel majd.

    GTA: SA multi?

    Hír | 2004.10.12 19:38

    A C&VG igen érdekes hírrel állt elő: Lesz mutliplayer a GTA: San Andreas-ban! Hivatalos megerősítés ugyan még nem érkezett, és még azt sem lehet tudni, hogy milyen típusú játékmódok nyílnak meg így a gamerek előtt. Bár a RockStar részéről teljesen helyénvaló lépés lenne, végre egy normális multit beleépíteni a játékba, hiszen az előző 2 epizódból ez kimaradt. Remélhetőleg nemsoká a kiadó is kommentálja ezen hírt.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)