Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

[MOZi] Első Doom-film kép

Hír | 2005.04.17 19:17

Habár már a múltkori Doom-filmes hír linkjénél is megcsodálhattuk azt a bizonyos első képet a filmből, most ezt valamivel jobb minőségben tehetjük. Zoly a GamePróról volt az az ügyes, aki megtalálta egy oldalon egy picit nagyobb felbontásban. Akárhogy is, a főszereplő - The Rock - jól kivehető, és bocsi, de nekem nem jön be :)

'Reggelt...

Hír | 2005.04.17 09:55

Még biztos sokatok csak most ébredezik. Én is hiába voltam fent félkettőig, valahogy 8-9 körül mindig kidob az ágy. Higgyétek el, ez nem mindig jó, de most örülök, mert legalább lesz időm rendet rakni, mielőtt nekiállok tanulni. Körülnéztem, de nem nagyon találtam semmi hírezni valót, de gondoltam, legalább legyen hova kommentezni. Úgyhogy mindenkinek kellemes napot kívánok! Mai viccünket *FŁ@$H*-nek köszönjétek.

A székely elkezdi mesélni: Hát az úgy vót', hogy elmöntem halászni oszt kifogtam egy aranyhalat. Nem ölöm meg a szegény párát, gondolom teljesítené két kívánságomat. Viszadobom és ahogy gondoltam, aszongya: Visszadobtál, ezért teljesítem két kérésedet!Hát elkezdem neki mondani: Szegény vagyok, van itt egy rozzant szekerem, szeretnék hintót. Dir-Dur átalakul egy fehér hintóvá! Nagyon megörültem neki! Mondom tovább. Van egy kis vityillóm, szeretném ha szép ház lenne. Megyek haza hát látom hogy egy kacsalábon forgó palota van a házam helyén! Azon gondolkodtam hogyan háláljam meg az aranyhalnak. Visszamentem a tóhoz és megkérdeztem tőle: Jajj nagyságos aranyhal! Hogyan hálálhatnám meg a sok jót? Erre az aranyhal: Hát erőszakolj meg! És az aranyhal átalakult 8 éves kislánnyá! Így történt tisztelt bíróság.

[MOVIE] Késő esti Kettős

Hír | 2005.04.15 23:29

Ma estére azért akad némi töltögetnivaló is. Izibe találtunk nektek két videót. Az egyik a Trackmania Sunrisehoz készült, és teljes 21 megás terjedelmében mutatja be nekünk ezt az autós játékot. Bár akinek jobban bejön a játék, az talán próbálja ki a demót, pár perces videó helyett :) Vagy mind a kettőt, az még jobb.

A késői órák második versenyzője pedig a Fantastic Four, amiről annyit kell tudni feltétlenül, hogy az azonos című szuperhősös képregény alapján készül a játék, feladat a gonoszok megnüntetése, az igazság védelme, és minden hónapban kifizetni a gázszámlát, meg megvenni a GameStart. Hmm, ez rímel is, költő lettem. Na, irány a videóhoz!

NFS: Most Wanted morzsák

Hír | 2005.04.15 22:33

Hiába, no! A fanatikusok a morzsákból is jól laknak ínséges idők idején. Ezért aztán eleget teszek Accord kérésének, és az általa említett német rajongói oldalról, az NFS-Centerről idéznék egy keveset. Arról már szót ejtettünk a hivatalos bejelentés alkalmával, hogy visszatérnek a zsaruk (amiért szerintem a legtöbben a farkukat csóválják örömükben...), de az talán némileg új infónak számít (?!), hogy megint lesz benne verdabuherálásra lehetőség, bejárható lesz az egész térkép, lehet tilosban versenyezni (naná, ezért lesznek a fakabik), sőt lesz valami "rap sheet building" is, amennyiben helyes az angolra fordítás, de ezt most nem kísérelném meg magyarázat nélkül magyarosítani :) Hát, azért ez is több a semminél.

TrackMania Sunrise GOLD

Hír | 2005.04.14 09:19

Elkészült végre a TrackMania: Sunrise, azok után, hogy a demója egy ideje már kiadásra került. A német szöveg szerint még április végén kikerülhet a polcokra a Deep Silver gondozásában a kicsike. Arról viszont nincs infó, hogy ez most a német, vagy az amerikai verzióra vonatkozik-e, esetleg mindkettőre. Egyáltalán lesz német verziója? :)

Harry Potter 4 - készülg'

Hír | 2005.04.12 17:44

Bár egy percig sem volt kétséges, hogy a marketingcápák nem hagyják kárba menni a könyvlicenszt, és játékot fabrikálnak a regényből, talán érdemel egy szót a Harry Potter sorozat negyedik epizódjának, A Tűz Serlegének a megjátékosítása. Hmm, szép szó lett belőle. Minden bizonnyal a játékban felbukkan karakterek majd visszaköszönnek a filmvászonról, úgyhogy itt ragadnám meg az alkalmat, hogy idézzem Berkenye cikkét a mozifilmmel kapcsolatban. Áh, a fenét idézek, elolvassátok Ti is :) A készülő alkotásról picit bővebb infó, nomeg pár kép itt. Kap egy gratulációt, aki elárulja, "miafeneazott?!" :)

[MOVIE] Squadra Corse Alfa Romeo

Hír | 2005.04.11 13:23

Bizonyára tudjátok, hogy hamarosan már Alfa Romeós játék is lesz. Annál is inkább, mert közöltünk egy videót belőle. Nos, most megérkezett a második adag, ami tulajdonképpen a tegnapi folytatása. Ám ez semmit nem von le az értékéből. Akit érdekel, az hamarosan meg is vásárolhatja. Addig meg alant töltsétek a vidit.

The Guild 2 - jön, jön!

Hír | 2005.03.30 06:12

Biza'. Most majdnem azt mondtam, hogy mennyire ismerjük az első részt - pedig nem túl felkapott, ami így a hírarchívumot illeti. Node attól még lehet valami szuper, hogy nem adnak ki belőle semmilyen anyagot. Mindegy, meglátjuk mi sül ki a dologból, hiszen a lényeg, hogy a tervezgetés megvalósul, és jön a The Guild 2. Megjelenés: 2006. első negyedéve. További infó itt.

'Estét - Szorri a kavarodásért!!!

Hír | 2005.03.27 21:33

No kérem szépen legmélyebb és még annál is mélyebb tisztelettel. Mondanám, mi volt ez a kavar, amin végül csak sikerült felülkerekedni. Szóval az úgy vót', hogy mittomén mi vót :) Jött az angyalka, beletaposott a szerverbe, az adatbázis meg annyit mondott csak, hogy: ""+/%%!%'"'%Z%%==(=%!%!GDSF'"+AD+'"'F". Hát kb. ennyi a mese. Lényeg, hogy az elmúlt két nap hírezései kicsit eltűntek, az alattuk lévő kommentek dettó. A híreket (a maiak után) kiteszem újra, a kommentszámok természetesen megmaradtak mindenkinek. Most, ha nem haragszotok nekilátnék a rendrakásnak. Písz, no meg a többiek.

!!WOW NYEREMÉNYJÁTÉK!!

Hír | 2005.03.17 20:05

Megszületett a World of Warcraft nyereményjátékunk szerencsés nyertesinek teljes listája. Ne csüggedjen az sem, aki most nem járt sikerrel, legközelebb majd nagyobb mázlija lesz. A teljes névsort megtalálod itt, vagy a lenti képre klikkelve. Jó játékot mindenkinek!

[MOVIE] Still Life

Hír | 2005.03.17 06:43

Mégegy videjó, ezúttal a Still Lifeból. A frenetikus munkával elvarázsolóvá megalkotott cuccosból egy rövidke, 5 megabájtos videó került a felszínre. Ez már in-game jelenetet prezentál, így hát most különösebb kommentár nélkül javallom az említett animáció megtekintését. Innen téphetitek.

[MOVIE] Overdose

Hír | 2005.03.12 09:58

Alig régebben, mint egy hónapja írtunk az Overdose nevű gáma bejelentéséről. Szokásos drogmaffia-titkosügynök-sztori harmadik személyű nézőponttal körítve. Ebből a játékból érkezett meg most egy kis animáció, ami egy kis betekintést adhat mindazoknak, akik veszik a fáradságot, és letöltik. Katt!

Olvasói Cikkek #14

Hír | 2005.03.05 21:53

Végre volt megint egy kis szabad időm, és ilyen módon ki tudtam tenni néhány újabb szépséges irományt. Ezeket újfent Ti követtétek el, érdemes elolvasni mindet! Ja igen, és még mindig azt mondom, ha úgy gondolod jobbat tudsz írni, mint mások, próbálkozz itt. Tanácsokat természetesen lehet adni másoknak kommentben. Kösssze! Ezúttal nektek köszönjük a műveket:

Agitator, BigBala, DeToNaToR, Frosty,
gru, Jenco, Rauros, Zoly

Fantastic Four bejelentés

Hír | 2005.03.03 09:16

Bár eddig is tudtunk a Fantastic Four képregényadaptációról, amiből már hamarosan a film is elkészül, de a játék hivatalos bejelentése csak most történt meg. Néhány képpel megspékelve elárulták, hogy gyakorlatilag egy csapatcentrikus akció-kaland hibridet kaphatunk majd a kezeink közé valamikor idén nyáron. A játékmódok között megtalálhatjuk majd a kooperatív lehetőségeket is.

[MOVIE] Empire Earth II

Hír | 2005.03.02 20:37

Egy rövidke videószünet után ismét jelentkezik az Empire Earth II fejlesztőcsapata, a szám szerint ötödik videóinterjúval. Bár tudom, egy demó után nem kétséges, hogy akit érdekel, inkább azt próbálja ki de hátha kíváncsiak vagytok a fejlesztők szavaira, véleményeire. Ha az utóbbi leírás rátok illik, úgy kattanjatok ide!

Act of War GOLD

Hír | 2005.02.28 07:01

Aranylemezre került az Act of War: Direct Action. Derült ki mindez a legutolsó fejlesztői naplóból. Örömteli hírrel gazdagodtunk tehát, mostmár csak ki kell várni a megjelenést. Ám addig is, ha valaki esetleg nem ismerné eme játékot, akkor kattanjon el ide, és próbálja ki a demóját. Apropó, a bizonyíték.

[DEMO] Splinter Cell 3 #2

Hír | 2005.02.25 08:56

Kiadtak egy frissített demót a Splinter Cell 3-hoz. Mivel azonban gyakorlatilag nem sokban különbözik az általunk már lokalizált változattól, így ezt csak megemlítés szintjén közöltem. Ugyanaz a pálya, csak néhány bogarat kipucoltak belőle. Akit ennek ellenére vagy éppen ezért érdekelne a cucc, és hajlandó ezért leszedni több, mint 600 megát, az látogasson el ide.

Holnap WoW nap!

Hír | 2005.02.10 21:03

Szerencsére egyre közeledünk a Február 11-éhez - avagy a holnaphoz. Ez duplán piros betüs nap, hiszen ekkor jelenik meg kedvenc játékmagazinunk következő száma, és ugyanezekben a pillanatokban megkezdődik majd a World of WarCraft árusítása európában! Gondolom legtöbbetek már előre eltervezte első karakterét a WoW világban, és persze a boltból hazafelé vezető legrövidebb utat. Csupán egyetlen apró részlet hiányzik már a játékon kívül: a szerver. Szeretnénk ha mi magyarok - legalábbis többségünk - egy helyen "tömörülne". Ezért amint kikerülnek a szervernevek, kiválasztunk egyet, ahova a GS Team megy, és persze szeretnénk ha TI is jönnétek. Aki igazán kreatívnak érzi magát, az máris kezdhet valami jó kis klánnéven gondolkodni. Az ötleteket kommentbe várjuk!

[DEMO] Nexus: The Jupiter Incident

Hír | 2005.02.10 20:12

Kicsiny, és oly hőn szeretett hazánk nem kis büszkesége a Nexus: The Jupiter Incident. Ez a renek űrstratágia napról napra fogva tart megannyi fant. Megjegyzem, engem nem. Viszont azoknak, akik szeretik, van egy jó hírem. Az eredeti demó kicsit ápdételt verziója kering a neten, ezt szeretném megosztani veletek. Katt! Ja, mellesleg ugyanezen a linken találjátok meg, hogy miben tér el ez a verzió az előzőtől.

[DEMO] Will of Steel #2

Hír | 2005.02.03 09:08

Előkerült a Will of Steel újabb verziójú kipróbálható... változata! A korábbi még tavaly év végén jelent meg (muti), úgyhogy ezt most hadd ne tőccsem már fel. Akit mégis kifejezetten lázba hozott, itt talán megnyugvásra és belső békére talál. Egyébként állítólag három szingli pályát tartalmaz.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)