'Napot!
Napsütéses szép jó napot! Remélem mindenki eltervezett valami jó kis pihentető programot erre a két lustálkodásra szánt napra :). Mi persze továbbra is tartjuk a hírezői szokásokat, ám elötte jöjjön a mai viccünk.
Napsütéses szép jó napot! Remélem mindenki eltervezett valami jó kis pihentető programot erre a két lustálkodásra szánt napra :). Mi persze továbbra is tartjuk a hírezői szokásokat, ám elötte jöjjön a mai viccünk.
A Metropolis Software fejlesztésében készülő Infernal az előző késleltetés után újabb csúszást szenvedett el.
A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl rengeteg késés és fejlesztési nehézség után idén tavasszal már szinte biztos, hogy megérkezik.
Az Activision játékkiadó is nyilvánosságra hozta legfrissebb pénzügyi jelentését, melyből kiderül, hogy erős negyedévet zártak, de a következőkben rosszabbra számítanak.
A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl komoly késések után úgy tűnik idén végre csak a boltokba kerül.
Kellemes pénteket! Személy szerint kíváncsian várom a januári GameStar fogadtatását. Remélem, mindenki felülemelkedik az "egy hetes késésen", ha meglátja, milyen finomságokkal kedveskedünk Nektek. És már nekem is van néhány tervem a februári GS TV-hez például, úgyhogy a folyamat nem áll meg :) Ám most jöjjenek a hírek, mert sorban állnak itt mögöttem :)
A 1C Company több játéka kapcsán is bejelentette, hogy nem tudják tartani a 2006-os határidőket, így 2007-re lettek elhalasztva a megjelenések.
Ugyan már jócskán benne vagyunk az ünnepekben, ám a hírek továbbra is szállingóznak, ám most olyan híreket közölt a The Inquirer, aminek szerintem senki sem örül majd.
Luc Besson ismét visszatért a filmrendezéshez ebben a fiatalabbaknak és idősebbeknek egyaránt szánt filmben. A rendkívül látványos film élőszereplőket és animációt egyaránt használ a sajátos, mesés történetben.
Napsütéses szerda délelőttöt mindenkinek! Már csak pár nap és megérkezik a Jézuska, remélhetőleg sok ajándékkal a tarsolyában. Elérkezik a nagy evések, a hatalmas pihenések két hete, de mielött még beleélnénk magunkat, jöjjön egy vicc, utána pedig pár hír.
A BioWare Xbox konzolon már kiadta a Jade Empire játékukat, ami hatalmas sikereket ért el.
Napsütéses jó reggelt mindenkinek! Sajnos ma már hideg időt jósolnak a szakértők, így aki teheti, az biztos inkább a jó meleg szobában vészeli át a télies időt. Persze mi sem leszünk restek, hozzuk is a friss híreket mindjárt, de elöbb a jól megérdemelt viccadag következik.
Napsütéses szép jó reggelt minden álomszuszéknak! Ha hihetünk a meteorológiának, akkor ma is szép időnk lesz, ami persze nem mentesít minket a hírezés alól :). Kezdetnek jöjjön egy vicc a rosszul alvóknak.
November elején derült fény arra, hogy késik a Far Cry készítőinek új játéka, a Crysis. Akkor ezt különösebben nem indokolták, most viszont itt van a cég elnök-vezérigazgatójának levele.
A Microsoft Game Studios Halo 3 játéka gyakorlatilag már nevével eladta a harmadik részt az embereknek. Ennek ellenére a fejlesztők nem akarnak fél munkát végezni az új rész kapcsán, így a Halo kiadásának ötödik évfordulóján bejelentették a Halo 3 nyílt bétáját!
A Bethesda Softworks három új képet adott ki a december elején megjelenő Star Trek: Legacy című akciójátékból.
Áttették a Runaway 2: The Dream of the Turtle megjelenési időpontját jövő januárról idén november végére. Mindez úgy derült ki, hogy bejelentették, elkészült a kalandjáték.
2007 nyarára tolták el a Half Life: Episode 2 megjelenését - jelentette be Doug Lombardi, a Valve marketing managere.
Sajnálattal értesítünk Benneteket, hogy a lapunkat érintő nyomdai problémák balszerencsés áradása tovább folytatódik.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)